výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR veteránů

Jablonec nad Nisou (9. 3. 2019)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 9.3.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
5 Jan AdensamJan Adensam 77 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.86
1 Lukáš MizerákLukáš Mizerák 81 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 07.54
3 Jiří VondřejcJiří Vondřejc 81 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 07.80
4 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 07.83
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 9.3.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kamil VrátnýKamil Vrátný 72 AC Praha 1890AC Praha 1890 08.10
7 Václav PeleškaVáclav Peleška 66 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 08.45
3 Josef KrálJosef Král 68 STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... 08.22
6 Jiří UrbanJiří Urban 55 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 08.35
2 Zdeněk PechZdeněk Pech 66 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 08.15
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 9.3.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
6 Aleš KunovjánekAleš Kunovjánek 65 AC Praha 1890AC Praha 1890 09.00
4 Petr PavelkaPetr Pavelka 61 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.83
3 Oto ČechOto Čech 56 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.70
1 Václav TomanVáclav Toman 72 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.57
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 9.3.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
5 Karel ŠebelkaKarel Šebelka 48 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 10.00
4 Jan ZedníkJan Zedník 53 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.61
2 Miroslav VavřínMiroslav Vavřín 47 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.38
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (so, 9.3.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří HoličJiří Holič 64 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 08.29
5 Václav HejdaVáclav Hejda 26 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.42
4 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.70
2 Vasil ČalovkaVasil Čalovka 49 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 10.13
Celkem 4 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 9.3.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
4 Hana KratochvílováHana Kratochvílová 75 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09.45
2 Leona LukášováLeona Lukášová 75 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 09.11
3 Evženie VotinskáEvženie Votinská 71 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 09.25
1 Jitka BočkayováJitka Bočkayová 75 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 08.41
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 9.3.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Hana VodičkováHana Vodičková 67 AC TJ JičínAC TJ Jičín 10.02
4 Anna KlausováAnna Klausová 42 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.76
2 Erika ZapalováErika Zapalová 66 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 09.74
1 Ivana JíchováIvana Jíchová 68 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 09.05
Celkem 4 závodníků