výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Kolínská vánoční laťka ZŠ + Nejrychlejší páťák

Kolín (7. 12. 2018)

40 yardů - Atletická přípravka-hoši (Rozběh)

Rozběh (pá, 7.12.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova7.ZŠ Kolín, Masarykova 11 06.13
2 Richard SeverynRichard Severyn 07 1.ZŠ Kolín1.ZŠ Kolín 1 06.18
3 Filip Albert HannichFilip Albert Hannich 08 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 13 06.32
4 Petr LiteraPetr Litera 08 2. ZŠ2. ZŠ 16 06.33
5 Kryštof KačerKryštof Kačer 08 3ZSKOLIN3ZSKOLIN 4 06.34
6 Vít VašataVít Vašata 07 3ZSKOLIN3ZSKOLIN 3 06.37
7 Roman PíchaRoman Pícha 08 5.ZŠ Kolín5.ZŠ Kolín 8 06.40
8 Tomáš VytlačilTomáš Vytlačil 07 5.ZŠ Kolín5.ZŠ Kolín 7 06.42
9 Tomáš LiteraTomáš Litera 08 2. ZŠ2. ZŠ 17 06.54
10 Marek NerudaMarek Neruda 08 4ZSKO4ZSKO 6 06.62
11 Antonín PotměšilAntonín Potměšil 07 ZŠ PoříčanyZŠ Poříčany 15 06.63
12 Adam KondrátAdam Kondrát 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova7.ZŠ Kolín, Masarykova 12 06.77
13 Adam JaníkAdam Janík 07 4ZSKO4ZSKO 5 06.78
14 Tomáš SmolíkTomáš Smolík 07 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 14 06.87
15 Lukáš SauerLukáš Sauer 08 ZŠ Kolín V, Ovčárecká 374ZŠ Kolín V, Ovčárecká 374 10 06.95
16 Vojtěch ŠafránekVojtěch Šafránek 08 1.ZŠ Kolín1.ZŠ Kolín 2 07.00
17 Vojtěch JandákVojtěch Jandák 08 ZŠ Kolín V, Ovčárecká 374ZŠ Kolín V, Ovčárecká 374 9 07.10
Celkem 17 závodníků

40 yardů - Atletická přípravka-hoši (Meziběh)

Meziběh (pá, 7.12.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr LiteraPetr Litera 08 2. ZŠ2. ZŠ 06.11
2 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova7.ZŠ Kolín, Masarykova 06.25
3 Richard SeverynRichard Severyn 07 1.ZŠ Kolín1.ZŠ Kolín 06.36
4 Roman PíchaRoman Pícha 08 5.ZŠ Kolín5.ZŠ Kolín 06.45
5 Filip Albert HannichFilip Albert Hannich 08 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 06.47
6 Tomáš VytlačilTomáš Vytlačil 07 5.ZŠ Kolín5.ZŠ Kolín 06.52
7 Vít VašataVít Vašata 07 3ZSKOLIN3ZSKOLIN 06.53
8 Kryštof KačerKryštof Kačer 08 3ZSKOLIN3ZSKOLIN 06.54
9 Tomáš LiteraTomáš Litera 08 2. ZŠ2. ZŠ 06.64
10 Adam JaníkAdam Janík 07 4ZSKO4ZSKO 06.72
11 Vojtěch ŠafránekVojtěch Šafránek 08 1.ZŠ Kolín1.ZŠ Kolín 06.76
12 Antonín PotměšilAntonín Potměšil 07 ZŠ PoříčanyZŠ Poříčany 06.78
13 Marek NerudaMarek Neruda 08 4ZSKO4ZSKO 06.87
14 Adam KondrátAdam Kondrát 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova7.ZŠ Kolín, Masarykova 06.89
15 Tomáš SmolíkTomáš Smolík 07 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 07.06
16 Vojtěch JandákVojtěch Jandák 08 ZŠ Kolín V, Ovčárecká 374ZŠ Kolín V, Ovčárecká 374 07.23
17 Lukáš SauerLukáš Sauer 08 ZŠ Kolín V, Ovčárecká 374ZŠ Kolín V, Ovčárecká 374 07.33
Celkem 17 závodníků

40 yardů - Atletická přípravka-hoši (Semifinále)

Semifinále (pá, 7.12.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova7.ZŠ Kolín, Masarykova 06.01
2 Petr LiteraPetr Litera 08 2. ZŠ2. ZŠ 06.11
3 Filip Albert HannichFilip Albert Hannich 08 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 06.35
4 Roman PíchaRoman Pícha 08 5.ZŠ Kolín5.ZŠ Kolín 06.44
5= Adam KondrátAdam Kondrát 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova7.ZŠ Kolín, Masarykova 06.45
5= Richard SeverynRichard Severyn 07 1.ZŠ Kolín1.ZŠ Kolín 06.45
7 Tomáš VytlačilTomáš Vytlačil 07 5.ZŠ Kolín5.ZŠ Kolín 06.47
8= Vít VašataVít Vašata 07 3ZSKOLIN3ZSKOLIN 06.54
8= Kryštof KačerKryštof Kačer 08 3ZSKOLIN3ZSKOLIN 06.54
10 Tomáš LiteraTomáš Litera 08 2. ZŠ2. ZŠ 06.60
11 Antonín PotměšilAntonín Potměšil 07 ZŠ PoříčanyZŠ Poříčany 06.62
12 Adam JaníkAdam Janík 07 4ZSKO4ZSKO 06.69
13 Marek NerudaMarek Neruda 08 4ZSKO4ZSKO 06.70
14 Vojtěch ŠafránekVojtěch Šafránek 08 1.ZŠ Kolín1.ZŠ Kolín 06.83
15 Tomáš SmolíkTomáš Smolík 07 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 06.91
16 Lukáš SauerLukáš Sauer 08 ZŠ Kolín V, Ovčárecká 374ZŠ Kolín V, Ovčárecká 374 06.97
17 Vojtěch JandákVojtěch Jandák 08 ZŠ Kolín V, Ovčárecká 374ZŠ Kolín V, Ovčárecká 374 07.37
Celkem 17 závodníků

40 yardů - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (pá, 7.12.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr LiteraPetr Litera 08 2. ZŠ2. ZŠ 06.03
2 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova7.ZŠ Kolín, Masarykova 06.05
3 Richard SeverynRichard Severyn 07 1.ZŠ Kolín1.ZŠ Kolín 06.19
4 Roman PíchaRoman Pícha 08 5.ZŠ Kolín5.ZŠ Kolín 06.28
5 Tomáš VytlačilTomáš Vytlačil 07 5.ZŠ Kolín5.ZŠ Kolín 06.36
6 Vít VašataVít Vašata 07 3ZSKOLIN3ZSKOLIN 06.37
7 Kryštof KačerKryštof Kačer 08 3ZSKOLIN3ZSKOLIN 06.39
8 Filip Albert HannichFilip Albert Hannich 08 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 06.41
Celkem 8 závodníků

40 yardů - Atletická přípravka-dívky (Meziběh)

Meziběh (pá, 7.12.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta BenešováAneta Benešová 07 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 06.12
2 Anna NěmcováAnna Němcová 07 1.ZŠ Kolín1.ZŠ Kolín 06.31
3 Anna DvořákováAnna Dvořáková 07 ZŠ Kolín V, Ovčárecká 374ZŠ Kolín V, Ovčárecká 374 06.42
4 Karla ČepelákováKarla Čepeláková 07 ZŠ PoříčanyZŠ Poříčany 06.46
5 Zdeňka HlockáZdeňka Hlocká 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova7.ZŠ Kolín, Masarykova 06.63
6= Kateřina MillerováKateřina Millerová 08 1.ZŠ Kolín1.ZŠ Kolín 06.74
6= Michaela KroupováMichaela Kroupová 07 3ZSKOLIN3ZSKOLIN 06.74
8 Sofie KesnerováSofie Kesnerová 08 7.ZŠ Kolín, Masarykova7.ZŠ Kolín, Masarykova 06.76
9 Ema OpočenskáEma Opočenská 08 4ZSKO4ZSKO 07.06
10= Veronika MartínkováVeronika Martínková 08 5.ZŠ Kolín5.ZŠ Kolín 07.28
10= Daniela RossiDaniela Rossi 08 2. ZŠ2. ZŠ 07.28
12 Dominika PlacháDominika Plachá 07 5.ZŠ Kolín5.ZŠ Kolín 07.31
13 Helena ZuzováHelena Zuzová 07 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 07.45
Celkem 13 závodníků

40 yardů - Atletická přípravka-dívky (Rozběh)

Rozběh (pá, 7.12.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta BenešováAneta Benešová 07 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 13 06.14
2 Anna NěmcováAnna Němcová 07 1.ZŠ Kolín1.ZŠ Kolín 1 06.36
3 Anna DvořákováAnna Dvořáková 07 ZŠ Kolín V, Ovčárecká 374ZŠ Kolín V, Ovčárecká 374 8 06.37
4 Michaela KroupováMichaela Kroupová 07 3ZSKOLIN3ZSKOLIN 3 06.51
5 Zdeňka HlockáZdeňka Hlocká 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova7.ZŠ Kolín, Masarykova 11 06.58
6 Kateřina MillerováKateřina Millerová 08 1.ZŠ Kolín1.ZŠ Kolín 2 06.65
7 Sofie KesnerováSofie Kesnerová 08 7.ZŠ Kolín, Masarykova7.ZŠ Kolín, Masarykova 10 06.78
8 Ema OpočenskáEma Opočenská 08 4ZSKO4ZSKO 4 06.85
9= Karla ČepelákováKarla Čepeláková 07 ZŠ PoříčanyZŠ Poříčany 14 07.13
9= Daniela RossiDaniela Rossi 08 2. ZŠ2. ZŠ 15 07.13
11 Dominika PlacháDominika Plachá 07 5.ZŠ Kolín5.ZŠ Kolín 6 07.16
12 Veronika MartínkováVeronika Martínková 08 5.ZŠ Kolín5.ZŠ Kolín 7 07.21
13 Helena ZuzováHelena Zuzová 07 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 12 07.22
Celkem 13 závodníků

40 yardů - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (pá, 7.12.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta BenešováAneta Benešová 07 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 05.92
2= Anna NěmcováAnna Němcová 07 1.ZŠ Kolín1.ZŠ Kolín 06.20
2= Anna DvořákováAnna Dvořáková 07 ZŠ Kolín V, Ovčárecká 374ZŠ Kolín V, Ovčárecká 374 06.20
4 Karla ČepelákováKarla Čepeláková 07 ZŠ PoříčanyZŠ Poříčany 06.34
5 Kateřina MillerováKateřina Millerová 08 1.ZŠ Kolín1.ZŠ Kolín 06.39
6 Michaela KroupováMichaela Kroupová 07 3ZSKOLIN3ZSKOLIN 06.53
7 Zdeňka HlockáZdeňka Hlocká 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova7.ZŠ Kolín, Masarykova 06.62
8 Sofie KesnerováSofie Kesnerová 08 7.ZŠ Kolín, Masarykova7.ZŠ Kolín, Masarykova 06.72
Celkem 8 závodníků

40 yardů - Atletická přípravka-dívky (Semifinále)

Semifinále (pá, 7.12.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta BenešováAneta Benešová 07 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 06.03
2 Anna NěmcováAnna Němcová 07 1.ZŠ Kolín1.ZŠ Kolín 06.34
3 Anna DvořákováAnna Dvořáková 07 ZŠ Kolín V, Ovčárecká 374ZŠ Kolín V, Ovčárecká 374 06.37
4 Karla ČepelákováKarla Čepeláková 07 ZŠ PoříčanyZŠ Poříčany 06.50
5 Zdeňka HlockáZdeňka Hlocká 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova7.ZŠ Kolín, Masarykova 06.70
6= Michaela KroupováMichaela Kroupová 07 3ZSKOLIN3ZSKOLIN 06.72
6= Kateřina MillerováKateřina Millerová 08 1.ZŠ Kolín1.ZŠ Kolín 06.72
8 Sofie KesnerováSofie Kesnerová 08 7.ZŠ Kolín, Masarykova7.ZŠ Kolín, Masarykova 06.73
9 Ema OpočenskáEma Opočenská 08 4ZSKO4ZSKO 07.06
10 Daniela RossiDaniela Rossi 08 2. ZŠ2. ZŠ 07.14
11 Helena ZuzováHelena Zuzová 07 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 07.21
12 Veronika MartínkováVeronika Martínková 08 5.ZŠ Kolín5.ZŠ Kolín 07.28
13 Dominika PlacháDominika Plachá 07 5.ZŠ Kolín5.ZŠ Kolín 07.36
Celkem 13 závodníků

Skok vysoký - Žáci

Žáci A (pá, 7.12.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Jakub DouděraJakub Douděra
4ZSKO4ZSKO
04 6 1.65
2 Štěpán FafejtaŠtěpán Fafejta
2.ZŠ Kolín2.ZŠ Kolín
03 2 1.55
3 Jan BürgerJan Bürger
ZŠ Poděbrady TGMZŠ Poděbrady TGM
03 13 1.55
4 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl
ZŠ KouřimZŠ Kouřim
04 12 1.55
5 Michal KratochvílMichal Kratochvíl
4ZSKO4ZSKO
03 7 1.55
6 Lukáš SoukalLukáš Soukal
ZŠ Poděbrady TGMZŠ Poděbrady TGM
03 11 1.50
7= Jiří DohaničJiří Dohanič
3ZSKOLIN3ZSKOLIN
03 5 1.45
7= Petr TichýPetr Tichý
1.ZŠ Kolín1.ZŠ Kolín
03 1 1.45
9 Martin VoseckýMartin Vosecký
ZŠ PoříčanyZŠ Poříčany
03 14 1.40
Petr SmolíkPetr Smolík
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
03 10 NM
Poznámky/pokusy:
" 9. třída
Celkem 10 závodníků
Žáci B (pá, 7.12.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
1.ZŠ Kolín1.ZŠ Kolín
04 1 1.55
2 Viktor ŠustrViktor Šustr
2.ZŠ Kolín2.ZŠ Kolín
05 3 1.55
3 Vít VinduškaVít Vinduška
3ZSKOLIN3ZSKOLIN
04 5 1.55
4 Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý
ZŠ PlaňanyZŠ Plaňany
05 17 1.45
5 David FromDavid From
4.ZŠ Kolín4.ZŠ Kolín
04 7 1.45
6= Filip PřikrylFilip Přikryl
2.ZŠ Kolín2.ZŠ Kolín
05 4 1.40
6= Martin KubíčekMartin Kubíček
3ZSKOLIN3ZSKOLIN
04 6 1.40
8 Jakub HohýnekJakub Hohýnek
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
04 16 1.40
9 Adam HušekAdam Hušek
4ZSKO4ZSKO
04 8 1.40
10 Roman ŠedivýRoman Šedivý
1.ZŠ Kolín1.ZŠ Kolín
03 2 1.40
11= Radim KozárikRadim Kozárik
5.ZŠ Kolín5.ZŠ Kolín
04 9 1.35
11= Roman DohaničRoman Dohanič
7.ZŠ Kolín, Masarykova7.ZŠ Kolín, Masarykova
03 14 1.35
13 Jiří SynekJiří Synek
ZŠ Kolín V, Ovčárecká 374ZŠ Kolín V, Ovčárecká 374
05 11 1.35
14= Vojtěch HynčicaVojtěch Hynčica
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
04 15 1.35
14= Martin SoukalMartin Soukal
5.ZŠ Kolín5.ZŠ Kolín
03 10 1.35
16= David MazalDavid Mazal
7.ZŠ Kolín, Masarykova7.ZŠ Kolín, Masarykova
04 13 1.30
16= Lukáš KociánLukáš Kocián
ZŠ KouřimZŠ Kouřim
04 18 1.30
18 David PubudaDavid Pubuda
ZŠ KouřimZŠ Kouřim
04 19 1.30
Marek BenešMarek Beneš
ZŠ Kolín V, Ovčárecká 374ZŠ Kolín V, Ovčárecká 374
05 12 DNS
Poznámky/pokusy:
" 8. třída
Celkem 19 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

Ml. žáci A (pá, 7.12.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Šimon HájekŠimon Hájek
2.ZŠ Kolín2.ZŠ Kolín
05 3 1.45
2 Matěj NovákMatěj Novák
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
06 15 1.40
3 Matěj AdámekMatěj Adámek
2.ZŠ Kolín2.ZŠ Kolín
06 4 1.35
4 Matyáš KlvaňMatyáš Klvaň
ZŠ Kolín V, Ovčárecká 374ZŠ Kolín V, Ovčárecká 374
05 11 1.35
5 Filip HampejsFilip Hampejs
ZŠ KouřimZŠ Kouřim
06 19 1.35
6 Jakub OtradovskýJakub Otradovský
5.ZŠ Kolín5.ZŠ Kolín
06 9 1.35
7 Ondřej FantaOndřej Fanta
3ZSKOLIN3ZSKOLIN
05 5 1.30
8= Filip NedvědFilip Nedvěd
ZŠ KouřimZŠ Kouřim
05 20 1.30
8= Jakub PeroutkaJakub Peroutka
4ZSKO4ZSKO
05 7 1.30
10= Michal LiškaMichal Liška
2.ZŠ Kolín2.ZŠ Kolín
06 2 1.30
10= Filip NohejlFilip Nohejl
1.ZŠ Kolín1.ZŠ Kolín
06 1 1.30
12 Adam KosíkAdam Kosík
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
05 16 1.30
13 Petr FišerPetr Fišer
ZŠ Kolín V, Ovčárecká 374ZŠ Kolín V, Ovčárecká 374
06 12 1.30
14= David VýbornýDavid Výborný
7.ZŠ Kolín, Masarykova7.ZŠ Kolín, Masarykova
06 13 1.25
14= Jan KubáčJan Kubáč
3ZSKOLIN3ZSKOLIN
06 6 1.25
16 Filip ŠkarkaFilip Škarka
5.ZŠ Kolín5.ZŠ Kolín
06 10 1.20
17 Petr SoučekPetr Souček
ZŠ PoříčanyZŠ Poříčany
06 18 1.20
18= Tomáš ČervinkaTomáš Červinka
7.ZŠ Kolín, Masarykova7.ZŠ Kolín, Masarykova
06 14 1.15
18= Tomáš HedrlínTomáš Hedrlín
ZŠ PoříčanyZŠ Poříčany
06 17 1.15
18= Jan PilnýJan Pilný
4ZSKO4ZSKO
05 8 1.15
Josef NanárJosef Nanár
ZŠ KouřimZŠ Kouřim
04 21 NM
Poznámky/pokusy:
" 7. třída
Celkem 21 závodníků
Ml. žáci B (pá, 7.12.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík
7.ZŠ Kolín, Masarykova7.ZŠ Kolín, Masarykova
06 13 1.35
2 David ZíchaDavid Zícha
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
06 14 1.30
3 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček
7.ZŠ Kolín, Masarykova7.ZŠ Kolín, Masarykova
07 12 1.30
4 Daniel RočekDaniel Roček
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
06 15 1.25
5= Matěj ŘíhaMatěj Říha
2.ZŠ Kolín2.ZŠ Kolín
07 2 1.20
5= Radek MachRadek Mach
ZŠ Kolín V, Ovčárecká 374ZŠ Kolín V, Ovčárecká 374
06 10 1.20
7 Matěj ŠkramovskýMatěj Škramovský
5.ZŠ Kolín5.ZŠ Kolín
06 8 1.20
8= Ondřej KoutOndřej Kout
2.ZŠ Kolín2.ZŠ Kolín
06 3 1.15
8= Miroslav TichýMiroslav Tichý
ZŠ Kolín V, Ovčárecká 374ZŠ Kolín V, Ovčárecká 374
06 11 1.15
10= Patrik MaternaPatrik Materna
4ZSKO4ZSKO
06 6 1.15
10= Martin DajčMartin Dajč
4ZSKO4ZSKO
07 7 1.15
12= Jakub MálekJakub Málek
1.ZŠ Kolín1.ZŠ Kolín
07 1 1.10
12= Dominik HřebejkDominik Hřebejk
3ZSKOLIN3ZSKOLIN
07 5 1.10
Jakub PfeiferJakub Pfeifer
5.ZŠ Kolín5.ZŠ Kolín
06 9 NM
Poznámky/pokusy:
" 6. třída
Celkem 14 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

Žákyně A (pá, 7.12.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 12 1.55
2 Anna RadikovskáAnna Radikovská
ZŠ Kolín V, Ovčárecká 374ZŠ Kolín V, Ovčárecká 374
04 11 1.50
3 Blanka LelkováBlanka Lelková
3ZSKOLIN3ZSKOLIN
04 6 1.40
4 Helena JehličkováHelena Jehličková
2.ZŠ Kolín2.ZŠ Kolín
03 4 1.40
5= Alena FridrichováAlena Fridrichová
ZŠ PoříčanyZŠ Poříčany
03 15 1.40
5= Kateřina KukalováKateřina Kukalová
5.ZŠ Kolín5.ZŠ Kolín
04 9 1.40
7 Sandra KronusováSandra Kronusová
2.ZŠ Kolín2.ZŠ Kolín
03 3 1.40
8 Linda VokolkováLinda Vokolková
3ZSKOLIN3ZSKOLIN
04 5 1.35
9 Andrea VlkováAndrea Vlková
1.ZŠ Kolín1.ZŠ Kolín
04 2 1.25
10 Aneta NovotnáAneta Novotná
4ZSKO4ZSKO
04 8 1.25
11= Adéla NovákováAdéla Nováková
ZŠ PoříčanyZŠ Poříčany
03 16 1.20
11= Lýdie VlachovskáLýdie Vlachovská
1.ZŠ Kolín1.ZŠ Kolín
04 1 1.20
13 Kateřina HrejsemnouKateřina Hrejsemnou
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
03 14 1.20
Eliška BezuchováEliška Bezuchová
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
03 13 NM
Bára DubováBára Dubová
5.ZŠ Kolín5.ZŠ Kolín
04 10 NM
Sofie JanečkováSofie Janečková
ZŠ KouřimZŠ Kouřim
04 17 NM
Poznámky/pokusy:
" 9. třída
Celkem 16 závodníků
Žákyně B (pá, 7.12.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Anna PÁTKOVÁAnna PÁTKOVÁ
5.ZŠ Kolín5.ZŠ Kolín
05 4 1.55
2 Adéla JarešováAdéla Jarešová
ZŠ Kolín V, Ovčárecká 374ZŠ Kolín V, Ovčárecká 374
05 6 1.45
3 Viktorie BelkováViktorie Belková
7.ZŠ Kolín, Masarykova7.ZŠ Kolín, Masarykova
04 8 1.35
4 Petra KadlecováPetra Kadlecová
ZŠ KouřimZŠ Kouřim
05 13 1.35
5 Adéla HampejsováAdéla Hampejsová
ZŠ KouřimZŠ Kouřim
04 14 1.30
6 Michaela HamplováMichaela Hamplová
ZŠ PoříčanyZŠ Poříčany
05 11 1.25
7 Adéla LevčíkováAdéla Levčíková
7.ZŠ Kolín, Masarykova7.ZŠ Kolín, Masarykova
04 12 1.25
8 Magdalena JelínkováMagdalena Jelínková
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
05 9 1.20
9 Natálie SochorováNatálie Sochorová
5.ZŠ Kolín5.ZŠ Kolín
05 5 1.20
? Dvořáková? Dvořáková
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
04 NM
Poznámky/pokusy:
" 8. třída
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

Ml. žákyně A (pá, 7.12.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Valentýna OlivováValentýna Olivová
7.ZŠ Kolín, Masarykova7.ZŠ Kolín, Masarykova
06 11 1.40
2 Natálie PavlíkováNatálie Pavlíková
3ZSKOLIN3ZSKOLIN
05 3 1.35
3= Eliška HamplováEliška Hamplová
3ZSKOLIN3ZSKOLIN
06 4 1.30
3= Veronika MiklašíkováVeronika Miklašíková
ZŠ KouřimZŠ Kouřim
05 16 1.30
5 Barbora KrausováBarbora Krausová
5.ZŠ Kolín5.ZŠ Kolín
05 7 1.30
6 Kateřina LíbalováKateřina Líbalová
2.ZŠ Kolín2.ZŠ Kolín
06 2 1.30
7 Anna MengerováAnna Mengerová
ZŠ PoříčanyZŠ Poříčany
05 15 1.30
8 Klára PokornáKlára Pokorná
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
06 13 1.25
9 Barbora ZámostnáBarbora Zámostná
4ZSKO4ZSKO
05 5 1.25
10 Natálie KondrátováNatálie Kondrátová
7.ZŠ Kolín, Masarykova7.ZŠ Kolín, Masarykova
06 10 1.20
11 Dorota FischerováDorota Fischerová
2.ZŠ Kolín2.ZŠ Kolín
06 1 1.20
12 Adéla PetříkováAdéla Petříková
ZŠ PoříčanyZŠ Poříčany
06 14 1.15
13 Bára BulíčkováBára Bulíčková
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
06 12 1.15
14= Aneta HepalováAneta Hepalová
ZŠ Kolín V, Ovčárecká 374ZŠ Kolín V, Ovčárecká 374
06 9 1.15
14= Barbora BuncováBarbora Buncová
4ZSKO4ZSKO
06 6 1.15
Kristýna KoděrováKristýna Koděrová
5.ZŠ Kolín5.ZŠ Kolín
05 8 NM
Poznámky/pokusy:
" 7. třída
Celkem 16 závodníků
Ml. žákyně B (pá, 7.12.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Leona HubáčkováLeona Hubáčková
ZŠ PoříčanyZŠ Poříčany
06 11 1.35
2 Amálie SchederováAmálie Schederová
3ZSKOLIN3ZSKOLIN
07 1 1.35
3 Ilona NovákováIlona Nováková
ZŠ PoříčanyZŠ Poříčany
07 12 1.25
4 Tereza BeranováTereza Beranová
5.ZŠ Kolín5.ZŠ Kolín
07 4 1.20
5 Gabriela RussováGabriela Russová
ZŠ Kolín V, Ovčárecká 374ZŠ Kolín V, Ovčárecká 374
07 7 1.20
6 Eliška JunáškováEliška Junášková
7.ZŠ Kolín, Masarykova7.ZŠ Kolín, Masarykova
06 9 1.15
7 Eliška SukdolákováEliška Sukdoláková
3ZSKOLIN3ZSKOLIN
07 2 1.15
8 Veronika StaráVeronika Stará
7.ZŠ Kolín, Masarykova7.ZŠ Kolín, Masarykova
07 8 1.15
9 Anežka HoláAnežka Holá
ZŠ Kolín V, Ovčárecká 374ZŠ Kolín V, Ovčárecká 374
07 6 1.05
10= Veronika DohaničováVeronika Dohaničová
5.ZŠ Kolín5.ZŠ Kolín
07 5 1.05
10= Tereza HubsmannováTereza Hubsmannová
4ZSKO4ZSKO
06 3 1.05
Jana StejskalováJana Stejskalová
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
06 10 NM
Poznámky/pokusy:
" 6. třída
Celkem 12 závodníků