výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Vánoční halový víceboj

Praha-Stromovka (20. 12. 2018)

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 20.12.2018 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 9 Natálie KryštofováNatálie Kryštofová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 11 10.45 0.0
2 9 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
06 18 08.75 0.0
3 3 Anna ŠimíčkováAnna Šimíčková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
05 19 08.50 0.0
4 4 Eliška DrábováEliška Drábová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
05 3 08.18 0.0
5 6 Magdalena MužíkováMagdalena Mužíková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
06 13 08.08 0.0
6 7 Lucie JakoubkováLucie Jakoubková
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
06 8 07.93 0.0
7 6 Rozálie KrejčovesováRozálie Krejčovesová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
05 10 07.92 0.0
8 7 Magdalena TepláMagdalena Teplá
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
05 20 07.89 0.0
9 8 Eliška CedidlováEliška Cedidlová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 1 07.74 0.0
10 4 Karolína NeufusováKarolína Neufusová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
05 14 07.70 0.0
11 12 Markéta ZítkováMarkéta Zítková
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
06 23 07.54 0.0
12 10 Eliška DolejšíEliška Dolejší
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
06 2 07.51 0.0
13 5 Magdaléna PokornáMagdaléna Pokorná
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
05 16 07.45 0.0
14 2 Barbora VitáčkováBarbora Vitáčková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
05 22 07.10 0.0
15 8 Juliana FrimlováJuliana Frimlová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
06 4 07.08 0.0
16 11 Leontýna NuskováLeontýna Nusková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
06 15 06.77 0.0
17 5 Kateřina VáchováKateřina Váchová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
06 21 06.75 0.0
18 3 Zuzana KvasničkováZuzana Kvasničková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
06 12 06.50 0.0
19 1 Valerie SteindlováValerie Steindlová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
06 17 06.45 0.0
20 10 Anežka HolkováAnežka Holková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 6 06.32 0.0
21 11 Marie Anna IllichováMarie Anna Illichová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 7 05.29 0.0
22 2 Tereza HaveldováTereza Haveldová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
06 5 04.57 0.0
Celkem 22 závodníků