Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Kontrolní závody dorostu, juniorů a dospělých

Olomouc (26. 1. 2019)
skok vysoký - Muži (sobota, 26.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Benedikt František LochmanBenedikt František Lochman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1.74
2 Tomáš HedrichTomáš Hedrich 89 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1.70
3 Patrik AlbrechtPatrik Albrecht 96 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1.70
skok vysoký - Junioři (sobota, 26.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
skok vysoký - Dorostenci (sobota, 26.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lukáš VajdaLukáš Vajda 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1.70
2 Jakub KopečekJakub Kopeček 03 JAC BrnoJAC Brno 1.60
3 Miloš PallaMiloš Palla 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1.60
skok vysoký - Juniorky (sobota, 26.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla MikulčíkováAdéla Mikulčíková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1.51
skok vysoký - Dorostenky (sobota, 26.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina LinhartováKateřina Linhartová 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1.48
skok o tyči - Muži (sobota, 26.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Patrik AlbrechtPatrik Albrecht 96 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2.71
skok o tyči - Dorostenci (sobota, 26.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Henrich StrýčekHenrich Strýček 02 AC ČejkoviceAC Čejkovice 3.61
2 Jiří NovotnýJiří Novotný 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3.11
3 Matěj KelnarMatěj Kelnar 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2.51
skok o tyči - Ženy (sobota, 26.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika StrýčkováVeronika Strýčková 99 AC ČejkoviceAC Čejkovice 3.31
skok o tyči - Juniorky (sobota, 26.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika JiráčkováVeronika Jiráčková 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2.51
skok o tyči - Dorostenky (sobota, 26.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška HenklováEliška Henklová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2.61
skok daleký - Muži (sobota, 26.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Štěpán SmutnýŠtěpán Smutný 96 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6.71
2 Ondřej HabrOndřej Habr 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5.75
skok daleký - Junioři (sobota, 26.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan MautnerJan Mautner 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6.19
2 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5.69
3 Matěj ŠulcMatěj Šulc 02 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5.56
skok daleký - Dorostenci (sobota, 26.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Benedikt František LochmanBenedikt František Lochman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6.41
2 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5.93
3 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5.67
skok daleký - Ženy (sobota, 26.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5.46
2 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5.23
skok daleký - Juniorky (sobota, 26.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nela GoišováNela Goišová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5.03
2 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5.01
skok daleký - Dorostenky (sobota, 26.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika EichlerováVeronika Eichlerová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5.02
2 Adéla HlochováAdéla Hlochová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4.87
3 Tereza ŠiškováTereza Šišková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4.86
trojskok - Junioři (sobota, 26.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 13.02
2 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 12.56
3 David JanákDavid Janák 01 JAC BrnoJAC Brno 11.89
trojskok - Dorostenci (sobota, 26.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 12.56
trojskok - Juniorky (sobota, 26.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Johana MičánkováJohana Mičánková 00 JAC BrnoJAC Brno 11.72
2 Lenka BurianováLenka Burianová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 11.58
3 Adéla MikulčíkováAdéla Mikulčíková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 10.80
trojskok - Dorostenky (sobota, 26.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 11.09
2 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 02 JAC BrnoJAC Brno 11.08
3 Nela GoišováNela Goišová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 10.54
vrh koulí 3kg - Dorostenky (sobota, 26.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12.10
2 Barbora HéžováBarbora Héžová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11.07
vrh koulí 4kg - Ženy (sobota, 26.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Leona VargováLeona Vargová 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12.23
2 Lenka HornováLenka Hornová 90 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.64
3 Kateřina BubíkováKateřina Bubíková 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 08.67
vrh koulí 4kg - Juniorky (sobota, 26.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Blanka TomáškováBlanka Tomášková 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 13.22
2 Kristýna ŠtofkováKristýna Štofková 01 Orel VyškovOrel Vyškov 09.55
3 Eliška HamerníkováEliška Hamerníková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 08.53
vrh koulí 5kg - Dorostenci (sobota, 26.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch PsotkaVojtěch Psotka 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12.97
2 Alexandr ČačaAlexandr Čača 03 Orel VyškovOrel Vyškov 10.67
3 David CelýDavid Celý 02 Orel VyškovOrel Vyškov 10.08
vrh koulí 6kg - Junioři (sobota, 26.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub HéžaJakub Héža 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 17.26
2 Adam BubíkAdam Bubík 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 12.30
vrh koulí 7,26kg - Muži (sobota, 26.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub VoplakalJakub Voplakal 92 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 14.71
2 Jakub KasalaJakub Kasala 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 11.08
3 Miroslav ŠlapotaMiroslav Šlapota 54 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 09.75