Oddílový víceboj sportovních tříd a přípravek - 50 m, 50 m př., dálka
Kladno (31. 1. 2019)50 m - Dorostenci
(čt, 31.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denis MbumastonDenis Mbumaston | 03 | A. C. TEPO Kladno | 07.2 | |||||||||||||||
2 | Jakub HradskýJakub Hradský | 03 | A. C. TEPO Kladno | 07.4 | |||||||||||||||
3 | Daniel MikešDaniel Mikeš | 04 | A. C. TEPO Kladno | 07.9 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
50 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (čt, 31.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal PolákMichal Polák | 05 | A. C. TEPO Kladno | 06.9 | |||||||||||||||
2 | Ondřej ČermákOndřej Čermák | 05 | A. C. TEPO Kladno | 07.3 | |||||||||||||||
3 | Kryštof HoráčekKryštof Horáček | 05 | A. C. TEPO Kladno | 08.2 | |||||||||||||||
4 | Dan VydraDan Vydra | 05 | A. C. TEPO Kladno | 08.4 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (čt, 31.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán RájekŠtěpán Rájek | 05 | A. C. TEPO Kladno | 07.6 | |||||||||||||||
2 | Jan HospodárJan Hospodár | 04 | A. C. TEPO Kladno | 07.6 | |||||||||||||||
3 | Anton YushkovAnton Yushkov | 05 | A. C. TEPO Kladno | 07.8 | |||||||||||||||
4 | Viktor BulantViktor Bulant | 04 | A. C. TEPO Kladno | 09.6 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (čt, 31.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David VosykaDavid Vosyka | 04 | A. C. TEPO Kladno | 06.6 | |||||||||||||||
2 | Denis VosykaDenis Vosyka | 04 | A. C. TEPO Kladno | 06.9 | |||||||||||||||
3 | Martin BohmMartin Bohm | 04 | A. C. TEPO Kladno | 07.1 | |||||||||||||||
4 | Karel LhotákKarel Lhoták | 04 | A. C. TEPO Kladno | 07.8 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
50 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (čt, 31.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin DonynetsMartin Donynets | 06 | A. C. TEPO Kladno | 07.6 | |||||||||||||||
2 | Lukas CardosoLukas Cardoso | 06 | A. C. TEPO Kladno | 07.8 | |||||||||||||||
3 | Jakub VelíšekJakub Velíšek | 06 | A. C. TEPO Kladno | 08.1 | |||||||||||||||
4 | Daniel ZemekDaniel Zemek | 06 | A. C. TEPO Kladno | 08.3 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (čt, 31.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj BacílekMatěj Bacílek | 07 | A. C. TEPO Kladno | 07.3 | |||||||||||||||
2 | Daniel SoukupDaniel Soukup | 06 | A. C. TEPO Kladno | 07.5 | |||||||||||||||
3 | Václav HerbsVáclav Herbs | 06 | A. C. TEPO Kladno | 08.0 | |||||||||||||||
4 | Filip ŠkubalFilip Škubal | 06 | A. C. TEPO Kladno | 08.1 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (čt, 31.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš MišíkLukáš Mišík | 06 | A. C. TEPO Kladno | 07.7 | |||||||||||||||
2 | Marek NajmanMarek Najman | 07 | A. C. TEPO Kladno | 08.0 | |||||||||||||||
3 | Maxmilián KlainMaxmilián Klain | 06 | A. C. TEPO Kladno | 08.9 | |||||||||||||||
4 | Tomáš LangTomáš Lang | 07 | A. C. TEPO Kladno | 09.2 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 4 (čt, 31.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rudolf SelicharRudolf Selichar | 06 | A. C. TEPO Kladno | 07.7 | |||||||||||||||
2 | Matouš BečkaMatouš Bečka | 07 | A. C. TEPO Kladno | 07.8 | |||||||||||||||
3 | Adam HůlaAdam Hůla | 07 | A. C. TEPO Kladno | 08.0 | |||||||||||||||
4 | Tomáš PlochTomáš Ploch | 06 | A. C. TEPO Kladno | 08.6 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 5 (čt, 31.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr ŠidíkPetr Šidík | 07 | A. C. TEPO Kladno | 08.2 | |||||||||||||||
2 | Stanislav ProcházkaStanislav Procházka | 07 | A. C. TEPO Kladno | 08.4 | |||||||||||||||
3 | Tobiáš KalinaTobiáš Kalina | 07 | A. C. TEPO Kladno | 08.6 | |||||||||||||||
4 | Jonáš VaněkJonáš Vaněk | 07 | A. C. TEPO Kladno | 09.1 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
50 m - Dorostenky
(čt, 31.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna HrabovskáAnna Hrabovská | 03 | A. C. TEPO Kladno | 07.5 | |||||||||||||||
2 | Agáta DuškováAgáta Dušková | 03 | A. C. TEPO Kladno | 07.7 | |||||||||||||||
3 | Adéla KulihováAdéla Kulihová | 03 | A. C. TEPO Kladno | 08.1 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
50 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (čt, 31.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza PavelkováTereza Pavelková | 05 | A. C. TEPO Kladno | 07.0 | |||||||||||||||
2 | Nicole HůlováNicole Hůlová | 04 | A. C. TEPO Kladno | 07.1 | |||||||||||||||
3 | Adéla BrichtováAdéla Brichtová | 05 | A. C. TEPO Kladno | 07.1 | |||||||||||||||
4 | Adéla AlexováAdéla Alexová | 04 | A. C. TEPO Kladno | 07.2 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (čt, 31.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniela CívkováDaniela Cívková | 05 | A. C. TEPO Kladno | 07.2 | |||||||||||||||
2 | Tereza BartíkováTereza Bartíková | 04 | A. C. TEPO Kladno | 07.5 | |||||||||||||||
3 | Viktorie NeradováViktorie Neradová | 04 | A. C. TEPO Kladno | 07.8 | |||||||||||||||
4 | Kateřina VlasatáKateřina Vlasatá | 04 | A. C. TEPO Kladno | 08.1 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (čt, 31.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina TůmováKateřina Tůmová | 05 | A. C. TEPO Kladno | 07.6 | |||||||||||||||
2 | Nikola CepákováNikola Cepáková | 05 | A. C. TEPO Kladno | 07.6 | |||||||||||||||
3 | Kristýna ZaťkováKristýna Zaťková | 05 | A. C. TEPO Kladno | 08.2 | |||||||||||||||
4 | Nikola ŠulcováNikola Šulcová | 04 | A. C. TEPO Kladno | 08.2 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 4 (čt, 31.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína VokurkováKarolína Vokurková | 05 | A. C. TEPO Kladno | 07.7 | |||||||||||||||
2 | Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná | 05 | A. C. TEPO Kladno | 07.7 | |||||||||||||||
3 | Ema TlacháčováEma Tlacháčová | 04 | A. C. TEPO Kladno | 08.0 | |||||||||||||||
4 | Kateřina RajdlováKateřina Rajdlová | 05 | A. C. TEPO Kladno | 08.6 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
50 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (čt, 31.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza HassmannováTereza Hassmannová | 06 | A. C. TEPO Kladno | 07.0 | |||||||||||||||
2 | Kateřina MacákováKateřina Macáková | 06 | A. C. TEPO Kladno | 07.5 | |||||||||||||||
3 | Kristýna PeterkováKristýna Peterková | 06 | A. C. TEPO Kladno | 07.9 | |||||||||||||||
4 | Zděnka NetolickáZděnka Netolická | 06 | A. C. TEPO Kladno | 08.8 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (čt, 31.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rozálie LebduškováRozálie Lebdušková | 06 | A. C. TEPO Kladno | 08.2 | |||||||||||||||
2 | Lenka BerkováLenka Berková | 06 | A. C. TEPO Kladno | 08.2 | |||||||||||||||
3 | Veronika HovorkováVeronika Hovorková | 06 | A. C. TEPO Kladno | 08.4 | |||||||||||||||
4 | Marie HubnerováMarie Hubnerová | 06 | A. C. TEPO Kladno | 08.7 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (čt, 31.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška DubskáEliška Dubská | 06 | A. C. TEPO Kladno | 07.8 | |||||||||||||||
2 | Anna HruškováAnna Hrušková | 06 | A. C. TEPO Kladno | 08.2 | |||||||||||||||
3 | Veronika SoučkováVeronika Součková | 06 | A. C. TEPO Kladno | 08.6 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 4 (čt, 31.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Agáta MarkováAgáta Marková | 07 | A. C. TEPO Kladno | 08.3 | |||||||||||||||
2 | Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová | 07 | A. C. TEPO Kladno | 08.4 | |||||||||||||||
3 | Barbora LapuníkováBarbora Lapuníková | 07 | A. C. TEPO Kladno | 09.2 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 5 (čt, 31.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina ČermákováKateřina Čermáková | 07 | A. C. TEPO Kladno | 08.4 | |||||||||||||||
2 | Barbora ŠrámkováBarbora Šrámková | 07 | A. C. TEPO Kladno | 08.4 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok vysoký - Žáci
(čt, 31.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan HospodárJan Hospodár
A. C. TEPO Kladno |
04 | 1.35 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
skok vysoký - Ml. žáci
(čt, 31.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Rudolf SelicharRudolf Selichar
A. C. TEPO Kladno |
06 | 1.25 | ||||||||||||||||
2 |
Maxmilián KlainMaxmilián Klain
A. C. TEPO Kladno |
06 | 1.20 | ||||||||||||||||
3 |
Stanislav ProcházkaStanislav Procházka
A. C. TEPO Kladno |
07 | 1.15 | ||||||||||||||||
4 |
Tomáš PlochTomáš Ploch
A. C. TEPO Kladno |
06 | 1.15 | ||||||||||||||||
5 |
Jonáš VaněkJonáš Vaněk
A. C. TEPO Kladno |
07 | 1.00 | ||||||||||||||||
6 |
Tomáš LangTomáš Lang
A. C. TEPO Kladno |
07 | 1.00 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok vysoký - Žákyně
(čt, 31.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adéla AlexováAdéla Alexová
A. C. TEPO Kladno |
04 | 1.40 | ||||||||||||||||
2 |
Adéla BrichtováAdéla Brichtová
A. C. TEPO Kladno |
05 | 1.35 | ||||||||||||||||
3 |
Daniela CívkováDaniela Cívková
A. C. TEPO Kladno |
05 | 1.30 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok vysoký - Ml. žákyně
(čt, 31.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lenka BerkováLenka Berková
A. C. TEPO Kladno |
06 | 1.35 | ||||||||||||||||
2 |
Kristýna PeterkováKristýna Peterková
A. C. TEPO Kladno |
06 | 1.30 | ||||||||||||||||
3 |
Kateřina MacákováKateřina Macáková
A. C. TEPO Kladno |
06 | 1.25 | ||||||||||||||||
4 |
Agáta MarkováAgáta Marková
A. C. TEPO Kladno |
07 | 1.10 | ||||||||||||||||
5 |
Barbora LapuníkováBarbora Lapuníková
A. C. TEPO Kladno |
07 | 1.10 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok daleký - Dorostenci
(čt, 31.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Denis MbumastonDenis Mbumaston
A. C. TEPO Kladno |
03 | 4.90 | ||||||||||||||||
2 |
Jakub HradskýJakub Hradský
A. C. TEPO Kladno |
03 | 4.29 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok daleký - Žáci
(čt, 31.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
David VosykaDavid Vosyka
A. C. TEPO Kladno |
04 | 5.31 | ||||||||||||||||
2 |
Denis VosykaDenis Vosyka
A. C. TEPO Kladno |
04 | 4.80 | ||||||||||||||||
3 |
Martin BohmMartin Bohm
A. C. TEPO Kladno |
04 | 4.36 | ||||||||||||||||
4 |
Ondřej ČermákOndřej Čermák
A. C. TEPO Kladno |
05 | 4.32 | ||||||||||||||||
5 |
Karel LhotákKarel Lhoták
A. C. TEPO Kladno |
04 | 4.15 | ||||||||||||||||
6 |
Daniel MikešDaniel Mikeš
A. C. TEPO Kladno |
04 | 3.85 | ||||||||||||||||
7 |
Kryštof HoráčekKryštof Horáček
A. C. TEPO Kladno |
05 | 3.79 | ||||||||||||||||
8 |
Dan VydraDan Vydra
A. C. TEPO Kladno |
05 | 3.50 | ||||||||||||||||
9 |
Anton YushkovAnton Yushkov
A. C. TEPO Kladno |
05 | 3.45 | ||||||||||||||||
Viktor BulantViktor Bulant
A. C. TEPO Kladno |
04 | NM | |||||||||||||||||
Michal PolákMichal Polák
A. C. TEPO Kladno |
05 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci
(čt, 31.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Daniel SoukupDaniel Soukup
A. C. TEPO Kladno |
06 | 4.31 | ||||||||||||||||
2 |
Václav HerbsVáclav Herbs
A. C. TEPO Kladno |
06 | 3.92 | ||||||||||||||||
3 |
Matěj BacílekMatěj Bacílek
A. C. TEPO Kladno |
07 | 3.89 | ||||||||||||||||
4 |
Lukáš MišíkLukáš Mišík
A. C. TEPO Kladno |
06 | 3.82 | ||||||||||||||||
5 |
Filip ŠkubalFilip Škubal
A. C. TEPO Kladno |
06 | 3.79 | ||||||||||||||||
6 |
Marek NajmanMarek Najman
A. C. TEPO Kladno |
07 | 3.71 | ||||||||||||||||
7 |
Petr ŠidíkPetr Šidík
A. C. TEPO Kladno |
07 | 3.71 | ||||||||||||||||
8 |
Tobiáš KalinaTobiáš Kalina
A. C. TEPO Kladno |
07 | 3.69 | ||||||||||||||||
9 |
Martin DonynetsMartin Donynets
A. C. TEPO Kladno |
06 | 3.54 | ||||||||||||||||
10 |
Jakub VelíšekJakub Velíšek
A. C. TEPO Kladno |
06 | 3.50 | ||||||||||||||||
11 |
Matouš BečkaMatouš Bečka
A. C. TEPO Kladno |
07 | 3.49 | ||||||||||||||||
12 |
Daniel ZemekDaniel Zemek
A. C. TEPO Kladno |
06 | 3.31 | ||||||||||||||||
13 |
Adam HůlaAdam Hůla
A. C. TEPO Kladno |
07 | 3.31 | ||||||||||||||||
14 |
Lukas CardosoLukas Cardoso
A. C. TEPO Kladno |
06 | 3.29 | ||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
skok daleký - Dorostenky
(čt, 31.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Anna HrabovskáAnna Hrabovská
A. C. TEPO Kladno |
03 | 4.34 | ||||||||||||||||
2 |
Adéla KulihováAdéla Kulihová
A. C. TEPO Kladno |
03 | 3.25 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok daleký - Žákyně
(čt, 31.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Nicole HůlováNicole Hůlová
A. C. TEPO Kladno |
04 | 4.60 | ||||||||||||||||
2 |
Viktorie NeradováViktorie Neradová
A. C. TEPO Kladno |
04 | 4.10 | ||||||||||||||||
3 |
Ema TlacháčováEma Tlacháčová
A. C. TEPO Kladno |
04 | 3.89 | ||||||||||||||||
4 |
Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná
A. C. TEPO Kladno |
05 | 3.77 | ||||||||||||||||
5 |
Kateřina VlasatáKateřina Vlasatá
A. C. TEPO Kladno |
04 | 3.75 | ||||||||||||||||
6 |
Kateřina TůmováKateřina Tůmová
A. C. TEPO Kladno |
05 | 3.74 | ||||||||||||||||
7 |
Nikola CepákováNikola Cepáková
A. C. TEPO Kladno |
05 | 3.62 | ||||||||||||||||
8 |
Kateřina RajdlováKateřina Rajdlová
A. C. TEPO Kladno |
05 | 3.25 | ||||||||||||||||
9 |
Kristýna ZaťkováKristýna Zaťková
A. C. TEPO Kladno |
05 | 3.12 | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně
(čt, 31.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kateřina MacákováKateřina Macáková
A. C. TEPO Kladno |
06 | 3.85 | ||||||||||||||||
2 |
Rozálie LebduškováRozálie Lebdušková
A. C. TEPO Kladno |
06 | 3.83 | ||||||||||||||||
3 |
Veronika HovorkováVeronika Hovorková
A. C. TEPO Kladno |
06 | 3.60 | ||||||||||||||||
4 |
Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová
A. C. TEPO Kladno |
07 | 3.50 | ||||||||||||||||
5 |
Barbora ŠrámkováBarbora Šrámková
A. C. TEPO Kladno |
07 | 3.23 | ||||||||||||||||
6 |
Eliška DubskáEliška Dubská
A. C. TEPO Kladno |
06 | 3.01 | ||||||||||||||||
7 |
Kateřina ČermákováKateřina Čermáková
A. C. TEPO Kladno |
07 | 2.99 | ||||||||||||||||
8 |
Anna HruškováAnna Hrušková
A. C. TEPO Kladno |
06 | 2.88 | ||||||||||||||||
Zděnka NetolickáZděnka Netolická
A. C. TEPO Kladno |
06 | NM | |||||||||||||||||
Veronika SoučkováVeronika Součková
A. C. TEPO Kladno |
06 | NM | |||||||||||||||||
Marie HubnerováMarie Hubnerová
A. C. TEPO Kladno |
06 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |