Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Plzeňského kraje předžactva

Praha - Strahov (9. 3. 2019)

60 m překážek - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (so, 9.3.2019 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel SimkovičDaniel Simkovič 10 AC DomažliceAC Domažlice 6 10.81
2 98 Jakub KozákJakub Kozák 10 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 5 10.91
3 Lukáš BlackýLukáš Blacký 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 11.75
4 Marek VotavaMarek Votava 11 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 1 13.31
5 Jan BušekJan Bušek 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 14.16
6 Jakub KrystekJakub Krystek 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 14.46
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 9.3.2019 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 94 Adam SoukupAdam Soukup 11 AC DomažliceAC Domažlice 2 10.96
2 Jiří NěmecJiří Němec 10 AC DomažliceAC Domažlice 3 11.03
3 Ondřej NovákOndřej Novák 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 11.52
4 103 Matěj SoukupMatěj Soukup 10 DDM KraloviceDDM Kralovice 6 11.61
5 Tomáš JungTomáš Jung 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 12.23
6 Pavel TykvartPavel Tykvart 11 ŠAK PRESTŠAK PREST 1 13.72
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 9.3.2019 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef ŠedekJosef Šedek 11 DDM StodDDM Stod 5 12.33
2 Jan PelnářJan Pelnář 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 12.35
3 Daniel StýbloDaniel Stýblo 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 12.53
4 David TřískaDavid Tříska 10 ŠAK PRESTŠAK PREST 2 12.57
5 101 Jan ZýkaJan Zýka 11 TJ Sokol Plzeň - PetřínTJ Sokol Plzeň - Petřín 1 13.33
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel SimkovičDaniel Simkovič 10 AC DomažliceAC Domažlice 6 10.81
2 98 Jakub KozákJakub Kozák 10 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 5 10.91
3 94 Adam SoukupAdam Soukup 11 AC DomažliceAC Domažlice 2 10.96
4 Jiří NěmecJiří Němec 10 AC DomažliceAC Domažlice 3 11.03
5 Ondřej NovákOndřej Novák 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 11.52
6 103 Matěj SoukupMatěj Soukup 10 DDM KraloviceDDM Kralovice 6 11.61
7 Lukáš BlackýLukáš Blacký 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 11.75
8 Tomáš JungTomáš Jung 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 12.23
9 Josef ŠedekJosef Šedek 11 DDM StodDDM Stod 5 12.33
10 Jan PelnářJan Pelnář 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 12.35
11 Daniel StýbloDaniel Stýblo 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 12.53
12 David TřískaDavid Tříska 10 ŠAK PRESTŠAK PREST 2 12.57
13 Marek VotavaMarek Votava 11 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 1 13.31
14 101 Jan ZýkaJan Zýka 11 TJ Sokol Plzeň - PetřínTJ Sokol Plzeň - Petřín 1 13.33
15 Pavel TykvartPavel Tykvart 11 ŠAK PRESTŠAK PREST 1 13.72
16 Jan BušekJan Bušek 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 14.16
17 Jakub KrystekJakub Krystek 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 14.46

60 m překážek - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (so, 9.3.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 92 Michal HamplMichal Hampl 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 10.32
2 Maxim ČišeckýMaxim Čišecký 09 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 12.90
3 Antonín TláskalAntonín Tláskal 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 6 13.07
4 108 Martin ŠetlíkMartin Šetlík 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 13.25
109 Šimon EllingerŠimon Ellinger 09 ASK BlanskoASK Blansko 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 9.3.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 143 Štěpán FornousŠtěpán Fornous 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 3 10.97
2 Jan VondřičkaJan Vondřička 08 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 1 11.47
3 140 Libor HlaváčLibor Hlaváč 08 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 5 11.52
4 Matyáš CibulkaMatyáš Cibulka 09 DDM StodDDM Stod 4 12.24
5 138 Šimon KyrálŠimon Kyrál 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2 12.60
6 Vojtěch ŠmejkalVojtěch Šmejkal 08 AC DomažliceAC Domažlice 6 16.02
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 9.3.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David CihlářDavid Cihlář 09 AC DomažliceAC Domažlice 4 09.99
2 115 Štěpán PetrásekŠtěpán Petrásek 09 AC DomažliceAC Domažlice 6 10.46
3 Jakub KucalaJakub Kucala 08 AC DomažliceAC Domažlice 5 10.65
4 118 Matyáš FrčekMatyáš Frček 09 DDM StodDDM Stod 3 10.66
5 Vojtěch MíkaVojtěch Míka 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 12.43
6 Jakub VosykaJakub Vosyka 09 DDM TachovDDM Tachov 1 12.46
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 9.3.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav ŠkampaMiroslav Škampa 08 AC DomažliceAC Domažlice 2 10.32
2 110 Tomáš KopeckýTomáš Kopecký 08 DDM StodDDM Stod 1 10.43
3 Tomáš KlimentTomáš Kliment 08 AC DomažliceAC Domažlice 3 11.18
4 Jakub ChvalJakub Chval 09 AC DomAC Dom 4 12.07
5 Ondřej PuchtaOndřej Puchta 08 ŠAK PRESTŠAK PREST 5 12.08
6 Ondřej ValentaOndřej Valenta 09 DDM KraloviceDDM Kralovice 6 14.38
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David CihlářDavid Cihlář 09 AC DomažliceAC Domažlice 4 09.99
2 92 Michal HamplMichal Hampl 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 10.32
2 Miroslav ŠkampaMiroslav Škampa 08 AC DomažliceAC Domažlice 2 10.32
4 110 Tomáš KopeckýTomáš Kopecký 08 DDM StodDDM Stod 1 10.43
5 115 Štěpán PetrásekŠtěpán Petrásek 09 AC DomažliceAC Domažlice 6 10.46
6 Jakub KucalaJakub Kucala 08 AC DomažliceAC Domažlice 5 10.65
7 118 Matyáš FrčekMatyáš Frček 09 DDM StodDDM Stod 3 10.66
8 143 Štěpán FornousŠtěpán Fornous 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 3 10.97
9 Tomáš KlimentTomáš Kliment 08 AC DomažliceAC Domažlice 3 11.18
10 Jan VondřičkaJan Vondřička 08 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 1 11.47
11 140 Libor HlaváčLibor Hlaváč 08 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 5 11.52
12 Jakub ChvalJakub Chval 09 AC DomAC Dom 4 12.07
13 Ondřej PuchtaOndřej Puchta 08 ŠAK PRESTŠAK PREST 5 12.08
14 Matyáš CibulkaMatyáš Cibulka 09 DDM StodDDM Stod 4 12.24
15 Vojtěch MíkaVojtěch Míka 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 12.43
16 Jakub VosykaJakub Vosyka 09 DDM TachovDDM Tachov 1 12.46
17 138 Šimon KyrálŠimon Kyrál 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2 12.60
18 Maxim ČišeckýMaxim Čišecký 09 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 12.90
19 Antonín TláskalAntonín Tláskal 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 6 13.07
20 108 Martin ŠetlíkMartin Šetlík 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 13.25
21 Ondřej ValentaOndřej Valenta 09 DDM KraloviceDDM Kralovice 6 14.38
22 Vojtěch ŠmejkalVojtěch Šmejkal 08 AC DomažliceAC Domažlice 6 16.02
109 Šimon EllingerŠimon Ellinger 09 ASK BlanskoASK Blansko 2 DNS

60 m překážek - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (so, 9.3.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jolana VichrováJolana Vichrová 10 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 1 11.94
2 Eliška BernklaunováEliška Bernklaunová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 12.65
3 150 Julie KozákováJulie Kozáková 11 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 13.14
4 96 Silvie KramerováSilvie Kramerová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 13.25
MS Markéta VeseláMarkéta Veselá 11 ASBASB 4 16.26
93 Daniela BezdíčkováDaniela Bezdíčková 10 ASK BlanskoASK Blansko 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 9.3.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 103 Eliška LakóováEliška Lakóová 10 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 4 11.47
2 Amálie MatulkováAmálie Matulková 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 12.09
3 100 Karolína NečinováKarolína Nečinová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 12.27
4 103 Soňa NázlerováSoňa Názlerová 10 DDM KraloviceDDM Kralovice 5 14.20
5 95 Anežka VavřičkováAnežka Vavřičková 11 TJ Sokol Plzeň - PetřínTJ Sokol Plzeň - Petřín 1 14.41
6 Anžeka PatejdlováAnžeka Patejdlová 11 TJ Sokol Plzeň - PetřínTJ Sokol Plzeň - Petřín 6 14.77
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 9.3.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza TauerováTereza Tauerová 11 AC DomažliceAC Domažlice 1 12.12
2 Zuzana PecharováZuzana Pecharová 19 Baník StříbroBaník Stříbro 2 12.32
3 Adéla StuchlováAdéla Stuchlová 11 ŠAK PRESTŠAK PREST 6 12.59
4 Vanesa KreuzmanováVanesa Kreuzmanová 11 ŠAK PRESTŠAK PREST 5 12.65
5 Kateřina DubováKateřina Dubová 10 AC DomažliceAC Domažlice 4 12.70
6 Nela ChmelíkováNela Chmelíková 19 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 13.60
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 9.3.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška HovorkováEliška Hovorková 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 11.22
2 120 Tereza TóthováTereza Tóthová 10 AC DomažliceAC Domažlice 2 11.23
3 149 Eliška KristlováEliška Kristlová 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 12.41
4 Magda VeckováMagda Vecková 10 AC DomažliceAC Domažlice 6 12.48
5 101 Alžběta VolkováAlžběta Volková 11 AC DomažliceAC Domažlice 1 13.26
6 Alena MaierováAlena Maierová 10 AC DomažliceAC Domažlice 5 13.47
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 9.3.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valentýna ZikmundováValentýna Zikmundová 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 12.03
2 98 Ema MachováEma Machová 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 12.25
3 Tereza DubováTereza Dubová 10 AC DomažliceAC Domažlice 4 12.49
4 Barbora KubiasováBarbora Kubiasová 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 12.73
5 Barbora ŠatrováBarbora Šatrová 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 12.76
6 Justýna SVOBODOVÁJustýna SVOBODOVÁ 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 16.50
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška HovorkováEliška Hovorková 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 11.22
2 120 Tereza TóthováTereza Tóthová 10 AC DomažliceAC Domažlice 2 11.23
3 103 Eliška LakóováEliška Lakóová 10 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 4 11.47
4 Jolana VichrováJolana Vichrová 10 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 1 11.94
5 Valentýna ZikmundováValentýna Zikmundová 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 12.03
6 Amálie MatulkováAmálie Matulková 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 12.09
7 Tereza TauerováTereza Tauerová 11 AC DomažliceAC Domažlice 1 12.12
8 98 Ema MachováEma Machová 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 12.25
9 100 Karolína NečinováKarolína Nečinová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 12.27
10 Zuzana PecharováZuzana Pecharová 19 Baník StříbroBaník Stříbro 2 12.32
11 149 Eliška KristlováEliška Kristlová 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 12.41
12 Magda VeckováMagda Vecková 10 AC DomažliceAC Domažlice 6 12.48
13 Tereza DubováTereza Dubová 10 AC DomažliceAC Domažlice 4 12.49
14 Adéla StuchlováAdéla Stuchlová 11 ŠAK PRESTŠAK PREST 6 12.59
15 Eliška BernklaunováEliška Bernklaunová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 12.65
15 Vanesa KreuzmanováVanesa Kreuzmanová 11 ŠAK PRESTŠAK PREST 5 12.65
17 Kateřina DubováKateřina Dubová 10 AC DomažliceAC Domažlice 4 12.70
18 Barbora KubiasováBarbora Kubiasová 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 12.73
19 Barbora ŠatrováBarbora Šatrová 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 12.76
20 150 Julie KozákováJulie Kozáková 11 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 13.14
21 96 Silvie KramerováSilvie Kramerová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 13.25
22 101 Alžběta VolkováAlžběta Volková 11 AC DomažliceAC Domažlice 1 13.26
23 Alena MaierováAlena Maierová 10 AC DomažliceAC Domažlice 5 13.47
24 Nela ChmelíkováNela Chmelíková 19 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 13.60
25 103 Soňa NázlerováSoňa Názlerová 10 DDM KraloviceDDM Kralovice 5 14.20
26 95 Anežka VavřičkováAnežka Vavřičková 11 TJ Sokol Plzeň - PetřínTJ Sokol Plzeň - Petřín 1 14.41
27 Anžeka PatejdlováAnžeka Patejdlová 11 TJ Sokol Plzeň - PetřínTJ Sokol Plzeň - Petřín 6 14.77
28 Markéta VeseláMarkéta Veselá 11 ASBASB 4 16.26
29 Justýna SVOBODOVÁJustýna SVOBODOVÁ 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 16.50
93 Daniela BezdíčkováDaniela Bezdíčková 10 ASK BlanskoASK Blansko 5 DNS

60 m překážek - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (so, 9.3.2019 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina MatějkováKateřina Matějková 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 10.87
2 138 Magdaléna CarikováMagdaléna Cariková 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 10.96
3 94 Klára SýkorováKlára Sýkorová 09 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 12.33
4 Ladislava VernerováLadislava Vernerová 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 12.78
5 Veronika TomanováVeronika Tomanová 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 1 13.01
MS Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 ASBASB 5 10.28
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 9.3.2019 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie VilhelmováViktorie Vilhelmová 08 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 1 11.42
2 Nikola FrantováNikola Frantová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 11.83
3 Petra KotalováPetra Kotalová 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 6 11.98
4 Nina Daniela KohoutováNina Daniela Kohoutová 08 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2 13.16
5 Nela CapcarováNela Capcarová 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 4 14.16
Zuzana JandákováZuzana Jandáková 09 ASK BlanskoASK Blansko 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 9.3.2019 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alena MatouškováAlena Matoušková 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2 10.72
2 Klára JavorskáKlára Javorská 08 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 4 10.84
3 Adéla PivoňkováAdéla Pivoňková 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 11.19
4 Laura KučerováLaura Kučerová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 11.43
5 Vanesa KučerováVanesa Kučerová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 11.76
6 Barbora MíčováBarbora Míčová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 13.51
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 9.3.2019 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adina ProvalilováAdina Provalilová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 10.25
2 Jana KozákováJana Kozáková 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 10.34
3 Anežka ČechurováAnežka Čechurová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 11.50
4 Denisa ŠimsováDenisa Šimsová 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 11.62
5 Adéla AchsováAdéla Achsová 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 4 11.91
Vanda MartincováVanda Martincová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 9.3.2019 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KarbanováEva Karbanová 08 AC DomažliceAC Domažlice 2 11.06
2 111 Lenka ZídkováLenka Zídková 09 AC DomažliceAC Domažlice 1 11.24
3 Anna KůrkováAnna Kůrková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 11.33
4 Záhořová BarboraZáhořová Barbora 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 11.59
5 Magdaléna IblováMagdaléna Iblová 09 DDM KraloviceDDM Kralovice 3 12.17
Barbora KaftanováBarbora Kaftanová 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (so, 9.3.2019 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 150 Nela ČížkováNela Čížková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 11.20
2 130 Julie RadováJulie Radová 08 ŠAK PRESTŠAK PREST 1 11.72
3 Ida KrmíčkováIda Krmíčková 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 12.12
4 148 Sára ČížkováSára Čížková 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 12.26
5 Lucie KočováLucie Kočová 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 13.20
6 134 Jana KulišanováJana Kulišanová 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 13.36
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (so, 9.3.2019 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 108 Simona VágnerováSimona Vágnerová 08 DDM StodDDM Stod 5 10.53
2 Šárka SmetanováŠárka Smetanová 09 ŠAK PRESTŠAK PREST 3 11.18
3 98 Barbora StrejcováBarbora Strejcová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 11.29
4 110 Ema MaškováEma Mašková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 11.88
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adina ProvalilováAdina Provalilová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 10.25
2 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 ASBASB 5 10.28
3 Jana KozákováJana Kozáková 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 10.34
4 108 Simona VágnerováSimona Vágnerová 08 DDM StodDDM Stod 5 10.53
5 Alena MatouškováAlena Matoušková 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2 10.72
6 Klára JavorskáKlára Javorská 08 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 4 10.84
7 Kateřina MatějkováKateřina Matějková 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 10.87
8 138 Magdaléna CarikováMagdaléna Cariková 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 10.96
9 Eva KarbanováEva Karbanová 08 AC DomažliceAC Domažlice 2 11.06
10 Šárka SmetanováŠárka Smetanová 09 ŠAK PRESTŠAK PREST 3 11.18
11 Adéla PivoňkováAdéla Pivoňková 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 11.19
12 150 Nela ČížkováNela Čížková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 11.20
13 111 Lenka ZídkováLenka Zídková 09 AC DomažliceAC Domažlice 1 11.24
14 98 Barbora StrejcováBarbora Strejcová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 11.29
15 Anna KůrkováAnna Kůrková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 11.33
16 Viktorie VilhelmováViktorie Vilhelmová 08 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 1 11.42
17 Laura KučerováLaura Kučerová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 11.43
18 Anežka ČechurováAnežka Čechurová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 11.50
19 Záhořová BarboraZáhořová Barbora 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 11.59
20 Denisa ŠimsováDenisa Šimsová 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 11.62
21 130 Julie RadováJulie Radová 08 ŠAK PRESTŠAK PREST 1 11.72
22 Vanesa KučerováVanesa Kučerová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 11.76
23 Nikola FrantováNikola Frantová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 11.83
24 110 Ema MaškováEma Mašková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 11.88
25 Adéla AchsováAdéla Achsová 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 4 11.91
26 Petra KotalováPetra Kotalová 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 6 11.98
27 Ida KrmíčkováIda Krmíčková 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 12.12
28 Magdaléna IblováMagdaléna Iblová 09 DDM KraloviceDDM Kralovice 3 12.17
29 148 Sára ČížkováSára Čížková 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 12.26
30 94 Klára SýkorováKlára Sýkorová 09 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 12.33
31 Ladislava VernerováLadislava Vernerová 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 12.78
32 Veronika TomanováVeronika Tomanová 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 1 13.01
33 Nina Daniela KohoutováNina Daniela Kohoutová 08 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2 13.16
34 Lucie KočováLucie Kočová 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 13.20
35 134 Jana KulišanováJana Kulišanová 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 13.36
36 Barbora MíčováBarbora Míčová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 13.51
37 Nela CapcarováNela Capcarová 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 4 14.16
Zuzana JandákováZuzana Jandáková 09 ASK BlanskoASK Blansko 5 DNS
Vanda MartincováVanda Martincová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 DNS
Barbora KaftanováBarbora Kaftanová 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 DNS