výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Vánoční laťka - okrskové kolo

Třinec (3. 12. 2018)

Skok vysoký - Žáci

(po, 3.12.2018 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.201.251.301.351.401.451.501.531.561.591.621.651.681.71
1 Alan BarbagaloAlan Barbagalo
ZŠ, TŘINEC, SLEZSKÁ 773, př.org.ZŠ, TŘINEC, SLEZSKÁ 773, př...
04 1.62 ooooooxxoxooooxxx
2 Martin KovářMartin Kovář
Gymnázium, Komenského 713, TřinecGymnázium, Komenského 713, ...
04 1.53 --oxoooxoxoxxx
3 Jonáš VrábelJonáš Vrábel
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
04 1.53 -ooooxoxoxxoxxx
4 Erik PetrákErik Petrák
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
04 1.50 -ooooxooxxx
5 Patrik KlapsiaPatrik Klapsia
ZŠ a MŠ Třinec, Koperníkova 696, p.o.ZŠ a MŠ Třinec, Koperníkova...
04 1.45 ooooooxxx
6= Matúš KultanMatúš Kultan
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
03 1.45 -oooxoxxoxxx
6= Mathias RuschkaMathias Ruschka
ZŠ, TŘINEC, SLEZSKÁ 773, př.org.ZŠ, TŘINEC, SLEZSKÁ 773, př...
03 1.45 ooooxoxxoxxx
8 Kryštof HusárKryštof Husár
ZŠ a MŠ Třinec, Koperníkova 696, p.o.ZŠ a MŠ Třinec, Koperníkova...
04 1.45 -oxxoxoxoxxoxxx
9 Ondřej ByrtusOndřej Byrtus
Jubilejní Masarykova ZŠ a MŠ, TřinecJubilejní Masarykova ZŠ a M...
04 1.40 oxxoxxoxooxxx
10= Jakub BenedikJakub Benedik
ZŠ, TŘINEC, SLEZSKÁ 773, př.org.ZŠ, TŘINEC, SLEZSKÁ 773, př...
04 1.40 ooooxoxxx
10= Tomáš SliwkaTomáš Sliwka
ZŠ, TŘINEC, SLEZSKÁ 773, př.org.ZŠ, TŘINEC, SLEZSKÁ 773, př...
04 1.40 ooooxoxxx
12 Erik SikoraErik Sikora
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
04 1.40 ooooxxoxx
13 Dominik SikoraDominik Sikora
ZŠ, TŘINEC, SLEZSKÁ 773, př.org.ZŠ, TŘINEC, SLEZSKÁ 773, př...
03 1.40 oooxoxxoxxx
14 Marek SerafinMarek Serafin
ZŠ, TŘINEC, SLEZSKÁ 773, př.org.ZŠ, TŘINEC, SLEZSKÁ 773, př...
03 1.35 xooxxooxxx
15 Michal BrukMichal Bruk
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
04 1.35 -ooxxoxxx
16 Martin KreisMartin Kreis
Jubilejní Masarykova ZŠ a MŠ, TřinecJubilejní Masarykova ZŠ a M...
04 1.30 oooxxx
17 Jakub KijonkaJakub Kijonka
ZŠ, TŘINEC, SLEZSKÁ 773, př.org.ZŠ, TŘINEC, SLEZSKÁ 773, př...
03 1.20 oxxx
Dominik KobieluszDominik Kobielusz
Jubilejní Masarykova ZŠ a MŠ, TřinecJubilejní Masarykova ZŠ a M...
04 NM xxx
Celkem 18 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(po, 3.12.2018 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.051.101.151.201.251.301.351.401.451.501.531.561.591.621.651.681.71
1 Matěj SikoraMatěj Sikora
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 1.59 ----ooooooxoxoxoxxx
2 Patrik HrdýPatrik Hrdý
ZŠ, TŘINEC, SLEZSKÁ 773, př.org.ZŠ, TŘINEC, SLEZSKÁ 773, př...
05 1.56 ---ooxoooooooxxx
3 Vít HolubVít Holub
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 1.53 -----ooooxoxoxxx
4 Ondřej DamekOndřej Damek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 1.50 ----oooooxoxxx
5 Filip KaczmarczykFilip Kaczmarczyk
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
07 1.45 -oooooxxooxoxxx
6 Jáchym TuroňJáchym Turoň
Gymnázium, Komenského 713, TřinecGymnázium, Komenského 713, ...
05 1.40 ----oxoxxoxxoxxx
7= Matouš CieslarMatouš Cieslar
ZŠ, TŘINEC, SLEZSKÁ 773, př.org.ZŠ, TŘINEC, SLEZSKÁ 773, př...
06 1.35 ---ooxooxxx
7= Alan NiemczykAlan Niemczyk
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 1.35 o--ooxooxxx
9= František BojkoFrantišek Bojko
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 1.35 -oooooxoxxx
9= Jakub WojnarJakub Wojnar
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 1.35 --ooooxoxx
11 Jan GluzaJan Gluza
ZŠ, TŘINEC, SLEZSKÁ 773, př.org.ZŠ, TŘINEC, SLEZSKÁ 773, př...
05 1.35 -oooooxxoxxx
12 Šimon KoudelkaŠimon Koudelka
ZŠ, TŘINEC, SLEZSKÁ 773, př.org.ZŠ, TŘINEC, SLEZSKÁ 773, př...
05 1.35 -ooooxxoxxoxxx
13 Dominik CzechowskiDominik Czechowski
ZŠ a MŠ Třinec, Koperníkova 696, p.o.ZŠ a MŠ Třinec, Koperníkova...
06 1.25 --oooxxx
14 Jan HolíkJan Holík
ZŠ, TŘINEC, SLEZSKÁ 773, př.org.ZŠ, TŘINEC, SLEZSKÁ 773, př...
05 1.25 -oxoxooxxx
15 Tobiáš PeterTobiáš Peter
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
07 1.25 ooooxoxxx
16 Timotej PilchTimotej Pilch
ZŠ a MŠ Třinec, Koperníkova 696, p.o.ZŠ a MŠ Třinec, Koperníkova...
05 1.25 -xooxoxoxxx
17= Adam MaryniokAdam Maryniok
Gymnázium, Komenského 713, TřinecGymnázium, Komenského 713, ...
05 1.20 -oooxxx
17= Lukáš LipowskiLukáš Lipowski
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
06 1.20 ooooxxx
19 Jakub BoraJakub Bora
ZŠ a MŠ Třinec, Koperníkova 696, p.o.ZŠ a MŠ Třinec, Koperníkova...
07 1.20 -oxxooxxx
20 Richard GordanRichard Gordan
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
07 1.20 oooxoxxx
21 Martin ZvrtekMartin Zvrtek
ZŠ a MŠ Třinec, Koperníkova 696, p.o.ZŠ a MŠ Třinec, Koperníkova...
06 1.20 xoooxxoxxx
22 Jiří KrečmerJiří Krečmer
ZŠ, TŘINEC, SLEZSKÁ 773, př.org.ZŠ, TŘINEC, SLEZSKÁ 773, př...
06 1.15 -oxoxxx
Celkem 22 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(po, 3.12.2018 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.101.151.201.251.301.351.401.431.461.491.521.551.58
1 Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 17 1.55 ----ooooooxoxoxxx
2 Erika DordováErika Dordová
ZŠMŠ BystřiceZŠMŠ Bystřice
04 2 1.46 -ooooooooxxx
3= Eliška KoštovalováEliška Koštovalová
ZŠMŠ BystřiceZŠMŠ Bystřice
03 8 1.46 --ooooxxooxoxxx
3= Bára StrumienskáBára Strumienská
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 21 1.46 -oooooxoxoxoxxx
5 Hana PetříčkováHana Petříčková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 16 1.40 ----ooxoxxx
6 Vendula RybkováVendula Rybková
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
04 19 1.40 -oooooxxoxxx
7 Natálie KlusováNatálie Klusová
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
04 7 1.35 -ooooxoxxx
8 Barbora RakowskáBarbora Rakowská
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 18 1.35 --ooxoxxoxxx
9= Ema ModerováEma Moderová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 13 1.30 -oxxoxoxoxxx
9= Nela GanczarczykováNela Ganczarczyková
ZŠ, TŘINEC, SLEZSKÁ 773, př.org.ZŠ, TŘINEC, SLEZSKÁ 773, př...
05 3 1.30 xxooxooxoxxx
11 Barbora KajzarováBarbora Kajzarová
Gymnázium, Komenského 713, TřinecGymnázium, Komenského 713, ...
04 6 1.30 -oooxxoxxx
12 Tereza LukoszováTereza Lukoszová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 11 1.30 -ooxoxxoxxx
13 Julie PawlasováJulie Pawlasová
ZŠ, TŘINEC, SLEZSKÁ 773, př.org.ZŠ, TŘINEC, SLEZSKÁ 773, př...
04 15 1.25 ooooxxx
14 Viktorie KahounováViktorie Kahounová
ZŠ, TŘINEC, SLEZSKÁ 773, př.org.ZŠ, TŘINEC, SLEZSKÁ 773, př...
04 5 1.25 ooxooxxx
15 Marcela MauritzoováMarcela Mauritzoová
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
04 12 1.25 -ooxxoxxx
16 Zuzana BulavováZuzana Bulavová
ZŠ a MŠ Třinec, Koperníkova 696, p.o.ZŠ a MŠ Třinec, Koperníkova...
04 1 1.20 oooxxx
17 Kristýna KrelováKristýna Krelová
ZŠ a MŠ Třinec, Koperníkova 696, p.o.ZŠ a MŠ Třinec, Koperníkova...
03 9 1.20 xxoooxxx
18 Zuzana KučováZuzana Kučová
ZŠ, TŘINEC, SLEZSKÁ 773, př.org.ZŠ, TŘINEC, SLEZSKÁ 773, př...
03 10 1.20 ooxxoxxx
19 Lucie SikorováLucie Sikorová
ZŠ, TŘINEC, SLEZSKÁ 773, př.org.ZŠ, TŘINEC, SLEZSKÁ 773, př...
03 20 1.15 ooxxx
20 Markéta HalapatschováMarkéta Halapatschová
ZŠ, TŘINEC, SLEZSKÁ 773, př.org.ZŠ, TŘINEC, SLEZSKÁ 773, př...
04 4 1.15 oxoxxx
Jana NguyenováJana Nguyenová
ZŠ a MŠ Třinec, Koperníkova 696, p.o.ZŠ a MŠ Třinec, Koperníkova...
04 14 NM xxx
Celkem 21 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(po, 3.12.2018 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.001.051.101.151.201.251.301.351.401.431.461.491.52
1 Adéla JanoškováAdéla Janošková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 3 1.43 --oxooooxoxxoxxoxxx
2 Karolína StodolováKarolína Stodolová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 20 1.35 --oooooxoxxx
3 Nikola BabincováNikola Babincová
ZŠMŠ BystřiceZŠMŠ Bystřice
05 1 1.35 -ooooxooxoxxx
4 Veronika NevřalováVeronika Nevřalová
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
05 14 1.35 --oooxooxxoxxx
5 Simona KominářováSimona Kominářová
ZŠMŠ BystřiceZŠMŠ Bystřice
05 4 1.30 -ooooooxxx
6 Sára KušnirákováSára Kušniráková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 7 1.30 ---xooxoxoxxx
7 Klára SlowikováKlára Slowiková
ZŠ, TŘINEC, SLEZSKÁ 773, př.org.ZŠ, TŘINEC, SLEZSKÁ 773, př...
06 19 1.30 ooxxoxxoxoxxoxxoxxx
8 Vanesa KoperováVanesa Koperová
Jubilejní Masarykova ZŠ a MŠ, TřinecJubilejní Masarykova ZŠ a M...
06 5 1.25 -oooxxooxxx
9= Terezie MartincováTerezie Martincová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 10 1.20 --oooxxx
9= Anna OrliczkováAnna Orliczková
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
05 15 1.20 --oooxxx
11 Aneta LipinováAneta Lipinová
ZŠ, TŘINEC, SLEZSKÁ 773, př.org.ZŠ, TŘINEC, SLEZSKÁ 773, př...
05 9 1.20 oooxooxxx
12 Natálie SamiecováNatálie Samiecová
Jubilejní Masarykova ZŠ a MŠ, TřinecJubilejní Masarykova ZŠ a M...
06 18 1.20 -oooxoxxx
13 Aneta MotykováAneta Motyková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 13 1.20 ooooxxoxxx
14= Anna Marie MazáčováAnna Marie Mazáčová
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
06 12 1.15 ooooxxx
14= Dorota CiencialováDorota Ciencialová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 2 1.15 -ooox-
16= Radka ŠtangováRadka Štangová
ZŠ a MŠ Třinec, Koperníkova 696, p.o.ZŠ a MŠ Třinec, Koperníkova...
05 21 1.15 ooxooxxx
16= Adéla ProkešováAdéla Prokešová
Jubilejní Masarykova ZŠ a MŠ, TřinecJubilejní Masarykova ZŠ a M...
06 16 1.15 ooxooxxx
16= Anna LegierskáAnna Legierská
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
07 8 1.15 -oxooxxx
19 Anna MartynkováAnna Martynková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 11 1.10 oooxxx
20= Jana RajcováJana Rajcová
ZŠ a MŠ Třinec, Koperníkova 696, p.o.ZŠ a MŠ Třinec, Koperníkova...
05 17 1.05 -oxxx
20= Lucie KrčkováLucie Krčková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 6 1.05 ooxxx
Celkem 21 závodníků