výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Kontrolní závody dorostu, juniorů a dospělých

Olomouc (26. 1. 2019)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 26.1.2019 - 11:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 07.23
2 Jan VařekaJan Vařeka 99 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 07.40
3 Tomáš HedrichTomáš Hedrich 89 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 07.48
4 Ondřej HabrOndřej Habr 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4 07.70
Celkem 4 závodníků

60 m - Muži (Finále)

Finále (so, 26.1.2019 - 12:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 07.23
2 Jan VařekaJan Vařeka 99 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 07.37
3 Tomáš HedrichTomáš Hedrich 89 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 07.55
4 Ondřej HabrOndřej Habr 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4 07.65
Celkem 4 závodníků

60 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 26.1.2019 - 11:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 07.32
2 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 07.46
3 Justin DutellyJustin Dutelly 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.49
Eliáš UrbanEliáš Urban 00 JAC BrnoJAC Brno 1 DNF
Celkem 4 závodníků
Rozběh 02 (so, 26.1.2019 - 11:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 07.57
2 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 07.58
3 Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 07.73
Celkem 3 závodníků
Rozběh 03 (so, 26.1.2019 - 11:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David JanákDavid Janák 01 JAC BrnoJAC Brno 3 07.91
2 Adam GrymAdam Grym 01 JAC BrnoJAC Brno 1 07.96
3 Petr OpatrnýPetr Opatrný 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 08.05
Celkem 3 závodníků

60 m - Junioři (Finále)

Finále A (so, 26.1.2019 - 12:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 07.35
2 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 07.45
3 Justin DutellyJustin Dutelly 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 07.49
4 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 07.58
Celkem 4 závodníků
Finále B (so, 26.1.2019 - 12:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 07.56
2 Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3 07.75
3 Adam GrymAdam Grym 01 JAC BrnoJAC Brno 4 07.89
4 David JanákDavid Janák 01 JAC BrnoJAC Brno 1 07.97
Celkem 4 závodníků

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (so, 26.1.2019 - 12:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel NevrlaDaniel Nevrla 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.33
2 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 3 07.38
3 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 07.53
4 Viliam HromekViliam Hromek 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 07.65
Celkem 4 závodníků
Finále B (so, 26.1.2019 - 12:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 07.59
2 Adam DohnalAdam Dohnal 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 07.61
3 Marek CelfrMarek Celfr 02 JAC BrnoJAC Brno 4 07.64
4 Sebastian RausSebastian Raus 03 JAC BrnoJAC Brno 3 07.65
Celkem 4 závodníků
Finále C (so, 26.1.2019 - 12:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 07.64
2 Jan StaněkJan Staněk 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 07.84
3 Matěj ŠulcMatěj Šulc 02 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 07.89
4 Jiří NovotnýJiří Novotný 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.97
Celkem 4 závodníků

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 26.1.2019 - 11:25) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel NevrlaDaniel Nevrla 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.29
2 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 3 07.34
3 Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 07.49
4 Adam DohnalAdam Dohnal 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 07.63
Celkem 4 závodníků
Rozběh 02 (so, 26.1.2019 - 11:25) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 07.57
2 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 07.66
3 Marek CelfrMarek Celfr 02 JAC BrnoJAC Brno 3 07.68
Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Rozběh 03 (so, 26.1.2019 - 11:25) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viliam HromekViliam Hromek 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 07.61
2 Sebastian RausSebastian Raus 03 JAC BrnoJAC Brno 1 07.65
3 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 07.69
4 Jiří NovotnýJiří Novotný 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.89
Celkem 4 závodníků
Rozběh 04 (so, 26.1.2019 - 11:25) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan StaněkJan Staněk 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 07.85
2 Matěj ŠulcMatěj Šulc 02 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 07.88
3 Petr ŠkvorPetr Škvor 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.17
4 Matěj KelnarMatěj Kelnar 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.19
Celkem 4 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 26.1.2019 - 11:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.03
2 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.51
Celkem 2 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 26.1.2019 - 11:55) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.05
2 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.50
Celkem 2 závodníků

60 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 26.1.2019 - 11:55) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johana MičánkováJohana Mičánková 00 JAC BrnoJAC Brno 1 08.35
2 Adéla KelblováAdéla Kelblová 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4 09.24
Celkem 2 závodníků

60 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 26.1.2019 - 11:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johana MičánkováJohana Mičánková 00 JAC BrnoJAC Brno 2 08.34
2 Adéla KelblováAdéla Kelblová 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3 09.26
Veronika JiráčkováVeronika Jiráčková 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 DNS
Celkem 3 závodníků

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 26.1.2019 - 11:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 02 JAC BrnoJAC Brno 2 08.32
2 Šárka PallováŠárka Pallová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.61
3 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.67
Celkem 3 závodníků
Rozběh 02 (so, 26.1.2019 - 11:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ŠiškováTereza Šišková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.66
2 Nela GoišováNela Goišová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 08.68
3 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 08.77
Celkem 3 závodníků
Rozběh 03 (so, 26.1.2019 - 11:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela DostálováMichaela Dostálová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 08.94
2 Mona AzzaniMona Azzani 02 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 2 08.95
Iveta HolešinskáIveta Holešinská 03 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 3 DQ
Poznámky:
DQ 3. dráha - dle pravidla 162.7.
Celkem 3 závodníků
Rozběh 04 (so, 26.1.2019 - 11:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ŠůstalováKateřina Šůstalová 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 09.51
2 Karolína MachalováKarolína Machalová 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 10.21
Eliška BezecnáEliška Bezecná 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 DNS
Celkem 3 závodníků

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále A (so, 26.1.2019 - 11:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 02 JAC BrnoJAC Brno 2 08.44
2 Šárka PallováŠárka Pallová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.62
3 Tereza ŠiškováTereza Šišková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.84
Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Finále B (so, 26.1.2019 - 11:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 08.76
2 Nela GoišováNela Goišová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 08.88
3 Michaela DostálováMichaela Dostálová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 09.04
4 Mona AzzaniMona Azzani 02 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 4 09.10
Celkem 4 závodníků
Finále C (so, 26.1.2019 - 11:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ŠůstalováKateřina Šůstalová 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 09.48
2 Karolína MachalováKarolína Machalová 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 10.19
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 26.1.2019 - 10:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maxim KňávaMaxim Kňáva 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.93
2 Adam GrymAdam Grym 01 JAC BrnoJAC Brno 3 09.56
3 Petr OpatrnýPetr Opatrný 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 10.18
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 26.1.2019 - 10:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maxim KňávaMaxim Kňáva 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.90
2 Adam GrymAdam Grym 01 JAC BrnoJAC Brno 3 09.63
3 Petr OpatrnýPetr Opatrný 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 10.27
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 26.1.2019 - 09:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 08.57
2 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 3 08.60
3 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 08.75
4 Marek CelfrMarek Celfr 02 JAC BrnoJAC Brno 4 09.49
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 26.1.2019 - 10:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 08.48
2 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 3 08.70
3 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 08.88
4 Marek CelfrMarek Celfr 02 JAC BrnoJAC Brno 4 09.29
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (so, 26.1.2019 - 10:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.36
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 26.1.2019 - 09:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.39
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 26.1.2019 - 09:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla MikulčíkováAdéla Mikulčíková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 09.61
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (so, 26.1.2019 - 10:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla MikulčíkováAdéla Mikulčíková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 09.48
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 26.1.2019 - 10:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 10.34
2 Michaela DostálováMichaela Dostálová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 11.71
3 Karolína MachalováKarolína Machalová 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 13.03
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 26.1.2019 - 09:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 10.48
2 Michaela DostálováMichaela Dostálová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 11.86
3 Karolína MachalováKarolína Machalová 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 13.17
Elena UrbáškováElena Urbášková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 DNS
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Muži

(so, 26.1.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.501.551.601.651.701.741.79
1 Benedikt Franti LochmanBenedikt Franti Lochman
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 4 1.74 ---ooxxoxxx
2 Tomáš HedrichTomáš Hedrich
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
89 1 1.70 ooooxoxxx
3 Patrik AlbrechtPatrik Albrecht
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
96 2 1.70 ooooxxoxxx
Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
83 3 DNS
Adam OravaAdam Orava
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
98 5 DNS
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Junioři

(so, 26.1.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
Maxim KňávaMaxim Kňáva
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 1 DNS
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(so, 26.1.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.501.551.601.651.701.74
1 Lukáš VajdaLukáš Vajda
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 3 1.70 ---ooxxx
2 Jakub KopečekJakub Kopeček
JAC BrnoJAC Brno
03 4 1.60 ooxoxxx
3 Miloš PallaMiloš Palla
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 5 1.60 ooxxoxxx
Jan BartoňJan Bartoň
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 1 DNS
Lukáš NevečeřalLukáš Nevečeřal
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 2 DNS
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Juniorky

(so, 26.1.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.401.451.481.511.55
1 Adéla MikulčíkováAdéla Mikulčíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 2 1.51 oxxoxooxxx
Natálie ČmakalováNatálie Čmakalová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
01 1 DNS
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(so, 26.1.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.401.451.481.51
1 Kateřina LinhartováKateřina Linhartová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 2 1.48 oxxoxxoxxx
Elena UrbáškováElena Urbášková
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
03 3 DNS
Barbora BílkováBarbora Bílková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 1 DNS
Celkem 3 závodníků

Skok o tyči - Muži

(so, 26.1.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.312.412.512.612.712.812.91
1 Patrik AlbrechtPatrik Albrecht
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
96 1 2.71 xoxoooxxoxxx
Celkem 1 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci

(so, 26.1.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.312.412.512.612.712.812.913.113.313.413.513.613.71
1 Henrich StrýčekHenrich Strýček
AC ČejkoviceAC Čejkovice
02 3 3.61 --------xxooooxxx
2 Jiří NovotnýJiří Novotný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 2 3.11 ---o--oxxoxxx
3 Matěj KelnarMatěj Kelnar
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 1 2.51 --xxoxxx
Celkem 3 závodníků

Skok o tyči - Ženy

(so, 26.1.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.312.412.512.612.712.812.913.113.313.41
1 Veronika StrýčkováVeronika Strýčková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
99 1 3.31 --------oxxx
Celkem 1 závodníků

Skok o tyči - Juniorky

(so, 26.1.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.312.412.512.612.71
1 Veronika JiráčkováVeronika Jiráčková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 1 2.51 -oxoxxx
Celkem 1 závodníků

Skok o tyči - Dorostenky

(so, 26.1.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.312.412.512.612.712.812.91
1 Eliška HenklováEliška Henklová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 2 2.61 oxoooxxx
Eliška BezecnáEliška Bezecná
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 1 DNS
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Muži

(so, 26.1.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Štěpán SmutnýŠtěpán Smutný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
96 3 6.71 6.716.58-6.71xxx
2 Ondřej HabrOndřej Habr
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
99 2 5.75 5.465.575.655.655.755.735.75
Jan VařekaJan Vařeka
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
99 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Junioři

(so, 26.1.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan MautnerJan Mautner
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 4 6.19 6.196.07x6.19x6.02x
2 Jakub MrlíkJakub Mrlík
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
00 3 5.69 5.395.575.415.575.695.585.45
3 Matěj ŠulcMatěj Šulc
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
02 1 5.56 5.265.305.065.305.565.195.13
4 Tomáš BognerTomáš Bogner
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
01 2 5.04 4.645.044.845.044.39xx
Eliáš UrbanEliáš Urban
JAC BrnoJAC Brno
00 5 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(so, 26.1.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Benedikt Franti LochmanBenedikt Franti Lochman
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 7 6.41 6.416.406.406.416.016.20x
2 Kryštof SládekKryštof Sládek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 6 5.93 5.625.935.755.935.79xx
3 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 5 5.67 5.505.675.205.675.60xx
4 Jakub KopečekJakub Kopeček
JAC BrnoJAC Brno
03 3 5.39 4.855.394.825.395.175.38x
5 Matěj ŠulcMatěj Šulc
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
02 2 5.34 5.34--5.34-4.495.26
6 Martin HolubMartin Holub
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
02 4 5.15 5.114.92x5.115.15--
7 Jan StaněkJan Staněk
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 1 3.57 x3.57x3.570.00.00.0
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Ženy

(so, 26.1.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 2 5.46 5.445.36x5.445.465.395.08
2 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 1 5.23 5.215.15x5.215.055.205.23
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Juniorky

(so, 26.1.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nela GoišováNela Goišová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 2 5.03 x4.804.724.804.945.034.77
2 Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 3 5.01 x4.92x4.92x4.975.01
Natálie ČmakalováNatálie Čmakalová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
01 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(so, 26.1.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika EichlerováVeronika Eichlerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 10 5.02 4.95x4.584.955.024.964.75
2 Adéla HlochováAdéla Hlochová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 7 4.87 4.574.454.764.764.76x4.87
3 Tereza ŠiškováTereza Šišková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 8 4.86 4.704.684.774.77x4.804.86
4 Šárka PallováŠárka Pallová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 6 4.61 xx4.384.38x4.484.61
5 Michaela BurianováMichaela Burianová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
03 9 4.61 4.61xx4.61x4.24x
6 Klára AdlerováKlára Adlerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 4 4.46 4.45x4.464.464.264.384.40
7 Barbora BílkováBarbora Bílková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 5 4.41 4.164.414.374.41x4.19x
8 Kateřina LinhartováKateřina Linhartová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 3 4.38 4.304.254.384.384.27x4.04
9 Iveta HolešinskáIveta Holešinská
ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s...
03 1 4.30 4.304.304.134.300.00.00.0
10 Mona AzzaniMona Azzani
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
02 2 4.13 x4.104.134.130.00.00.0
Anna KolářováAnna Kolářová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 11 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Elena UrbáškováElena Urbášková
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
03 12 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 12 závodníků

Trojskok - Junioři

(so, 26.1.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jonáš VáverkaJonáš Váverka
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
01 3 13.02 12.9613.0212.5213.0212.13-x
2 Jakub MrlíkJakub Mrlík
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
00 2 12.56 12.2012.0311.8012.20x12.3312.56
3 David JanákDavid Janák
JAC BrnoJAC Brno
01 1 11.89 11.4811.2211.8911.8911.6611.17x
Celkem 3 závodníků

Trojskok - Dorostenci

(so, 26.1.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 1 12.56 12.1712.1212.5612.5612.2912.36x
Michal BujdákMichal Bujdák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 2 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 2 závodníků

Trojskok - Juniorky

(so, 26.1.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Johana MičánkováJohana Mičánková
JAC BrnoJAC Brno
00 3 11.72 x11.72x11.72x11.20x
2 Lenka BurianováLenka Burianová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
00 2 11.58 11.5310.95x11.53x11.5411.58
3 Adéla MikulčíkováAdéla Mikulčíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 1 10.80 10.6410.4910.2910.6410.6010.8010.31
Celkem 3 závodníků

Trojskok - Dorostenky

(so, 26.1.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 4 11.09 x10.50x10.50xx11.09
2 Adéla NeužilováAdéla Neužilová
JAC BrnoJAC Brno
02 3 11.08 10.4910.76-10.7610.81-11.08
3 Nela GoišováNela Goišová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 1 10.54 x10.4110.5410.5410.36xx
4 Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 2 10.54 10.4010.3910.5410.54x09.8109.98
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(so, 26.1.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 2 12.10 12.10xx12.10xx12.05
2 Barbora HéžováBarbora Héžová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 1 11.07 10.07x10.0610.0710.8111.07x
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 26.1.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Leona VargováLeona Vargová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
99 3 12.23 11.6612.2111.4812.2112.2311.71x
2 Lenka HornováLenka Hornová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
90 2 09.64 09.6309.6409.4509.6409.5609.6009.25
3 Kateřina BubíkováKateřina Bubíková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
99 1 08.67 x08.3808.4508.4508.6608.6708.29
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky

(so, 26.1.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Blanka TomáškováBlanka Tomášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 4 13.22 12.8712.21x12.8712.8213.2212.76
2 Kristýna ŠtofkováKristýna Štofková
Orel VyškovOrel Vyškov
01 3 09.55 09.4208.9809.4109.4208.8409.5509.09
3 Eliška HamerníkováEliška Hamerníková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 2 08.53 07.9907.8007.9107.9908.5308.1908.04
4 Adéla KelblováAdéla Kelblová
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
01 1 08.31 --07.0007.0008.1308.3107.97
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(so, 26.1.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch PsotkaVojtěch Psotka
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 5 12.97 12.7412.97x12.9712.54xx
2 Alexandr ČačaAlexandr Čača
Orel VyškovOrel Vyškov
03 3 10.67 09.5010.0109.5910.0110.3110.6710.15
3 David CelýDavid Celý
Orel VyškovOrel Vyškov
02 2 10.08 09.2409.4109.8109.8110.0809.6309.81
Sebastian RausSebastian Raus
JAC BrnoJAC Brno
03 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Jakub KopečekJakub Kopeček
JAC BrnoJAC Brno
03 4 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři

(so, 26.1.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub HéžaJakub Héža
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
00 2 17.26 16.4316.60x16.6017.2117.26x
2 Adam BubíkAdam Bubík
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
01 1 12.30 11.5612.30x12.3012.2511.8411.59
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 26.1.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub VoplakalJakub Voplakal
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
92 4 14.71 14.2114.5414.4214.54x14.71x
2 Jakub KasalaJakub Kasala
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 3 11.08 10.0211.08x11.08xx10.27
3 Miroslav ŠlapotaMiroslav Šlapota
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
54 5 09.75 09.6809.69x09.69x09.7509.63
4 Roman WeiterRoman Weiter
Orel VyškovOrel Vyškov
75 2 09.41 08.7008.7708.4908.7708.8509.0409.41
Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
83 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 5 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Muži

(so, 26.1.2019 - 09:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 11 Tomáš HlavenkaTomáš Hlavenka 77 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 13:09.30
2 12 Tomáš VojtíšekTomáš Vojtíšek 73 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 15:45.05
3 13 Jan ZajícJan Zajíc 53 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 20:07.37
4 15 Kryštof PevnýKryštof Pevný 07 Orel VyškovOrel Vyškov 5 21:23.92
5 14 Stanislav MarekStanislav Marek 42 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 22:10.78
6 16 Václav DostalíkVáclav Dostalík 40 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 23:58.42
Celkem 6 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Ženy

(so, 26.1.2019 - 09:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 1 Veronika JanošíkováVeronika Janošíková 98 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 15:15.83
2 2 Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 16:19.24
3 3 Ivana ŠkařoupkováIvana Škařoupková 74 Orel VyškovOrel Vyškov 3 17:29.71
4 6 Tereza RačanskáTereza Račanská 04 Orel VyškovOrel Vyškov 6 17:54.60
5 8 Michaela ŠkařoupkováMichaela Škařoupková 04 Orel VyškovOrel Vyškov 8 18:22.25
6 7 Šárka KraisováŠárka Kraisová 76 Orel VyškovOrel Vyškov 7 18:48.46
7 4 Anna MálkováAnna Málková 63 Orel VyškovOrel Vyškov 4 18:56.04
8 9 Anna HalasováAnna Halasová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 9 20:48.55
9 10 Daniela PevnáDaniela Pevná 74 Orel VyškovOrel Vyškov 10 21:23.46
5 Leona HanulíkováLeona Hanulíková 02 Orel VyškovOrel Vyškov 5 DNS
Celkem 10 závodníků

Chůze dráha 1000m - Muži

(so, 26.1.2019 - 08:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 8 Čeněk ToporČeněk Topor 07 Orel VyškovOrel Vyškov 2 6:28.18
2 7 Metoděj KraisMetoděj Krais 09 Orel VyškovOrel Vyškov 1 6:40.21
Celkem 2 závodníků

Chůze dráha 1000m - Ženy

(so, 26.1.2019 - 08:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 4 Liliana HolkováLiliana Holková 07 SlovenskoSlovensko 4 5:42.14
2 3 Natália HolkováNatália Holková 10 SlovenskoSlovensko 3 5:57.44
3 5 Markéta KučerováMarkéta Kučerová 08 Orel VyškovOrel Vyškov 5 6:35.21
4 6 Veronika TrnavskáVeronika Trnavská 08 Orel VyškovOrel Vyškov 6 7:07.00
5 1 Kristýna DorazilováKristýna Dorazilová 09 Orel VyškovOrel Vyškov 1 7:11.33
6 2 Anežka HalasováAnežka Halasová 11 Orel VyškovOrel Vyškov 2 7:16.00
Celkem 6 závodníků