výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Halové oddílové závody žactva a dorostu

České Budějovice (6. 1. 2019)

60 m - Žáci

(ne, 6.1.2019 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KrejčíJakub Krejčí 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.31
2 Matouš VotrubaMatouš Votruba 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.57
3 Ondřej ZikmundOndřej Zikmund 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.82
4 Vít PfeiferVít Pfeifer 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.34
5 Martin FerkoMartin Ferko 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.57
6 Adam KubataAdam Kubata 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.60
7 Vojtěch SeidenglanzVojtěch Seidenglanz 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.81
8 Matěj PavlíkMatěj Pavlík 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.98
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci

(ne, 6.1.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.56
2 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.72
3 Tomáš NovákTomáš Novák 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.06
4 Jakub JandaJakub Janda 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.17
5 Vojtěch StříbrnýVojtěch Stříbrný 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.25
6 Jakub FlorekJakub Florek 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.50
7 Vítězslav ČernýVítězslav Černý 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.82
8 David KrejčíDavid Krejčí 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.84
9 Adam DoležalAdam Doležal 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.15
Celkem 9 závodníků

60 m - Žákyně

(ne, 6.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.36
2 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.43
3 Petra ChalupováPetra Chalupová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.54
4 Lucie KrálováLucie Králová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.59
5 Laura ČutkováLaura Čutková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.86
6 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.97
7 Nika KroupováNika Kroupová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.10
8 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.16
9 Magdalena MolíkováMagdalena Molíková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.54
10 Tereza BuštováTereza Buštová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.55
11 Veronika PlacháVeronika Plachá 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.65
12 Kateřina AubrechtováKateřina Aubrechtová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.76
13 Johana SmrčinováJohana Smrčinová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.86
14 Klára PíchováKlára Píchová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.98
Celkem 14 závodníků

60 m - Ml. žákyně

(ne, 6.1.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdalena FrydrychováMagdalena Frydrychová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.95
2 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.97
3 Sofia VoldřichováSofia Voldřichová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.30
4 Tereza BoháčováTereza Boháčová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.37
5 Barbora KubánkováBarbora Kubánková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.54
6 Kristýna FlosmanováKristýna Flosmanová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.69
7 Jasmína KořenářováJasmína Kořenářová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.73
8 Veronika BittováVeronika Bittová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.15
9 Natálie TušlováNatálie Tušlová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.16
10 Claudie MikulíkováClaudie Mikulíková 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.20
11 Žaneta ŽákováŽaneta Žáková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.29
12 Daniela KrálováDaniela Králová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.45
13 Eva MaršálkováEva Maršálková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.52
Adéla HolubováAdéla Holubová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Celkem 14 závodníků

60 m překážek - Žáci

(ne, 6.1.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KrejčíJakub Krejčí 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.76
2 Vojtěch SeidenglanzVojtěch Seidenglanz 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.05
3 Matěj PavlíkMatěj Pavlík 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.17
4 Adam KubataAdam Kubata 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.55
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci

(ne, 6.1.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.41
2 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.87
3 Vojtěch StříbrnýVojtěch Stříbrný 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.06
4 David KrejčíDavid Krejčí 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 14.00
5 Adam DoležalAdam Doležal 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 14.15
6 Vítězslav ČernýVítězslav Černý 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 14.62
Jakub FlorekJakub Florek 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Jakub JandaJakub Janda 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Tomáš NovákTomáš Novák 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Celkem 9 závodníků

60 m překážek - Žákyně

(ne, 6.1.2019 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KrálováLucie Králová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.67
2 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.72
3 Laura ČutkováLaura Čutková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.97
4 Nika KroupováNika Kroupová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.76
5 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.85
6 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.01
7 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.09
8 Klára PíchováKlára Píchová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.14
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně

(ne, 6.1.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna FlosmanováKristýna Flosmanová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.56
2 Magdalena FrydrychováMagdalena Frydrychová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.62
3 Sofia VoldřichováSofia Voldřichová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.80
4 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.90
5 Barbora KubánkováBarbora Kubánková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.33
6 Natálie TušlováNatálie Tušlová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.78
7 Tereza BoháčováTereza Boháčová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.79
8 Jasmína KořenářováJasmína Kořenářová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.80
9 Adéla HolubováAdéla Holubová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.90
10 Žaneta ŽákováŽaneta Žáková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.97
11 Claudie MikulíkováClaudie Mikulíková 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.34
12 Daniela KrálováDaniela Králová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.74
Veronika BittováVeronika Bittová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Eva MaršálkováEva Maršálková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 6.1.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch SeidenglanzVojtěch Seidenglanz
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 3.89 3.613.553.893.890.00.00.0
2 Adam KubataAdam Kubata
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 3.88 3.693.843.883.880.00.00.0
3 Vít PfeiferVít Pfeifer
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 3.65 3.653.36x3.650.00.00.0
Poznámky/pokusy:
" Závod se uskutečnil na neregulérním doskočišti. Výsledky nedávat do tabulek, ale jen do statistik závodníků.
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 6.1.2019 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal RadaMichal Rada
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 4.72 4.724.634.654.720.00.00.0
2 Tomáš NovákTomáš Novák
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 4.61 4.454.614.444.610.00.00.0
3 Vojtěch StříbrnýVojtěch Stříbrný
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 4.43 4.404.354.434.430.00.00.0
4 Ondřej KroupaOndřej Kroupa
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 4.29 4.293.944.014.290.00.00.0
5 Jakub FlorekJakub Florek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 4.22 3.084.224.054.220.00.00.0
6 Vítězslav ČernýVítězslav Černý
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 3.64 3.643.27x3.640.00.00.0
7 Adam DoležalAdam Doležal
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 3.35 3.35x3.253.350.00.00.0
Jakub JandaJakub Janda
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
David KrejčíDavid Krejčí
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Poznámky/pokusy:
" Závod se uskutečnil na neregulérním doskočišti. Výsledky nedávat do tabulek, ale jen do statistik závodníků.
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 6.1.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jitka MaršálkováJitka Maršálková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 5.47 5.295.475.105.470.00.00.0
2 Lucie BahenskáLucie Bahenská
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 5.00 4.904.975.005.000.00.00.0
3 Petra ChalupováPetra Chalupová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 4.80 4.624.804.664.800.00.00.0
4 Nika KroupováNika Kroupová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 4.69 4.584.604.694.690.00.00.0
5 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 4.61 4.294.614.554.610.00.00.0
6 Lucie KrálováLucie Králová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 4.43 4.384.364.434.430.00.00.0
7 Laura ČutkováLaura Čutková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 4.41 x4.41x4.410.00.00.0
8 Kateřina AubrechtováKateřina Aubrechtová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 4.25 4.034.254.164.250.00.00.0
9 Magdalena MolíkováMagdalena Molíková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 4.01 4.01x3.794.010.00.00.0
10 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 3.90 3.723.903.903.900.00.00.0
11 Johana SmrčinováJohana Smrčinová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 3.89 3.87x3.893.890.00.00.0
12 Klára PíchováKlára Píchová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 3.69 3.183.113.693.690.00.00.0
13 Veronika PlacháVeronika Plachá
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 3.32 3.10x3.323.320.00.00.0
Tereza BuštováTereza Buštová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Poznámky/pokusy:
" Závod se uskutečnil na neregulérním doskočišti. Výsledky nedávat do tabulek, ale jen do statistik závodníků.
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 6.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Sofia VoldřichováSofia Voldřichová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 4.50 4.323.674.504.500.00.00.0
2 Nina RadováNina Radová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 4.47 4.474.224.294.470.00.00.0
3 Magdalena FrydrychováMagdalena Frydrychová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 4.29 4.194.294.214.290.00.00.0
4 Jasmína KořenářováJasmína Kořenářová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 4.28 4.04x4.284.280.00.00.0
5 Žaneta ŽákováŽaneta Žáková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 4.10 4.103.883.804.100.00.00.0
6 Barbora KubánkováBarbora Kubánková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 4.02 4.023.373.964.020.00.00.0
7 Kristýna FlosmanováKristýna Flosmanová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 4.02 3.784.023.814.020.00.00.0
8 Claudie MikulíkováClaudie Mikulíková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 3.99 3.863.993.753.990.00.00.0
9 Eva MaršálkováEva Maršálková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 3.76 3.533.603.763.760.00.00.0
10 Daniela KrálováDaniela Králová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 3.71 3.713.65x3.710.00.00.0
11 Natálie TušlováNatálie Tušlová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 3.65 3.653.65x3.650.00.00.0
12 Veronika BittováVeronika Bittová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 3.63 3.613.613.633.630.00.00.0
13 Tereza BoháčováTereza Boháčová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 3.49 3.49xx3.490.00.00.0
Adéla HolubováAdéla Holubová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Poznámky/pokusy:
" Závod se uskutečnil na neregulérním doskočišti. Výsledky nedávat do tabulek, ale jen do statistik závodníků.
Celkem 14 závodníků