Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo I. ligy mužů a žen skupina A

Stříbro (20. 5. 2006)

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 20.5.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Juraj KrálikJuraj Králik 83 AC DomažliceAC Domažlice 49.20 11
2 Jakub JanečekJakub Janeček 87 AK Škoda PlzeňAK Škoda Plzeň 50.54 8
3 Jan ŘídkýJan Řídký 83 A.C.Sparta PrahaA.C.Sparta Praha 50.96 7
4 Tomáš BeranTomáš Beran 85 A.C.Sparta PrahaA.C.Sparta Praha 51.67 6
5 Ondřej KužílekOndřej Kužílek 82 A.C.Sparta PrahaA.C.Sparta Praha 51.77 5
6 Jan HalíkJan Halík 87 AC DomažliceAC Domažlice 52.40 3
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 20.5.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KalusJan Kalus 81 AK BílinaAK Bílina 49.68 9
2 Tomáš GrünerTomáš Grüner 89 AK Škoda PlzeňAK Škoda Plzeň 52.22 4
3 Nikola FerstelNikola Ferstel 89 AK BílinaAK Bílina 54.08 2
4 Martin JirešMartin Jireš 87 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 55.79 1
Jan BajboraJan Bajbora 80 AK BílinaAK Bílina NF
Jan KaljkovičJan Kaljkovič 85 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary NP
Celkem 6 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 20.5.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka RoblováLenka Roblová 82 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 59.16 11
2 Zdeňka TučanováZdeňka Tučanová 80 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 59.71 9
3 Markéta MackováMarkéta Macková 90 AK Škoda PlzeňAK Škoda Plzeň 59.75 8
4 Kateřina JatiováKateřina Jatiová 84 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 60.37 7
5 Lucie KoubkováLucie Koubková 81 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 60.94 4
Klára HadáčkováKlára Hadáčková 89 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 20.5.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie GabkováLucie Gabková 92 AK MostAK Most 60.62 6
2 Eva KrálováEva Králová 88 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 60.88 5
3 Martina VaskováMartina Vasková 85 TJ KlatovyTJ Klatovy 62.78 3
4 Eva BenešováEva Benešová 91 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 63.85 2
5 Klára ŠtěpánkováKlára Štěpánková 89 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 65.57 1
6 Petra KavijováPetra Kavijová 88 TJ KlatovyTJ Klatovy 71.76
Celkem 6 závodníků