výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Halový víceboj družstev žactva - KP LKAS 4-členných družstev předžactva a mladšího žactva 2019.

Jablonec nad Nisou (1. 2. 2019)

Skok daleký - Ml. žáci

Ml. žáci 01 (pá, 1.2.2019 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš HornaLukáš Horna
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A
06 5.11 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Filip HejnaFilip Hejna
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A
06 5.03 0.00.00.00.00.00.00.0
3 Jan FilipecJan Filipec
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
06 4.89 0.00.00.00.00.00.00.0
4 Tomáš VrbaTomáš Vrba
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
06 4.62 0.00.00.00.00.00.00.0
5 Vojtěch NovákVojtěch Novák
AC Česká LípaAC Česká Lípa
07 4.47 0.00.00.00.00.00.00.0
6 Jan VodičkaJan Vodička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A
06 4.39 0.00.00.00.00.00.00.0
7 Matyáš AntonMatyáš Anton
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. CTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. C
06 4.34 0.00.00.00.00.00.00.0
8 Matěj JandaMatěj Janda
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
06 4.33 0.00.00.00.00.00.00.0
9 Josef TomašovJosef Tomašov
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
06 4.28 0.00.00.00.00.00.00.0
10 Tomáš BronecTomáš Bronec
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. D
06 4.13 0.00.00.00.00.00.00.0
11 Matyáš MunzarMatyáš Munzar
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 4.09 0.00.00.00.00.00.00.0
12 Ondřej VeličkaOndřej Velička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A
07 4.08 0.00.00.00.00.00.00.0
13= František ProcházkaFrantišek Procházka
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. CTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. C
07 4.01 0.00.00.00.00.00.00.0
13= Vojtěch ŠelmeciVojtěch Šelmeci
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
07 4.01 0.00.00.00.00.00.00.0
15 Jan ParoulekJan Paroulek
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. CTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. C
06 3.94 0.00.00.00.00.00.00.0
16 Tomáš KryčfalušijTomáš Kryčfalušij
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A
06 3.91 0.00.00.00.00.00.00.0
17 Jakub HamadaJakub Hamada
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
06 3.86 0.00.00.00.00.00.00.0
18= Jonáš SamekJonáš Samek
AC Česká LípaAC Česká Lípa
07 3.86 0.00.00.00.00.00.00.0
18= Daniel NovotnýDaniel Novotný
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
08 3.86 0.00.00.00.00.00.00.0
20 David KucDavid Kuc
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 3.84 0.00.00.00.00.00.00.0
21= Aleš EkrtAleš Ekrt
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
06 3.82 0.00.00.00.00.00.00.0
21= Matěj SovaMatěj Sova
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. FTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. F
07 3.82 0.00.00.00.00.00.00.0
23 Jakub TicháčekJakub Ticháček
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 3.79 0.00.00.00.00.00.00.0
24 Josef ČmelíkJosef Čmelík
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. FTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. F
06 3.76 0.00.00.00.00.00.00.0
25 Jan ZemánekJan Zemánek
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
08 3.71 0.00.00.00.00.00.00.0
26= Florián Pavel JindraFlorián Pavel Jindra
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ETJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. E
06 3.69 0.00.00.00.00.00.00.0
26= Martin SkálaMartin Skála
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B
06 3.69 0.00.00.00.00.00.00.0
28= Vratislav OndráčekVratislav Ondráček
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. D
07 3.67 0.00.00.00.00.00.00.0
28= Matouš MartinkaMatouš Martinka
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ETJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. E
06 3.67 0.00.00.00.00.00.00.0
30 David LankDavid Lank
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B
07 3.66 0.00.00.00.00.00.00.0
31= Matyáš KottMatyáš Kott
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. FTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. F
07 3.65 0.00.00.00.00.00.00.0
31= Mauro OdložilíkMauro Odložilík
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
06 3.65 0.00.00.00.00.00.00.0
33 Marek ŠírMarek Šír
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. FTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. F
06 3.64 0.00.00.00.00.00.00.0
34 Adam Alexandr SvobodnýAdam Alexandr Svobodný
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ETJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. E
07 3.63 0.00.00.00.00.00.00.0
35 Jan RýdlJan Rýdl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B
06 3.60 0.00.00.00.00.00.00.0
36 Štěpán RoskovecŠtěpán Roskovec
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B
06 3.59 0.00.00.00.00.00.00.0
37 Ondřej BoczanOndřej Boczan
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
06 3.58 0.00.00.00.00.00.00.0
38 Matyáš FilipMatyáš Filip
AC TJ JičínAC TJ Jičín
06 3.57 0.00.00.00.00.00.00.0
39 Tomáš NováčekTomáš Nováček
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. GTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. G
06 3.56 0.00.00.00.00.00.00.0
40 Roman HobryyRoman Hobryy
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ETJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. E
06 3.55 0.00.00.00.00.00.00.0
41 Matěj MátlMatěj Mátl
AC Česká LípaAC Česká Lípa
06 3.54 0.00.00.00.00.00.00.0
42 Jáchym BohuňovskýJáchym Bohuňovský
AC TJ JičínAC TJ Jičín
09 3.49 0.00.00.00.00.00.00.0
43= David ChristlDavid Christl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. D
07 3.47 0.00.00.00.00.00.00.0
43= Michal BursaMichal Bursa
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
07 3.47 0.00.00.00.00.00.00.0
45 Ondřej FúsekOndřej Fúsek
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
07 3.33 0.00.00.00.00.00.00.0
46= Petr FicasPetr Ficas
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
06 3.32 0.00.00.00.00.00.00.0
46= David NovákDavid Novák
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B
06 3.32 0.00.00.00.00.00.00.0
48= Radim KunclRadim Kuncl
AC TJ Jičín BAC TJ Jičín B
07 3.31 0.00.00.00.00.00.00.0
48= Ondřej BouchalOndřej Bouchal
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
06 3.31 0.00.00.00.00.00.00.0
50 Kryštof MatěchaKryštof Matěcha
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. D
07 3.28 0.00.00.00.00.00.00.0
51 Marek KošínMarek Košín
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
07 3.26 0.00.00.00.00.00.00.0
52 Radek HladilRadek Hladil
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. GTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. G
06 3.25 0.00.00.00.00.00.00.0
53 Vojtěch ZemanVojtěch Zeman
AC TJ Jičín BAC TJ Jičín B
06 3.23 0.00.00.00.00.00.00.0
54 Tomáš PodzimekTomáš Podzimek
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
07 3.22 0.00.00.00.00.00.00.0
55 Jaromír JakubíkJaromír Jakubík
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. CTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. C
07 3.20 0.00.00.00.00.00.00.0
56 Adam RiedlAdam Riedl
AC Česká LípaAC Česká Lípa
07 3.15 0.00.00.00.00.00.00.0
57 Jakub SedláčekJakub Sedláček
AC TJ Jičín BAC TJ Jičín B
07 2.83 0.00.00.00.00.00.00.0
58 Václav DrahoňovskýVáclav Drahoňovský
AC TJ Jičín BAC TJ Jičín B
08 2.68 0.00.00.00.00.00.00.0
59 Matěj BursaMatěj Bursa
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
10 2.61 0.00.00.00.00.00.00.0
Richard HübnerRichard Hübner
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. CTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. C
07 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
Šimon RudolfŠimon Rudolf
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. GTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. G
07 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
Vendelín CermanVendelín Cerman
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. FTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. F
06 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
David DědečekDavid Dědeček
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. GTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. G
06 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 63 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(pá, 1.2.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza KrykorkováTereza Krykorková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A
06 4.74 0.0
2 Tereza LevinskáTereza Levinská
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A
07 4.64 0.0
3 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A
06 4.59 0.0
4 Leona KoškováLeona Košková
AC Slovan Liberec, z.s. AAC Slovan Liberec, z.s. A
06 4.57 0.0
5 Anna ČernínováAnna Černínová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
06 4.49 0.0
6 Sabina ScholzováSabina Scholzová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A
06 4.35 0.0
7 Petra KozderkováPetra Kozderková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
06 4.33 0.0
8= Sára BokováSára Boková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A
06 4.25 0.0
8= Jasmína GrebeníčkováJasmína Grebeníčková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B
06 4.25 0.0
10 Barbora JanatováBarbora Janatová
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
06 4.23 0.0
11 Amálie LorenzováAmálie Lorenzová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
06 4.21 0.0
12 Aneta RajmováAneta Rajmová
AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A
07 4.19 0.0
13 Aneta MarkalousováAneta Markalousová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B
06 4.10 0.0
14 Tereza PlecháčováTereza Plecháčová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B
06 4.07 0.0
15 Viktorie BártováViktorie Bártová
AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A
06 4.05 0.0
16 Karolína VokálováKarolína Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B
06 4.04 0.0
17 Veronika BeránkováVeronika Beránková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. D
06 3.99 0.0
18 Michaela ČepelákováMichaela Čepeláková
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
06 3.93 0.0
19 Aneta CrhováAneta Crhová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. CTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. C
06 3.90 0.0
20 Karolína LatislavováKarolína Latislavová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B
06 3.89 0.0
21 Kristýna MádlováKristýna Mádlová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. CTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. C
06 3.87 0.0
22= Sára RejlkováSára Rejlková
AC TJ Jičín BAC TJ Jičín B
07 3.84 0.0
22= Michaela WortnerováMichaela Wortnerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
07 3.84 0.0
22= Lucie KřenčilováLucie Křenčilová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
06 3.84 0.0
25 Lucie UlvrováLucie Ulvrová
AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A
07 3.79 0.0
26 Adéla DitrichováAdéla Ditrichová
AC Slovan Liberec, z.s. AAC Slovan Liberec, z.s. A
06 3.74 0.0
27 Amálie BabákováAmálie Babáková
AC TJ Jičín CAC TJ Jičín C
07 3.72 0.0
28= Michaela LokvencováMichaela Lokvencová
AC TJ Jičín BAC TJ Jičín B
06 3.65 0.0
28= Vendula HabováVendula Habová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. D
06 3.65 0.0
30 Elena BrdekováElena Brdeková
AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A
07 3.60 0.0
31 Andrea TreglerováAndrea Treglerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
07 3.58 0.0
32 Veronika ChlumováVeronika Chlumová
AC Slovan Liberec, z.s. BAC Slovan Liberec, z.s. B
06 3.56 0.0
33 Veronika ChaloupkováVeronika Chaloupková
AC Slovan Liberec, z.s. BAC Slovan Liberec, z.s. B
06 3.55 0.0
34= Nela PodzimkováNela Podzimková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
07 3.55 0.0
34= Veronika KučerováVeronika Kučerová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ETJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. E
06 3.55 0.0
36 Melissa FululiMelissa Fululi
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
07 3.54 0.0
37 Anna RejhováAnna Rejhová
AC TJ Jičín DAC TJ Jičín D
06 3.51 0.0
38= Josefa ŠpačkováJosefa Špačková
AC TJ Jičín CAC TJ Jičín C
07 3.50 0.0
38= Petra SvětničkováPetra Světničková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. D
07 3.50 0.0
40 Magdaléna LiskováMagdaléna Lisková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
06 3.49 0.0
41 Rozálie ProcházkováRozálie Procházková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. D
07 3.48 0.0
42= Valentína KočíValentína Kočí
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
06 3.48 0.0
42= Tereza KirschnerTereza Kirschner
AC TJ Jičín CAC TJ Jičín C
07 3.48 0.0
44 Timea BernáTimea Berná
AC TJ Jičín CAC TJ Jičín C
07 3.42 0.0
45 Lucie JarošováLucie Jarošová
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
07 3.41 0.0
46 Josefína PreislerováJosefína Preislerová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. CTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. C
06 3.38 0.0
47 Pavlína DrahoňovskáPavlína Drahoňovská
AC TJ Jičín BAC TJ Jičín B
06 3.35 0.0
48= Lucie PokornáLucie Pokorná
AC TJ Jičín DAC TJ Jičín D
06 3.29 0.0
48= Tereza ŠírováTereza Šírová
AC Slovan Liberec, z.s. BAC Slovan Liberec, z.s. B
07 3.29 0.0
50 Anežka FrýbováAnežka Frýbová
AC TJ Jičín BAC TJ Jičín B
06 3.25 0.0
51 Anna StěhulkováAnna Stěhulková
AC TJ Jičín DAC TJ Jičín D
07 3.16 0.0
52 Anna HruškováAnna Hrušková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ETJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. E
07 3.12 0.0
53 Lucie KotasováLucie Kotasová
AC Slovan Liberec, z.s. AAC Slovan Liberec, z.s. A
07 3.07 0.0
54 Barbora BřeskáBarbora Břeská
AC TJ Jičín DAC TJ Jičín D
06 3.03 0.0
55 Marie KubínováMarie Kubínová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
07 2.93 0.0
56 Natali PsotiakováNatali Psotiaková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. D
06 2.85 0.0
57 Pavla RychterováPavla Rychterová
AC Slovan Liberec, z.s. BAC Slovan Liberec, z.s. B
07 2.72 0.0
58 Markéta SkalickáMarkéta Skalická
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ETJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. E
06 2.71 0.0
59 Sofie SochalskáSofie Sochalská
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
06 2.63 0.0
60 Kateřina KarvayováKateřina Karvayová
AC Slovan Liberec, z.s. BAC Slovan Liberec, z.s. B
07 2.62 0.0
61 Kamila CvrčkováKamila Cvrčková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. CTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. C
06 2.52 0.0
Markéta KomanickáMarkéta Komanická
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
07 NM 0.0
Jana PechatáJana Pechatá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. CTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. C
06 NM 0.0
Kateřina DolečkováKateřina Dolečková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ETJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. E
07 NM 0.0
Nicole VeroňkováNicole Veroňková
AC Slovan Liberec, z.s. AAC Slovan Liberec, z.s. A
06 NM 0.0
Hana TaušováHana Taušová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ETJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. E
07 NM 0.0
Celkem 66 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(pá, 1.2.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vlastimil JahodaVlastimil Jahoda
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A
08 4.23 0.0
2 Sebastien MádlSebastien Mádl
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
08 3.96 0.0
3 Jan SeifertJan Seifert
AC Slovan Liberec, z.s. AAC Slovan Liberec, z.s. A
09 3.94 0.0
4 Dan MochalDan Mochal
AC Slovan Liberec, z.s. AAC Slovan Liberec, z.s. A
08 3.85 0.0
5 Tomáš HoncůTomáš Honců
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A
08 3.83 0.0
6 Ondřej KlimešOndřej Klimeš
AC Slovan Liberec, z.s. AAC Slovan Liberec, z.s. A
09 3.74 0.0
7 Jiří MilerJiří Miler
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 3.71 0.0
8 Oliver BěličOliver Bělič
AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A
09 3.67 0.0
9 Michal MartinkaMichal Martinka
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A
09 3.66 0.0
10= Štěpán MatějůŠtěpán Matějů
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
09 3.64 0.0
10= Vojtěch ŠiftaVojtěch Šifta
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B
08 3.64 0.0
12 Vítek HotařVítek Hotař
AC Slovan Liberec, z.s. AAC Slovan Liberec, z.s. A
08 3.61 0.0
13 Ondřej ZajíčekOndřej Zajíček
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
09 3.60 0.0
14 Vojtěch RejhaVojtěch Rejha
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
10 3.54 0.0
15 Lukáš BurdaLukáš Burda
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
09 3.48 0.0
16= Jakub NovotnýJakub Novotný
AC Slovan Liberec, z.s. BAC Slovan Liberec, z.s. B
10 3.44 0.0
16= Sebastián VeselýSebastián Veselý
AC Slovan Liberec, z.s. BAC Slovan Liberec, z.s. B
09 3.44 0.0
18 Filip HanzalíkFilip Hanzalík
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
09 3.42 0.0
19 Adam AxonAdam Axon
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 3.41 0.0
20 Filip HnykFilip Hnyk
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B
08 3.39 0.0
21 Martin HorňanskýMartin Horňanský
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B
08 3.38 0.0
22 David AntušDavid Antuš
AC Slovan Liberec, z.s. BAC Slovan Liberec, z.s. B
08 3.32 0.0
23 Antonín KřížAntonín Kříž
AC Česká LípaAC Česká Lípa
09 3.28 0.0
24 Ondřej KroupaOndřej Kroupa
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A
08 3.27 0.0
25 Kristián KnesplKristián Knespl
AC Česká LípaAC Česká Lípa
09 3.25 0.0
26= Karel StránskýKarel Stránský
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B
08 3.23 0.0
26= Ondřej Jakub ZhorelaOndřej Jakub Zhorela
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. CTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. C
08 3.23 0.0
28= Marek BřízaMarek Bříza
AC Slovan Liberec, z.s. CAC Slovan Liberec, z.s. C
10 3.18 0.0
28= Vojtěch JunekVojtěch Junek
AC Rumburk, z.s. BAC Rumburk, z.s. B
10 3.18 0.0
30 Pavel LacinaPavel Lacina
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 3.13 0.0
31= Jan ChalupníkJan Chalupník
AC TJ JičínAC TJ Jičín
09 3.10 0.0
31= Tomáš StránskýTomáš Stránský
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. CTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. C
09 3.10 0.0
33 Vojtěch DrahníkVojtěch Drahník
AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A
09 3.04 0.0
34 Simon KoniakovskýSimon Koniakovský
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
10 3.01 0.0
35 Marek LevínskýMarek Levínský
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A
09 2.97 0.0
36 Šimon NovákŠimon Novák
AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A
08 2.96 0.0
37 Mikuláš NebeskýMikuláš Nebeský
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. CTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. C
09 2.95 0.0
38 Matěj BlažekMatěj Blažek
AC Česká LípaAC Česká Lípa
11 2.93 0.0
39 Tomáš HabaTomáš Haba
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B
09 2.92 0.0
40 Jakob MariniJakob Marini
AC Rumburk, z.s. BAC Rumburk, z.s. B
10 2.86 0.0
41 Matěj SkrucanýMatěj Skrucaný
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. D
10 2.83 0.0
42= Matěj ŠiftaMatěj Šifta
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. D
11 2.78 0.0
42= Ondřej HudíkOndřej Hudík
AC Slovan Liberec, z.s. CAC Slovan Liberec, z.s. C
10 2.78 0.0
44 Vojtěch VejvančickýVojtěch Vejvančický
AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A
08 2.75 0.0
45 Sebastian PacholíkSebastian Pacholík
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. CTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. C
09 2.73 0.0
46 Jakub BlažekJakub Blažek
AC Česká LípaAC Česká Lípa
11 2.71 0.0
47 Štěpán RázekŠtěpán Rázek
AC Slovan Liberec, z.s. CAC Slovan Liberec, z.s. C
10 2.68 0.0
48 Tereza VolkováTereza Volková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 2.63 0.0
49 Ondřej JanusOndřej Janus
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. D
10 2.58 0.0
50 Adam CermanAdam Cerman
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. CTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. C
09 2.57 0.0
51 Josef SivákJosef Sivák
AC Rumburk, z.s. BAC Rumburk, z.s. B
11 2.53 0.0
52 Jáchym AndrleJáchym Andrle
AC TJ JičínAC TJ Jičín
10 2.45 0.0
53 Jakub CharvátJakub Charvát
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. D
10 2.38 0.0
54 Josef OtradovskýJosef Otradovský
AC Rumburk, z.s. BAC Rumburk, z.s. B
11 2.31 0.0
55 Markéta VeseláMarkéta Veselá
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
10 1.74 0.0
56 Vít GolaVít Gola
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. D
12 1.71 0.0
Jan ŠilberskýJan Šilberský
AC Slovan Liberec, z.s. BAC Slovan Liberec, z.s. B
10 NM 0.0
Celkem 57 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(pá, 1.2.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 4.49 0.0
2 Sophie PischnothováSophie Pischnothová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 4.26 0.0
3 Kateřina KumstátováKateřina Kumstátová
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
09 4.16 0.0
4 Karla BobkováKarla Bobková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A
08 4.04 0.0
5 Marie KundrátováMarie Kundrátová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 3.95 0.0
6 Emilie HornováEmilie Hornová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A
09 3.90 0.0
7 Nikola PodhradskáNikola Podhradská
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
08 3.88 0.0
8= Anna FixováAnna Fixová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A
08 3.88 0.0
8= Agáta PassianováAgáta Passianová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B
09 3.88 0.0
10 Martina JežkováMartina Ježková
AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A
08 3.86 0.0
11 Mariana LangerováMariana Langerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 3.83 0.0
12= Lenka VeseláLenka Veselá
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
09 3.82 0.0
12= Sofie RubešováSofie Rubešová
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
08 3.82 0.0
14 Julie ŽákováJulie Žáková
AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A
08 3.79 0.0
15 Karolína ChlaňováKarolína Chlaňová
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
08 3.75 0.0
16 Rozálie ŘezáčováRozálie Řezáčová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B
08 3.73 0.0
17 Anežka TrochtováAnežka Trochtová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. CTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. C
09 3.67 0.0
18 Tereza KřepelováTereza Křepelová
AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A
08 3.65 0.0
19 Veronika DitrichováVeronika Ditrichová
AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A
08 3.63 0.0
20= Leona VoldánováLeona Voldánová
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
08 3.62 0.0
20= Viktorie KlozováViktorie Klozová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A
08 3.62 0.0
22 Jessica Stella RuckáJessica Stella Rucká
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
10 3.61 0.0
23 Adelka FürstrováAdelka Fürstrová
AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A
08 3.50 0.0
24= Žaneta TicháŽaneta Tichá
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
09 3.45 0.0
24= Anežka KroupováAnežka Kroupová
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. BTJ Slovan Varnsdorf, z.s. B
09 3.45 0.0
26= Simona KrupováSimona Krupová
AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A
08 3.44 0.0
26= Viktorie VítováViktorie Vítová
AC Slovan Liberec, z.s. AAC Slovan Liberec, z.s. A
08 3.44 0.0
28= Viktorie GrabmüllerováViktorie Grabmüllerová
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
08 3.41 0.0
28= Adéla TomáškováAdéla Tomášková
AC Mladá Boleslav z.s. BAC Mladá Boleslav z.s. B
08 3.41 0.0
30 Viktorie VindišováViktorie Vindišová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. D
08 3.40 0.0
31 Eliška KomanickáEliška Komanická
AC Mladá Boleslav z.s. BAC Mladá Boleslav z.s. B
09 3.38 0.0
32 Patricie ŠvarcováPatricie Švarcová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. D
09 3.36 0.0
33 Adéla JahodováAdéla Jahodová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. CTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. C
10 3.34 0.0
34 Anna LutrínováAnna Lutrínová
AC TJ Jičín BAC TJ Jičín B
09 3.30 0.0
35 Nikola NešporováNikola Nešporová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B
09 3.28 0.0
36= Kateřina KaškováKateřina Kašková
AC Rumburk, z.s. BAC Rumburk, z.s. B
10 3.26 0.0
36= Anna VandováAnna Vandová
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. BTJ Slovan Varnsdorf, z.s. B
08 3.26 0.0
38= Ema PradeováEma Pradeová
AC Slovan Liberec, z.s. AAC Slovan Liberec, z.s. A
08 3.25 0.0
38= Monika NovákováMonika Nováková
AC Slovan Liberec, z.s. BAC Slovan Liberec, z.s. B
09 3.25 0.0
40 Adéla SádeckáAdéla Sádecká
AC Slovan Liberec, z.s. BAC Slovan Liberec, z.s. B
09 3.22 0.0
41 Veronika MaškováVeronika Mašková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. CTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. C
08 3.17 0.0
42= Dominika Vlasta KindlováDominika Vlasta Kindlová
AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A
08 3.17 0.0
42= Nikola PechatáNikola Pechatá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. D
09 3.17 0.0
44= Nela GrygárkováNela Grygárková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. CTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. C
09 3.16 0.0
44= Laura HübnerováLaura Hübnerová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. D
09 3.16 0.0
46 Veronika VlčkováVeronika Vlčková
AC Slovan Liberec, z.s. AAC Slovan Liberec, z.s. A
08 3.15 0.0
47= Rozálie DvořákováRozálie Dvořáková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 3.15 0.0
47= Jitka HerrmannJitka Herrmann
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. FTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. F
09 3.15 0.0
49= Eva RosickáEva Rosická
AC Mladá Boleslav z.s. BAC Mladá Boleslav z.s. B
08 3.14 0.0
49= Veronika PröllerováVeronika Pröllerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
04 3.14 0.0
51 Gabriela ČepelákováGabriela Čepeláková
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. BTJ Slovan Varnsdorf, z.s. B
09 3.12 0.0
52 Katka KřenčilováKatka Křenčilová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
08 3.10 0.0
53= Justýna KučerováJustýna Kučerová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B
08 3.10 0.0
53= Barbora ŘíhováBarbora Říhová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. CTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. C
09 3.10 0.0
55= Eva TrollerováEva Trollerová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ETJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. E
10 3.08 0.0
55= Aneta HančováAneta Hančová
AC TJ Jičín BAC TJ Jičín B
10 3.08 0.0
55= Agáta AndrlováAgáta Andrlová
AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A
08 3.08 0.0
58 Andrea KučínováAndrea Kučínová
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. ATJ Slovan Varnsdorf, z.s. A
09 3.07 0.0
59= Viktorie MádlováViktorie Mádlová
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. BTJ Slovan Varnsdorf, z.s. B
10 3.06 0.0
59= Františka LandováFrantiška Landová
AC Slovan Liberec, z.s. BAC Slovan Liberec, z.s. B
09 3.06 0.0
61 Nela UlvrováNela Ulvrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. FTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. F
11 3.04 0.0
62 Klára KynlováKlára Kynlová
AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A
08 3.01 0.0
63 Nikola DrahonínskáNikola Drahonínská
AC TJ JičínAC TJ Jičín
09 2.93 0.0
64 Natálie StolínováNatálie Stolínová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ETJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. E
09 2.91 0.0
65= Nela ProcházkováNela Procházková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
09 2.90 0.0
65= Pavlína PoncerováPavlína Poncerová
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. ATJ Slovan Varnsdorf, z.s. A
09 2.90 0.0
67 Amálie KnesplováAmálie Knesplová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
09 2.89 0.0
68= Anna KazdováAnna Kazdová
AC Slovan Liberec, z.s. AAC Slovan Liberec, z.s. A
08 2.88 0.0
68= Veronika KratochvílováVeronika Kratochvílová
AC Rumburk, z.s. BAC Rumburk, z.s. B
10 2.88 0.0
70= Nela BartošováNela Bartošová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ETJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. E
10 2.88 0.0
70= Karolína ČvančarováKarolína Čvančarová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
11 2.88 0.0
72= Anežka KubičkováAnežka Kubičková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
10 2.87 0.0
72= Elen ŠlapákováElen Šlapáková
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
09 2.87 0.0
74= Barbora RosováBarbora Rosová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. D
09 2.85 0.0
74= Karolína TomancováKarolína Tomancová
AC Rumburk, z.s. BAC Rumburk, z.s. B
08 2.85 0.0
76= Veronika HujerováVeronika Hujerová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. FTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. F
11 2.78 0.0
76= Nikola VašátováNikola Vašátová
AC TJ Jičín BAC TJ Jičín B
08 2.78 0.0
78 Kamila ZemanováKamila Zemanová
AC Slovan Liberec, z.s. BAC Slovan Liberec, z.s. B
09 2.75 0.0
79 Aneta OtradovskáAneta Otradovská
AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A
08 2.74 0.0
80= Anastázie BekerováAnastázie Bekerová
AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A
08 2.74 0.0
80= Anna KartákováAnna Kartáková
AC TJ Jičín BAC TJ Jičín B
10 2.74 0.0
82= Amálie KurfiřtováAmálie Kurfiřtová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ETJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. E
09 2.71 0.0
82= Viktorie IvaškovyčováViktorie Ivaškovyčová
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. ATJ Slovan Varnsdorf, z.s. A
08 2.71 0.0
84 Anna ChlaňováAnna Chlaňová
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
11 2.68 0.0
85 Zuzana FicajováZuzana Ficajová
AC Rumburk, z.s. BAC Rumburk, z.s. B
09 2.65 0.0
86 Ester MaláEster Malá
AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A
08 2.61 0.0
87 Apolena ŽákováApolena Žáková
AC Rumburk, z.s. CAC Rumburk, z.s. C
11 2.51 0.0
88 Adéla StadtherrováAdéla Stadtherrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. FTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. F
11 2.40 0.0
89 Kristýna VolfováKristýna Volfová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B
09 2.38 0.0
90 Stela VoglováStela Voglová
AC Rumburk, z.s. BAC Rumburk, z.s. B
11 2.37 0.0
91 Magdaléna SádovskáMagdaléna Sádovská
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
12 2.36 0.0
92= Eliška PlecitáEliška Plecitá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ETJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. E
11 2.32 0.0
92= Valentina SmrčkováValentina Smrčková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. FTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. F
09 2.32 0.0
94 Alice KřížováAlice Křížová
AC Rumburk, z.s. CAC Rumburk, z.s. C
11 2.24 0.0
95 Anežka VejvačinskáAnežka Vejvačinská
AC Rumburk, z.s. CAC Rumburk, z.s. C
11 2.22 0.0
96= Kateřina KratochvílováKateřina Kratochvílová
AC Rumburk, z.s. CAC Rumburk, z.s. C
12 2.20 0.0
96= Markéta DrahníkováMarkéta Drahníková
AC Rumburk, z.s. CAC Rumburk, z.s. C
11 2.20 0.0
98 Vanesa IvaškovyčováVanesa Ivaškovyčová
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. ATJ Slovan Varnsdorf, z.s. A
08 2.12 0.0
Nela AndrlováNela Andrlová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
11 NM 0.0
Celkem 99 závodníků