Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Středočeský pohár smíšených družstev mládeže

Praha - Strahov (8. 12. 2018)

skok daleký - Junioři

(so, 8.12.2018 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch TeplýVojtěch Teplý
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
02 26 6.08 0.0
2 Tomáš PodneckýTomáš Podnecký
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
01 29 6.04 0.0
3 Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
00 30 5.99 0.0
4 Jan GročekJan Groček
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 25 5.92 0.0
5 Josef ŠedivýJosef Šedivý
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
03 28 5.80 0.0
6 Matěj KrálMatěj Král
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 5 5.63 0.0
7 Jiří AdamecJiří Adamec
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 1 5.34 0.0
8 Filip KolářFilip Kolář
TJ Neratovice ATJ Neratovice A
03 20 5.29 0.0
9 Matyáš MichalíkMatyáš Michalík
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
02 21 5.14 0.0
10 František SlabaFrantišek Slaba
TJ Neratovice ATJ Neratovice A
04 17 5.13 0.0
11 Pavel BenešPavel Beneš
TJ Neratovice ATJ Neratovice A
03 15 5.08 0.0
12 Marián DražanMarián Dražan
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 3 5.07 0.0
13 Matěj JarušekMatěj Jarušek
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 4 5.05 0.0
14 Jakub DouděraJakub Douděra
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
04 24 5.04 0.0
15 Kristián KulhánekKristián Kulhánek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 18 5.02 0.0
16 Lukáš ZdichynecLukáš Zdichynec
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
03 27 4.99 0.0
17 David ŠípDavid Šíp
TJ Neratovice ATJ Neratovice A
03 22 4.95 0.0
18 Miroslav TodtMiroslav Todt
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 16 4.92 0.0
19 Martin AndresMartin Andres
Sokol Roztoky u Prahy ASokol Roztoky u Prahy A
01 2 4.76 0.0
20 Adam HroudaAdam Hrouda
TJ Neratovice ATJ Neratovice A
03 14 4.73 0.0
21 František SavkaFrantišek Savka
ŠSK Slaný AŠSK Slaný A
02 19 4.59 0.0
22 Ondřej HudecOndřej Hudec
TJ Neratovice ATJ Neratovice A
05 13 4.40 0.0
23 Jan VašinaJan Vašina
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 10 4.39 0.0
24 Martin PíkaMartin Píka
Sokol Roztoky u Prahy ASokol Roztoky u Prahy A
04 6 4.31 0.0
25 Ondřej HumlOndřej Huml
TJ Neratovice ATJ Neratovice A
05 12 4.02 0.0
26 Adam KočkaAdam Kočka
ŠSK Slaný AŠSK Slaný A
05 7 3.97 0.0
MS Jiří RothanzlJiří Rothanzl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 23 5.37 0.0
David MachálekDavid Machálek
ŠSK Slaný AŠSK Slaný A
05 9 DNS 0.0
Nicolas MalýNicolas Malý
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
03 11 DNS 0.0
Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 8 NM 0.0
Celkem 30 závodníků

skok daleký - Juniorky

(so, 8.12.2018 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 36 5.08 5.080.00.05.080.00.00.0
2 Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 37 5.07 5.070.00.05.070.00.00.0
3 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
03 34 5.03 5.030.00.05.030.00.00.0
4 Anna VánišováAnna Vánišová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 33 4.99 4.990.00.04.990.00.00.0
5 Daniela KučerováDaniela Kučerová
ŠSK Slaný AŠSK Slaný A
03 28 4.93 4.930.00.04.930.00.00.0
6 Theodora OudováTheodora Oudová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 23 4.88 4.880.00.04.880.00.00.0
7 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 7 4.82 4.820.00.04.820.00.00.0
8 Markéta MaierováMarkéta Maierová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
04 35 4.69 4.690.00.04.690.00.00.0
9 Rebecca SzaboRebecca Szabo
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
03 26 4.55 4.550.00.04.550.00.00.0
10 Kristýna HerákováKristýna Heráková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 32 4.53 4.530.00.04.530.00.00.0
11 Adriana JiráskováAdriana Jirásková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 12 4.45 4.450.00.04.450.00.00.0
12 Kristýna NedomováKristýna Nedomová
TJ Neratovice ATJ Neratovice A
04 22 4.42 4.420.00.04.420.00.00.0
13 Eliška NovotnáEliška Novotná
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 6 4.39 4.390.00.04.390.00.00.0
14 Karla CvrčkováKarla Cvrčková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
04 24 4.34 4.340.00.04.340.00.00.0
15 Lucie NedomováLucie Nedomová
TJ Neratovice ATJ Neratovice A
04 17 4.33 4.330.00.04.330.00.00.0
16 Barbora KovačičováBarbora Kovačičová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 5 4.32 4.320.00.04.320.00.00.0
17 Viktorie HroudováViktorie Hroudová
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
04 15 4.28 4.284.250.04.280.00.00.0
18 Adéla NovákováAdéla Nováková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 19 4.28 4.283.950.04.280.00.00.0
19 Kristýna PasovskáKristýna Pasovská
TJ Neratovice ATJ Neratovice A
04 27 4.22 4.220.00.04.220.00.00.0
20 Kristýna JarošováKristýna Jarošová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 38 4.16 4.160.00.04.160.00.00.0
21 Zuzana ZumrováZuzana Zumrová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
05 21 4.14 4.140.00.04.140.00.00.0
22 Barbora HoráčkováBarbora Horáčková
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
03 20 4.13 4.130.00.04.130.00.00.0
23 Agáta NovákováAgáta Nováková
AC Čáslav z.s. BAC Čáslav z.s. B
05 18 4.07 4.070.00.04.070.00.00.0
24 Lucie KvapilováLucie Kvapilová
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
01 11 3.96 3.963.930.03.960.00.00.0
25 Jitka UrbanováJitka Urbanová
ŠSK Slaný AŠSK Slaný A
04 31 3.96 3.963.830.03.960.00.00.0
26 Romana BrzákováRomana Brzáková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 13 3.96 3.963.800.03.960.00.00.0
27 Adriana KostyukAdriana Kostyuk
ŠSK Slaný AŠSK Slaný A
03 30 3.90 3.900.00.03.900.00.00.0
28 Kateřina KonečnáKateřina Konečná
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 3 3.87 3.870.00.03.870.00.00.0
29 Andrea ČernáAndrea Černá
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 9 3.74 3.740.00.03.740.00.00.0
30 Andrea JirouchováAndrea Jirouchová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
05 16 3.64 3.640.00.03.640.00.00.0
31 Tereza KorolováTereza Korolová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 4 3.62 3.620.00.03.620.00.00.0
32 Eliška BurdováEliška Burdová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
04 2 3.58 3.580.00.03.580.00.00.0
MS Pavlína PittnerováPavlína Pittnerová
TJ Neratovice ATJ Neratovice A
05 8 3.68 3.680.00.03.680.00.00.0
MS Magdaléna JelínkováMagdaléna Jelínková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 14 3.64 3.640.00.03.640.00.00.0
Adéla BlažkováAdéla Blažková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 1 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
Jana ŠpinkováJana Špinková
TJ Neratovice ATJ Neratovice A
03 25 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
Ema TvrdáEma Tvrdá
TJ Neratovice ATJ Neratovice A
04 29 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
Žaneta KučerováŽaneta Kučerová
TJ Neratovice ATJ Neratovice A
05 10 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 38 závodníků