výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3.halové závody (50 + 60př.)

Chrudim (28. 1. 2019)

50 m - Dorostenci (Finále)

Finále (po, 28.1.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KubáčJakub Kubáč 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.3
2 Lukáš HorákLukáš Horák 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.5
3 Lukáš RozsypalLukáš Rozsypal 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.8
Celkem 3 závodníků

50 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (po, 28.1.2019 - 14:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip SmejkalFilip Smejkal 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.0
2 Daniel PohnerDaniel Pohner 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.2
3 Matěj KubantMatěj Kubant 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.3
4 Matyáš TěšíkMatyáš Těšík 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.4
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (po, 28.1.2019 - 14:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ŠindlerJakub Šindler 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.1
2 Kamil TesárekKamil Tesárek 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.6
3 Jan ZábranskýJan Zábranský 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.7
4 Jan PodzemskýJan Podzemský 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.0
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (po, 28.1.2019 - 14:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip HrochFilip Hroch 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.8
2 Ondřej ZítaOndřej Zíta 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.9
3 Tomáš ZelenýTomáš Zelený 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.0
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (po, 28.1.2019 - 14:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín ŠkvrněAntonín Škvrně 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.0
2 Vítězslav BurkoňVítězslav Burkoň 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.3
3 Jan BreiterJan Breiter 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.5
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (po, 28.1.2019 - 14:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Přemysl ŠtrupPřemysl Štrup 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.1
2 Jan PollákJan Pollák 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.6
3 Jindřich OplíštilJindřich Oplíštil 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.9
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip SmejkalFilip Smejkal 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.0
2 Jakub ŠindlerJakub Šindler 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.1
3 Daniel PohnerDaniel Pohner 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.2
4 Matěj KubantMatěj Kubant 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.3
5 Matyáš TěšíkMatyáš Těšík 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.4
6 Kamil TesárekKamil Tesárek 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.6
7 Jan ZábranskýJan Zábranský 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.7
8 Filip HrochFilip Hroch 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.8
9 Ondřej ZítaOndřej Zíta 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.9
10 Jan PodzemskýJan Podzemský 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.0
10 Tomáš ZelenýTomáš Zelený 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.0
10 Antonín ŠkvrněAntonín Škvrně 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.0
13 Přemysl ŠtrupPřemysl Štrup 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.1
14 Vítězslav BurkoňVítězslav Burkoň 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.3
15 Jan BreiterJan Breiter 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.5
16 Jan PollákJan Pollák 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.6
17 Jindřich OplíštilJindřich Oplíštil 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.9

50 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (po, 28.1.2019 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj BurešMatěj Bureš 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.2
2 František SlaninaFrantišek Slanina 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.6
3 Vítek ŠtěpánekVítek Štěpánek 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.1
4 Viktor BisViktor Bis 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.5
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (po, 28.1.2019 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ĎurišJakub Ďuriš 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.6
2 Tomáš RůžičkaTomáš Růžička 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.1
3 Jáchym BačaJáchym Bača 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.3
4 Filip SlavíkFilip Slavík 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.5
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (po, 28.1.2019 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rostislav GroulíkRostislav Groulík 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.6
2 Jakub MarousekJakub Marousek 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.3
3 Jakub BártaJakub Bárta 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.0
4 David PreislerDavid Preisler 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.3
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj BurešMatěj Bureš 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.2
2 František SlaninaFrantišek Slanina 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.6
2 Jakub ĎurišJakub Ďuriš 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.6
2 Rostislav GroulíkRostislav Groulík 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.6
5 Vítek ŠtěpánekVítek Štěpánek 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.1
5 Tomáš RůžičkaTomáš Růžička 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.1
7 Jáchym BačaJáchym Bača 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.3
7 Jakub MarousekJakub Marousek 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.3
9 Viktor BisViktor Bis 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.5
9 Filip SlavíkFilip Slavík 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.5
11 Jakub BártaJakub Bárta 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.0
12 David PreislerDavid Preisler 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.3

50 m - Dorostenky (Finále)

Finále (po, 28.1.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie KarlíkováViktorie Karlíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.2
2 Zuzana RůžičkováZuzana Růžičková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.5
Celkem 2 závodníků

50 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 28.1.2019 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Terezie KrálováTerezie Králová 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.7
2 Nikola PatákováNikola Patáková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.8
3 Dagmar KoblasováDagmar Koblasová 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.9
4 Sarah MašíkováSarah Mašíková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.2
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (po, 28.1.2019 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára KulhaváSára Kulhavá 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.0
2 Michaela TrávníčkováMichaela Trávníčková 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.5
3 Zuzana ĎurišováZuzana Ďurišová 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.6
4 Adéla CelundováAdéla Celundová 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.7
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (po, 28.1.2019 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola PleskotováNikola Pleskotová 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.5
2 Nikola BisováNikola Bisová 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.7
3 Markéta TěšíkováMarkéta Těšíková 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.8
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (po, 28.1.2019 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla VltavskáAdéla Vltavská 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.5
2 Soňa ŠulcováSoňa Šulcová 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.7
3 Kateřina KrásnáKateřina Krásná 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.1
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (po, 28.1.2019 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alexandra ChytilováAlexandra Chytilová 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.8
2 Bára SokolováBára Sokolová 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.9
3 Johana ChyškováJohana Chyšková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.3
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára KulhaváSára Kulhavá 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.0
2 Michaela TrávníčkováMichaela Trávníčková 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.5
2 Nikola PleskotováNikola Pleskotová 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.5
2 Adéla VltavskáAdéla Vltavská 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.5
5 Zuzana ĎurišováZuzana Ďurišová 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.6
6 Terezie KrálováTerezie Králová 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.7
6 Adéla CelundováAdéla Celundová 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.7
6 Nikola BisováNikola Bisová 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.7
6 Soňa ŠulcováSoňa Šulcová 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.7
10 Nikola PatákováNikola Patáková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.8
10 Markéta TěšíkováMarkéta Těšíková 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.8
10 Alexandra ChytilováAlexandra Chytilová 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.8
13 Dagmar KoblasováDagmar Koblasová 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.9
13 Bára SokolováBára Sokolová 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.9
15 Kateřina KrásnáKateřina Krásná 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.1
16 Sarah MašíkováSarah Mašíková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.2
17 Johana ChyškováJohana Chyšková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.3

50 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 28.1.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ŠtorkováAnna Štorková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.6
2 Kateřina BílkováKateřina Bílková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.7
3 Barbora LetochováBarbora Letochová 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.0
4 Ester KachlíkováEster Kachlíková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.1
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (po, 28.1.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika VávrováVeronika Vávrová 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.6
2 Michaela RůžičkováMichaela Růžičková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.7
3 Barbora HodkováBarbora Hodková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.8
4 Klára ŠtěpánkováKlára Štěpánková 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.4
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (po, 28.1.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela MervartováMichaela Mervartová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.2
2 Kateřina OndráčkováKateřina Ondráčková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.5
3 Aneta FrancouzováAneta Francouzová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.6
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (po, 28.1.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KožíškováAnna Kožíšková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.1
2 Anna KratochvílováAnna Kratochvílová 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.5
3 Lenka ZemánkováLenka Zemánková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.6
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ŠtorkováAnna Štorková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.6
1 Veronika VávrováVeronika Vávrová 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.6
3 Kateřina BílkováKateřina Bílková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.7
3 Michaela RůžičkováMichaela Růžičková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.7
5 Barbora HodkováBarbora Hodková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.8
6 Barbora LetochováBarbora Letochová 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.0
7 Ester KachlíkováEster Kachlíková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.1
7 Anna KožíškováAnna Kožíšková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.1
9 Michaela MervartováMichaela Mervartová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.2
10 Klára ŠtěpánkováKlára Štěpánková 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.4
11 Kateřina OndráčkováKateřina Ondráčková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.5
11 Anna KratochvílováAnna Kratochvílová 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.5
13 Aneta FrancouzováAneta Francouzová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.6
13 Lenka ZemánkováLenka Zemánková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.6