Testovací závody v běhu na 60m př.
Plzeň (16. 12. 2018)60 m překážek [83,8 cm] - Žáci (Běh)
Běh 01 (ne, 16.12.2018 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kryštof BaxaKryštof Baxa | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | 10.2 | ||||||||||||||
2 | Jakub KreysaJakub Kreysa | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 10.5 | ||||||||||||||
3 | Jan VýškaJan Výška | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 11.3 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 02 (ne, 16.12.2018 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub PeterkaJakub Peterka | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 08.5 | ||||||||||||||
2 | Michal HeidelmeierMichal Heidelmeier | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 08.7 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub PeterkaJakub Peterka | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 08.5 | |||
2 | Michal HeidelmeierMichal Heidelmeier | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 08.7 | |||
3 | Kryštof BaxaKryštof Baxa | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | 10.2 | |||
4 | Jakub KreysaJakub Kreysa | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 10.5 | |||
5 | Jan VýškaJan Výška | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 11.3 |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Finále)
Finále A (ne, 16.12.2018 - 10:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | DNS | |||||||||||||||
Kryštof SkalaKryštof Skala | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | DNS | |||||||||||||||
Jan SeveraJan Severa | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | DNS | |||||||||||||||
Tobiáš FricTobiáš Fric | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Finále B (ne, 16.12.2018 - 10:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oliver SoukupOliver Soukup | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 10.6 | ||||||||||||||
2= | Jan ŠkarbanJan Škarban | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 11.2 | ||||||||||||||
2= | Bruno AlbrechtBruno Albrecht | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 11.2 | ||||||||||||||
4 | Martin HonlMartin Honl | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 11.7 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Rozběh)
Rozběh 01 (ne, 16.12.2018 - 10:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Matyáš BriknerMatyáš Brikner | 07 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | DNS | |||||||||||||||
1 | Kryštof SkalaKryštof Skala | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 09.8 | ||||||||||||||
2= | Martin HonlMartin Honl | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 11.2 | ||||||||||||||
2= | Bruno AlbrechtBruno Albrecht | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 11.2 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 02 (ne, 16.12.2018 - 10:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 09.5 | ||||||||||||||
2 | Jakub TrnčákJakub Trnčák | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 11.2 | ||||||||||||||
3 | Matěj ZajícMatěj Zajíc | 07 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 12.0 | ||||||||||||||
4 | Tomáš LojínTomáš Lojín | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 12.9 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 03 (ne, 16.12.2018 - 10:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ŠkarbanJan Škarban | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 10.9 | ||||||||||||||
2 | Jonáš FleisigJonáš Fleisig | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 11.4 | ||||||||||||||
3 | Daniel BártaDaniel Bárta | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 11.6 | ||||||||||||||
4 | Jáchym NácovskýJáchym Nácovský | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 12.6 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 04 (ne, 16.12.2018 - 10:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Adam BrumlAdam Bruml | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | DNS | |||||||||||||||
1 | Oliver SoukupOliver Soukup | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 10.6 | ||||||||||||||
2 | Martin ČernýMartin Černý | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 11.4 | ||||||||||||||
3 | David BímanDavid Bíman | 07 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 12.1 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 05 (ne, 16.12.2018 - 10:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan SeveraJan Severa | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 10.4 | ||||||||||||||
2 | Tobiáš FricTobiáš Fric | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 10.5 | ||||||||||||||
3 | Michal ŠtěpánekMichal Štěpánek | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 12.6 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Rozběh 06 (ne, 16.12.2018 - 10:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam DaněkAdam Daněk | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 10.6 | ||||||||||||||
2 | Marek SzaboMarek Szabo | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 11.2 | ||||||||||||||
3 | Jáchym VojtíšekJáchym Vojtíšek | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 12.8 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 09.5 | |||
2 | Kryštof SkalaKryštof Skala | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 09.8 | |||
3 | Jan SeveraJan Severa | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 10.4 | |||
4 | Tobiáš FricTobiáš Fric | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 10.5 | |||
5 | Oliver SoukupOliver Soukup | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 10.6 | |||
5 | Adam DaněkAdam Daněk | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 10.6 | |||
7 | Jan ŠkarbanJan Škarban | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 10.9 | |||
8 | Martin HonlMartin Honl | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 11.2 | |||
8 | Bruno AlbrechtBruno Albrecht | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 11.2 | |||
8 | Jakub TrnčákJakub Trnčák | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 11.2 | |||
8 | Marek SzaboMarek Szabo | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 11.2 | |||
12 | Jonáš FleisigJonáš Fleisig | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 11.4 | |||
12 | Martin ČernýMartin Černý | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 11.4 | |||
14 | Daniel BártaDaniel Bárta | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 11.6 | |||
15 | Matěj ZajícMatěj Zajíc | 07 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 12.0 | |||
16 | David BímanDavid Bíman | 07 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 12.1 | |||
17 | Jáchym NácovskýJáchym Nácovský | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 12.6 | |||
17 | Michal ŠtěpánekMichal Štěpánek | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 12.6 | |||
19 | Jáchym VojtíšekJáchym Vojtíšek | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 12.8 | |||
20 | Tomáš LojínTomáš Lojín | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 12.9 | |||
Matyáš BriknerMatyáš Brikner | 07 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | DNS | ||||
Adam BrumlAdam Bruml | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | DNS |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Rozběh)
Rozběh 01 (ne, 16.12.2018 - 12:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Viktorie JánskáViktorie Jánská | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | DNS | |||||||||||||||
1 | Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 09.6 | ||||||||||||||
2 | Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 09.9 | ||||||||||||||
3 | Stella BohmováStella Bohmová | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 10.6 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 02 (ne, 16.12.2018 - 12:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Agáta ChvojkováAgáta Chvojková | 07 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | DNS | |||||||||||||||
1 | Magdalena KolínkováMagdalena Kolínková | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 12.4 | ||||||||||||||
2 | Anna BeránkováAnna Beránková | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 13.0 | ||||||||||||||
3 | Barbora KudličkováBarbora Kudličková | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 13.9 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 03 (ne, 16.12.2018 - 12:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška PočáteckáEliška Počátecká | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 11.2 | ||||||||||||||
2 | Barbora FrankováBarbora Franková | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 12.1 | ||||||||||||||
3 | Veronika BenešováVeronika Benešová | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 12.7 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Rozběh 04 (ne, 16.12.2018 - 12:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Lenka PařízkováLenka Pařízková | 07 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | DNF | |||||||||||||||
1 | Marcela ČadkováMarcela Čadková | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 12.1 | ||||||||||||||
2 | Karolína ČernáKarolína Černá | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 13.3 | ||||||||||||||
3 | Terezie JanečkováTerezie Janečková | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 14.4 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 05 (ne, 16.12.2018 - 12:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Nikola KoppováNikola Koppová | 07 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | DNS | |||||||||||||||
1 | Valentýna JindrováValentýna Jindrová | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 12.1 | ||||||||||||||
2 | Denisa BodurkováDenisa Bodurková | 07 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 13.0 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Rozběh 06 (ne, 16.12.2018 - 12:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Nicol VavříkováNicol Vavříková | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | DNS | |||||||||||||||
1 | Aneta BělováAneta Bělová | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 12.8 | ||||||||||||||
2 | Lenka ŠtědronskáLenka Štědronská | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 13.5 | ||||||||||||||
3 | Štěpánka PeškováŠtěpánka Pešková | 07 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 13.6 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 07 (ne, 16.12.2018 - 12:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenka HostičkováLenka Hostičková | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 11.7 | ||||||||||||||
2 | Aneta BeránkováAneta Beránková | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 12.0 | ||||||||||||||
3 | Anna SýkorováAnna Sýkorová | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 12.7 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Rozběh 08 (ne, 16.12.2018 - 12:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora ŠtverákováBarbora Štveráková | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 12.7 | ||||||||||||||
2 | Kristýna ŘezáčováKristýna Řezáčová | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 13.3 | ||||||||||||||
3 | Natálie ZachováNatálie Zachová | 07 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 13.8 | ||||||||||||||
4 | Karolína RumlováKarolína Rumlová | 07 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 14.5 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 09 (ne, 16.12.2018 - 12:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Žaneta DlouháŽaneta Dlouhá | 07 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | DNS | |||||||||||||||
1 | Žaneta KepkováŽaneta Kepková | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 13.1 | ||||||||||||||
2 | Markéta CihlářováMarkéta Cihlářová | 07 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 13.8 | ||||||||||||||
3 | Veronika JuhásováVeronika Juhásová | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 14.6 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 10 (ne, 16.12.2018 - 12:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kateřina SadílkováKateřina Sadílková | 07 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | DNF | |||||||||||||||
1 | Anna IvasienkováAnna Ivasienková | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 11.2 | ||||||||||||||
2 | Lucie TůmováLucie Tůmová | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 12.3 | ||||||||||||||
3 | Eliška JansováEliška Jansová | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 14.6 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 09.6 | |||
2 | Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 09.9 | |||
3 | Stella BohmováStella Bohmová | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 10.6 | |||
4 | Eliška PočáteckáEliška Počátecká | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 11.2 | |||
4 | Anna IvasienkováAnna Ivasienková | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 11.2 | |||
6 | Lenka HostičkováLenka Hostičková | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 11.7 | |||
7 | Aneta BeránkováAneta Beránková | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 12.0 | |||
8 | Barbora FrankováBarbora Franková | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 12.1 | |||
8 | Marcela ČadkováMarcela Čadková | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 12.1 | |||
8 | Valentýna JindrováValentýna Jindrová | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 12.1 | |||
11 | Lucie TůmováLucie Tůmová | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 12.3 | |||
12 | Magdalena KolínkováMagdalena Kolínková | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 12.4 | |||
13 | Veronika BenešováVeronika Benešová | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 12.7 | |||
13 | Anna SýkorováAnna Sýkorová | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 12.7 | |||
13 | Barbora ŠtverákováBarbora Štveráková | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 12.7 | |||
16 | Aneta BělováAneta Bělová | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 12.8 | |||
17 | Anna BeránkováAnna Beránková | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 13.0 | |||
17 | Denisa BodurkováDenisa Bodurková | 07 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 13.0 | |||
19 | Žaneta KepkováŽaneta Kepková | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 13.1 | |||
20 | Karolína ČernáKarolína Černá | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 13.3 | |||
20 | Kristýna ŘezáčováKristýna Řezáčová | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 13.3 | |||
22 | Lenka ŠtědronskáLenka Štědronská | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 13.5 | |||
23 | Štěpánka PeškováŠtěpánka Pešková | 07 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 13.6 | |||
24 | Natálie ZachováNatálie Zachová | 07 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 13.8 | |||
24 | Markéta CihlářováMarkéta Cihlářová | 07 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 13.8 | |||
26 | Barbora KudličkováBarbora Kudličková | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 13.9 | |||
27 | Terezie JanečkováTerezie Janečková | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 14.4 | |||
28 | Karolína RumlováKarolína Rumlová | 07 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 14.5 | |||
29 | Veronika JuhásováVeronika Juhásová | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 14.6 | |||
29 | Eliška JansováEliška Jansová | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 14.6 | |||
Viktorie JánskáViktorie Jánská | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | DNS | ||||
Agáta ChvojkováAgáta Chvojková | 07 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | DNS | ||||
Lenka PařízkováLenka Pařízková | 07 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | DNF | ||||
Nikola KoppováNikola Koppová | 07 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | DNS | ||||
Nicol VavříkováNicol Vavříková | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | DNS | ||||
Žaneta DlouháŽaneta Dlouhá | 07 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | DNS | ||||
Kateřina SadílkováKateřina Sadílková | 07 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | DNF |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Finále)
Finále A (ne, 16.12.2018 - 12:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 09.7 | ||||||||||||||
2 | Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 10.0 | ||||||||||||||
3 | Stella BohmováStella Bohmová | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 10.4 | ||||||||||||||
4 | Eliška PočáteckáEliška Počátecká | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 10.9 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Finále B (ne, 16.12.2018 - 12:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna IvasienkováAnna Ivasienková | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 11.1 | ||||||||||||||
2 | Lenka HostičkováLenka Hostičková | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 11.6 | ||||||||||||||
3 | Aneta BeránkováAneta Beránková | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 12.1 | ||||||||||||||
4 | Valentýna JindrováValentýna Jindrová | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 12.3 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně
(ne, 16.12.2018 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie Francesca WeinfurterováLucie Francesca Weinfurterová | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 12.0 | ||||||||||||||
2 | Kateřina MatouškováKateřina Matoušková | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 12.1 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |