Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2.kolo KP mužů

Chrudim (2. 6. 2019)
skok vysoký - Muži (neděle, 2.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Filip MoravecFilip Moravec 00 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 1.91 11.00
2 Vojtěch PetiškaVojtěch Petiška 00 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1.88 9.00
3 Martin SychraMartin Sychra 94 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1.85 8.00
skok vysoký - Ženy (neděle, 2.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vanessa HanykováVanessa Hanyková 05 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 1.40 11.00
2 Petra ŠmídováPetra Šmídová 79 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1.40 9.00
3= Apolena PřikrylováApolena Přikrylová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1.35 7.00
3= Marie MourováMarie Mourová 03 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 1.35 7.00
3= Eliška JuránováEliška Juránová 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1.35 7.00
skok o tyči - Muži (neděle, 2.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Václav ČervinkaVáclav Červinka 94 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 3.60 11.00
2 Tomáš ZdražilTomáš Zdražil 86 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3.45 9.00
3 Martin HodekMartin Hodek 80 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3.30 8.00
skok o tyči - Dorostenky (neděle, 2.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
skok daleký - Muži (neděle, 2.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr SmolákPetr Smolák 94 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6.22 11.00
2 Václav ČervinkaVáclav Červinka 94 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 6.13 9.00
3 Dominik MojžíšDominik Mojžíš 97 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6.09 8.00
skok daleký - Ženy (neděle, 2.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška JuránováEliška Juránová 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5.05 11.00
2 Adéla ZikováAdéla Ziková 01 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4.93 9.00
3 Lucie KubíčkováLucie Kubíčková 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4.75 8.00
trojskok - Muži (neděle, 2.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Daniel ZoicasDaniel Zoicas 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 11.99 11.00
2 Adam MilerAdam Miler 00 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 11.63 9.00
3 Tomáš KazdaTomáš Kazda 96 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 11.34 8.00
trojskok - Ženy (neděle, 2.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla ZikováAdéla Ziková 01 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 10.46 11.00
2 Petra ŠmídováPetra Šmídová 79 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 10.06 9.00
vrh koulí 4kg - Ženy (neděle, 2.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Žaneta PetrásováŽaneta Petrásová 00 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 10.05 11.00
2 Tereza LakotováTereza Lakotová 00 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 09.23 9.00
3 Pavlína PetrováPavlína Petrová 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 09.11 8.00
vrh koulí 7,26kg - Muži (neděle, 2.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Bohuslav ŠimekBohuslav Šimek 79 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 12.92 11.00
2 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 81 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 12.87 9.00
3 Jan SlanařJan Slanař 93 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 12.01 8.00
hod diskem 1kg - Ženy (neděle, 2.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza LakotováTereza Lakotová 00 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 28.05 11.00
2 Pavlína PetrováPavlína Petrová 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 22.55 9.00
3 Žaneta PetrásováŽaneta Petrásová 00 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 22.49 8.00
hod diskem 2kg - Muži (neděle, 2.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 81 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 38.84 11.00
2 Bohuslav ŠimekBohuslav Šimek 79 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 34.87 9.00
3 Martin HodekMartin Hodek 80 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 34.83 8.00
hod kladivem 4kg - Ženy (neděle, 2.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza LakotováTereza Lakotová 00 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 34.32 11.00
2 Petra ŠmídováPetra Šmídová 79 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 23.97 9.00
3 Martina StodolováMartina Stodolová 77 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 22.39 8.00
hod kladivem 7,26kg - Muži (neděle, 2.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michal SirovýMichal Sirový 87 AK SlatiňanyAK Slatiňany 40.00 11.00
2 Tomáš ZdražilTomáš Zdražil 86 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 35.44 9.00
3 Jiří JešátkoJiří Ješátko 74 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 35.21 8.00
hod oštěpem 600g - Ženy (neděle, 2.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Radka PrůšováRadka Průšová 96 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 32.55 11.00
2 Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová 98 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 25.71 9.00
3 Monika ŠtěpánováMonika Štěpánová 96 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 24.14 8.00
hod oštěpem 800g - Muži (neděle, 2.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan SlanařJan Slanař 93 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 52.78 11.00
2 Radek ChmelíkRadek Chmelík 98 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 48.30 9.00
3 Martin SychraMartin Sychra 94 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 47.21 8.00