Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Kontrolní závody dorostu, juniorů a dospělých

Olomouc (26. 1. 2019)

Skok daleký - Muži

(so, 26.1.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Štěpán SmutnýŠtěpán Smutný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
96 3 6.71 6.716.58-6.71xxx
2 Ondřej HabrOndřej Habr
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
99 2 5.75 5.465.575.655.655.755.735.75
Jan VařekaJan Vařeka
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
99 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Junioři

(so, 26.1.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan MautnerJan Mautner
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 4 6.19 6.196.07x6.19x6.02x
2 Jakub MrlíkJakub Mrlík
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
00 3 5.69 5.395.575.415.575.695.585.45
3 Matěj ŠulcMatěj Šulc
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
02 1 5.56 5.265.305.065.305.565.195.13
4 Tomáš BognerTomáš Bogner
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
01 2 5.04 4.645.044.845.044.39xx
Eliáš UrbanEliáš Urban
JAC BrnoJAC Brno
00 5 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(so, 26.1.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Benedikt František LochmanBenedikt František Lochman
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 7 6.41 6.416.406.406.416.016.20x
2 Kryštof SládekKryštof Sládek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 6 5.93 5.625.935.755.935.79xx
3 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 5 5.67 5.505.675.205.675.60xx
4 Jakub KopečekJakub Kopeček
JAC BrnoJAC Brno
03 3 5.39 4.855.394.825.395.175.38x
5 Matěj ŠulcMatěj Šulc
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
02 2 5.34 5.34--5.34-4.495.26
6 Martin HolubMartin Holub
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
02 4 5.15 5.114.92x5.115.15--
7 Jan StaněkJan Staněk
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 1 3.57 x3.57x3.570.00.00.0
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Ženy

(so, 26.1.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 2 5.46 5.445.36x5.445.465.395.08
2 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 1 5.23 5.215.15x5.215.055.205.23
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Juniorky

(so, 26.1.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nela GoišováNela Goišová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 2 5.03 x4.804.724.804.945.034.77
2 Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 3 5.01 x4.92x4.92x4.975.01
Natálie ČmakalováNatálie Čmakalová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
01 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(so, 26.1.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika EichlerováVeronika Eichlerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 10 5.02 4.95x4.584.955.024.964.75
2 Adéla HlochováAdéla Hlochová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 7 4.87 4.574.454.764.764.76x4.87
3 Tereza ŠiškováTereza Šišková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 8 4.86 4.704.684.774.77x4.804.86
4 Šárka PallováŠárka Pallová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 6 4.61 xx4.384.38x4.484.61
5 Michaela BurianováMichaela Burianová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
03 9 4.61 4.61xx4.61x4.24x
6 Klára AdlerováKlára Adlerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 4 4.46 4.45x4.464.464.264.384.40
7 Barbora BílkováBarbora Bílková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 5 4.41 4.164.414.374.41x4.19x
8 Kateřina LinhartováKateřina Linhartová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 3 4.38 4.304.254.384.384.27x4.04
9 Iveta HolešinskáIveta Holešinská
ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s...
03 1 4.30 4.304.304.134.300.00.00.0
10 Mona AzzaniMona Azzani
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
02 2 4.13 x4.104.134.130.00.00.0
Anna KolářováAnna Kolářová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 11 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Elena UrbáškováElena Urbášková
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
03 12 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 12 závodníků