Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Oddílové utkání sportovních tříd a přípravek - 50 m, 50 m př., dálka, výška

Kladno (10. 1. 2019)

50 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 10.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denis VosykaDenis Vosyka 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 06.80
2 Jan PodubeckýJan Podubecký 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.10
3 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.25
4 David VosykaDavid Vosyka 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.72
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (čt, 10.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej ČermákOndřej Čermák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.75
2 Štěpán RájekŠtěpán Rájek 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.81
3 Anton YushkovAnton Yushkov 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.96
4 Jan HospodárJan Hospodár 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.00
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (čt, 10.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karel LhotákKarel Lhoták 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.09
2 Dan VydraDan Vydra 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.19
3 Kryštof HoráčekKryštof Horáček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.29
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (čt, 10.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktor BulantViktor Bulant 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.46
MS Jakub HradskýJakub Hradský 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.65
Celkem 2 závodníků

50 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 10.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel KulhánekDaniel Kulhánek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.49
2 Matěj BacílekMatěj Bacílek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.54
3 Lukáš MišíkLukáš Mišík 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.60
4 Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.64
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (čt, 10.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch RybářVojtěch Rybář 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.78
2 Lukas CardosoLukas Cardoso 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.79
3 Matěj LipertMatěj Lipert 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.90
4 Filip ŠkubalFilip Škubal 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.93
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (čt, 10.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub CharvátJakub Charvát 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.93
2 Matyáš HavelMatyáš Havel 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.94
3 Daniel SoukupDaniel Soukup 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.97
4 Ondřej ŠátekOndřej Šátek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.98
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (čt, 10.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.98
2 Jakub VelíšekJakub Velíšek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.00
3 Adam HůlaAdam Hůla 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.03
4 Lukáš RosenkranzLukáš Rosenkranz 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.04
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (čt, 10.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam SlavíkAdam Slavík 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.07
2 Jakub PerglerJakub Pergler 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.25
3 Rudolf SelicharRudolf Selichar 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.28
4 Matouš BečkaMatouš Bečka 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.32
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (čt, 10.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek NajmanMarek Najman 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.34
2 Šimon ČernýŠimon Černý 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.54
3 Jakub MračekJakub Mraček 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.60
4 Stanislav ProcházkaStanislav Procházka 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.66
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (čt, 10.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan JamborJan Jambor 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.71
2 Maxmilián KlainMaxmilián Klain 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.84
3 Tomáš LangTomáš Lang 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.84
4 Daniel ZemekDaniel Zemek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.87
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (čt, 10.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří FišerJiří Fišer 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.97
2 Tomáš PlochTomáš Ploch 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.22
3 Jonáš VaněkJonáš Vaněk 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.37
Celkem 3 závodníků

50 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 10.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicole HůlováNicole Hůlová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.08
2 Tereza PavelkováTereza Pavelková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.09
3 Adéla BrichtováAdéla Brichtová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.35
4 Daniela CívkováDaniela Cívková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.36
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (čt, 10.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.42
2 Viktorie NeradováViktorie Neradová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.58
3 Veronika LevákováVeronika Leváková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.72
4 Kateřina VlasatáKateřina Vlasatá 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.78
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (čt, 10.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola CepákováNikola Cepáková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.80
2 Karolína VokurkováKarolína Vokurková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.90
3 Kateřina TůmováKateřina Tůmová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.92
4 Tereza BartíkováTereza Bartíková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.94
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (čt, 10.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna ZaťkováKristýna Zaťková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.24
2 Zuzana VavříkováZuzana Vavříková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.25
3 Ema TlacháčováEma Tlacháčová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.37
4 Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.97
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (čt, 10.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Anna HrabovskáAnna Hrabovská 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.71
MS Agáta DuškováAgáta Dušková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.14
MS Adéla KulihováAdéla Kulihová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.45
4 Kateřina RajdlováKateřina Rajdlová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.50
Celkem 4 závodníků

50 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 10.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 06.88
2 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.15
3 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.20
4 Veronika ČermákováVeronika Čermáková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.60
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (čt, 10.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla VeseláAdéla Veselá 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.81
2 Anna GrigováAnna Grigová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.91
3 Alžběta NovotnáAlžběta Novotná 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.97
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (čt, 10.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna LangováAnna Langová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.93
2 Kateřina MacákováKateřina Macáková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.94
3 Aneta HodíkováAneta Hodíková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.97
4 Rozálie LebduškováRozálie Lebdušková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.01
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (čt, 10.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna PeterkováKristýna Peterková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.04
2 Eliška DubskáEliška Dubská 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.06
3 Karolína BaxováKarolína Baxová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.12
4 Kateřina KotováKateřina Kotová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.16
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (čt, 10.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora BadinováBarbora Badinová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.21
2 Anna HruškováAnna Hrušková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.29
3 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.35
4 Lenka BerkováLenka Berková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.38
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (čt, 10.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ŠrámkováBarbora Šrámková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.40
2 Agáta MarkováAgáta Marková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.45
3 Veronika HovorkováVeronika Hovorková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.49
4 Laura FikesováLaura Fikesová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.59
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (čt, 10.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora LapuníkováBarbora Lapuníková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.69
2 Marie HubnerováMarie Hubnerová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.70
3 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.81
Celkem 3 závodníků
Běh 8 (čt, 10.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika ZadákováVeronika Zadáková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.82
2 Veronika SoučkováVeronika Součková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.25
3 Zděnka NetolickáZděnka Netolická 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.29
Celkem 3 závodníků