výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Vánoční halový víceboj

Praha-Stromovka (20. 12. 2018)
Skok daleký - Žáci (čtvrtek, 20.12.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 10 František BuchaFrantišek Bucha 030210 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6.05
2 4 Jakub JechJakub Jech 040217 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5.32
3 1 Tomáš DvorčukTomáš Dvorčuk 030515 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4.96
Skok daleký - Ml. žáci (čtvrtek, 20.12.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 7 David KlusoňDavid Klusoň 050429 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5.23
2 8 Alex ObstAlex Obst 050406 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4.98
3 3 Adam KloudaAdam Klouda 050621 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4.60
Skok daleký - Žákyně (čtvrtek, 20.12.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 10 Martina MachátováMartina Machátová 030921 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4.78
2 10 Andrea ŽižkováAndrea Žižková 030503 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4.77
3 4 Eliška BűrgelováEliška Bűrgelová 040402 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4.77
Skok daleký - Ml. žákyně (čtvrtek, 20.12.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 3 Anna ŠimíčkováAnna Šimíčková 050327 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4.46
2 9 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová 060130 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4.35
3 12 Markéta ZítkováMarkéta Zítková 060110 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 4.31
Skok daleký - Atletická přípravka-hoši (čtvrtek, 20.12.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 8 Zdeněk VacekZdeněk Vacek 071210 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4.18
2 8 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 070613 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4.16
3 5 Adam PikaAdam Pika 070101 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4.15
Skok daleký - Atletická přípravka-dívky (čtvrtek, 20.12.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 8 Aneta HanouskováAneta Hanousková 080101 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4.33
2 8 Dita AntošováDita Antošová 070101 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3.97
3 4 Nikola PlacháNikola Plachá 070427 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3.93
Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (čtvrtek, 20.12.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 9 Natálie KryštofováNatálie Kryštofová 050603 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 10.45
2 9 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová 060130 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 08.75
3 3 Anna ŠimíčkováAnna Šimíčková 050327 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 08.50
Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (čtvrtek, 20.12.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 7 David KlusoňDavid Klusoň 050429 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 10.60
2 8 Alex ObstAlex Obst 050406 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 09.27
3 5 Petr ZlesákPetr Zlesák 060918 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.63
Vrh koulí 3kg - Žákyně (čtvrtek, 20.12.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 4 Stella ChaloupkováStella Chaloupková 040312 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.67
2 9 Tereza JakoubkováTereza Jakoubková 040409 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 08.31
3 10 Andrea ŽižkováAndrea Žižková 030503 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 08.21
Vrh koulí 4kg - Žáci (čtvrtek, 20.12.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 10 František BuchaFrantišek Bucha 030210 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 14.27
2 1 Tomáš DvorčukTomáš Dvorčuk 030515 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 10.26
3 11 Ondřej KřížOndřej Kříž 040115 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 10.01