výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Středočeský pohár smíšených družstev mládeže

Praha - Strahov (8. 12. 2018)

60 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 8.12.2018 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 07.03
2 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 07.21
3 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 07.31
4 Tomáš PešekTomáš Pešek 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 07.36
5 Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 07.42
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 8.12.2018 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 07.39
2 Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 07.44
3 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.52
4 Kryštof NovotnýKryštof Novotný 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 07.76
5 Josef ŠedivýJosef Šedivý 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 07.85
MS David BatelkaDavid Batelka 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 07.50
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 8.12.2018 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jindřich SemotamJindřich Semotam 00 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 07.69
2 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 07.70
3 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 07.75
4 David KuruczDavid Kurucz 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 07.86
5 Maxim MašínMaxim Mašín 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 07.94
MS Filip ŠmahelFilip Šmahel 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.92
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 8.12.2018 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš MichalíkMatyáš Michalík 02 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 07.73
2 Daniel ČervášekDaniel Červášek 03 ŠSK Slaný AŠSK Slaný A 2 07.74
3 Tomáš DvorčukTomáš Dvorčuk 03 Sokol Roztoky u Prahy ASokol Roztoky u Prahy A 6 07.75
4 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 07.80
5 Lukáš ZdichynecLukáš Zdichynec 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 07.84
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (so, 8.12.2018 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KrálMatěj Král 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 07.59
2 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 07.73
3 Tomáš PodneckýTomáš Podnecký 01 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 07.87
MS Tomáš SteklýTomáš Steklý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.88
Celkem 4 závodníků
Rozběh 06 (so, 8.12.2018 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš TahotnýLukáš Tahotný 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 07.81
2 Filip KolářFilip Kolář 03 TJ Neratovice ATJ Neratovice A 2 07.91
3 David ŠípDavid Šíp 03 TJ Neratovice ATJ Neratovice A 3 07.98
4 Miroslav TodtMiroslav Todt 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 08.07
MS Jiří RothanzlJiří Rothanzl 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.15
Celkem 5 závodníků
Rozběh 07 (so, 8.12.2018 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicolas MalýNicolas Malý 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.11
2 Kristián KulhánekKristián Kulhánek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.31
3 Martin PíkaMartin Píka 04 Sokol Roztoky u Prahy ASokol Roztoky u Prahy A 6 08.41
4 Jindřich ŘeháčekJindřich Řeháček 04 ŠSK Slaný AŠSK Slaný A 2 09.16
5 Dalimil AndrlíkDalimil Andrlík 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 09.40
MS Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.58
Celkem 6 závodníků
Rozběh 08 (so, 8.12.2018 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub JechJakub Jech 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 07.92
2 David MittelbachDavid Mittelbach 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 08.03
3 Adam HroudaAdam Hrouda 03 TJ Neratovice ATJ Neratovice A 4 08.25
4 Lukáš HejdaLukáš Hejda 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 08.39
5 Ondřej HudecOndřej Hudec 05 TJ Neratovice ATJ Neratovice A 5 08.56
MS Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08.20
Celkem 6 závodníků
Rozběh 09 (so, 8.12.2018 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin AndresMartin Andres 01 Sokol Roztoky u Prahy ASokol Roztoky u Prahy A 4 08.07
2 Matěj KubánekMatěj Kubánek 02 Sokol Roztoky u Prahy ASokol Roztoky u Prahy A 5 08.35
3 Adam HavelkaAdam Havelka 05 AC Čáslav z.s. BAC Čáslav z.s. B 3 08.47
4 David MachálekDavid Machálek 05 ŠSK Slaný AŠSK Slaný A 6 08.64
5 Matouš NovotnýMatouš Novotný 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 09.19
Celkem 5 závodníků
Rozběh 10 (so, 8.12.2018 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VrzákTomáš Vrzák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.06
2 František SavkaFrantišek Savka 02 ŠSK Slaný AŠSK Slaný A 2 08.20
3 Jaroslav BiskupJaroslav Biskup 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 08.61
4 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u Prahy ASokol Roztoky u Prahy A 6 08.75
MS Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.63
Celkem 5 závodníků
Rozběh 11 (so, 8.12.2018 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub HybšJakub Hybš 01 TJ Neratovice ATJ Neratovice A 6 08.00
2 Ondřej PekárekOndřej Pekárek 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 08.08
3 Jan VašinaJan Vašina 04 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 08.66
4 Adam KočkaAdam Kočka 05 ŠSK Slaný AŠSK Slaný A 5 08.67
5 Adam KloudaAdam Klouda 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 08.84
6 Richard RozkydálekRichard Rozkydálek 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.85
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 07.03
2 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 07.21
3 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 07.31
4 Tomáš PešekTomáš Pešek 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 07.36
5 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 07.39
6 Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 07.42
7 Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 07.44
8 David BatelkaDavid Batelka 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 07.50
9 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.52
10 Matěj KrálMatěj Král 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 07.59
11 Jindřich SemotamJindřich Semotam 00 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 07.69
12 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 07.70
13 Matyáš MichalíkMatyáš Michalík 02 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 07.73
13 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 07.73
15 Daniel ČervášekDaniel Červášek 03 ŠSK Slaný AŠSK Slaný A 2 07.74
16 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 07.75
16 Tomáš DvorčukTomáš Dvorčuk 03 Sokol Roztoky u Prahy ASokol Roztoky u Prahy A 6 07.75
18 Kryštof NovotnýKryštof Novotný 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 07.76
19 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 07.80
20 Lukáš TahotnýLukáš Tahotný 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 07.81
21 Lukáš ZdichynecLukáš Zdichynec 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 07.84
22 Josef ŠedivýJosef Šedivý 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 07.85
23 David KuruczDavid Kurucz 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 07.86
24 Tomáš PodneckýTomáš Podnecký 01 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 07.87
25 Tomáš SteklýTomáš Steklý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.88
26 Filip KolářFilip Kolář 03 TJ Neratovice ATJ Neratovice A 2 07.91
27 Filip ŠmahelFilip Šmahel 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.92
27 Jakub JechJakub Jech 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 07.92
29 Maxim MašínMaxim Mašín 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 07.94
30 David ŠípDavid Šíp 03 TJ Neratovice ATJ Neratovice A 3 07.98
31 Jakub HybšJakub Hybš 01 TJ Neratovice ATJ Neratovice A 6 08.00
32 David MittelbachDavid Mittelbach 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 08.03
33 Tomáš VrzákTomáš Vrzák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.06
34 Miroslav TodtMiroslav Todt 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 08.07
34 Martin AndresMartin Andres 01 Sokol Roztoky u Prahy ASokol Roztoky u Prahy A 4 08.07
36 Ondřej PekárekOndřej Pekárek 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 08.08
37 Nicolas MalýNicolas Malý 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.11
38 Jiří RothanzlJiří Rothanzl 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.15
39 Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08.20
39 František SavkaFrantišek Savka 02 ŠSK Slaný AŠSK Slaný A 2 08.20
41 Adam HroudaAdam Hrouda 03 TJ Neratovice ATJ Neratovice A 4 08.25
42 Kristián KulhánekKristián Kulhánek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.31
43 Matěj KubánekMatěj Kubánek 02 Sokol Roztoky u Prahy ASokol Roztoky u Prahy A 5 08.35
44 Lukáš HejdaLukáš Hejda 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 08.39
45 Martin PíkaMartin Píka 04 Sokol Roztoky u Prahy ASokol Roztoky u Prahy A 6 08.41
46 Adam HavelkaAdam Havelka 05 AC Čáslav z.s. BAC Čáslav z.s. B 3 08.47
47 Ondřej HudecOndřej Hudec 05 TJ Neratovice ATJ Neratovice A 5 08.56
48 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.58
49 Jaroslav BiskupJaroslav Biskup 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 08.61
50 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.63
51 David MachálekDavid Machálek 05 ŠSK Slaný AŠSK Slaný A 6 08.64
52 Jan VašinaJan Vašina 04 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 08.66
53 Adam KočkaAdam Kočka 05 ŠSK Slaný AŠSK Slaný A 5 08.67
54 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u Prahy ASokol Roztoky u Prahy A 6 08.75
55 Adam KloudaAdam Klouda 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 08.84
56 Richard RozkydálekRichard Rozkydálek 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.85
57 Jindřich ŘeháčekJindřich Řeháček 04 ŠSK Slaný AŠSK Slaný A 2 09.16
58 Matouš NovotnýMatouš Novotný 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 09.19
59 Dalimil AndrlíkDalimil Andrlík 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 09.40

60 m - Junioři (Finále)

Finále A (so, 8.12.2018 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 07.06
2 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 07.26
3 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 07.35
4 Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 07.39
5 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 6 07.42
6 Tomáš PešekTomáš Pešek 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 07.49
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 8.12.2018 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.47
2 Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 07.50
3 Matěj KrálMatěj Král 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 07.57
4 Jindřich SemotamJindřich Semotam 00 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 07.66
5 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 6 07.84
Celkem 5 závodníků

60 m - Juniorky (Finále)

Finále A (so, 8.12.2018 - 10:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 07.89
2 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 08.00
3 Anna VánišováAnna Vánišová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 08.08
4 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 08.15
5 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 08.29
6 Lucie NedomováLucie Nedomová 04 TJ Neratovice ATJ Neratovice A 2 08.85
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 8.12.2018 - 10:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 08.20
2 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.29
3 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 08.37
4 Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 08.43
5 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 08.61
6 Kristína KučerováKristína Kučerová 04 TJ Neratovice ATJ Neratovice A 1 08.71
Celkem 6 závodníků

60 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 8.12.2018 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 08.06
2 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 08.22
3 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 08.31
4 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.32
5 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 08.35
6 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 08.42
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 8.12.2018 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna VánišováAnna Vánišová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 08.14
2 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 08.35
3 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 08.51
4 Tereza BeranováTereza Beranová 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 08.52
5 Gabriela GolonkaGabriela Golonka 03 Sokol Roztoky u Prahy ASokol Roztoky u Prahy A 1 08.53
6 Adriana KostyukAdriana Kostyuk 03 ŠSK Slaný AŠSK Slaný A 4 09.28
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 8.12.2018 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela KučerováDaniela Kučerová 03 ŠSK Slaný AŠSK Slaný A 2 08.50
2 Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 08.51
3 Tereza VlkováTereza Vlková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.55
4 Kristýna HerákováKristýna Heráková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.80
5 Lucie VosátkováLucie Vosátková 04 ŠSK Slaný AŠSK Slaný A 5 09.02
MS Barbora MaškováBarbora Mašková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 08.49
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 8.12.2018 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška NovotnáEliška Novotná 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 08.52
2 Andrea VlkováAndrea Vlková 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 08.54
3 Lucie BartůškováLucie Bartůšková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 08.63
4 Kristína KučerováKristína Kučerová 04 TJ Neratovice ATJ Neratovice A 2 08.68
5 Hana HuškováHana Hušková 05 TJ Neratovice ATJ Neratovice A 5 08.77
6 Stella ChaloupkováStella Chaloupková 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.83
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (so, 8.12.2018 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie NedomováLucie Nedomová 04 TJ Neratovice ATJ Neratovice A 1 08.24
2 Anna RadikovskáAnna Radikovská 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 08.53
3 Kristýna PasovskáKristýna Pasovská 04 TJ Neratovice ATJ Neratovice A 5 08.55
4 Tereza StehnováTereza Stehnová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 08.87
5 Agáta NovákováAgáta Nováková 05 AC Čáslav z.s. BAC Čáslav z.s. B 6 09.21
Markéta ZáborcováMarkéta Záborcová 04 ŠSK Slaný AŠSK Slaný A 4 DQ
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (so, 8.12.2018 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ŠichováEliška Šichová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 08.72
2 Aneta NovotnáAneta Novotná 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 08.75
3 Anna HavelkováAnna Havelková 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 08.77
4 Nicol HolečkováNicol Holečková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.85
Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 07 (so, 8.12.2018 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie MüllerováLucie Müllerová 03 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 5 08.84
2 Markéta MaierováMarkéta Maierová 04 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 3 08.85
3 Ema TvrdáEma Tvrdá 04 TJ Neratovice ATJ Neratovice A 4 08.98
4 Michaela ČapkováMichaela Čapková 05 Sokol Roztoky u Prahy ASokol Roztoky u Prahy A 6 09.19
5 Eliška BurdováEliška Burdová 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 09.28
MS Sabina BartošováSabina Bartošová 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 08.95
Celkem 6 závodníků
Rozběh 08 (so, 8.12.2018 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla BlažkováAdéla Blažková 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 08.57
2 Zuzana ZumrováZuzana Zumrová 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 2 08.98
3 Karla CvrčkováKarla Cvrčková 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 09.02
4 Jana ŠpinkováJana Špinková 03 TJ Neratovice ATJ Neratovice A 4 09.03
5 Ela SudkováEla Sudková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 09.14
6 Adéla NovákováAdéla Nováková 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 09.31
Celkem 6 závodníků
Rozběh 09 (so, 8.12.2018 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna NedomováKristýna Nedomová 04 TJ Neratovice ATJ Neratovice A 4 08.77
2 Jana ŠtullerováJana Štullerová 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 08.87
3 Nela SedláčkováNela Sedláčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 09.02
4 Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková 05 AC Čáslav z.s. BAC Čáslav z.s. B 6 09.32
MS Eliška VrbováEliška Vrbová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 09.12
Celkem 5 závodníků
Rozběh 10 (so, 8.12.2018 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KoděrováKristýna Koděrová 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 08.96
2 Vendula VeseláVendula Veselá 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 09.00
3 Kateřina KašíkováKateřina Kašíková 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 09.11
4 Mercy KharundaMercy Kharunda 02 ŠSK Slaný AŠSK Slaný A 6 10.05
5 Karolína DavidováKarolína Davidová 04 ŠSK Slaný AŠSK Slaný A 2 10.82
Celkem 5 závodníků
Rozběh 11 (so, 8.12.2018 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna JarošováKristýna Jarošová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 09.07
2 Kristýna VránováKristýna Vránová 05 ŠSK Slaný AŠSK Slaný A 3 09.26
3 Žaneta KučerováŽaneta Kučerová 05 TJ Neratovice ATJ Neratovice A 4 09.30
4 Andrea JirouchováAndrea Jirouchová 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 6 09.42
5 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 01 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 5 09.43
6 Eliška ŠlosarováEliška Šlosarová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 09.85
Celkem 6 závodníků
Rozběh 12 (so, 8.12.2018 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie HouskováNatálie Housková 01 TJ Neratovice ATJ Neratovice A 1 08.88
2 Tereza PříhodováTereza Příhodová 04 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 4 09.23
3 Marie Anna IllichováMarie Anna Illichová 05 Sokol Roztoky u Prahy ASokol Roztoky u Prahy A 3 09.65
4 Anna LauermannováAnna Lauermannová 05 Sokol Roztoky u Prahy ASokol Roztoky u Prahy A 6 09.93
MS Linda ŠprinclováLinda Šprinclová 05 TJ Neratovice ATJ Neratovice A 2 10.16
MS Pavlína PittnerováPavlína Pittnerová 05 TJ Neratovice ATJ Neratovice A 5 09.69
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 08.06
2 Anna VánišováAnna Vánišová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 08.14
3 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 08.22
4 Lucie NedomováLucie Nedomová 04 TJ Neratovice ATJ Neratovice A 1 08.24
5 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 08.31
6 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.32
7 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 08.35
7 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 08.35
9 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 08.42
10 Barbora MaškováBarbora Mašková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 08.49
11 Daniela KučerováDaniela Kučerová 03 ŠSK Slaný AŠSK Slaný A 2 08.50
12 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 08.51
12 Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 08.51
14 Tereza BeranováTereza Beranová 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 08.52
14 Eliška NovotnáEliška Novotná 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 08.52
16 Gabriela GolonkaGabriela Golonka 03 Sokol Roztoky u Prahy ASokol Roztoky u Prahy A 1 08.53
16 Anna RadikovskáAnna Radikovská 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 08.53
18 Andrea VlkováAndrea Vlková 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 08.54
19 Tereza VlkováTereza Vlková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.55
19 Kristýna PasovskáKristýna Pasovská 04 TJ Neratovice ATJ Neratovice A 5 08.55
21 Adéla BlažkováAdéla Blažková 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 08.57
22 Lucie BartůškováLucie Bartůšková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 08.63
23 Kristína KučerováKristína Kučerová 04 TJ Neratovice ATJ Neratovice A 2 08.68
24 Eliška ŠichováEliška Šichová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 08.72
25 Aneta NovotnáAneta Novotná 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 08.75
26 Hana HuškováHana Hušková 05 TJ Neratovice ATJ Neratovice A 5 08.77
26 Anna HavelkováAnna Havelková 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 08.77
26 Kristýna NedomováKristýna Nedomová 04 TJ Neratovice ATJ Neratovice A 4 08.77
29 Kristýna HerákováKristýna Heráková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.80
30 Stella ChaloupkováStella Chaloupková 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.83
31 Lucie MüllerováLucie Müllerová 03 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 5 08.84
32 Nicol HolečkováNicol Holečková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.85
32 Markéta MaierováMarkéta Maierová 04 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 3 08.85
34 Tereza StehnováTereza Stehnová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 08.87
34 Jana ŠtullerováJana Štullerová 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 08.87
36 Natálie HouskováNatálie Housková 01 TJ Neratovice ATJ Neratovice A 1 08.88
37 Sabina BartošováSabina Bartošová 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 08.95
38 Kristýna KoděrováKristýna Koděrová 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 08.96
39 Ema TvrdáEma Tvrdá 04 TJ Neratovice ATJ Neratovice A 4 08.98
39 Zuzana ZumrováZuzana Zumrová 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 2 08.98
41 Vendula VeseláVendula Veselá 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 09.00
42 Lucie VosátkováLucie Vosátková 04 ŠSK Slaný AŠSK Slaný A 5 09.02
42 Karla CvrčkováKarla Cvrčková 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 09.02
42 Nela SedláčkováNela Sedláčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 09.02
45 Jana ŠpinkováJana Špinková 03 TJ Neratovice ATJ Neratovice A 4 09.03
46 Kristýna JarošováKristýna Jarošová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 09.07
47 Kateřina KašíkováKateřina Kašíková 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 09.11
48 Eliška VrbováEliška Vrbová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 09.12
49 Ela SudkováEla Sudková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 09.14
50 Michaela ČapkováMichaela Čapková 05 Sokol Roztoky u Prahy ASokol Roztoky u Prahy A 6 09.19
51 Agáta NovákováAgáta Nováková 05 AC Čáslav z.s. BAC Čáslav z.s. B 6 09.21
52 Tereza PříhodováTereza Příhodová 04 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 4 09.23
53 Kristýna VránováKristýna Vránová 05 ŠSK Slaný AŠSK Slaný A 3 09.26
54 Adriana KostyukAdriana Kostyuk 03 ŠSK Slaný AŠSK Slaný A 4 09.28
54 Eliška BurdováEliška Burdová 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 09.28
56 Žaneta KučerováŽaneta Kučerová 05 TJ Neratovice ATJ Neratovice A 4 09.30
57 Adéla NovákováAdéla Nováková 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 09.31
58 Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková 05 AC Čáslav z.s. BAC Čáslav z.s. B 6 09.32
59 Andrea JirouchováAndrea Jirouchová 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 6 09.42
60 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 01 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 5 09.43
61 Marie Anna IllichováMarie Anna Illichová 05 Sokol Roztoky u Prahy ASokol Roztoky u Prahy A 3 09.65
62 Pavlína PittnerováPavlína Pittnerová 05 TJ Neratovice ATJ Neratovice A 5 09.69
63 Eliška ŠlosarováEliška Šlosarová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 09.85
64 Anna LauermannováAnna Lauermannová 05 Sokol Roztoky u Prahy ASokol Roztoky u Prahy A 6 09.93
65 Mercy KharundaMercy Kharunda 02 ŠSK Slaný AŠSK Slaný A 6 10.05
66 Linda ŠprinclováLinda Šprinclová 05 TJ Neratovice ATJ Neratovice A 2 10.16
67 Karolína DavidováKarolína Davidová 04 ŠSK Slaný AŠSK Slaný A 2 10.82
Markéta ZáborcováMarkéta Záborcová 04 ŠSK Slaný AŠSK Slaný A 4 DQ
Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 DNS