Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské halové přebory mladšího žactva Zlínského a Jihomoravského kraje 2019

Ostrava - Vítkovice (18. 1. 2019)
60 m - Ml. žáci (pátek, 18.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Jiří FajkusJiří Fajkus 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 08.43
2 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 08.50
3 Marek ZimákMarek Zimák 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 08.80
60 m - Ml. žáci (pátek, 18.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Lukáš BokLukáš Bok 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 08.45
2 Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 08.54
3 Ondřej AmbrosOndřej Ambros 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 08.83
60 m - Ml. žákyně (pátek, 18.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 08.69
2 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 08.69
3 Magdaléna KajnarováMagdaléna Kajnarová 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 08.70
60 m - Ml. žákyně (pátek, 18.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 08.31
2 Lucia JuríkováLucia Juríková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 08.64
3 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 08.73
60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (pátek, 18.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 12.02
2 Filip JašíčekFilip Jašíček 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 12.16
3 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 12.34
60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (pátek, 18.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Petr GregušPetr Greguš 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 10.87
2 Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 11.28
3 Matěj BokMatěj Bok 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 11.55
60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (pátek, 18.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 10.24
2 Tereza LieblováTereza Lieblová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 10.92
3 Vendula MikováVendula Miková 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 11.58
60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (pátek, 18.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Sandra VeteškováSandra Vetešková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 10.98
2 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 11.89
3 Linda MenšíkováLinda Menšíková 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 12.83