Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Ostrava (1. - 2. 7. 2006)

800 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 1.7.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin HošekMartin Hošek 87 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 1:59.97
2 Jan KraslJan Krasl 88 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 2:00.09
3 Lukáš JanákLukáš Janák 88 TJ Auto Škoda Mladá BoleslavTJ Auto Škoda Mladá Boleslav 2:00.50
4 Jakub HřibJakub Hřib 88 AK KroměřížAK Kroměříž 2:01.11
5 Lukáš PašekLukáš Pašek 88 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:01.22
6 Martin NohýnekMartin Nohýnek 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2:02.87
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 1.7.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Pavel JavůrekPavel Javůrek 88 AC ČáslavAC Čáslav 1:57.63
2 Jiří TůmaJiří Tůma 88 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1:57.65
3 Petr KrchPetr Krch 88 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1:57.84
4 Martin VavrlaMartin Vavrla 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:58.41
5 Karel ProkopecKarel Prokopec 87 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1:59.39
6 Adam BöckAdam Böck 87 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 1:59.53
7 Eduard BenešEduard Beneš 87 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 2:02.12
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 1.7.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Pavel SyřištěPavel Syřiště 88 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1:56.61
2 Michal PašekMichal Pašek 87 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1:56.87
3 Michal KočíMichal Kočí 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:57.16
4 Ondřej KličkaOndřej Klička 88 TJ SvitavyTJ Svitavy 1:58.66
5 Michal ČervinkaMichal Červinka 87 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:00.59
6 Martin HečkoMartin Hečko 87 AK ZlínAK Zlín 2:00.89
Celkem 6 závodníků

800 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 2.7.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin HošekMartin Hošek 87 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2:01.40
2 Pavel JavůrekPavel Javůrek 88 AC ČáslavAC Čáslav 2:01.67
3 Michal PašekMichal Pašek 87 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:01.70
4 Jan KraslJan Krasl 88 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 2:02.14
5 Jiří TůmaJiří Tůma 88 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2:02.34
6 Michal KočíMichal Kočí 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:02.36
7 Pavel SyřištěPavel Syřiště 88 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2:02.47
8 Petr KrchPetr Krch 88 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:02.89
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 1.7.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Radek JohannaRadek Johanna 89 AK BílinaAK Bílina 1:57.56
2 Tomáš BöhmTomáš Böhm 89 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 1:57.66
3 Daniel ČenščákDaniel Čenščák 90 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 1:58.17
4 Vojtěch JurásekVojtěch Jurásek 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2:00.24
5 David BujnovskýDavid Bujnovský 89 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 2:01.30
6 Viktor VitoulViktor Vitoul 90 ASK BlanskoASK Blansko 2:04.66
7 Matěj ZichoMatěj Zicho 89 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:05.04
8 Vojtěch KamenskýVojtěch Kamenský 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:05.79
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 1.7.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ladislav SteinerLadislav Steiner 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:00.79
2 Michal PavlíčekMichal Pavlíček 90 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 2:00.81
3 Pavel RybišárPavel Rybišár 90 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:01.01
4 Tomáš BuřilTomáš Buřil 89 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 2:01.53
5 Dominik StadlerDominik Stadler 89 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:01.66
6 Milan VlčekMilan Vlček 89 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:04.31
7 Ondřej ŠípOndřej Šíp 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:04.38
8 David RichtarDavid Richtar 90 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 2:08.48
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 2.7.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Pavel RybišárPavel Rybišár 90 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:00.44
2 Daniel ČenščákDaniel Čenščák 90 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 2:00.60
3 Ladislav SteinerLadislav Steiner 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:00.73
4 Vojtěch JurásekVojtěch Jurásek 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2:01.01
5 Tomáš BöhmTomáš Böhm 89 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 2:01.04
6 Michal PavlíčekMichal Pavlíček 90 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 2:01.75
7 Radek JohannaRadek Johanna 89 AK BílinaAK Bílina 2:04.11
8 David BujnovskýDavid Bujnovský 89 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 2:07.17
Celkem 8 závodníků

800 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 1.7.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza ČapkováTereza Čapková 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:18.92
2 Petra DupalováPetra Dupalová 87 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:20.87
3 Anna DrobnáAnna Drobná 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:21.04
4 Lenka RyzákováLenka Ryzáková 88 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:23.45
Michaela KuříkováMichaela Kuříková 88 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. DNF
Zuzana MálkováZuzana Málková 88 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 1.7.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Sylvie SlavíkováSylvie Slavíková 87 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:19.24
2 Zuzana RouskováZuzana Rousková 88 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:19.41
3 Zuzana BilováZuzana Bilová 87 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 2:19.54
4 Kateřina DudkováKateřina Dudková 88 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2:20.37
5 Barbora VývodováBarbora Vývodová 88 AK ZlínAK Zlín 2:24.71
6 Hana SklenářováHana Sklenářová 88 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:29.36
Celkem 6 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 2.7.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza ČapkováTereza Čapková 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:06.54
2 Zuzana RouskováZuzana Rousková 88 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:11.32
3 Sylvie SlavíkováSylvie Slavíková 87 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:11.41
4 Kateřina DudkováKateřina Dudková 88 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2:15.18
5 Zuzana BilováZuzana Bilová 87 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 2:16.92
6 Petra DupalováPetra Dupalová 87 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:17.01
7 Anna DrobnáAnna Drobná 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:23.55
8 Lenka RyzákováLenka Ryzáková 88 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:29.27
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 1.7.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Markéta MackováMarkéta Macková 90 SKP Union ChebSKP Union Cheb 2:18.61
2 Radka StružkováRadka Stružková 89 AK OlomoucAK Olomouc 2:18.90
3 Martina KlesnilováMartina Klesnilová 90 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:18.92
4 Natalia GrotováNatalia Grotová 90 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:20.00
5 Jana JavůrkováJana Javůrková 89 AC ČáslavAC Čáslav 2:22.68
6 Tereza ŠedováTereza Šedová 90 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 2:34.60
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 1.7.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Markéta KrejčíMarkéta Krejčí 89 Batt klub N.Město na Mor.Batt klub N.Město na Mor. 2:18.68
2 Adéla MaňákováAdéla Maňáková 90 AK ZlínAK Zlín 2:18.79
3 Radka ZelenkováRadka Zelenková 89 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:18.99
4 Anežka KoubkováAnežka Koubková 90 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 2:19.17
5 Zuzana KrchováZuzana Krchová 90 USK PrahaUSK Praha 2:21.50
Ingrid OkenicováIngrid Okenicová 90 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov DNF
Celkem 6 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 2.7.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martina KlesnilováMartina Klesnilová 90 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:21.86
2 Markéta KrejčíMarkéta Krejčí 89 Batt klub N.Město na Mor.Batt klub N.Město na Mor. 2:22.33
3 Markéta MackováMarkéta Macková 90 SKP Union ChebSKP Union Cheb 2:22.70
4 Adéla MaňákováAdéla Maňáková 90 AK ZlínAK Zlín 2:22.73
5 Radka ZelenkováRadka Zelenková 89 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:22.85
6 Radka StružkováRadka Stružková 89 AK OlomoucAK Olomouc 2:23.06
7 Anežka KoubkováAnežka Koubková 90 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 2:23.57
8 Natalia GrotováNatalia Grotová 90 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:26.26
Celkem 8 závodníků