výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1.kolo KPD mladšího žactva

Chrudim (15. 5. 2019)

Skok vysoký - Ml. žáci

(st, 15.5.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.151.201.251.301.351.381.411.441.471.50 Body
1 Rostislav GroulíkRostislav Groulík
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 8 1.38 ooooooxxx 11.00
2 Pavel MistríkPavel Mistrík
AC PardubiceAC Pardubice
06 3 1.35 oooooxxx 9.00
3 Jakub ĎurišJakub Ďuriš
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 2 1.30 ooxoxxoxxx 8.00
4 Filip SlavíkFilip Slavík
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 5 1.25 oooxxx 7.00
5 Jáchym BačaJáchym Bača
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 1 1.20 oxxoxxx 6.00
Marek TachirMarek Tachir
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 6 NM xxx
Dominik KučeraDominik Kučera
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 7 NM xxx
Matyáš PilnýMatyáš Pilný
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 4 NM xxx
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(st, 15.5.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.101.151.201.251.301.331.361.391.421.45 Body
1 Amélie ZemanováAmélie Zemanová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
07 17 1.33 --oooxxo-x 11.00
2= Anna BendováAnna Bendová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 1 1.30 oooooxxx 8.50
2= Kateřina BílkováKateřina Bílková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 16 1.30 oooooxxx 8.50
4 Natálie PevnáNatálie Pevná
AC Pardubice AAC Pardubice A
07 7 1.30 ooxoooxxx 7.00
5= Kateřina PeřinováKateřina Peřinová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 14 1.25 ooooxxx 5.00
5= Žaneta ZavoralováŽaneta Zavoralová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 13 1.25 ooooxxx 5.00
5= Aneta FrancouzováAneta Francouzová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 15 1.25 -oooxxx 5.00
8= Karolína ČáslavováKarolína Čáslavová
AC Pardubice AAC Pardubice A
06 2 1.15 -oxxx 2.50
8= Sofie WydrováSofie Wydrová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 12 1.15 -oxxx 2.50
10 Karolína MachartováKarolína Machartová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 6 1.15 oxoxxx 1.00
11 Hana UrbánkováHana Urbánková
AC Pardubice BAC Pardubice B
06 11 1.15 oxxoxxx
12 Barbora ŘádkováBarbora Řádková
AC Pardubice BAC Pardubice B
06 8 1.10 oxxx
13 Kateřina HávováKateřina Hávová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 4 1.10 xxoxxx
Martina KmentováMartina Kmentová
AC Pardubice BAC Pardubice B
07 5 NM xxx
Monika ZemkováMonika Zemková
AC Pardubice AAC Pardubice A
07 10 NM xxx
Terezie DrášilováTerezie Drášilová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 3 NM xxx
Olga SládkováOlga Sládková
AC Pardubice BAC Pardubice B
06 9 NM -xxx
Celkem 17 závodníků