výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Halové klubové přebory staršího žactva, mužů a žen

Brno-Nový Lískovec (4. 1. 2019)

Chůze dráha 1000m - Muži (Finále)

Finále (pá, 4.1.2019 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 104 Tomáš HlavenkaTomáš Hlavenka 77 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4:17.00
2 105 Jaromír MorávekJaromír Morávek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4:48.00
3 106 Tomáš VojtíšekTomáš Vojtíšek 73 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5:00.00
4 134 Ján ZáhončíkJán Záhončík 65 AK Borský Sv. JurAK Borský Sv. Jur 6:06.00
5 130 Jaromír HlochJaromír Hloch 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6:11.00
6 107 Roman WeiterRoman Weiter 75 Orel VyškovOrel Vyškov 7:33.00
7 123 Petr KaňovskýPetr Kaňovský 76 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8:36.00
Celkem 7 závodníků

Chůze dráha 1000m - Žáci (Finále)

Finále (pá, 4.1.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kryštof PevnýKryštof Pevný 07 Orel VyškovOrel Vyškov 6:23.00
2 45 Jakub MatulaJakub Matula 04 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6:29.00
3 Čeněk ToporČeněk Topor 07 Orel VyškovOrel Vyškov 6:39.00
4 Metoděj KraisMetoděj Krais 09 Orel VyškovOrel Vyškov 6:40.00
Celkem 4 závodníků

Chůze dráha 1000m - Ženy (Finále)

Finále (pá, 4.1.2019 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 127 Alexandra PastierikováAlexandra Pastieriková 79 AK BojničkyAK Bojničky 5:17.00
2 124 Štěpánka Pohlová KučerováŠtěpánka Pohlová Kučerová 87 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5:18.00
3 120 Ivana ŠkařoupkováIvana Škařoupková 74 Orel VyškovOrel Vyškov 5:39.00
4 119 Lenka SlabákováLenka Slabáková 66 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5:48.00
5 122 Leona HanulíkováLeona Hanulíková 02 Orel VyškovOrel Vyškov 5:53.00
6 121 Anna MálkováAnna Málková 63 Orel VyškovOrel Vyškov 5:58.00
7 118 Šárka KraisováŠárka Kraisová 76 Orel VyškovOrel Vyškov 5:58.00
8 117 Anna HalasováAnna Halasová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 6:15.00
Celkem 8 závodníků

Chůze dráha 1000m - Žákyně (Finále)

Finále (pá, 4.1.2019 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 112 Tereza RačanskáTereza Račanská 04 Orel VyškovOrel Vyškov 5:30.00
2 113 Michaela ŠkařoupkováMichaela Škařoupková 04 Orel VyškovOrel Vyškov 5:35.00
3 125 Liliana HolkováLiliana Holková 07 AK BojničkyAK Bojničky 5:35.00
4 116 Stela TomanováStela Tomanová 07 Orel VyškovOrel Vyškov 5:59.00
5 115 Anežka KraisováAnežka Kraisová 05 Orel VyškovOrel Vyškov 6:49.00
Celkem 5 závodníků

Chůze dráha 1000m - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (pá, 4.1.2019 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 128 Alexandra PastierikováAlexandra Pastieriková 08 AK BojničkyAK Bojničky 5 6:00.00
2 126 Natalia HolkováNatalia Holková 10 AK BojničkyAK Bojničky 3 6:10.00
3 110 Maja TomanováMaja Tomanová 10 Orel VyškovOrel Vyškov 6 6:17.00
4 114 Monika TrojancováMonika Trojancová 08 Orel VyškovOrel Vyškov 1 6:25.00
5 109 Markéta KučerováMarkéta Kučerová 08 Orel VyškovOrel Vyškov 4 6:48.00
6 133 Agáta RadochováAgáta Radochová 08 AK Borský Sv. JurAK Borský Sv. Jur 7:11.00
7 111 Veronika TrnavskáVeronika Trnavská 08 Orel VyškovOrel Vyškov 7 7:22.00
8 132 Karolína PetrášováKarolína Petrášová 08 AK Borský Sv. JurAK Borský Sv. Jur 7:31.00
9 131 Silvia VicenováSilvia Vicenová 08 AK Borský Sv. JurAK Borský Sv. Jur 7:40.00
10 129 Anežka HalasováAnežka Halasová 11 Orel VyškovOrel Vyškov 7:42.00
11 108 Kristýna DorazilováKristýna Dorazilová 09 Orel VyškovOrel Vyškov 2 8:09.00
Celkem 11 závodníků