výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské halové přebory mladšího žactva Zlínského a Jihomoravského kraje 2019

Ostrava - Vítkovice (18. 1. 2019)

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále A (pá, 18.1.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 21 4.60 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Martin SedleckýMartin Sedlecký
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 20 4.49 0.00.00.00.00.00.00.0
3 Matyáš MíčaMatyáš Míča
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
07 15 4.19 0.00.00.00.00.00.00.0
4 Josef SedlákJosef Sedlák
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 8 4.10 0.00.00.00.00.00.00.0
5 Vítězslav SiegelVítězslav Siegel
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 17 4.08 0.00.00.00.00.00.00.0
6 Vít KudlaVít Kudla
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
07 3 4.07 0.00.00.00.00.00.00.0
7 Michal SvobodaMichal Svoboda
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
06 19 3.88 0.00.00.00.00.00.00.0
8 Ondřej ŠimekOndřej Šimek
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
07 9 3.85 0.00.00.00.00.00.00.0
9 David MachekDavid Machek
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
06 4 3.79 0.00.00.00.00.00.00.0
10 Adam VrábelAdam Vrábel
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 16 3.73 0.00.00.00.00.00.00.0
11= Ondřej AmbrosOndřej Ambros
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 14 3.71 0.00.00.00.00.00.00.0
11= Šimon PřerovskýŠimon Přerovský
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
07 7 3.71 0.00.00.00.00.00.00.0
13 Lukáš PiknaLukáš Pikna
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
07 5 3.68 0.00.00.00.00.00.00.0
14 Šimon TajovskýŠimon Tajovský
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 13 3.46 0.00.00.00.00.00.00.0
15 Michal KunovskýMichal Kunovský
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 11 3.43 0.00.00.00.00.00.00.0
16 Matouš ŠenkyříkMatouš Šenkyřík
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 12 3.40 0.00.00.00.00.00.00.0
17 Ondřej KučeraOndřej Kučera
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
07 2 3.31 0.00.00.00.00.00.00.0
18 Filip ŠimonovskýFilip Šimonovský
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
06 10 3.25 0.00.00.00.00.00.00.0
19 Sebastian DrlíkSebastian Drlík
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 18 3.14 0.00.00.00.00.00.00.0
20 Jiří HložekJiří Hložek
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
07 1 3.07 0.00.00.00.00.00.00.0
21 Ondřej PokornýOndřej Pokorný
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 6 3.00 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 21 závodníků
Finále B (pá, 18.1.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří FajkusJiří Fajkus
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 24 4.83 4.834.553.474.830.00.00.0
2 Jan ResslerJan Ressler
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 23 4.35 4.274.324.164.320.00.00.0
3 Filip KozubíkFilip Kozubík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 20 4.23 4.164.234.014.230.00.00.0
4 Martin SukanýMartin Sukaný
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 12 4.22 4.22x4.144.220.00.00.0
5 Jan ŠpanělJan Španěl
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 4 4.11 3.923.904.114.110.00.00.0
6 Štěpán DaněkŠtěpán Daněk
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 19 4.02 3.434.023.244.020.00.00.0
7 Otakar HolíkOtakar Holík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 11 3.99 3.993.913.743.990.00.00.0
8 Jan ZajícJan Zajíc
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
07 21 3.95 3.073.713.383.710.00.00.0
9 Kvído BystroňKvído Bystroň
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 1 3.85 3.09x3.593.593.850.00.0
10 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 17 3.82 3.413.823.233.820.00.00.0
11 Jakub FojtíkJakub Fojtík
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 16 3.79 3.683.693.793.790.00.00.0
12 Jonáš TomečekJonáš Tomeček
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 13 3.76 3.233.763.413.760.00.00.0
13 Ondřej GlozaOndřej Gloza
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 2 3.75 3.75x3.723.753.440.00.0
14= Vojtěch HorňákVojtěch Horňák
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 14 3.71 3.523.623.713.710.00.00.0
14= Jakub MikeskaJakub Mikeska
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
07 9 3.71 3.523.543.393.540.00.00.0
16 Jan LiškaJan Liška
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
07 18 3.70 3.443.553.303.550.00.00.0
17 Vojtěch PolehňaVojtěch Polehňa
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
07 15 3.69 xx3.693.690.00.00.0
18 Václav StackeVáclav Stacke
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
07 7 3.66 3.663.203.143.660.00.00.0
19 Matěj HejčlMatěj Hejčl
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
06 8 3.61 3.613.403.023.610.00.00.0
20 Jindřich PolákJindřich Polák
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 10 3.60 x3.033.603.600.00.00.0
21 Ondřej ŠmýdOndřej Šmýd
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
07 5 3.30 3.093.173.303.300.00.00.0
22 Matěj PavelkaMatěj Pavelka
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
07 6 3.25 x3.113.253.250.00.00.0
23 Prokop ŠotnarProkop Šotnar
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
07 3 3.15 xx3.153.152.820.00.0
Jan BěhalJan Běhal
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 22 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 24 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (pá, 18.1.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Viktorie KřížováViktorie Křížová
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
06 27 4.82 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Agáta AndělováAgáta Andělová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 26 4.50 0.00.00.00.00.00.00.0
3 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková
ASK BlanskoASK Blansko
06 24 4.40 0.00.00.00.00.00.00.0
4 Andrea ŽákováAndrea Žáková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 22 4.40 0.00.00.00.00.00.00.0
5 Anna BalúchováAnna Balúchová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 25 4.24 0.00.00.00.00.00.00.0
6 Anna KřehlíkováAnna Křehlíková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 20 4.15 0.00.00.00.00.00.00.0
7 Amálie MáčkováAmálie Máčková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
06 19 4.12 0.00.00.00.00.00.00.0
8 Lucie DobrovskáLucie Dobrovská
ASK BlanskoASK Blansko
06 21 4.12 0.00.00.00.00.00.00.0
9 Julie KachlířováJulie Kachlířová
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
06 3 4.02 0.00.00.00.00.00.00.0
10 Alžběta ZrotalováAlžběta Zrotalová
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
07 6 3.97 0.00.00.00.00.00.00.0
11 Terezie JančováTerezie Jančová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
07 23 3.90 0.00.00.00.00.00.00.0
12 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
07 18 3.71 0.00.00.00.00.00.00.0
13 Magdaléna HornováMagdaléna Hornová
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
07 2 3.71 0.00.00.00.00.00.00.0
14 Eliška FučíkováEliška Fučíková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
06 17 3.67 0.00.00.00.00.00.00.0
15 Kristýna JedličkováKristýna Jedličková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 15 3.62 0.00.00.00.00.00.00.0
16 Jana ŠikulováJana Šikulová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 8 3.59 0.00.00.00.00.00.00.0
17 Petra HoloubkováPetra Holoubková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
07 11 3.46 0.00.00.00.00.00.00.0
18 Karolína KopečnáKarolína Kopečná
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 4 3.40 0.00.00.00.00.00.00.0
19 Terezie SchwecováTerezie Schwecová
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
07 5 3.38 0.00.00.00.00.00.00.0
20 Lea GrebecováLea Grebecová
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
07 1 3.37 0.00.00.00.00.00.00.0
21 Barbora CoufalováBarbora Coufalová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 7 3.37 0.00.00.00.00.00.00.0
22 Karolína DiasováKarolína Diasová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 9 3.29 0.00.00.00.00.00.00.0
23 Barbora ŠevčíkováBarbora Ševčíková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
07 14 3.25 0.00.00.00.00.00.00.0
24 Karolína PřibylováKarolína Přibylová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 13 3.19 0.00.00.00.00.00.00.0
25 Natálie PanenkováNatálie Panenková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
07 12 3.16 0.00.00.00.00.00.00.0
26 Barbara TrnkováBarbara Trnková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
07 10 3.10 0.00.00.00.00.00.00.0
27 Zuzana ZubíkováZuzana Zubíková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
07 16 3.07 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 27 závodníků
Finále B (pá, 18.1.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla HanákováAdéla Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 30 4.77 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 31 4.49 0.00.00.00.00.00.00.0
3 Tereza LieblováTereza Lieblová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 29 4.47 0.00.00.00.00.00.00.0
4 Štěpánka DubcováŠtěpánka Dubcová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 32 4.29 0.00.00.00.00.00.00.0
5 Karolína MaderováKarolína Maderová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 25 4.16 0.00.00.00.00.00.00.0
6 Magdaléna KajnarováMagdaléna Kajnarová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
07 27 3.98 0.00.00.00.00.00.00.0
7 Hana JančováHana Jančová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 1 3.92 0.0
8 Kateřina ĎulákováKateřina Ďuláková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 28 3.89 0.00.00.00.00.00.00.0
9 Kateřina SamohýlováKateřina Samohýlová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
07 22 3.85 0.00.00.00.00.00.00.0
10 Vendula MikováVendula Miková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 26 3.80 0.00.00.00.00.00.00.0
11 Kamila BrlicováKamila Brlicová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 9 3.65 0.00.00.00.00.00.00.0
12 Kristýna VeseláKristýna Veselá
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 19 3.59 0.00.00.00.00.00.00.0
13 Anna MarkováAnna Marková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 16 3.56 0.00.00.00.00.00.00.0
14 Alžběta MynaříkováAlžběta Mynaříková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 18 3.56 0.00.00.00.00.00.00.0
15 Marie ŽůrkováMarie Žůrková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
07 3.55 0.0
16 Vendula MynaříkováVendula Mynaříková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 14 3.52 0.00.00.00.00.00.00.0
17 Simona PivodováSimona Pivodová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 10 3.52 0.00.00.00.00.00.00.0
18 Tereza KalčíkováTereza Kalčíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
07 15 3.51 0.00.00.00.00.00.00.0
19 Natálie NedzynskáNatálie Nedzynská
Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín
07 4 3.38 0.00.00.00.00.00.00.0
20 Liliana MachánkováLiliana Machánková
Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín
07 3 3.36 0.00.00.00.00.00.00.0
21 Michaela PaprskářováMichaela Paprskářová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 11 3.35 0.00.00.00.00.00.00.0
22 Tereza BromováTereza Bromová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 13 3.32 0.00.00.00.00.00.00.0
23 Hana VančurováHana Vančurová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
07 6 3.32 0.00.00.00.00.00.00.0
24 Viola DrobilováViola Drobilová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
07 24 3.29 0.00.00.00.00.00.00.0
25 Adéla KubišováAdéla Kubišová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
07 2 3.18 0.00.00.00.00.00.00.0
26 Kristýna ŠipulováKristýna Šipulová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 21 3.16 0.00.00.00.00.00.00.0
27 Gabriela SolařováGabriela Solařová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 7 3.11 0.00.00.00.00.00.00.0
28 Marina ZámečníkováMarina Zámečníková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
07 23 3.05 0.00.00.00.00.00.00.0
29 Veronika VlasákováVeronika Vlasáková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 8 2.98 0.00.00.00.00.00.00.0
30 Denisa ŠtefáníkováDenisa Štefáníková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
07 5 2.95 0.0
31 Mariana BilíkováMariana Bilíková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
07 20 2.77 0.00.00.00.00.00.00.0
32 Petra PožárováPetra Požárová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 12 2.76 0.00.00.00.00.00.00.0
33 Sára HeliováSára Heliová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
07 17 2.71 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 33 závodníků