Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Hallen-Sprintabend des DSC 1898

Dresden (27. 11. 2018)

60 m - Muži (Běh)

Běh 3 (út, 27.11.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
4 Jan BenešJan Beneš 67 ASK LovosiceASK Lovosice 09.66
Celkem 1 závodníků

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 27.11.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kevin MilerKevin Miler 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 07.59
5 Vratislav BaudlerVratislav Baudler 04 ASK LovosiceASK Lovosice 09.52
Celkem 2 závodníků
Běh 3 (út, 27.11.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Matěj PrchlíkMatěj Prchlík 03 ASK LovosiceASK Lovosice 07.97
Celkem 1 závodníků

60 m - Ženy

(út, 27.11.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KopečnáKristýna Kopečná 98 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 08.63
Celkem 1 závodníků

60 m - Juniorky

(út, 27.11.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Bára HeřmánkováBára Heřmánková 99 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 09.02
Celkem 1 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 27.11.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 08.57
3 Barbora HerdováBarbora Herdová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 08.77
Celkem 2 závodníků
Běh 2 (út, 27.11.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 08.17
5 Tereza FidlerováTereza Fidlerová 03 ASK LovosiceASK Lovosice 08.73
Celkem 2 závodníků
Běh 4 (út, 27.11.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Michaela SucháMichaela Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 08.78
3 Nikola SucháNikola Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 09.16
Celkem 2 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 27.11.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kevin MilerKevin Miler 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 17.81
Celkem 1 závodníků

150 m - Ženy

(út, 27.11.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KopečnáKristýna Kopečná 98 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 20.53
Celkem 1 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 27.11.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 21.70
3 Hana KozmováHana Kozmová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 23.58
Celkem 2 závodníků
Běh 2 (út, 27.11.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Magdalena HorníkováMagdalena Horníková 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 21.68
Celkem 1 závodníků
Běh 3 (út, 27.11.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 20.19
4 Michaela SucháMichaela Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 20.96
Celkem 2 závodníků
Běh 4 (út, 27.11.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 20.51
Celkem 1 závodníků
Běh 5 (út, 27.11.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 20.36
3 Matylda HorníkováMatylda Horníková 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 21.82
Celkem 2 závodníků
Běh 8 (út, 27.11.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Barbora HerdováBarbora Herdová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 21.25
Celkem 1 závodníků

300 m - Muži (Běh)

Běh 2 (út, 27.11.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David LuxDavid Lux 97 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 38.59
Celkem 1 závodníků

300 m - Junioři

(út, 27.11.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Tomáš PraskýTomáš Praský 99 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 38.26
Celkem 1 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 27.11.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Nikola SucháNikola Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 46.41
Celkem 1 závodníků
Běh 2 (út, 27.11.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 45.10
Celkem 1 závodníků