Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo extraligy mužů a žen

Kladno (10. 6. 2006)

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 10.6.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Peter ŽňavaPeter Žňava 82 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 46.01 11
2 Karel BláhaKarel Bláha 75 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 46.26 9
3 Filip KlvaňaFilip Klvaňa 77 AC TurnovAC Turnov 46.56 8
4 Václav BláhaVáclav Bláha 80 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 47.43 7
5 Pavel JiráňPavel Jiráň 85 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 47.89 6
6 Jan MazanecJan Mazanec 82 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 48.89 1
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 10.6.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan HanzlJan Hanzl 78 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 47.95 5
2 Theodor JarešTheodor Jareš 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 48.31 4
3 Marek HrubýMarek Hrubý 86 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 48.44 3
4 Petr BranišPetr Braniš 82 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 48.96
Josef RepčíkJosef Repčík 86 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno NP
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 10.6.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marcel LopuchovskýMarcel Lopuchovský 77 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 47.45
2 Jan VrbaJan Vrba 82 LIAZ JablonecLIAZ Jablonec 47.71
3 Richard SynekRichard Synek 84 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 48.78 2
4 Jan RusJan Rus 85 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 49.06
5 Michal ŠnebergerMichal Šneberger 78 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 49.56
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 10.6.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš SokolLukáš Sokol 87 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 49.57
2 Ondřej KubalaOndřej Kubala 85 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 50.73
3 Michal ProcházkaMichal Procházka 82 USK PrahaUSK Praha 51.08
Josef PelikánJosef Pelikán 84 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice NP
Celkem 4 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 10.6.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucia KlocováLucia Klocová 83 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 53.37 11
2 Jitka BartoničkováJitka Bartoničková 85 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 53.78 9
3 Veronika MráčkováVeronika Mráčková 82 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 54.60 8
4 Eva JelínkováEva Jelínková 83 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 54.66 7
5 Anna NentwigAnna Nentwig 83 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 54.94 5
6 Ludmila FormanováLudmila Formanová 74 USK PrahaUSK Praha 55.36 4
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 10.6.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika JelínkováVeronika Jelínková 80 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 54.87 6
2 Lenka OstravskáLenka Ostravská 79 USK PrahaUSK Praha 55.62 3
3 Eva FollnerováEva Follnerová 80 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 55.70 2
4 Veronika PlesarováVeronika Plesarová 84 USK PrahaUSK Praha 56.83 1
5 Gabriela ProrokováGabriela Proroková 86 USK PrahaUSK Praha 57.07
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 10.6.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka ŠvábíkováLenka Švábíková 84 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 57.25
2 Tereza ŠediváTereza Šedivá 85 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 58.13
3 Simona ServitováSimona Servitová 87 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 58.47
4 Jana SajdokováJana Sajdoková 87 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 59.02
Dana ŠatrováDana Šatrová 86 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha NP
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 10.6.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta PlzenskáMarkéta Plzenská 88 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 58.36
2 Jana NeradováJana Neradová 86 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 59.62
3 Zlata PolonyováZlata Polonyová 88 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 59.84
4 Martina KlesnilováMartina Klesnilová 90 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 60.73
Celkem 4 závodníků