výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Zahajovací závody dorostu, juniorů a dospělých

Olomouc (19. 1. 2019)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 19.1.2019 - 11:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 07.02
2 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 07.21
3 Michal SuchánekMichal Suchánek 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 07.29
4 Jan VařekaJan Vařeka 99 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 07.45
Celkem 4 závodníků
Rozběh 02 (so, 19.1.2019 - 11:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej JurákOndřej Jurák 96 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 07.67
2 Ondřej HabrOndřej Habr 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4 07.81
Adam KopecAdam Kopec 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 DNS
Petr MěřínskýPetr Měřínský 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Rozběh 03 (so, 19.1.2019 - 11:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan SadilJan Sadil 96 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 07.71
2 Matěj KelnarMatěj Kelnar 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.11
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 07.02
2 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 07.21
3 Michal SuchánekMichal Suchánek 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 07.29
4 Jan VařekaJan Vařeka 99 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 07.45
5 Ondřej JurákOndřej Jurák 96 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 07.67
6 Jan SadilJan Sadil 96 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 07.71
7 Ondřej HabrOndřej Habr 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4 07.81
8 Matěj KelnarMatěj Kelnar 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.11
Adam KopecAdam Kopec 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 DNS
Petr MěřínskýPetr Měřínský 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 DNS

60 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 19.1.2019 - 12:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 06.91
2 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 07.28
3 Michal SuchánekMichal Suchánek 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 07.29
4 Jan VařekaJan Vařeka 99 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 07.45
Celkem 4 závodníků
Finále B (so, 19.1.2019 - 12:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej JurákOndřej Jurák 96 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 07.69
2 Jan SadilJan Sadil 96 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 07.71
Ondřej HabrOndřej Habr 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 DNS
Matěj KelnarMatěj Kelnar 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 DQ
Poznámky:
dráha číslo 4 DQ podle pravidla 162.7
Celkem 4 závodníků

60 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 19.1.2019 - 11:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 07.34
2 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 07.44
Jan MautnerJan Mautner 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 DNS
Celkem 3 závodníků
Rozběh 02 (so, 19.1.2019 - 11:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 07.46
2 Jakub KuntJakub Kunt 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 07.47
3 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 07.64
4 Radim PlškoRadim Plško 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 07.66
Celkem 4 závodníků
Rozběh 03 (so, 19.1.2019 - 11:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 07.62
2 Martin BelfínMartin Belfín 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.70
3 David JanákDavid Janák 01 JAC BrnoJAC Brno 1 08.14
Filip AdámekFilip Adámek 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Rozběh 04 (so, 19.1.2019 - 11:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Justin DutellyJustin Dutelly 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.49
2 Martin LudvaMartin Ludva 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 08.39
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 07.34
2 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 07.44
3 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 07.46
4 Jakub KuntJakub Kunt 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 07.47
5 Justin DutellyJustin Dutelly 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.49
6 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 07.62
7 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 07.64
8 Radim PlškoRadim Plško 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 07.66
9 Martin BelfínMartin Belfín 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.70
10 David JanákDavid Janák 01 JAC BrnoJAC Brno 1 08.14
11 Martin LudvaMartin Ludva 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 08.39
Jan MautnerJan Mautner 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 DNS
Filip AdámekFilip Adámek 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 DNS

60 m - Junioři (Finále)

Finále A (so, 19.1.2019 - 12:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 07.32
2 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 07.34
3 Justin DutellyJustin Dutelly 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.38
4 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 07.44
Celkem 4 závodníků
Finále B (so, 19.1.2019 - 12:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 07.54
2 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 07.61
3 Radim PlškoRadim Plško 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 07.66
4 Martin BelfínMartin Belfín 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.89
Celkem 4 závodníků
Finále C (so, 19.1.2019 - 12:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David JanákDavid Janák 01 JAC BrnoJAC Brno 2 08.06
2 Martin LudvaMartin Ludva 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 08.31
Celkem 2 závodníků

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (so, 19.1.2019 - 12:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel NevrlaDaniel Nevrla 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.30
2 Ondřej BuráňOndřej Buráň 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 07.31
3 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.41
4 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.44
Celkem 4 závodníků
Finále B (so, 19.1.2019 - 12:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 07.41
2 Tomáš DroppaTomáš Droppa 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 07.52
3 David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 07.62
Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Finále C (so, 19.1.2019 - 12:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 07.65
2 Marek CelfrMarek Celfr 02 JAC BrnoJAC Brno 3 07.69
3 Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš 02 JAC BrnoJAC Brno 4 07.73
4 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 07.75
Celkem 4 závodníků

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 19.1.2019 - 11:25) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel NevrlaDaniel Nevrla 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.23
2 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.35
3 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 07.46
4 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.53
Celkem 4 závodníků
Rozběh 02 (so, 19.1.2019 - 11:25) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej BuráňOndřej Buráň 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 07.40
2 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.45
3 Adam DohnalAdam Dohnal 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 07.73
4 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 JAC BrnoJAC Brno 1 07.80
Celkem 4 závodníků
Rozběh 03 (so, 19.1.2019 - 11:25) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš DroppaTomáš Droppa 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 07.53
2 David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 07.56
3 Marek CelfrMarek Celfr 02 JAC BrnoJAC Brno 1 07.63
4 Dalibor SkopalDalibor Skopal 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.81
Celkem 4 závodníků
Rozběh 04 (so, 19.1.2019 - 11:25) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 07.62
2 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 07.66
3 Radim MlečkaRadim Mlečka 03 JAC BrnoJAC Brno 1 07.73
4 Dominik VachlDominik Vachl 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 07.83
Celkem 4 závodníků
Rozběh 05 (so, 19.1.2019 - 11:25) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš 02 JAC BrnoJAC Brno 3 07.70
2 Vít ZdražilVít Zdražil 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 07.83
3 Jiří NovotnýJiří Novotný 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.91
4 Martin DivínMartin Divín 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 07.93
Celkem 4 závodníků
Rozběh 06 (so, 19.1.2019 - 11:25) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 07.88
2 Štěpán ŠidlákŠtěpán Šidlák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.10
3 Lukáš NevečeřalLukáš Nevečeřal 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 08.13
4 Petr ŠkvorPetr Škvor 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.29
Celkem 4 závodníků
Rozběh 07 (so, 19.1.2019 - 11:25) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan StaněkJan Staněk 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 07.88
2 Jan ČertekJan Čertek 03 JAC BrnoJAC Brno 2 08.04
3 Jakub KopečekJakub Kopeček 03 JAC BrnoJAC Brno 1 08.17
4 Matěj SabelaMatěj Sabela 03 JAC BrnoJAC Brno 4 08.58
Celkem 4 závodníků
Rozběh 08 (so, 19.1.2019 - 11:25) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš PennerTadeáš Penner 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 08.91
2 Michal LudvaMichal Ludva 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 08.94
Samuel DudaSamuel Duda 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 DNS
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel NevrlaDaniel Nevrla 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.23
2 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.35
3 Ondřej BuráňOndřej Buráň 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 07.40
4 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.45
5 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 07.46
6 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.53
6 Tomáš DroppaTomáš Droppa 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 07.53
8 David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 07.56
9 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 07.62
10 Marek CelfrMarek Celfr 02 JAC BrnoJAC Brno 1 07.63
11 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 07.66
12 Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš 02 JAC BrnoJAC Brno 3 07.70
13 Adam DohnalAdam Dohnal 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 07.73
13 Radim MlečkaRadim Mlečka 03 JAC BrnoJAC Brno 1 07.73
15 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 JAC BrnoJAC Brno 1 07.80
16 Dalibor SkopalDalibor Skopal 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.81
17 Dominik VachlDominik Vachl 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 07.83
17 Vít ZdražilVít Zdražil 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 07.83
19 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 07.88
19 Jan StaněkJan Staněk 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 07.88
21 Jiří NovotnýJiří Novotný 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.91
22 Martin DivínMartin Divín 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 07.93
23 Jan ČertekJan Čertek 03 JAC BrnoJAC Brno 2 08.04
24 Štěpán ŠidlákŠtěpán Šidlák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.10
25 Lukáš NevečeřalLukáš Nevečeřal 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 08.13
26 Jakub KopečekJakub Kopeček 03 JAC BrnoJAC Brno 1 08.17
27 Petr ŠkvorPetr Škvor 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.29
28 Matěj SabelaMatěj Sabela 03 JAC BrnoJAC Brno 4 08.58
29 Tadeáš PennerTadeáš Penner 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 08.91
30 Michal LudvaMichal Ludva 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 08.94
Samuel DudaSamuel Duda 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 DNS

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 19.1.2019 - 11:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.88
2 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.94
3 Aneta PalánováAneta Palánová 97 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 08.58
Celkem 3 závodníků
Rozběh 02 (so, 19.1.2019 - 11:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dagmar PoláčkováDagmar Poláčková 96 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3 08.80
2 Šárka PoláškováŠárka Polášková 98 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 08.97
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.88
2 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.94
3 Aneta PalánováAneta Palánová 97 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 08.58
4 Dagmar PoláčkováDagmar Poláčková 96 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3 08.80
5 Šárka PoláškováŠárka Polášková 98 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 08.97

60 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 19.1.2019 - 11:55) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.89
2 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.93
3 Klára PetrášováKlára Petrášová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 08.34
4 Johana MičánkováJohana Mičánková 00 JAC BrnoJAC Brno 1 08.42
Celkem 4 závodníků
Finále B (so, 19.1.2019 - 11:55) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dagmar PoláčkováDagmar Poláčková 96 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3 08.94
2 Šárka PoláškováŠárka Polášková 98 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 08.95
Aneta PalánováAneta Palánová 97 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 DNS
Celkem 3 závodníků

60 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 19.1.2019 - 11:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johana MičánkováJohana Mičánková 00 JAC BrnoJAC Brno 2 08.39
2 Klára PetrášováKlára Petrášová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.43
Celkem 2 závodníků

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 19.1.2019 - 11:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 08.03
2 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 02 JAC BrnoJAC Brno 2 08.30
3 Radka NiebauerováRadka Niebauerová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.50
Celkem 3 závodníků
Rozběh 02 (so, 19.1.2019 - 11:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 08.52
2 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 08.67
3 Agáta TepláAgáta Teplá 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 08.68
Iveta HolešinskáIveta Holešinská 03 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Rozběh 03 (so, 19.1.2019 - 11:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka PallováŠárka Pallová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.62
2 Nela MikeskováNela Mikesková 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 08.77
3 Andrea LetochováAndrea Letochová 02 JAC BrnoJAC Brno 3 08.88
4 Michaela DostálováMichaela Dostálová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 09.06
Celkem 4 závodníků
Rozběh 04 (so, 19.1.2019 - 11:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna GregušováAnna Gregušová 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 08.99
Eliška BezecnáEliška Bezecná 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 DNS
Eliška HenklováEliška Henklová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 DNS
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 08.03
2 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 02 JAC BrnoJAC Brno 2 08.30
3 Radka NiebauerováRadka Niebauerová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.50
4 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 08.52
5 Šárka PallováŠárka Pallová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.62
6 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 08.67
7 Agáta TepláAgáta Teplá 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 08.68
8 Nela MikeskováNela Mikesková 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 08.77
9 Andrea LetochováAndrea Letochová 02 JAC BrnoJAC Brno 3 08.88
10 Anna GregušováAnna Gregušová 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 08.99
11 Michaela DostálováMichaela Dostálová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 09.06
Iveta HolešinskáIveta Holešinská 03 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 1 DNS
Eliška BezecnáEliška Bezecná 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 DNS
Eliška HenklováEliška Henklová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 DNS

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále A (so, 19.1.2019 - 11:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 08.09
2 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 02 JAC BrnoJAC Brno 3 08.36
3 Šárka PallováŠárka Pallová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.51
4 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 08.59
Celkem 4 závodníků
Finále B (so, 19.1.2019 - 11:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 08.67
2 Agáta TepláAgáta Teplá 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 08.74
3 Nela MikeskováNela Mikesková 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 08.85
4 Andrea LetochováAndrea Letochová 02 JAC BrnoJAC Brno 4 09.14
Celkem 4 závodníků
Finále C (so, 19.1.2019 - 11:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela DostálováMichaela Dostálová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 09.06
2 Anna GregušováAnna Gregušová 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 09.08
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Muži (Finále)

Finále (so, 19.1.2019 - 10:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin PokornýMartin Pokorný 88 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.21
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 19.1.2019 - 10:05) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin PokornýMartin Pokorný 88 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.20
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 19.1.2019 - 10:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maxim KňávaMaxim Kňáva 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.74
2 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 13.55
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 19.1.2019 - 10:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 08.75
2 Maxim KňávaMaxim Kňáva 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.87
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 19.1.2019 - 09:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 08.78
2 Jan ČertekJan Čertek 03 JAC BrnoJAC Brno 3 09.30
3 Vít ZdražilVít Zdražil 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 09.69
4 Marek CelfrMarek Celfr 02 JAC BrnoJAC Brno 4 09.78
Celkem 4 závodníků
Rozběh 02 (so, 19.1.2019 - 09:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 09.77
2 Tadeáš PennerTadeáš Penner 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 11.83
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 08.78
2 Jan ČertekJan Čertek 03 JAC BrnoJAC Brno 3 09.30
3 Vít ZdražilVít Zdražil 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 09.69
4 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 09.77
5 Marek CelfrMarek Celfr 02 JAC BrnoJAC Brno 4 09.78
6 Tadeáš PennerTadeáš Penner 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 11.83

60 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále A (so, 19.1.2019 - 10:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ČertekJan Čertek 03 JAC BrnoJAC Brno 3 08.99
2 Vít ZdražilVít Zdražil 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 09.66
3 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 09.79
Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 DNF
Celkem 4 závodníků
Finále B (so, 19.1.2019 - 10:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek CelfrMarek Celfr 02 JAC BrnoJAC Brno 2 10.06
2 Tadeáš PennerTadeáš Penner 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 11.78
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (so, 19.1.2019 - 09:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Simona KotrláSimona Kotrlá 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 DNF
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále A (so, 19.1.2019 - 10:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 09.08
2 Anna KalincováAnna Kalincová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 09.75
3 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 09.96
Anna GregušováAnna Gregušová 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 DNF
Celkem 4 závodníků
Finále B (so, 19.1.2019 - 10:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana VítkováZuzana Vítková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 10.57
2 Michaela DostálováMichaela Dostálová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 11.85
Anna VysloužilováAnna Vysloužilová 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 DNF
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 19.1.2019 - 09:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.93
2 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 09.11
3 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 09.53
4 Anna KalincováAnna Kalincová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 09.58
Celkem 4 závodníků
Rozběh 02 (so, 19.1.2019 - 09:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna GregušováAnna Gregušová 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 10.22
2 Zuzana VítkováZuzana Vítková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 10.41
3 Anna VysloužilováAnna Vysloužilová 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 10.94
4 Michaela DostálováMichaela Dostálová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 11.69
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.93
2 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 09.11
3 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 09.53
4 Anna KalincováAnna Kalincová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 09.58
5 Anna GregušováAnna Gregušová 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 10.22
6 Zuzana VítkováZuzana Vítková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 10.41
7 Anna VysloužilováAnna Vysloužilová 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 10.94
8 Michaela DostálováMichaela Dostálová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 11.69

Skok vysoký - Muži

(so, 19.1.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.651.701.741.781.821.861.901.94
1 Ondřej TesařOndřej Tesař
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
93 2 1.90 -o-xo-xxooxxx
2 Tomáš DočkalTomáš Dočkal
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
97 1 1.82 -ooxoxxoxxx
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Junioři

(so, 19.1.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.501.551.601.651.70
1 Maxim KňávaMaxim Kňáva
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 1 1.65 oooxoxxx
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(so, 19.1.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.401.451.501.551.601.651.701.74
1 Jakub KopečekJakub Kopeček
JAC BrnoJAC Brno
03 5 1.70 --xoooooxxx
2 Miloš PallaMiloš Palla
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 3 1.70 --oxooxooxxx
3 Radim MlečkaRadim Mlečka
JAC BrnoJAC Brno
03 6 1.70 --oooxoxxoxxx
4 Petr DočkalPetr Dočkal
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 2 1.50 ooxxo
5 Tadeáš PennerTadeáš Penner
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 1 1.45 ooxxx
Lukáš VajdaLukáš Vajda
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 4 DNS
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Juniorky

(so, 19.1.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.451.501.551.581.611.641.681.71
1 Veronika ČejnováVeronika Čejnová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
00 2 1.68 oooooxoxxoxxx
2 Karolína BlaťákováKarolína Blaťáková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 1 1.61 oooxooxxx
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(so, 19.1.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.351.401.451.501.551.581.611.64
1 Adéla NeužilováAdéla Neužilová
JAC BrnoJAC Brno
02 3 1.61 ooooxoxoxoxxx
2 Lucie ŠarafínováLucie Šarafínová
JAC BrnoJAC Brno
03 4 1.50 ooooxxx
3 Kateřina LinhartováKateřina Linhartová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 1 1.50 oooxoxxx
Michaela VogelováMichaela Vogelová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
02 2 DNS
Celkem 4 závodníků

Skok o tyči - Muži

(so, 19.1.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.272.372.572.772.872.973.273.573.673.76
1 Henrich StrýčekHenrich Strýček
AC ČejkoviceAC Čejkovice
02 2 3.67 ------xoxooxxx
2 Matěj KelnarMatěj Kelnar
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 1 2.87 xoooxxoxoxxx
Celkem 2 závodníků

Skok o tyči - Junioři

(so, 19.1.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.272.372.572.772.87
1 Justin DutellyJustin Dutelly
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 1 2.77 xooxoxoxxx
Celkem 1 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci

(so, 19.1.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.57
Samuel DudaSamuel Duda
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 1 DNS
Jiří NovotnýJiří Novotný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 2 NM xxx
Celkem 2 závodníků

Skok o tyči - Ženy

(so, 19.1.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3.27
Veronika StrýčkováVeronika Strýčková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
99 1 NM xxx
Celkem 1 závodníků

Skok o tyči - Dorostenky

(so, 19.1.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.972.172.272.37
1 Nela MikeskováNela Mikesková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 2 2.27 oxxooxxx
Eliška HenklováEliška Henklová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 3 DNS
Eliška BezecnáEliška Bezecná
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 1 DNS
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Muži

(so, 19.1.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Milan PírekMilan Pírek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
87 5 6.97 xx6.806.80x6.886.97
2 Štěpán SmutnýŠtěpán Smutný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
96 4 6.80 6.736.80x6.80-x6.78
3 Ondřej HabrOndřej Habr
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
99 1 5.58 -x5.415.41xx5.58
Jan VařekaJan Vařeka
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
99 2 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Adam KopecAdam Kopec
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
99 3 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Junioři

(so, 19.1.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
00 6 6.58 6.536.583.616.583.606.356.40
2 Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 5 6.54 6.356.386.456.45x6.356.54
3 Jan MautnerJan Mautner
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 4 6.45 6.086.006.286.28x6.416.45
4 Jonáš VáverkaJonáš Váverka
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
01 3 5.62 5.625.555.625.625.33--
5 Jakub MrlíkJakub Mrlík
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
00 2 5.51 5.274.965.435.435.405.365.51
6 Martin BelfínMartin Belfín
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
00 1 5.31 5.31xx5.31x-x
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(so, 19.1.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej BuráňOndřej Buráň
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 9 6.39 6.346.396.206.39xxx
2 Daniel NevrlaDaniel Nevrla
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 6 6.05 6.005.976.056.055.56x-
3 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 7 5.96 5.675.755.775.775.825.935.96
4 Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš
JAC BrnoJAC Brno
02 5 5.64 5.365.625.645.645.61x4.77
5 Dominik VachlDominik Vachl
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
02 4 5.29 xx5.295.29x5.16x
6 Lukáš NevečeřalLukáš Nevečeřal
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 3 4.97 x3.954.664.664.974.344.05
7 Matias ŠpičákMatias Špičák
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 2 4.80 4.804.254.184.804.554.324.50
8 Jaromír MlčochJaromír Mlčoch
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 1 4.04 xx4.044.04x3.813.81
Kryštof SládekKryštof Sládek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 8 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Ženy

(so, 19.1.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza BrázdilováTereza Brázdilová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
98 4 5.10 4.985.10x5.10x4.96x
2 Aneta PalánováAneta Palánová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
97 2 4.78 x4.714.784.784.74x4.70
3 Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 3 4.78 3.96x4.704.70x4.78x
4 Dagmar PoláčkováDagmar Poláčková
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
96 1 4.01 3.904.013.744.013.903.983.94
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Juniorky

(so, 19.1.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavlína VašinováPavlína Vašinová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
01 2 4.79 xx4.664.664.754.794.56
2 Simona KotrláSimona Kotrlá
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
01 1 4.69 4.594.694.444.69x4.644.61
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(so, 19.1.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora JelínkováBarbora Jelínková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
02 16 5.18 5.005.184.935.18xxx
2 Eva KubíčkováEva Kubíčková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 15 5.14 5.055.145.005.140.00.00.0
3 Veronika EichlerováVeronika Eichlerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 13 5.03 5.004.964.555.004.925.034.95
4 Adéla HlochováAdéla Hlochová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 11 4.85 x4.75x4.754.634.634.85
5 Anna KalincováAnna Kalincová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 8 4.73 4.734.524.544.734.18--
6 Šárka PallováŠárka Pallová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 9 4.71 4.574.714.674.714.654.57x
7 Radka NiebauerováRadka Niebauerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 1 4.61 4.614.394.574.610.00.00.0
8 Agáta TepláAgáta Teplá
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 12 4.59 4.564.344.554.564.59xx
9 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 14 4.56 4.564.43x4.56x--
10 Zuzana VítkováZuzana Vítková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 10 4.52 4.224.524.404.520.00.00.0
11 Klára AdlerováKlára Adlerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 7 4.43 x4.174.434.430.00.00.0
12 Anna VysloužilováAnna Vysloužilová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
02 6 4.35 x4.353.444.350.00.00.0
13 Kateřina LinhartováKateřina Linhartová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 5 4.32 4.323.884.324.320.00.00.0
14 Barbora ZapletalováBarbora Zapletalová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 2 3.68 3.133.403.683.680.00.00.0
Lucie ŠarafínováLucie Šarafínová
JAC BrnoJAC Brno
03 4 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Iveta HolešinskáIveta Holešinská
ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s...
03 3 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 16 závodníků

Trojskok - Muži

(so, 19.1.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej VodákOndřej Vodák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
98 1 15.29 14.71xx14.7115.0715.2914.99
Celkem 1 závodníků

Trojskok - Junioři

(so, 19.1.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 5 13.67 x12.5013.5013.5013.6713.22-
2 Jonáš VáverkaJonáš Váverka
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
01 4 12.88 12.88xx12.8812.7012.5812.65
3 Maxim KňávaMaxim Kňáva
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 2 12.36 11.8512.3412.2112.3412.30-12.36
4 Jakub MrlíkJakub Mrlík
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
00 3 12.13 11.6911.6011.5811.6912.1311.30x
5 David JanákDavid Janák
JAC BrnoJAC Brno
01 1 11.83 x11.8311.6311.83xx-
Celkem 5 závodníků

Trojskok - Dorostenci

(so, 19.1.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 3 12.88 12.0811.9912.1612.1612.1112.88x
2 David SkřečekDavid Skřeček
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
02 2 11.97 xx11.8111.81xx11.97
3 Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš
JAC BrnoJAC Brno
02 1 11.93 11.8211.93x11.9311.83xx
4 Lukáš BudíkLukáš Budík
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 4 11.81 11.8111.7911.7711.8111.43xx
Celkem 4 závodníků

Trojskok - Ženy

(so, 19.1.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Šárka PoláškováŠárka Polášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
98 1 11.43 x11.4311.2911.43x11.23x
2 Tereza BrázdilováTereza Brázdilová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
98 2 10.79 xx10.7310.7309.7910.7909.73
Celkem 2 závodníků

Trojskok - Juniorky

(so, 19.1.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Johana MičánkováJohana Mičánková
JAC BrnoJAC Brno
00 2 11.76 x09.6211.4911.4911.76xx
2 Nikola DvorskáNikola Dvorská
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
00 1 10.27 x10.27x10.27---
Celkem 2 závodníků

Trojskok - Dorostenky

(so, 19.1.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla NeužilováAdéla Neužilová
JAC BrnoJAC Brno
02 1 10.87 x10.57x10.5710.8710.7410.74
Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 3 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 2 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(so, 19.1.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 5 12.39 11.28x11.3711.37x12.39x
2 Barbora HéžováBarbora Héžová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 4 11.16 11.1610.94x11.1611.1011.06x
3 Klára KlonováKlára Klonová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 3 09.92 09.9209.73x09.92x09.5309.57
4 Andrea LetochováAndrea Letochová
JAC BrnoJAC Brno
02 1 08.70 08.7008.2906.9008.7008.5307.8407.76
5 Aneta MasaříkováAneta Masaříková
Orel VyškovOrel Vyškov
03 2 08.51 08.5108.3208.2708.5108.3807.7807.59
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 19.1.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Leona VargováLeona Vargová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
99 2 12.30 12.2812.1112.3012.3012.2312.0912.29
2 Kateřina BubíkováKateřina Bubíková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
99 1 09.02 08.66x09.0209.02xxx
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky

(so, 19.1.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kristýna ŠtofkováKristýna Štofková
Orel VyškovOrel Vyškov
01 2 09.31 09.3108.9709.0309.3109.30x08.90
2 Eliška HamerníkováEliška Hamerníková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 1 08.79 08.6808.7308.6208.7307.9008.7908.45
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(so, 19.1.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin PonížilMartin Ponížil
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 12 14.35 12.8914.3513.1314.3513.14xx
2 Daniel MatušíkDaniel Matušík
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 11 12.87 11.0012.8512.5612.8512.8712.48x
3 Vojtěch PsotkaVojtěch Psotka
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 2 12.50 xx10.6210.6212.2511.3212.50
4 Matěj SabelaMatěj Sabela
JAC BrnoJAC Brno
03 10 10.63 09.6510.4809.9910.4810.6310.02-
5 Jakub KopečekJakub Kopeček
JAC BrnoJAC Brno
03 4 10.42 10.2410.2210.4210.4210.18x-
6 Michal LudvaMichal Ludva
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 7 09.73 09.7309.7209.6509.730.00.00.0
7 Alexandr ČačaAlexandr Čača
Orel VyškovOrel Vyškov
03 8 09.73 09.4409.7009.7309.7309.41x09.09
8 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný
JAC BrnoJAC Brno
02 9 09.62 09.6208.5308.4309.6208.9708.5908.42
9 Radim MlečkaRadim Mlečka
JAC BrnoJAC Brno
03 5 09.48 09.0409.4809.4509.480.00.00.0
10 David CelýDavid Celý
Orel VyškovOrel Vyškov
02 6 09.48 09.1609.4209.4809.480.00.00.0
11 Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 1 07.97 07.97xx07.970.00.00.0
Matias ŠpičákMatias Špičák
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 3 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři

(so, 19.1.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub HéžaJakub Héža
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
00 4 17.45 16.5117.36x17.3616.6617.4517.06
2 Pavel MišurecPavel Mišurec
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 3 13.47 x12.5013.4713.47xxx
3 Adam BubíkAdam Bubík
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
01 2 12.21 12.0512.2111.6212.2111.46x12.21
4 Martin LudvaMartin Ludva
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
00 1 08.24 07.0907.3108.2408.2407.7807.9907.84
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 19.1.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Miroslav ŠlapotaMiroslav Šlapota
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
54 3 10.59 09.9409.4210.2610.2609.9510.5909.94
2 Roman WeiterRoman Weiter
Orel VyškovOrel Vyškov
75 1 09.78 08.5308.3908.9708.9709.1308.7909.78
Václav KlvaňaVáclav Klvaňa
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
98 2 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 3 závodníků