výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Meziokresní přebory přípravek a žactva ve skoku dalekém

Opava (16. 1. 2019)

Skok daleký - Žáci

(st, 16.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš VinckerTomáš Vincker
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
05 4.75
2 David ŠoltysDavid Šoltys
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
05 3.82
3 Michael HrabecMichael Hrabec
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
05 3.81
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(st, 16.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
07 3.59
2 Jan MrózekJan Mrózek
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 3.48
3 Tomáš PrzybylaTomáš Przybyla
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 3.42
4 Tomáš KovářTomáš Kovář
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 3.37
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(st, 16.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marie ŠípkováMarie Šípková
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
04 4.61
2 Kateřina MendlováKateřina Mendlová
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
04 4.06
3 Anežka MařádkováAnežka Mařádková
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
05 4.06
4 Kristýna HablováKristýna Hablová
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
05 3.81
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(st, 16.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karolína KřížováKarolína Křížová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 4.38
2 Veronika BelásováVeronika Belásová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 3.77
3 Klára RitnošíkováKlára Ritnošíková
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
06 3.77
4 Barbora KerlinováBarbora Kerlinová
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
07 3.34
5 Elen HonkováElen Honková
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
07 3.04
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši

(st, 16.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan RichterJan Richter
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 3.79
2 Tadeáš VěntusTadeáš Věntus
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
11 3.01
3 Jakub JíraJakub Jíra
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
12 2.61
4 Matouš KořistkaMatouš Kořistka
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
12 1.79
5 Šimon GlacŠimon Glac
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
13 1.64
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(st, 16.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš HejdukLukáš Hejduk
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
09 4.08
2 Robin WinklerRobin Winkler
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
08 3.39
3 Jonáš VinckerJonáš Vincker
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
08 3.32
4 Patrik CiompaPatrik Ciompa
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
08 2.88
5 Vojtěch DouchaVojtěch Doucha
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
07 2.87
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky

(st, 16.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karen BitomskáKaren Bitomská
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
12 2.95
2 Viktorie TrubkováViktorie Trubková
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
12 2.91
3= Johanka KláskováJohanka Klásková
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
13 2.68
3= Johanka MařádkováJohanka Mařádková
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
11 2.68
5 Adéla HlávkováAdéla Hlávková
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
12 2.35
6 Apolenka MařádkováApolenka Mařádková
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
11 2.33
7 Nikol ŠvarcováNikol Švarcová
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
12 2.31
8 Nikol ŠvarcováNikol Švarcová
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
12 2.18
9 Adéla HavrlantováAdéla Havrlantová
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
13 1.88
10 Adina RaškováAdina Rašková
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
13 1.44
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(st, 16.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anna PunčochářováAnna Punčochářová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
08 3.98
2 Eliška ZarembováEliška Zarembová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
08 3.48
3= Zuzana ŠvrčinováZuzana Švrčinová
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
09 3.41
3= Adriana SwienczkováAdriana Swienczková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
08 3.41
5 Aneta BitomskáAneta Bitomská
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
09 3.33
6 Tereza WiaczkováTereza Wiaczková
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
08 3.32
7 Tereza NěmčíkováTereza Němčíková
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
08 3.18
8 Lucie KuzníkováLucie Kuzníková
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
09 3.12
9 Karolína MichlováKarolína Michlová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
09 3.01
10 Sára TkačíkováSára Tkačíková
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
08 2.98
11 Sofia DiazSofia Diaz
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
08 2.74
12 Melanie MaculíkováMelanie Maculíková
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
08 2.64
Celkem 12 závodníků