výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Velikonoční hala žactva

Jablonec nad Nisou (16. 3. 2019)

Skok daleký - Ml. žáci

(so, 16.3.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip HejnaFilip Hejna
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 31 5.19 0.0
2 Marek KunaMarek Kuna
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 29 5.04 0.0
3 Michal RadaMichal Rada
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 28 4.89 0.0
4 Vojtěch SadilVojtěch Sadil
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 30 4.86 0.0
5 Vojtěch NovákVojtěch Novák
AC Česká LípaAC Česká Lípa
07 27 4.71 0.0
6 Eliáš MotlEliáš Motl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 26 4.70 0.0
7 Matyáš MunzarMatyáš Munzar
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 20 4.34 0.0
8 Ondřej PernetOndřej Pernet
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
07 22 4.24 0.0
9 František NovotnýFrantišek Novotný
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
06 18 4.05 0.0
10= Mikuláš PetrMikuláš Petr
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
06 19 4.03 0.0
10= Ondřej KroupaOndřej Kroupa
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 23 4.03 0.0
12 Adam Alexandr SvobodnýAdam Alexandr Svobodný
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 10 4.02 0.0
13 Jakub VlkJakub Vlk
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 3 3.90 0.0
14= Antonín MalichAntonín Malich
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
06 15 3.89 0.0
14= Vojtěch SůvaVojtěch Sůva
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 7 3.89 0.0
16 Adam ČeřovskýAdam Čeřovský
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
07 17 3.76 0.0
17 Martin KryspínMartin Kryspín
AC TJ JičínAC TJ Jičín
06 1 3.72 0.0
18 Florián Pavel JindraFlorián Pavel Jindra
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 14 3.69 0.0
19 Marek KošínMarek Košín
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
07 6 3.62 0.0
20 Kryštof MatěchaKryštof Matěcha
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 11 3.50 0.0
21 Matěj BezouškaMatěj Bezouška
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
07 13 3.49 0.0
22 Roman HobryyRoman Hobryy
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 16 3.36 0.0
23 Michal BursaMichal Bursa
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
07 8 3.31 0.0
24 David ChristlDavid Christl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 9 3.25 0.0
25 Štěpán TurekŠtěpán Turek
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 2 3.05 0.0
26 Jakub SedláčekJakub Sedláček
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 5 2.89 0.0
27 Martin SkálaMartin Skála
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 12 2.37 0.0
28 Václav DrahoňovskýVáclav Drahoňovský
AC TJ JičínAC TJ Jičín
08 4 2.23 0.0
Jakub NěmecJakub Němec
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 25 DNS 0.0
Matyáš AntonMatyáš Anton
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 24 DNS 0.0
Tomáš BronecTomáš Bronec
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 21 DNS 0.0
Celkem 31 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(so, 16.3.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza LevinskáTereza Levinská
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 56 4.66 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Barbora KubánkováBarbora Kubánková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 50 4.60 0.00.00.00.00.00.00.0
3 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 55 4.59 0.00.00.00.00.00.00.0
4 Anežka IndráčkováAnežka Indráčková
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
06 10 4.55 0.00.00.00.00.00.00.0
5 Lucie KvapilováLucie Kvapilová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 54 4.32 0.00.00.00.00.00.00.0
6= Sofia VoldřichováSofia Voldřichová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 51 4.26 0.00.00.00.00.00.00.0
6= Jasmína GrebeníčkováJasmína Grebeníčková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 6 4.26 0.00.00.00.00.00.00.0
8 Magdalena FrydrychováMagdalena Frydrychová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 53 4.22 0.00.00.00.00.00.00.0
9 Lucie UlvrováLucie Ulvrová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 28 4.11 0.00.00.00.00.00.00.0
10 Tereza PlecháčováTereza Plecháčová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 47 4.09 0.00.00.00.00.00.00.0
11 Aneta CrhováAneta Crhová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 36 4.04 0.00.00.00.00.00.00.0
12 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 49 3.99 0.00.00.00.00.00.00.0
13= Karolína LatislavováKarolína Latislavová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 46 3.93 0.00.00.00.00.00.00.0
13= Veronika BeránkováVeronika Beránková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 40 3.93 0.00.00.00.00.00.00.0
15= Flora BesperátováFlora Besperátová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 39 3.91 0.00.00.00.00.00.00.0
15= Adéla PittnerováAdéla Pittnerová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
06 45 3.91 0.00.00.00.00.00.00.0
17 Karolína SvatáKarolína Svatá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 14 3.87 0.00.00.00.00.00.00.0
18 Kateřina HavelkováKateřina Havelková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
06 31 3.85 0.00.00.00.00.00.00.0
19 Viktorie BártováViktorie Bártová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
06 44 3.84 0.00.00.00.00.00.00.0
20= Anežka FrýbováAnežka Frýbová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
06 18 3.81 0.00.00.00.00.00.00.0
20= Veronika TylováVeronika Tylová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 24 3.81 0.00.00.00.00.00.00.0
22 Anna DražanováAnna Dražanová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
07 48 3.79 0.00.00.00.00.00.00.0
23 Sofie BébrováSofie Bébrová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 35 3.78 0.00.00.00.00.00.00.0
24 Ela VostráEla Vostrá
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 42 3.75 0.00.00.00.00.00.00.0
25 Nina TouškováNina Toušková
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
07 52 3.69 0.00.00.00.00.00.00.0
26 Barbora KubákováBarbora Kubáková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
07 33 3.66 0.00.00.00.00.00.00.0
27 Marie KundrátováMarie Kundrátová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 41 3.66 0.00.00.00.00.00.00.0
28= Eva MaršálkováEva Maršálková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 29 3.65 0.00.00.00.00.00.00.0
28= Jolana JanišováJolana Janišová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
07 21 3.65 0.00.00.00.00.00.00.0
28= Barbora HanžlováBarbora Hanžlová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 30 3.65 0.00.00.00.00.00.00.0
31= Jana PechatáJana Pechatá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 37 3.64 0.00.00.00.00.00.00.0
31= Kristýna MádlováKristýna Mádlová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 32 3.64 0.00.00.00.00.00.00.0
33 Silvie Julie FízikováSilvie Julie Fíziková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
07 20 3.62 0.00.00.00.00.00.00.0
34= Amálie BabákováAmálie Babáková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 27 3.58 0.00.00.00.00.00.00.0
34= Flortje ChristoffelsFlortje Christoffels
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
07 9 3.58 0.00.00.00.00.00.00.0
36 Ella DrahoňovskáElla Drahoňovská
AC TJ JičínAC TJ Jičín
06 4 3.52 0.00.00.00.00.00.00.0
37 Michaela LokvencováMichaela Lokvencová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
06 26 3.44 0.00.00.00.00.00.00.0
38= Lucie JarošováLucie Jarošová
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
07 23 3.42 0.00.00.00.00.00.00.0
38= Amélie DoubkováAmélie Doubková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 3 3.42 0.00.00.00.00.00.00.0
40 Adriana BenkováAdriana Benková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 1 3.36 0.00.00.00.00.00.00.0
41= Mariana LangerováMariana Langerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 38 3.35 0.00.00.00.00.00.00.0
41= Anna HruškováAnna Hrušková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 17 3.35 0.00.00.00.00.00.00.0
43 Veronika HejdováVeronika Hejdová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 7 3.27 0.00.00.00.00.00.00.0
44 Michaela KaňkovskáMichaela Kaňkovská
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 12 3.18 0.00.00.00.00.00.00.0
45 Bára VozkováBára Vozková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 15 3.12 0.00.00.00.00.00.00.0
46 Natálie KubínováNatálie Kubínová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 22 3.09 0.00.00.00.00.00.00.0
47 Eliška HlavováEliška Hlavová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 8 3.07 0.00.00.00.00.00.00.0
48 Pavlína DrahoňovskáPavlína Drahoňovská
AC TJ JičínAC TJ Jičín
06 19 3.03 0.00.00.00.00.00.00.0
49= Nela ZavadilováNela Zavadilová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 16 2.94 0.00.00.00.00.00.00.0
49= Eliška FlanderkováEliška Flanderková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 5 2.94 0.00.00.00.00.00.00.0
51 Sára RejlkováSára Rejlková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 34 2.83 0.00.00.00.00.00.00.0
52 Adriana DavidováAdriana Davidová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
07 2 2.82 0.00.00.00.00.00.00.0
53 Anna LexmanováAnna Lexmanová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 13 2.70 0.00.00.00.00.00.00.0
Zuzana SedláčkováZuzana Sedláčková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
07 43 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Vendula HabováVendula Habová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 25 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Nicol JindrováNicol Jindrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 11 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 56 závodníků

Skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 16.3.2019 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub NovotnýJakub Novotný
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
10 25 3.63 0.0 149.00
2 Stanislav ZápotockýStanislav Zápotocký
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
10 36 3.28 0.0 100.00
3= Ondřej HudíkOndřej Hudík
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
10 8 3.23 0.0 94.00
3= Stanislav ProcházkaStanislav Procházka
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
11 27 3.23 0.0 94.00
5 Tomáš KobrTomáš Kobr
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
10 15 3.15 0.0 84.00
6 Tomáš JanderaTomáš Jandera
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
10 11 3.09 0.0 76.00
7 Vladimír MálekVladimír Málek
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
11 21 3.06 0.0 73.00
8 Matěj SkrucanýMatěj Skrucaný
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
10 30 3.00 0.0 66.00
9 Tadeáš DrašarTadeáš Drašar
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
10 4 2.99 0.0 65.00
10 David RáčekDavid Ráček
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
10 28 2.97 0.0 62.00
11= Matěj BursaMatěj Bursa
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
10 3 2.96 0.0 61.00
11= Tobiáš KoutTobiáš Kout
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
10 16 2.96 0.0 61.00
13 Dominik MatěchaDominik Matěcha
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
11 23 2.87 0.0 51.00
14 Tomáš KrausTomáš Kraus
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
10 18 2.85 0.0 49.00
15 Jáchym MalichJáchym Malich
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
12 22 2.83 0.0 47.00
16 Vilém HorynaVilém Horyna
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
11 7 2.81 0.0 45.00
17 Adam BorovskýAdam Borovský
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
11 1 2.78 0.0 42.00
18 Max BuriánekMax Buriánek
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
11 2 2.77 0.0 41.00
19= Tobiáš KratochvílTobiáš Kratochvíl
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
11 17 2.76 0.0 40.00
19= Jan KuncJan Kunc
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
10 19 2.76 0.0 40.00
21 David JanataDavid Janata
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
10 10 2.70 0.0 34.00
22 Matěj ŠiftaMatěj Šifta
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
11 31 2.69 0.0 33.00
23 Lukáš KaprálekLukáš Kaprálek
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
11 14 2.67 0.0 31.00
24= Josef VojtěchJosef Vojtěch
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
11 35 2.64 0.0 28.00
24= Ondřej JanusOndřej Janus
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
10 12 2.64 0.0 28.00
26 Vítek SchveigerVítek Schveiger
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
12 29 2.58 0.0 23.00
27 Luboš LopreisLuboš Lopreis
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
10 20 2.52 0.0 18.00
28 Matěj PospíšilMatěj Pospíšil
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
10 26 2.47 0.0 14.00
29= Vít GolaVít Gola
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
12 5 2.39 0.0 8.00
29= Martin NešporMartin Nešpor
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
12 24 2.39 0.0 8.00
31 Rostislav ŠtočekRostislav Štoček
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
12 33 2.36 0.0 6.00
32 Vít TuhýVít Tuhý
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
11 34 2.34 0.0 5.00
33 Dominik NovotnýDominik Novotný
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
11 2.30 0.0 3.00
34 Antonín JežekAntonín Ježek
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
12 13 2.24 0.0 0.00
35 Vojtěch IndrákVojtěch Indrák
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
11 9 2.09 0.0 0.00
36 Matyáš HamanMatyáš Haman
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
10 6 1.95 0.0 0.00
37 Michal ŠmídMichal Šmíd
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
12 32 1.92 0.0 0.00
Celkem 37 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 16.3.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kryštof ŠpiclKryštof Špicl
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 40 4.40 0.0 273.00
2 Filip VomastekFilip Vomastek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 46 4.33 0.0 261.00
3 Vlastimil JahodaVlastimil Jahoda
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 15 4.28 0.0 252.00
4 Adam HulíkAdam Hulík
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
08 13 4.19 0.0 237.00
5 Jan MajdlochJan Majdloch
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 20 4.17 0.0 234.00
6 Alex MotlAlex Motl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 23 3.96 0.0 199.00
7= Daniel NovotnýDaniel Novotný
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
08 29 3.93 0.0 195.00
7= Tomáš HoncůTomáš Honců
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 10 3.93 0.0 195.00
9 Filip MotlFilip Motl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 24 3.90 0.0 190.00
10 Jakub NejepínskýJakub Nejepínský
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
08 27 3.84 0.0 181.00
11 Adam ŠpinkaAdam Špinka
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 41 3.79 0.0 173.00
12 Vojtěch BezouškaVojtěch Bezouška
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
08 4 3.71 0.0 161.00
13= Aleš MarxAleš Marx
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
08 21 3.69 0.0 158.00
13= Adam HoráčekAdam Horáček
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 11 3.69 0.0 158.00
15 Pavel ŽirovnickýPavel Žirovnický
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
09 48 3.66 0.0 153.00
16 Jonáš MotlJonáš Motl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 25 3.58 0.0 142.00
17= Adam KloosAdam Kloos
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 17 3.53 0.0 135.00
17= Adam AxonAdam Axon
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 2 3.53 0.0 135.00
19 Jan ŠílaJan Šíla
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
08 39 3.43 0.0 121.00
20= Ondřej KroupaOndřej Kroupa
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 19 3.42 0.0 119.00
20= Zdeněk MejdrechZdeněk Mejdrech
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
09 22 3.42 0.0 119.00
22 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 5 3.41 0.0 118.00
23 Sebastián VeselýSebastián Veselý
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 45 3.38 0.0 114.00
24 Tomáš NevěřilTomáš Nevěřil
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
09 28 3.37 0.0 112.00
25 Vojtěch ŠiftaVojtěch Šifta
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 38 3.36 0.0 111.00
26 Matouš VeselýMatouš Veselý
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
09 44 3.34 0.0 108.00
27= Viktor FišeraViktor Fišera
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
08 8 3.32 0.0 106.00
27= David DoležalDavid Doležal
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
09 7 3.32 0.0 106.00
29 Karel StránskýKarel Stránský
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 36 3.31 0.0 104.00
30 Vojtěch PetrVojtěch Petr
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
08 34 3.30 0.0 103.00
31= Ondřej Jakub ZhorelaOndřej Jakub Zhorela
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 47 3.29 0.0 102.00
31= David AntušDavid Antuš
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 1 3.29 0.0 102.00
31= Filip HynekFilip Hynek
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
09 14 3.29 0.0 102.00
34 Tomáš HabaTomáš Haba
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
09 9 3.28 0.0 100.00
35= Mikuláš NebeskýMikuláš Nebeský
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
09 26 3.26 0.0 98.00
35= Tomáš BesparátTomáš Besparát
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 3 3.26 0.0 98.00
37 Samuel KotykSamuel Kotyk
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 18 3.21 0.0 91.00
38 Filip VanclFilip Vancl
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
08 43 3.18 0.0 88.00
39 Antonín HrnčířAntonín Hrnčíř
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
09 12 3.05 0.0 72.00
40 Vojtěch KaštovskýVojtěch Kaštovský
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
08 16 2.99 0.0 65.00
41 Tomáš StránskýTomáš Stránský
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
09 37 2.95 0.0 60.00
42 Filip ŠtrynclFilip Štryncl
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
09 42 2.88 0.0 52.00
43 Erik SchmidtErik Schmidt
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
09 35 2.87 0.0 51.00
44 Denis DobrýDenis Dobrý
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
08 6 2.83 0.0 47.00
45 Sebastian PacholíkSebastian Pacholík
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
09 32 2.60 0.0 25.00
Vojtěch PernetVojtěch Pernet
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
09 33 DNS 0.0 0.00
Maximilian OttMaximilian Ott
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 31 NM 0.0 0.00
Celkem 47 závodníků

Skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky (Finále)

Finále (so, 16.3.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jessica Stella RuckáJessica Stella Rucká
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
10 21 3.53 0.0 206.00
2 Stella MarečkováStella Marečková
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
10 15 3.47 0.0 194.00
3 Adéla JahodováAdéla Jahodová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
10 10 3.44 0.0 188.00
4 Magdalena FixováMagdalena Fixová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
10 8 3.31 0.0 163.00
5 Tereza SochorováTereza Sochorová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
10 25 3.26 0.0 153.00
6 Anežka OpavováAnežka Opavová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
10 18 3.20 0.0 142.00
7 Barbora RöslerováBarbora Röslerová
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
10 20 3.17 0.0 137.00
8 Šárka SchveigerováŠárka Schveigerová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
10 23 3.09 0.0 122.00
9 Sofie CibulkováSofie Cibulková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
10 5 3.02 0.0 110.00
10= Anna KaštovskáAnna Kaštovská
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
10 11 2.88 0.0 87.00
10= Natálie NěmcováNatálie Němcová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
10 17 2.88 0.0 87.00
12 Adélka ČervenkováAdélka Červenková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 6 2.87 0.0 86.00
13 Nella VašíčkováNella Vašíčková
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
11 31 2.86 0.0 84.00
14 Barbora KunáškováBarbora Kunášková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
10 13 2.84 0.0 81.00
15 Pavla MorávkováPavla Morávková
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
10 16 2.77 0.0 70.00
16 Viktorie ZbraňkováViktorie Zbraňková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
11 33 2.59 0.0 45.00
17= Kateřina FaltusováKateřina Faltusová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
10 7 2.55 0.0 40.00
17= Eliška PlecitáEliška Plecitá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
11 19 2.55 0.0 40.00
19 Žaneta AndrlováŽaneta Andrlová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
01 2 2.53 0.0 37.00
20= Anna VágnerováAnna Vágnerová
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
11 30 2.48 0.0 31.00
20= Kristýna SchejbalováKristýna Schejbalová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
11 22 2.48 0.0 31.00
22= Alžběta KuncováAlžběta Kuncová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
10 14 2.43 0.0 26.00
22= Simona AllaSimona Alla
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
12 2.43 0.0 26.00
24 Markéta TošovskáMarkéta Tošovská
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
12 28 2.41 0.0 23.00
25 Anna HalbichováAnna Halbichová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
11 9 2.35 0.0 17.00
26 Silvie UhnaváSilvie Uhnavá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
11 29 2.30 0.0 12.00
27 Marie SládkováMarie Sládková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
10 24 2.16 0.0 2.00
28 Kristýna KopalováKristýna Kopalová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
11 12 2.10 0.0 0.00
29 Lucie ŠkrochováLucie Škrochová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
11 26 2.00 0.0 0.00
30 Antonie BenešováAntonie Benešová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
10 3 1.97 0.0 0.00
31 Elen ŠtemberováElen Štemberová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
12 27 1.86 0.0 0.00
32 Šárka BulířováŠárka Bulířová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
11 4 1.60 0.0 0.00
Nela AndrlováNela Andrlová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
11 1 DNS 0.0 0.00
Markéta VeseláMarkéta Veselá
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
12 32 DNS 0.0 0.00
Celkem 34 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (so, 16.3.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela KopalováMichaela Kopalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 27 4.42 0.0 408.00
2 Kateřina KumstátováKateřina Kumstátová
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
09 30 4.24 0.0 364.00
3 Lucie BlažkováLucie Blažková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
09 4 4.09 0.0 329.00
4 Karla BobkováKarla Bobková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 5 4.08 0.0 326.00
5= Emilie HornováEmilie Hornová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
09 18 3.93 0.0 292.00
5= Barbora ZikováBarbora Ziková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 66 3.93 0.0 292.00
7 Lenka VeseláLenka Veselá
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
09 61 3.88 0.0 281.00
8 Denisa LinkováDenisa Linková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 32 3.84 0.0 272.00
9 Viktorie KlozováViktorie Klozová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 25 3.79 0.0 261.00
10 Nela GrygárkováNela Grygárková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
09 13 3.76 0.0 254.00
11 Anna FixováAnna Fixová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 10 3.71 0.0 244.00
12 Anežka TrochtováAnežka Trochtová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
09 59 3.70 0.0 242.00
13 Monika PaloušováMonika Paloušová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 40 3.65 0.0 231.00
14 Ema PradeováEma Pradeová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 46 3.59 0.0 218.00
15 Helena RaisováHelena Raisová
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
08 47 3.58 0.0 216.00
16= Kristýna JelinkováKristýna Jelinková
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
09 21 3.56 0.0 212.00
16= Anna FidrhelováAnna Fidrhelová
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
08 8 3.56 0.0 212.00
18 Nela GlosováNela Glosová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
09 11 3.55 0.0 210.00
19 Viktorie VindyšováViktorie Vindyšová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 63 3.53 0.0 206.00
20 Petra HeyduškováPetra Heydušková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 16 3.51 0.0 202.00
21 Sofie RubešováSofie Rubešová
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
08 50 3.50 0.0 200.00
22 Nikola PodhradskáNikola Podhradská
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
08 44 3.40 0.0 180.00
23 Nikola NešporováNikola Nešporová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
09 38 3.39 0.0 178.00
24 Petra KejzarováPetra Kejzarová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 23 3.37 0.0 174.00
25= Viktorie GrabmüllerováViktorie Grabmüllerová
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
08 12 3.35 0.0 170.00
25= Laura HübnerováLaura Hübnerová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
09 19 3.35 0.0 170.00
27 Natálie BártováNatálie Bártová
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
09 3 3.34 0.0 168.00
28= Alice ŠtočkováAlice Štočková
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
09 55 3.33 0.0 167.00
28= Alžběta KřídováAlžběta Křídová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 28 3.33 0.0 167.00
30= Lucie VebrováLucie Vebrová
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
09 60 3.31 0.0 163.00
30= Natálie BystráNatálie Bystrá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 6 3.31 0.0 163.00
32 Tereza ChladilováTereza Chladilová
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
09 20 3.30 0.0 161.00
33= Nikol KlimešováNikol Klimešová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
08 24 3.29 0.0 159.00
33= Anna FichtnerováAnna Fichtnerová
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
09 9 3.29 0.0 159.00
35= Barbora ŘíhováBarbora Říhová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
09 52 3.27 0.0 155.00
35= Veronika ŽelinskáVeronika Želinská
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
08 67 3.27 0.0 155.00
37= Justýna KučerováJustýna Kučerová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 29 3.26 0.0 153.00
37= Klára VeverkováKlára Veverková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 62 3.26 0.0 153.00
37= Kateřina KopáčováKateřina Kopáčová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 26 3.26 0.0 153.00
40 Natálie RaisováNatálie Raisová
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
08 48 3.17 0.0 137.00
41= Johanka TrešlováJohanka Trešlová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 58 3.12 0.0 128.00
41= Anna FejtkováAnna Fejtková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 7 3.12 0.0 128.00
41= Barbora RosováBarbora Rosová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
09 49 3.12 0.0 128.00
44 Barbora MálkováBarbora Málková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 34 3.10 0.0 124.00
45 Jitka HerrmannJitka Herrmann
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
09 15 3.06 0.0 117.00
46 Jana PeroutkováJana Peroutková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 42 3.05 0.0 116.00
47 Nikola ŠtěpánkováNikola Štěpánková
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
08 54 3.04 0.0 114.00
48 Tereza VrbatováTereza Vrbatová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
09 64 3.03 0.0 112.00
49 Nicoleta MelnykováNicoleta Melnyková
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
09 37 3.02 0.0 110.00
50 Františka LandováFrantiška Landová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 31 3.01 0.0 109.00
51= Monika NovákováMonika Nováková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 39 3.00 0.0 107.00
51= Tereza ŽelizňákováTereza Želizňáková
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
08 68 3.00 0.0 107.00
53 Veronika MaškováVeronika Mašková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 35 2.96 0.0 100.00
54 Nikola PechatáNikola Pechatá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
09 41 2.95 0.0 99.00
55 Karolína BaracováKarolína Baracová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
08 2 2.94 0.0 97.00
56 Barbora MatějkováBarbora Matějková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 36 2.88 0.0 87.00
57 Andrea TomancováAndrea Tomancová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
09 57 2.85 0.0 83.00
58 Kamila ZemanováKamila Zemanová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 65 2.80 0.0 75.00
59 Eva ŠotolováEva Šotolová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
08 53 2.74 0.0 66.00
60= Martina ŠtrinclováMartina Štrinclová
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
09 56 2.68 0.0 57.00
60= Nicol HoncůNicol Honců
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
09 17 2.68 0.0 57.00
62 Adéla KalašováAdéla Kalašová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
09 22 2.65 0.0 53.00
63 Markéta HamanováMarkéta Hamanová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
09 14 2.56 0.0 41.00
64 Nicol PetscherováNicol Petscherová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
08 43 2.52 0.0 36.00
Aneta AstalašováAneta Astalašová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
09 1 NM 0.0 0.00
Nora MalichováNora Malichová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 33 NM 0.0 0.00
Celkem 66 závodníků