Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Oddílové víceboje st. žactva a dorostu

Chrudim (14. - 15. 5. 2019)

60 m - Žáci

(st, 15.5.2019 - 08:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 12 Dominik PavlataDominik Pavlata 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.5 637.00
2 10 Michal BroklMichal Brokl 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.7 577.00
3 13 Filip SmejkalFilip Smejkal 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.0 492.00
4= 4 Jakub ŠindlerJakub Šindler 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.1 465.00
4= 1 Matěj BednářMatěj Bednář 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.1 465.00
4= 2 Daniel NovákDaniel Novák 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.1 465.00
7 6 Matyáš TěšíkMatyáš Těšík 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.4 388.00
8 3 Daniel PohnerDaniel Pohner 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.5 364.00
9 7 David VanžuraDavid Vanžura 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.6 340.00
10 17 Filip HrochFilip Hroch 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.7 318.00
11= 23 Jan ZábranskýJan Zábranský 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.8 295.00
11= 11 Matěj KubantMatěj Kubant 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.8 295.00
11= 9 Ondřej ZítaOndřej Zíta 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.8 295.00
14 22 Kamil TesárekKamil Tesárek 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.0 253.00
15= 18 Stanislav JirásekStanislav Jirásek 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.1 233.00
15= 8 Tomáš ZelenýTomáš Zelený 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.1 233.00
15= 19 Matouš KašpárekMatouš Kašpárek 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.1 233.00
18 21 Jiří ŠtěpánekJiří Štěpánek 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.2 214.00
19 24 Jan PodzemskýJan Podzemský 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.4 178.00
20= 14 Přemysl ŠtrupPřemysl Štrup 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.5 161.00
20= 16 Vítězslav BurkoňVítězslav Burkoň 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.5 161.00
22 5 Antonín ŠkvrněAntonín Škvrně 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.8 115.00
23 20 Jan PollákJan Pollák 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.9 101.00
24 15 Jan BreiterJan Breiter 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 10.4 44.00
Celkem 24 závodníků