Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Oddílové utkání sportovních tříd a přípravek - 50 m, 50 m př., dálka, výška

Kladno (10. 1. 2019)

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(čt, 10.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej ŠátekOndřej Šátek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 08.00
2 Lukáš RosenkranzLukáš Rosenkranz
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 07.77
3 Šimon ČernýŠimon Černý
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 07.50
4 Daniel KulhánekDaniel Kulhánek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 06.84
5 Jakub VelíšekJakub Velíšek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 06.64
6 Lukas CardosoLukas Cardoso
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 06.62
7 Jiří FišerJiří Fišer
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 06.50
8 Daniel SoukupDaniel Soukup
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 06.40
9 Matěj LipertMatěj Lipert
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 06.34
10 Rudolf SelicharRudolf Selichar
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 06.22
11 Jakub CharvátJakub Charvát
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 06.21
12 Tomáš PlochTomáš Ploch
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 06.14
13 Matěj BacílekMatěj Bacílek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 06.05
14= Lukáš MišíkLukáš Mišík
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 06.04
14= Petr ŠidíkPetr Šidík
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 06.04
16 Stanislav ProcházkaStanislav Procházka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 06.00
17 Matyáš HavelMatyáš Havel
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 05.95
18 Václav HerbsVáclav Herbs
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 05.84
19 Marek NajmanMarek Najman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 05.72
20= Maxmilián KlainMaxmilián Klain
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 05.70
20= Jonáš VaněkJonáš Vaněk
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 05.70
22 Jakub PerglerJakub Pergler
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 05.52
23 Filip ŠkubalFilip Škubal
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 05.44
24 Matouš BečkaMatouš Bečka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 05.30
25 Daniel ZemekDaniel Zemek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 05.11
26 Adam HůlaAdam Hůla
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 05.00
27 Jakub MračekJakub Mraček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 04.95
28 Jan JamborJan Jambor
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 04.42
29 Adam SlavíkAdam Slavík
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 04.41
30 Tomáš LangTomáš Lang
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 04.20
31 Vojtěch RybářVojtěch Rybář
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 03.02
Celkem 31 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(čt, 10.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karolína VokurkováKarolína Vokurková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 09.00
2 Kateřina VlasatáKateřina Vlasatá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 08.30
3 Adéla BrichtováAdéla Brichtová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 08.25
4 Tereza BartíkováTereza Bartíková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 08.22
5 Tereza PavelkováTereza Pavelková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 08.00
6 Kristýna ZaťkováKristýna Zaťková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 07.81
7 Viktorie NeradováViktorie Neradová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 07.60
8 Kateřina TůmováKateřina Tůmová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 07.42
9 Kateřina RajdlováKateřina Rajdlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 07.23
10 Zuzana VavříkováZuzana Vavříková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 06.05
MS Anna HrabovskáAnna Hrabovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 09.10
MS Agáta DuškováAgáta Dušková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 07.61
Celkem 12 závodníků