výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1.kolo KPD mladšího žactva

Chrudim (15. 5. 2019)

800 m - Ml. žáci

(st, 15.5.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Dominik BažoutDominik Bažout 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 2:29.97 11.00
2 Jakub KrupičkaJakub Krupička 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 9 2:38.45 9.00
3 Aleš BlažekAleš Blažek 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 7 2:38.89 8.00
4 Jan RůžičkaJan Růžička 06 AK SlatiňanyAK Slatiňany 14 2:41.70 7.00
5 Jáchym BačaJáchym Bača 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 2:43.13 6.00
6 Jakub KřivdaJakub Křivda 06 AC PardubiceAC Pardubice 10 2:45.79 5.00
7 Vladislav KitayevVladislav Kitayev 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 2:46.24 4.00
8 Matěj KotalMatěj Kotal 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 2:58.79 3.00
9 Vítek ŠtěpánekVítek Štěpánek 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 17 2:59.08 2.00
10 František SlaninaFrantišek Slanina 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 15 2:59.50 1.00
11 Vojtěch HlaváčekVojtěch Hlaváček 07 AC PardubiceAC Pardubice 8 3:01.46
12 Jonáš RobJonáš Rob 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 12 3:03.39
13 Tomáš RůžičkaTomáš Růžička 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 13 3:06.50
14 Jakub BártaJakub Bárta 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 3:12.66
15 Filip SlavíkFilip Slavík 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 16 3:13.66
16 Matěj RenskýMatěj Renský 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 3:23.99
17 David PreislerDavid Preisler 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 11 3:28.52
Celkem 17 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 15.5.2019 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška KoletováEliška Koletová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 2:37.15 11.00
2 Amálie SlonkováAmálie Slonková 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 2:38.56 9.00
3 Magdaléna ChaloupkováMagdaléna Chaloupková 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 8 2:41.28 8.00
4 Anna KožíškováAnna Kožíšková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 9 2:42.31 7.00
5 Simona BělinováSimona Bělinová 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 2:44.63 6.00
6 Veronika VávrováVeronika Vávrová 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 12 2:58.21 2.00
7 Monika ZemkováMonika Zemková 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 13 3:00.88
8 Barbora LetochováBarbora Letochová 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 10 3:01.12
9 Kristýna BlažkováKristýna Blažková 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 3:03.42
10 Bára DusilováBára Dusilová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 3:11.14
11 Adéla RenskáAdéla Renská 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 3:14.19
12 Kateřina ČapounováKateřina Čapounová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 3:26.16
Adéla ShejbalováAdéla Shejbalová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 11 DNS
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (st, 15.5.2019 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 1 2:48.79 5.00
2 Lenka ZemánkováLenka Zemánková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 12 2:50.19 4.00
3 Jana KysilkováJana Kysilková 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 2:53.68 3.00
4 Beáta BartoníčkováBeáta Bartoníčková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 2:59.66 1.00
5 Elena SkřivánkováElena Skřivánková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 9 3:00.44
6 Sylva PrýglováSylva Prýglová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 3:04.15
7 Anna NekvindováAnna Nekvindová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 3:04.62
8 Markéta ZáleskáMarkéta Záleská 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 3:04.93
9 Markéta ŠkapováMarkéta Škapová 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 11 3:14.25
10 Tereza MartinikováTereza Martiniková 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 6 3:25.83
11 Tereza KulhánkováTereza Kulhánková 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 3:48.89
MS Bára SodomkováBára Sodomková 05 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 10 2:46.01
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška KoletováEliška Koletová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 2:37.15 11.00
2 Amálie SlonkováAmálie Slonková 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 2:38.56 9.00
3 Magdaléna ChaloupkováMagdaléna Chaloupková 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 8 2:41.28 8.00
4 Anna KožíškováAnna Kožíšková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 9 2:42.31 7.00
5 Simona BělinováSimona Bělinová 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 2:44.63 6.00
6 Bára SodomkováBára Sodomková 05 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 10 2:46.01
7 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 1 2:48.79 5.00
8 Lenka ZemánkováLenka Zemánková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 12 2:50.19 4.00
9 Jana KysilkováJana Kysilková 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 2:53.68 3.00
10 Veronika VávrováVeronika Vávrová 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 12 2:58.21 2.00
11 Beáta BartoníčkováBeáta Bartoníčková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 2:59.66 1.00
12 Elena SkřivánkováElena Skřivánková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 9 3:00.44
13 Monika ZemkováMonika Zemková 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 13 3:00.88
14 Barbora LetochováBarbora Letochová 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 10 3:01.12
15 Kristýna BlažkováKristýna Blažková 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 3:03.42
16 Sylva PrýglováSylva Prýglová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 3:04.15
17 Anna NekvindováAnna Nekvindová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 3:04.62
18 Markéta ZáleskáMarkéta Záleská 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 3:04.93
19 Bára DusilováBára Dusilová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 3:11.14
20 Adéla RenskáAdéla Renská 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 3:14.19
21 Markéta ŠkapováMarkéta Škapová 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 11 3:14.25
22 Tereza MartinikováTereza Martiniková 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 6 3:25.83
23 Kateřina ČapounováKateřina Čapounová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 3:26.16
24 Tereza KulhánkováTereza Kulhánková 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 3:48.89
Adéla ShejbalováAdéla Shejbalová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 11 DNS