výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Středočeský pohár smíšených družstev mládeže

Praha - Strahov (8. 12. 2018)

60 m překážek - Junioři

(so, 8.12.2018 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan GročekJan Groček 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 09.23
Lukáš TahotnýLukáš Tahotný 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 DQ
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Dorostenci

(so, 8.12.2018 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.50
2 Jakub PodanýJakub Podaný 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 08.91
3 Martin ČechMartin Čech 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 09.68
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 8.12.2018 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.51
2 Josef ŠedivýJosef Šedivý 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 08.77
3 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 08.98
4 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 09.31
5 Václav BrůžekVáclav Brůžek 03 ŠSK Slaný AŠSK Slaný A 1 10.25
6 David ŠípDavid Šíp 03 TJ Neratovice ATJ Neratovice A 6 11.79
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 8.12.2018 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marián DražanMarián Dražan 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 09.73
2 Lukáš LandaLukáš Landa 04 ŠSK Slaný AŠSK Slaný A 4 10.75
3 Adam KočkaAdam Kočka 05 ŠSK Slaný AŠSK Slaný A 1 11.47
4 David MachálekDavid Machálek 05 ŠSK Slaný AŠSK Slaný A 6 11.61
5 Jindřich ŘeháčekJindřich Řeháček 04 ŠSK Slaný AŠSK Slaný A 3 11.79
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.51
2 Josef ŠedivýJosef Šedivý 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 08.77
3 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 08.98
4 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 09.31
5 Marián DražanMarián Dražan 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 09.73
6 Václav BrůžekVáclav Brůžek 03 ŠSK Slaný AŠSK Slaný A 1 10.25
7 Lukáš LandaLukáš Landa 04 ŠSK Slaný AŠSK Slaný A 4 10.75
8 Adam KočkaAdam Kočka 05 ŠSK Slaný AŠSK Slaný A 1 11.47
9 David MachálekDavid Machálek 05 ŠSK Slaný AŠSK Slaný A 6 11.61
10 David ŠípDavid Šíp 03 TJ Neratovice ATJ Neratovice A 6 11.79
10 Jindřich ŘeháčekJindřich Řeháček 04 ŠSK Slaný AŠSK Slaný A 3 11.79

60 m překážek - Dorostenky

(so, 8.12.2018 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 09.24
2 Anna KozlováAnna Kozlová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 09.25
3 Vendula HněvkovskáVendula Hněvkovská 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 10.21
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 8.12.2018 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 09.39
2 Radka HlouchováRadka Hlouchová 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 09.58
3 Lucie OlivováLucie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 10.38
4 Markéta ZáborcováMarkéta Záborcová 04 ŠSK Slaný AŠSK Slaný A 6 11.45
Helena RothanzlováHelena Rothanzlová 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 8.12.2018 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alena FridrichováAlena Fridrichová 03 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 10.31
2 Rebecca SzaboRebecca Szabo 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 10.53
3 Viktorie HroudováViktorie Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 10.54
4 Tereza KalousováTereza Kalousová 05 ŠSK Slaný AŠSK Slaný A 6 10.99
5 Klára KučerováKlára Kučerová 04 TJ Neratovice ATJ Neratovice A 2 11.91
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 8.12.2018 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 10.59
2 Adéla ZahrádkováAdéla Zahrádková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 11.07
3 Adriana JiráskováAdriana Jirásková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 11.11
4 Zuzana FialováZuzana Fialová 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 11.74
5 Romana BrzákováRomana Brzáková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 11.77
MS Pavlína PittnerováPavlína Pittnerová 05 TJ Neratovice ATJ Neratovice A 5 12.25
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 09.39
2 Radka HlouchováRadka Hlouchová 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 09.58
3 Alena FridrichováAlena Fridrichová 03 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 10.31
4 Lucie OlivováLucie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 10.38
5 Rebecca SzaboRebecca Szabo 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 10.53
6 Viktorie HroudováViktorie Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 10.54
7 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 10.59
8 Tereza KalousováTereza Kalousová 05 ŠSK Slaný AŠSK Slaný A 6 10.99
9 Adéla ZahrádkováAdéla Zahrádková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 11.07
10 Adriana JiráskováAdriana Jirásková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 11.11
11 Markéta ZáborcováMarkéta Záborcová 04 ŠSK Slaný AŠSK Slaný A 6 11.45
12 Zuzana FialováZuzana Fialová 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 11.74
13 Romana BrzákováRomana Brzáková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 11.77
14 Klára KučerováKlára Kučerová 04 TJ Neratovice ATJ Neratovice A 2 11.91
15 Pavlína PittnerováPavlína Pittnerová 05 TJ Neratovice ATJ Neratovice A 5 12.25
Helena RothanzlováHelena Rothanzlová 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 DNF