Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Středočeský pohár smíšených družstev mládeže

Praha - Strahov (8. 12. 2018)

skok vysoký - Junioři

(so, 8.12.2018 - 10:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.301.401.451.501.551.601.651.70
1 Tomáš PuczekTomáš Puczek
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
00 22 1.91
2 Jakub HolecJakub Holec
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 21 1.88
3 Jiří AdamecJiří Adamec
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 15 1.75
4 Erik LaunaErik Launa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 20 1.75
5 Tomáš PešekTomáš Pešek
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 19 1.70
6 Tomáš TláskalTomáš Tláskal
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 17 1.70
7 Jakub DouděraJakub Douděra
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
04 12 1.65
8 Lukáš PošíkLukáš Pošík
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
02 13 1.60
9 Jakub HybšJakub Hybš
TJ Neratovice ATJ Neratovice A
01 1 1.60
10= Matyáš MichalíkMatyáš Michalík
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
02 11 1.55
10= Matěj ČervenýMatěj Červený
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 14 1.55
12= Vít VinduškaVít Vinduška
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
04 10 1.50
12= Kryštof NovotnýKryštof Novotný
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
01 2 1.50
14= Ondřej HudecOndřej Hudec
TJ Neratovice ATJ Neratovice A
05 9 1.45
14= Jindřich HolinaJindřich Holina
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 8 1.45
16 Jan BrátJan Brát
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
03 16 1.45
17 Ondřej HumlOndřej Huml
TJ Neratovice ATJ Neratovice A
05 5 1.40
18 Tomáš VyleťalTomáš Vyleťal
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 4 1.40
19= Jan VašinaJan Vašina
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 6 1.30
19= Václav BrůžekVáclav Brůžek
ŠSK Slaný AŠSK Slaný A
03 7 1.30
MS Adam RybákAdam Rybák
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
01 3 1.91
MS Jiří RothanzlJiří Rothanzl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 18 1.55
Celkem 22 závodníků

skok vysoký - Juniorky

(so, 8.12.2018 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.251.351.401.451.501.55
1 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
03 11 1.50
2 Ela SudkováEla Sudková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 8 1.50
3 Anna RadikovskáAnna Radikovská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 2 1.50
4= Alena FridrichováAlena Fridrichová
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
03 4 1.45
4= Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
03 10 1.45
6 Kateřina PodanáKateřina Podaná
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 9 1.45
7 Nikola VaňkováNikola Vaňková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 6 1.40
8= Jitka UrbanováJitka Urbanová
ŠSK Slaný AŠSK Slaný A
04 5 1.35
8= Sabina LaškováSabina Lašková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 3 1.35
10 Zuzana FialováZuzana Fialová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
04 1 1.25
MS Dominika PolákováDominika Poláková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 7 1.40
Celkem 11 závodníků