výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Halové klubové přebory staršího žactva, mužů a žen

Brno-Nový Lískovec (4. 1. 2019)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 4.1.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 25 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 07.70
2 11 Robert GondaRobert Gonda 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 08.15
Celkem 2 závodníků
Rozběh 02 (pá, 4.1.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 13 Ondřej HabrOndřej Habr 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 07.98
2 37 Matěj ŠulcMatěj Šulc 02 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 08.14
Celkem 2 závodníků
Rozběh 03 (pá, 4.1.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 35 Vincenc SkoumalVincenc Skoumal 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 08.19
2 38 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 08.50
Celkem 2 závodníků
Rozběh 04 (pá, 4.1.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 40 Jakub VrátnýJakub Vrátný 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 08.75
2 4 Jáchym BadinJáchym Badin 02 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 09.13
Celkem 2 závodníků
Rozběh 05 (pá, 4.1.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 17 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 07.98
2 5 Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 08.12
Celkem 2 závodníků
Rozběh 06 (pá, 4.1.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 26 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 07.88
2 28 Ondřej NěmecOndřej Němec 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 08.31
Celkem 2 závodníků
Rozběh 07 (pá, 4.1.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 50 David ZemanDavid Zeman 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 07.92
2 1 Martin PohankaMartin Pohanka 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 08.05
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 25 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 07.70
2 26 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 07.88
3 50 David ZemanDavid Zeman 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 07.92
4 13 Ondřej HabrOndřej Habr 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 07.98
4 17 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 07.98
6 1 Martin PohankaMartin Pohanka 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 08.05
7 5 Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 08.12
8 37 Matěj ŠulcMatěj Šulc 02 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 08.14
9 11 Robert GondaRobert Gonda 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 08.15
10 35 Vincenc SkoumalVincenc Skoumal 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 08.19
11 28 Ondřej NěmecOndřej Němec 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 08.31
12 38 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 08.50
13 40 Jakub VrátnýJakub Vrátný 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 08.75
14 4 Jáchym BadinJáchym Badin 02 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 09.13

60 m - Muži (Finále)

Finále A (pá, 4.1.2019 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 26 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 07.78
2 11 Robert GondaRobert Gonda 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 08.18
Celkem 2 závodníků
Finále B (pá, 4.1.2019 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 17 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 07.85
2 50 David ZemanDavid Zeman 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 07.87
Celkem 2 závodníků

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 4.1.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 6 Jan DonnebergerJan Donneberger 05 Orel VyškovOrel Vyškov 1 08.53
2 49 Matěj TajovskýMatěj Tajovský 04 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 09.22
Celkem 2 závodníků
Rozběh 02 (pá, 4.1.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 8 Miroslav DvořáčekMiroslav Dvořáček 04 Orel VyškovOrel Vyškov 1 08.73
2 50 Šimon TajovskýŠimon Tajovský 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 10.04
Celkem 2 závodníků
Rozběh 03 (pá, 4.1.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 47 Pavel PeksaPavel Peksa 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 07.76
2 14 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 2 09.55
Celkem 2 závodníků
Rozběh 04 (pá, 4.1.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 54 Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 08.04
2 16 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 08.51
Celkem 2 závodníků
Rozběh 05 (pá, 4.1.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 55 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 07.82
2 46 Adam NeugebauerAdam Neugebauer 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 08.49
Celkem 2 závodníků
Rozběh 06 (pá, 4.1.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 48 Jáchym TachovskýJáchym Tachovský 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 09.24
2 45 Jakub MatulaJakub Matula 04 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 09.31
Celkem 2 závodníků
Rozběh 07 (pá, 4.1.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 15 Kryštof HanekKryštof Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 08.54
2 23 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 10.07
Celkem 2 závodníků
Rozběh 08 (pá, 4.1.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 7 Zdeněk DubZdeněk Dub 05 Atletika KotlářskáAtletika Kotlářská 1 08.82
2 60 Tomáš ChlupTomáš Chlup 04 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 09.74
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 47 Pavel PeksaPavel Peksa 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 07.76
2 55 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 07.82
3 54 Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 08.04
4 46 Adam NeugebauerAdam Neugebauer 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 08.49
5 16 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 08.51
6 6 Jan DonnebergerJan Donneberger 05 Orel VyškovOrel Vyškov 1 08.53
7 15 Kryštof HanekKryštof Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 08.54
8 8 Miroslav DvořáčekMiroslav Dvořáček 04 Orel VyškovOrel Vyškov 1 08.73
9 7 Zdeněk DubZdeněk Dub 05 Atletika KotlářskáAtletika Kotlářská 1 08.82
10 49 Matěj TajovskýMatěj Tajovský 04 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 09.22
11 48 Jáchym TachovskýJáchym Tachovský 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 09.24
12 45 Jakub MatulaJakub Matula 04 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 09.31
13 14 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 2 09.55
14 60 Tomáš ChlupTomáš Chlup 04 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 09.74
15 50 Šimon TajovskýŠimon Tajovský 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 10.04
16 23 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 10.07

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (pá, 4.1.2019 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 55 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 07.62
2 47 Pavel PeksaPavel Peksa 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 07.66
Celkem 2 závodníků
Finále B (pá, 4.1.2019 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 54 Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 08.17
2 46 Adam NeugebauerAdam Neugebauer 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 08.50
Celkem 2 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 4.1.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 19 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 08.35
2 22 Tereza JanůTereza Janů 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 08.55
Celkem 2 závodníků
Rozběh 02 (pá, 4.1.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 20 Iveta HolešinskáIveta Holešinská 03 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 1 08.88
2 56 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 09.22
Celkem 2 závodníků
Rozběh 03 (pá, 4.1.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 08.93
2 57 Katharina SchmidKatharina Schmid 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 09.98
Celkem 2 závodníků
Rozběh 04 (pá, 4.1.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana NavrátilováZuzana Navrátilová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 09.07
2 58 Iveta TrojancováIveta Trojancová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 1 09.20
Celkem 2 závodníků
Rozběh 05 (pá, 4.1.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 62 Klára ZemanováKlára Zemanová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 09.50
Celkem 1 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 19 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 08.35
2 22 Tereza JanůTereza Janů 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 08.55
3 20 Iveta HolešinskáIveta Holešinská 03 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 1 08.88
4 3 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 08.93
5 Zuzana NavrátilováZuzana Navrátilová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 09.07
6 58 Iveta TrojancováIveta Trojancová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 1 09.20
7 56 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 09.22
8 62 Klára ZemanováKlára Zemanová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 09.50
9 57 Katharina SchmidKatharina Schmid 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 09.98

60 m - Ženy (Finále)

Finále A (pá, 4.1.2019 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 19 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 08.36
2 22 Tereza JanůTereza Janů 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 08.66
Celkem 2 závodníků
Finále B (pá, 4.1.2019 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 08.90
2 56 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 09.42
Celkem 2 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 4.1.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 30 Patricie PavlíkováPatricie Pavlíková 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 08.81
2 34 Adéla SigmundováAdéla Sigmundová 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 2 09.52
Celkem 2 závodníků
Rozběh 02 (pá, 4.1.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 24 Eliška KonečnáEliška Konečná 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 08.81
2 18 Nela HavlíčkováNela Havlíčková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 09.64
Celkem 2 závodníků
Rozběh 03 (pá, 4.1.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 29 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 08.75
2 24 Nikol KarasováNikol Karasová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 09.54
Celkem 2 závodníků
Rozběh 04 (pá, 4.1.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 33 Vladislava SiegelováVladislava Siegelová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 09.28
2 21 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 09.47
Celkem 2 závodníků
Rozběh 05 (pá, 4.1.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 42 Alena ŽďárkováAlena Žďárková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 09.99
2 18 Veronika HartmannováVeronika Hartmannová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 10.07
Celkem 2 závodníků
Rozběh 06 (pá, 4.1.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2 Barbora AlexováBarbora Alexová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 09.12
2 27 Nela NavrátilováNela Navrátilová 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 09.16
Celkem 2 závodníků
Rozběh 07 (pá, 4.1.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 41 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 09.16
2 31 Jolana SedlákováJolana Sedláková 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 10.53
Celkem 2 závodníků
Rozběh 08 (pá, 4.1.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 12 Eliška GrzybováEliška Grzybová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 09.05
2 9 Anna EmmertováAnna Emmertová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 10.94
Celkem 2 závodníků
Rozběh 09 (pá, 4.1.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 32 Franziska SchmidFranziska Schmid 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 09.64
2 36 Barbora ŠpalkováBarbora Špalková 05 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 09.99
Celkem 2 závodníků
Rozběh 10 (pá, 4.1.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 39 Lenka VáclavkováLenka Václavková 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 10.35
Celkem 1 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 29 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 08.75
2 30 Patricie PavlíkováPatricie Pavlíková 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 08.81
2 24 Eliška KonečnáEliška Konečná 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 08.81
4 12 Eliška GrzybováEliška Grzybová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 09.05
5 2 Barbora AlexováBarbora Alexová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 09.12
6 27 Nela NavrátilováNela Navrátilová 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 09.16
6 41 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 09.16
8 33 Vladislava SiegelováVladislava Siegelová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 09.28
9 21 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 09.47
10 34 Adéla SigmundováAdéla Sigmundová 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 2 09.52
11 24 Nikol KarasováNikol Karasová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 09.54
12 18 Nela HavlíčkováNela Havlíčková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 09.64
12 32 Franziska SchmidFranziska Schmid 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 09.64
14 42 Alena ŽďárkováAlena Žďárková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 09.99
14 36 Barbora ŠpalkováBarbora Špalková 05 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 09.99
16 18 Veronika HartmannováVeronika Hartmannová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 10.07
17 39 Lenka VáclavkováLenka Václavková 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 10.35
18 31 Jolana SedlákováJolana Sedláková 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 10.53
19 9 Anna EmmertováAnna Emmertová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 10.94

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (pá, 4.1.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 29 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 08.67
2 24 Eliška KonečnáEliška Konečná 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 08.84
Celkem 2 závodníků
Finále B (pá, 4.1.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 30 Patricie PavlíkováPatricie Pavlíková 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 08.78
2 12 Eliška GrzybováEliška Grzybová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.85
Celkem 2 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (pá, 4.1.2019 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 15 Kryštof HanekKryštof Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:40.95
2 46 Adam NeugebauerAdam Neugebauer 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 2:55.95
3 50 Šimon TajovskýŠimon Tajovský 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 3:05.33
4 45 Jakub MatulaJakub Matula 04 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 3:11.83
5 60 Tomáš ChlupTomáš Chlup 04 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 3:16.89
6 49 Matěj TajovskýMatěj Tajovský 04 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 3:19.89
Celkem 6 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (pá, 4.1.2019 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 21 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:44.80
2 18 Nela HavlíčkováNela Havlíčková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 3:00.98
3 24 Eliška KonečnáEliška Konečná 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 3:04.82
4 2 Barbora AlexováBarbora Alexová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 3:17.37
5 36 Barbora ŠpalkováBarbora Špalková 05 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 3:21.59
6 39 Lenka VáclavkováLenka Václavková 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 3:39.05
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (pá, 4.1.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 11 Robert GondaRobert Gonda
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 5.62 x5.625.385.620.00.00.0
2 26 František KřivánekFrantišek Křivánek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 5.43 5.065.435.225.430.00.00.0
3 51 Michal KadeřábekMichal Kadeřábek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 5.24 4.835.245.065.240.00.00.0
4 13 Ondřej HabrOndřej Habr
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
99 5.22 5.22x5.175.220.00.00.0
5 37 Matěj ŠulcMatěj Šulc
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
02 5.19 5.195.124.965.190.00.00.0
6 35 Vincenc SkoumalVincenc Skoumal
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
03 5.00 5.00xx5.000.00.00.0
7 1 Martin PohankaMartin Pohanka
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 4.75 4.754.664.744.750.00.00.0
8 17 Jakub HartmannJakub Hartmann
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 4.66 4.504.66x4.660.00.00.0
9 40 Jakub VrátnýJakub Vrátný
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
00 4.61 4.054.614.404.610.00.00.0
10 38 Michal TešnarMichal Tešnar
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 4.47 4.464.434.474.470.00.00.0
11 28 Ondřej NěmecOndřej Němec
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 4.43 4.434.304.334.430.00.00.0
12 4 Jáchym BadinJáchym Badin
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
02 3.84 3.843.683.823.840.00.00.0
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (pá, 4.1.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 47 Pavel PeksaPavel Peksa
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
04 5.39 5.205.395.135.390.00.00.0
2 54 Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 5.26 5.155.035.265.260.00.00.0
3 16 Štěpán HanekŠtěpán Hanek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 5.02 4.404.865.025.020.00.00.0
4 55 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 5.00 5.00x4.945.000.00.00.0
5 6 Jan DonnebergerJan Donneberger
Orel VyškovOrel Vyškov
05 4.89 4.884.894.874.890.00.00.0
6 46 Adam NeugebauerAdam Neugebauer
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 4.59 4.544.594.524.590.00.00.0
7 15 Kryštof HanekKryštof Hanek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 4.51 4.424.504.514.510.00.00.0
8 8 Miroslav DvořáčekMiroslav Dvořáček
Orel VyškovOrel Vyškov
04 4.46 4.194.464.394.460.00.00.0
9 48 Jáchym TachovskýJáchym Tachovský
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 4.22 x4.22x4.220.00.00.0
10 14 Václav HamšíkVáclav Hamšík
ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s...
05 4.20 x4.20x4.200.00.00.0
11 45 Jakub MatulaJakub Matula
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
04 3.92 3.843.923.623.920.00.00.0
12 49 Matěj TajovskýMatěj Tajovský
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
04 3.70 3.703.663.633.700.00.00.0
13 7 Zdeněk DubZdeněk Dub
Atletika KotlářskáAtletika Kotlářská
05 3.62 3.553.623.543.620.00.00.0
14 23 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 3.60 3.423.603.583.600.00.00.0
15 50 Šimon TajovskýŠimon Tajovský
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 3.50 3.373.233.503.500.00.00.0
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (pá, 4.1.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 19 Monica HladíkováMonica Hladíková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 4.94 4.894.874.944.940.00.00.0
2 3 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 4.42 x4.42x4.420.00.00.0
3 22 Tereza JanůTereza Janů
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 4.30 4.204.194.304.300.00.00.0
4 56 Lenka MarčíkováLenka Marčíková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
99 4.06 x4.014.064.060.00.00.0
5 20 Iveta HolešinskáIveta Holešinská
ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s...
03 4.03 xx4.034.030.00.00.0
6 58 Iveta TrojancováIveta Trojancová
Orel VyškovOrel Vyškov
03 3.68 3.683.683.583.680.00.00.0
7 57 Katharina SchmidKatharina Schmid
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 3.59 3.443.59x3.590.00.00.0
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (pá, 4.1.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 24 Eliška KonečnáEliška Konečná
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 4.62 4.624.48x4.620.00.00.0
2 30 Patricie PavlíkováPatricie Pavlíková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
04 4.44 4.404.434.444.440.00.00.0
3 12 Eliška GrzybováEliška Grzybová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 4.07 x3.994.074.070.00.00.0
4 33 Vladislava SiegelováVladislava Siegelová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 4.05 4.053.733.624.050.00.00.0
5 29 Andrea NěmcováAndrea Němcová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 4.03 3.683.954.034.030.00.00.0
6 18 Nela HavlíčkováNela Havlíčková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 4.02 4.023.583.784.020.00.00.0
7 32 Franziska SchmidFranziska Schmid
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 3.94 3.703.613.943.940.00.00.0
8 18 Veronika HartmannováVeronika Hartmannová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 3.90 3.903.623.713.900.00.00.0
9 34 Adéla SigmundováAdéla Sigmundová
ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s...
05 3.87 3.703.823.873.870.00.00.0
10 24 Nikol KarasováNikol Karasová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 3.85 x3.673.853.850.00.00.0
11 21 Lucie HudečkováLucie Hudečková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 3.84 3.453.843.393.840.00.00.0
12 41 Andrea ŽákováAndrea Žáková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 3.79 x3.792.813.790.00.00.0
13 27 Nela NavrátilováNela Navrátilová
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
04 3.77 3.053.773.423.770.00.00.0
14 42 Alena ŽďárkováAlena Žďárková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 3.75 3.753.743.633.750.00.00.0
15 31 Jolana SedlákováJolana Sedláková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 3.24 3.223.233.243.240.00.00.0
16 39 Lenka VáclavkováLenka Václavková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
08 3.22 3.073.183.223.220.00.00.0
17 9 Anna EmmertováAnna Emmertová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 3.22 2.803.22x3.220.00.00.0
Celkem 17 závodníků

Chůze dráha 1000m - Muži (Finále)

Finále (pá, 4.1.2019 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 104 Tomáš HlavenkaTomáš Hlavenka 77 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4:17.00
2 105 Jaromír MorávekJaromír Morávek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4:48.00
3 106 Tomáš VojtíšekTomáš Vojtíšek 73 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5:00.00
4 134 Ján ZáhončíkJán Záhončík 65 AK Borský Sv. JurAK Borský Sv. Jur 6:06.00
5 130 Jaromír HlochJaromír Hloch 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6:11.00
6 107 Roman WeiterRoman Weiter 75 Orel VyškovOrel Vyškov 7:33.00
7 123 Petr KaňovskýPetr Kaňovský 76 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8:36.00
Celkem 7 závodníků

Chůze dráha 1000m - Žáci (Finále)

Finále (pá, 4.1.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kryštof PevnýKryštof Pevný 07 Orel VyškovOrel Vyškov 6:23.00
2 45 Jakub MatulaJakub Matula 04 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6:29.00
3 Čeněk ToporČeněk Topor 07 Orel VyškovOrel Vyškov 6:39.00
4 Metoděj KraisMetoděj Krais 09 Orel VyškovOrel Vyškov 6:40.00
Celkem 4 závodníků

Chůze dráha 1000m - Ženy (Finále)

Finále (pá, 4.1.2019 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 127 Alexandra PastierikováAlexandra Pastieriková 79 AK BojničkyAK Bojničky 5:17.00
2 124 Štěpánka Pohlová KučerováŠtěpánka Pohlová Kučerová 87 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5:18.00
3 120 Ivana ŠkařoupkováIvana Škařoupková 74 Orel VyškovOrel Vyškov 5:39.00
4 119 Lenka SlabákováLenka Slabáková 66 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5:48.00
5 122 Leona HanulíkováLeona Hanulíková 02 Orel VyškovOrel Vyškov 5:53.00
6 121 Anna MálkováAnna Málková 63 Orel VyškovOrel Vyškov 5:58.00
7 118 Šárka KraisováŠárka Kraisová 76 Orel VyškovOrel Vyškov 5:58.00
8 117 Anna HalasováAnna Halasová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 6:15.00
Celkem 8 závodníků

Chůze dráha 1000m - Žákyně (Finále)

Finále (pá, 4.1.2019 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 112 Tereza RačanskáTereza Račanská 04 Orel VyškovOrel Vyškov 5:30.00
2 113 Michaela ŠkařoupkováMichaela Škařoupková 04 Orel VyškovOrel Vyškov 5:35.00
3 125 Liliana HolkováLiliana Holková 07 AK BojničkyAK Bojničky 5:35.00
4 116 Stela TomanováStela Tomanová 07 Orel VyškovOrel Vyškov 5:59.00
5 115 Anežka KraisováAnežka Kraisová 05 Orel VyškovOrel Vyškov 6:49.00
Celkem 5 závodníků

Chůze dráha 1000m - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (pá, 4.1.2019 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 128 Alexandra PastierikováAlexandra Pastieriková 08 AK BojničkyAK Bojničky 5 6:00.00
2 126 Natalia HolkováNatalia Holková 10 AK BojničkyAK Bojničky 3 6:10.00
3 110 Maja TomanováMaja Tomanová 10 Orel VyškovOrel Vyškov 6 6:17.00
4 114 Monika TrojancováMonika Trojancová 08 Orel VyškovOrel Vyškov 1 6:25.00
5 109 Markéta KučerováMarkéta Kučerová 08 Orel VyškovOrel Vyškov 4 6:48.00
6 133 Agáta RadochováAgáta Radochová 08 AK Borský Sv. JurAK Borský Sv. Jur 7:11.00
7 111 Veronika TrnavskáVeronika Trnavská 08 Orel VyškovOrel Vyškov 7 7:22.00
8 132 Karolína PetrášováKarolína Petrášová 08 AK Borský Sv. JurAK Borský Sv. Jur 7:31.00
9 131 Silvia VicenováSilvia Vicenová 08 AK Borský Sv. JurAK Borský Sv. Jur 7:40.00
10 129 Anežka HalasováAnežka Halasová 11 Orel VyškovOrel Vyškov 7:42.00
11 108 Kristýna DorazilováKristýna Dorazilová 09 Orel VyškovOrel Vyškov 2 8:09.00
Celkem 11 závodníků