výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Veřejné halové atletické závody

Český Brod (24. 11. 2018)

Skok daleký - Muži

(so, 24.11.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš HanzlíkTomáš Hanzlík
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
93 5.20
2 Zdeněk PalaZdeněk Pala
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
82 4.90
3 Václav TomanVáclav Toman
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
72 4.23
4 Josef VonášekJosef Vonášek
TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha
37 3.15
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Junioři

(so, 24.11.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch KorelVojtěch Korel
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
99 5.98
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(so, 24.11.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub HybšJakub Hybš
TJ NeratoviceTJ Neratovice
01 5.01
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Žáci

(so, 24.11.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 5.49
2 David ŠípDavid Šíp
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 5.15
3 Michael ŠteflMichael Štefl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 5.04
4 Kristián KulhánekKristián Kulhánek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 4.81
5 Jan VašinaJan Vašina
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 4.05
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(so, 24.11.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliáš MotlEliáš Motl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 5.03
2 Vojtěch SadilVojtěch Sadil
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 4.85
3 Marek ČernýMarek Černý
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 4.84
4 Jiří StrnadJiří Strnad
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 4.50
5 Adam ChybaAdam Chyba
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 4.36
6 Šimon TománekŠimon Tománek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 4.30
7 Ondřej SadilOndřej Sadil
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 4.27
8 Šimon SlavíkŠimon Slavík
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 4.23
9 Julián BoschatJulián Boschat
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 4.12
10= Robert MelíšekRobert Melíšek
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 4.10
10= Bedřich ČížekBedřich Čížek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 4.10
12 Eduard VodvářkaEduard Vodvářka
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 4.02
13 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 3.98
14 Adam ČernochAdam Černoch
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 3.97
15 Jan HertlJan Hertl
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 3.77
16 František KorbelFrantišek Korbel
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 3.70
17 Kryštof PokornýKryštof Pokorný
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 3.58
18 Petr RoubíčekPetr Roubíček
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 3.53
19 Adam HeřmánekAdam Heřmánek
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 3.47
20 Radek Náprstek Radek Náprstek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 3.09
21 Michal MandíkMichal Mandík
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
10 3.00
22 Daniel StrnadDaniel Strnad
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 2.93
Celkem 22 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(so, 24.11.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 5.26
2 Markéta MaierováMarkéta Maierová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
04 4.90
3 Kristýna HerákováKristýna Heráková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 4.79
4 Veronika SedlákováVeronika Sedláková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 4.51
5 Barbora RudlofováBarbora Rudlofová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 3.90
6 Renáta MaierováRenáta Maierová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
04 3.81
Natálie ChalupováNatálie Chalupová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 DNS
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(so, 24.11.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Emma JežkováEmma Ježková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 4.85
2 Eliška KramešováEliška Kramešová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 4.32
3 Nikola VaňkováNikola Vaňková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 4.28
4 Valerie BrejchováValerie Brejchová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 4.25
5 Zuzana ZumrováZuzana Zumrová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
05 4.20
6= Daniela MandíkováDaniela Mandíková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 4.15
6= Andrea JirouchováAndrea Jirouchová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
05 4.15
8 Tereza MachováTereza Machová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 4.14
9= Aurora TlamichováAurora Tlamichová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 4.12
9= Karolína LavičkováKarolína Lavičková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 4.12
11 Adéla ZápotockáAdéla Zápotocká
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 4.10
12 Eliška TvrdáEliška Tvrdá
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 4.08
13 Linda KlabzubováLinda Klabzubová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 3.96
14 Romana BrzákováRomana Brzáková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 3.95
15 Tereza KrajánkováTereza Krajánková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 3.66
16 Vanda NyžnykováVanda Nyžnyková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 3.60
17 Klaudie ČernáKlaudie Černá
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 3.50
18 Nikola BlechováNikola Blechová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 3.45
19 Eliška BergmanováEliška Bergmanová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 3.33
20 Anna Marie HřivnováAnna Marie Hřivnová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 3.26
21 Barbora NáprstkováBarbora Náprstková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 3.09
22 Sára EibichováSára Eibichová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 3.03
23 Darina BíláDarina Bílá
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 2.44
Eliška BrázdilováEliška Brázdilová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
10 DNS
Sára TománkováSára Tománková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 DNS
Celkem 25 závodníků