Halové klubové přebory mladšího žactva a starších přípravek
Brno - Nový Lískovec (11. 1. 2019)600 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (pá, 11.1.2019 - 18:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 110 | Ondřej BartošOndřej Bartoš | 07 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 2:02.9 | |||||||||||||
2 | 117 | Michal KunovskýMichal Kunovský | 07 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 2:04.8 | |||||||||||||
3 | 112 | Denis EllingerDenis Ellinger | 07 | ASK Blansko | 2 | 2:05.3 | |||||||||||||
4 | 116 | Jonáš JedličkaJonáš Jedlička | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 5 | 2:23.8 | |||||||||||||
5 | 122 | Gabriel ProvazníkGabriel Provazník | 07 | Orel Vyškov | 6 | 2:27.9 | |||||||||||||
Poznámky:ruční měření |
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (pá, 11.1.2019 - 18:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 127 | Šimon TajovskýŠimon Tajovský | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 1 | 2:06.3 | |||||||||||||
2 | 121 | Štěpán ProksŠtěpán Proks | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 2 | 2:07.6 | |||||||||||||
3 | 200 | Josef SedlákJosef Sedlák | 07 | Atletika Kotlářská | 7 | 2:10.2 | |||||||||||||
4 | 123 | Daniel SattlerDaniel Sattler | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 6 | 2:19.9 | |||||||||||||
5 | 111 | David BřezinaDavid Březina | 06 | AC Track & Field Brno | 3 | 2:21.2 | |||||||||||||
6 | 115 | Ondřej HronekOndřej Hronek | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 4 | 2:25.4 | |||||||||||||
7 | 120 | Ondřej PokornýOndřej Pokorný | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 5 | 2:26.5 | |||||||||||||
Poznámky:ruční měření |
|||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 110 | Ondřej BartošOndřej Bartoš | 07 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 2:02.9 | ||
2 | 117 | Michal KunovskýMichal Kunovský | 07 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 2:04.8 | ||
3 | 112 | Denis EllingerDenis Ellinger | 07 | ASK Blansko | 2 | 2:05.3 | ||
4 | 127 | Šimon TajovskýŠimon Tajovský | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 1 | 2:06.3 | ||
5 | 121 | Štěpán ProksŠtěpán Proks | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 2 | 2:07.6 | ||
6 | 200 | Josef SedlákJosef Sedlák | 07 | Atletika Kotlářská | 7 | 2:10.2 | ||
7 | 123 | Daniel SattlerDaniel Sattler | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 6 | 2:19.9 | ||
8 | 111 | David BřezinaDavid Březina | 06 | AC Track & Field Brno | 3 | 2:21.2 | ||
9 | 116 | Jonáš JedličkaJonáš Jedlička | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 5 | 2:23.8 | ||
10 | 115 | Ondřej HronekOndřej Hronek | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 4 | 2:25.4 | ||
11 | 120 | Ondřej PokornýOndřej Pokorný | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 5 | 2:26.5 | ||
12 | 122 | Gabriel ProvazníkGabriel Provazník | 07 | Orel Vyškov | 6 | 2:27.9 |
600 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (pá, 11.1.2019 - 18:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 34 | Lucie HudečkováLucie Hudečková | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 1:53.7 | |||||||||||||
2 | 30 | Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková | 06 | ASK Blansko | 2 | 1:54.3 | |||||||||||||
3 | 32 | Viktorie KřížováViktorie Křížová | 06 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 4 | 1:57.9 | |||||||||||||
4 | 6 | Amálie MáčkováAmálie Máčková | 06 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 8 | 2:05.2 | |||||||||||||
5 | 36 | Lucie DobrovskáLucie Dobrovská | 06 | ASK Blansko | 5 | 2:10.3 | |||||||||||||
6 | 13 | Barbora CoufalováBarbora Coufalová | 07 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 2:23.3 | |||||||||||||
7 | 14 | Amálie RackováAmálie Racková | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 7 | 2:42.1 | |||||||||||||
Poznámky:ruční měření |
|||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 02 (pá, 11.1.2019 - 18:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 35 | Leona JandákováLeona Jandáková | 06 | ASK Blansko | 7 | 2:09.3 | |||||||||||||
2 | 31 | Andrea ŽákováAndrea Žáková | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 2 | 2:13.2 | |||||||||||||
3 | 3 | Eliška FučíkováEliška Fučíková | 06 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 3 | 2:21.1 | |||||||||||||
4 | 33 | Petra HoloubkováPetra Holoubková | 07 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 6 | 2:26.9 | |||||||||||||
5 | 8 | Martina LeberováMartina Leberová | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 2:35.1 | |||||||||||||
6 | 16 | Andrea HamříkováAndrea Hamříková | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 5 | 2:46.0 | |||||||||||||
7 | 12 | Karin RampulováKarin Rampulová | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 4 | 2:50.6 | |||||||||||||
Poznámky:ruční měření |
|||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 03 (pá, 11.1.2019 - 18:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Martina ŠamšulováMartina Šamšulová | 07 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 8 | 2:08.5 | |||||||||||||
2 | 38 | Inka BabánkováInka Babánková | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 2:10.1 | |||||||||||||
3 | 26 | Lucie KniesováLucie Kniesová | 07 | Atletický klub Blansko Dvorská | 6 | 2:17.4 | |||||||||||||
4 | 5 | Barbora DvořákováBarbora Dvořáková | 06 | AC Track & Field Brno | 3 | 2:18.7 | |||||||||||||
5 | 18 | Veronika KreidlováVeronika Kreidlová | 07 | Orel Židenice | 2:19.9 | ||||||||||||||
6 | 23 | Jana FialováJana Fialová | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 2:20.2 | |||||||||||||
7 | 7 | Anna MuchováAnna Muchová | 07 | AC Track & Field Brno | 7 | 2:20.9 | |||||||||||||
8 | 22 | Kristýna JedličkováKristýna Jedličková | 07 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 2:24.2 | |||||||||||||
9 | 25 | Petra BělušováPetra Bělušová | 06 | Čebín | 2:47.2 | ||||||||||||||
9 | Marie CarvánováMarie Carvánová | 07 | AC Track & Field Brno | 2 | DNF | ||||||||||||||
Poznámky:ruční měření |
|||||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 34 | Lucie HudečkováLucie Hudečková | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 1:53.7 | ||
2 | 30 | Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková | 06 | ASK Blansko | 2 | 1:54.3 | ||
3 | 32 | Viktorie KřížováViktorie Křížová | 06 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 4 | 1:57.9 | ||
4 | 6 | Amálie MáčkováAmálie Máčková | 06 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 8 | 2:05.2 | ||
5 | 1 | Martina ŠamšulováMartina Šamšulová | 07 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 8 | 2:08.5 | ||
6 | 35 | Leona JandákováLeona Jandáková | 06 | ASK Blansko | 7 | 2:09.3 | ||
7 | 38 | Inka BabánkováInka Babánková | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 2:10.1 | ||
8 | 36 | Lucie DobrovskáLucie Dobrovská | 06 | ASK Blansko | 5 | 2:10.3 | ||
9 | 31 | Andrea ŽákováAndrea Žáková | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 2 | 2:13.2 | ||
10 | 26 | Lucie KniesováLucie Kniesová | 07 | Atletický klub Blansko Dvorská | 6 | 2:17.4 | ||
11 | 5 | Barbora DvořákováBarbora Dvořáková | 06 | AC Track & Field Brno | 3 | 2:18.7 | ||
12 | 18 | Veronika KreidlováVeronika Kreidlová | 07 | Orel Židenice | 2:19.9 | |||
13 | 23 | Jana FialováJana Fialová | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 2:20.2 | ||
14 | 7 | Anna MuchováAnna Muchová | 07 | AC Track & Field Brno | 7 | 2:20.9 | ||
15 | 3 | Eliška FučíkováEliška Fučíková | 06 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 3 | 2:21.1 | ||
16 | 13 | Barbora CoufalováBarbora Coufalová | 07 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 2:23.3 | ||
17 | 22 | Kristýna JedličkováKristýna Jedličková | 07 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 2:24.2 | ||
18 | 33 | Petra HoloubkováPetra Holoubková | 07 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 6 | 2:26.9 | ||
19 | 8 | Martina LeberováMartina Leberová | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 2:35.1 | ||
20 | 14 | Amálie RackováAmálie Racková | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 7 | 2:42.1 | ||
21 | 16 | Andrea HamříkováAndrea Hamříková | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 5 | 2:46.0 | ||
22 | 25 | Petra BělušováPetra Bělušová | 06 | Čebín | 2:47.2 | |||
23 | 12 | Karin RampulováKarin Rampulová | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 4 | 2:50.6 | ||
9 | Marie CarvánováMarie Carvánová | 07 | AC Track & Field Brno | 2 | DNF |
600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)
Běh 01 (pá, 11.1.2019 - 18:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 48 | Tomáš HorákTomáš Horák | 08 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 2:04.3 | |||||||||||||
2 | 45 | Tomáš PohankaTomáš Pohanka | 09 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 8 | 2:10.1 | |||||||||||||
3 | 41 | Šimon EllingerŠimon Ellinger | 09 | ASK Blansko | 4 | 2:11.5 | |||||||||||||
4 | 59 | Filip ZatloukalFilip Zatloukal | 08 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 2:16.3 | |||||||||||||
5 | 42 | Václav KreidlVáclav Kreidl | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 2:18.8 | |||||||||||||
6 | 54 | Antonín ŠostokAntonín Šostok | 08 | Atletika Kotlářská | 9 | 2:20.7 | |||||||||||||
7 | 51 | Marek MezníkMarek Mezník | 09 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 7 | 2:24.9 | |||||||||||||
8 | 47 | Matěj DujkaMatěj Dujka | 08 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 2:26.8 | |||||||||||||
9 | 72 | Martin GajdošMartin Gajdoš | 09 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 6 | 2:36.9 | |||||||||||||
Poznámky:ruční měření |
|||||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Běh 02 (pá, 11.1.2019 - 18:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 60 | Martin ZemanMartin Zeman | 08 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 8 | 2:13.9 | |||||||||||||
2 | 201 | Radek MalitsRadek Malits | 08 | ASK Blansko | 3 | 2:15.1 | |||||||||||||
3 | 53 | Ondřej StejskalOndřej Stejskal | 08 | ŠAK Židlochovice | 5 | 2:18.5 | |||||||||||||
4 | 57 | Ondřej ZálešákOndřej Zálešák | 08 | Čebín | 6 | 2:25.1 | |||||||||||||
5 | Tomáš OšmeraTomáš Ošmera | 09 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 2:26.4 | |||||||||||||||
6 | 58 | Martin ZálešákMartin Zálešák | 10 | Čebín | 7 | 2:27.1 | |||||||||||||
7 | 46 | Jakub BurianJakub Burian | 09 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 1 | 2:27.6 | |||||||||||||
8 | 52 | Matěj RůžičkaMatěj Růžička | 09 | Předklášteří | 4 | 2:33.5 | |||||||||||||
Poznámky:ruční měření |
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 48 | Tomáš HorákTomáš Horák | 08 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 2:04.3 | ||
2 | 45 | Tomáš PohankaTomáš Pohanka | 09 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 8 | 2:10.1 | ||
3 | 41 | Šimon EllingerŠimon Ellinger | 09 | ASK Blansko | 4 | 2:11.5 | ||
4 | 60 | Martin ZemanMartin Zeman | 08 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 8 | 2:13.9 | ||
5 | 201 | Radek MalitsRadek Malits | 08 | ASK Blansko | 3 | 2:15.1 | ||
6 | 59 | Filip ZatloukalFilip Zatloukal | 08 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 2:16.3 | ||
7 | 53 | Ondřej StejskalOndřej Stejskal | 08 | ŠAK Židlochovice | 5 | 2:18.5 | ||
8 | 42 | Václav KreidlVáclav Kreidl | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 2:18.8 | ||
9 | 54 | Antonín ŠostokAntonín Šostok | 08 | Atletika Kotlářská | 9 | 2:20.7 | ||
10 | 51 | Marek MezníkMarek Mezník | 09 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 7 | 2:24.9 | ||
11 | 57 | Ondřej ZálešákOndřej Zálešák | 08 | Čebín | 6 | 2:25.1 | ||
12 | Tomáš OšmeraTomáš Ošmera | 09 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 2:26.4 | ||||
13 | 47 | Matěj DujkaMatěj Dujka | 08 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 2:26.8 | ||
14 | 58 | Martin ZálešákMartin Zálešák | 10 | Čebín | 7 | 2:27.1 | ||
15 | 46 | Jakub BurianJakub Burian | 09 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 1 | 2:27.6 | ||
16 | 52 | Matěj RůžičkaMatěj Růžička | 09 | Předklášteří | 4 | 2:33.5 | ||
17 | 72 | Martin GajdošMartin Gajdoš | 09 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 6 | 2:36.9 |
600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)
Běh 01 (pá, 11.1.2019 - 18:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 80 | Johana ČechováJohana Čechová | 08 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 2:16.0 | |||||||||||||
2 | 97 | Monika TrojancováMonika Trojancová | 08 | Orel Vyškov | 3 | 2:16.3 | |||||||||||||
3 | 77 | Daniela BezdíčkováDaniela Bezdíčková | 10 | ASK Blansko | 2 | 2:16.6 | |||||||||||||
4 | 91 | Stela NavrátilováStela Navrátilová | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 2:20.0 | |||||||||||||
5 | 83 | Zuzana JandákováZuzana Jandáková | 09 | ASK Blansko | 5 | 2:23.8 | |||||||||||||
6 | 85 | Rosalie KalnáRosalie Kalná | 08 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 6 | 2:27.4 | |||||||||||||
Poznámky:ruční měření |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (pá, 11.1.2019 - 18:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 99 | Eliška ZamazalováEliška Zamazalová | 09 | ASK Blansko | 6 | 2:15.5 | |||||||||||||
2 | 102 | Pavla PoláškováPavla Polášková | 09 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 4 | 2:17.2 | |||||||||||||
3 | 98 | Lenka VáclavkováLenka Václavková | 08 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 1 | 2:19.0 | |||||||||||||
4 | 79 | Ema BurešováEma Burešová | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 2:30.9 | |||||||||||||
5 | 88 | Lucie MastnáLucie Mastná | 09 | Atletika Kotlářská | 3 | 2:36.0 | |||||||||||||
Poznámky:ruční měření |
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (pá, 11.1.2019 - 18:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 87 | Ema KrálováEma Králová | 08 | AK Blansko Dvorská | 4 | 2:16.5 | |||||||||||||
2 | 82 | Petra DobešováPetra Dobešová | 08 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2:31.0 | ||||||||||||||
3 | 76 | Mariana Ballon-MiernáMariana Ballon-Mierná | 09 | Atletika Kotlářská | 2 | 2:33.6 | |||||||||||||
4 | 75 | Liliana Ballon-MiernáLiliana Ballon-Mierná | 09 | Atletika Kotlářská | 1 | 2:35.8 | |||||||||||||
5 | 101 | Eliška MikšováEliška Mikšová | 09 | AC Track & Field Brno | 5 | 2:38.3 | |||||||||||||
6 | 78 | Dominika BrandejskáDominika Brandejská | 10 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 3 | 2:46.6 | |||||||||||||
7 | 95 | Lucie ŠtoudkováLucie Štoudková | 09 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 6 | 2:48.3 | |||||||||||||
Poznámky:ruční měření |
|||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 99 | Eliška ZamazalováEliška Zamazalová | 09 | ASK Blansko | 6 | 2:15.5 | ||
2 | 80 | Johana ČechováJohana Čechová | 08 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 2:16.0 | ||
3 | 97 | Monika TrojancováMonika Trojancová | 08 | Orel Vyškov | 3 | 2:16.3 | ||
4 | 87 | Ema KrálováEma Králová | 08 | AK Blansko Dvorská | 4 | 2:16.5 | ||
5 | 77 | Daniela BezdíčkováDaniela Bezdíčková | 10 | ASK Blansko | 2 | 2:16.6 | ||
6 | 102 | Pavla PoláškováPavla Polášková | 09 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 4 | 2:17.2 | ||
7 | 98 | Lenka VáclavkováLenka Václavková | 08 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 1 | 2:19.0 | ||
8 | 91 | Stela NavrátilováStela Navrátilová | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 2:20.0 | ||
9 | 83 | Zuzana JandákováZuzana Jandáková | 09 | ASK Blansko | 5 | 2:23.8 | ||
10 | 85 | Rosalie KalnáRosalie Kalná | 08 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 6 | 2:27.4 | ||
11 | 79 | Ema BurešováEma Burešová | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 2:30.9 | ||
12 | 82 | Petra DobešováPetra Dobešová | 08 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2:31.0 | |||
13 | 76 | Mariana Ballon-MiernáMariana Ballon-Mierná | 09 | Atletika Kotlářská | 2 | 2:33.6 | ||
14 | 75 | Liliana Ballon-MiernáLiliana Ballon-Mierná | 09 | Atletika Kotlářská | 1 | 2:35.8 | ||
15 | 88 | Lucie MastnáLucie Mastná | 09 | Atletika Kotlářská | 3 | 2:36.0 | ||
16 | 101 | Eliška MikšováEliška Mikšová | 09 | AC Track & Field Brno | 5 | 2:38.3 | ||
17 | 78 | Dominika BrandejskáDominika Brandejská | 10 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 3 | 2:46.6 | ||
18 | 95 | Lucie ŠtoudkováLucie Štoudková | 09 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 6 | 2:48.3 |