Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2.kolo KP mužů

Chrudim (2. 6. 2019)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Lakotová, Tereza 00 AC Choceň, spolek 31,00
2 Smolák, Petr 94 AC Vysoké Mýto z.s. 31,00
3 Šafářová, Kristýna 98 ATLETIKA Polička, spolek 29,00
4 Mojžíš, Dominik 97 TJ Sokol Jaroměř 28,00
5 Ziková, Adéla 01 TJ Svitavy, z. s. 28,00
6 Frydrychová, Eliška 01 AC Choceň, spolek 27,00
7 Šmídová, Petra 79 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 27,00
8 Kvapil, Lukáš 81 ATLETIKA Polička, spolek 27,00
9 Petrásová, Žaneta 00 ATLETIKA Polička, spolek 25,00
10 Petrová, Pavlína 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 24,00
11 Slanař, Jan 93 Atletika Chrudim, z.s. 24,00
12 Zdražil, Tomáš 86 Atletika Chrudim, z.s. 24,00
13 Schauerová, Lenka 88 ATLETIKA Polička, spolek 23,00
14 Červinka, Václav 94 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. 23,00
15 Štěpánová, Monika 96 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 23,00
16 Průšová, Radka 96 TJ Svitavy, z. s. 22,00
17 Červený, Matěj 97 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 22,00
18 Sychra, Martin 94 TJ Sokol Jaroměř 22,00
19 Hodek, Martin 80 Atletika Chrudim, z.s. 21,00
20 Kadlec, Aleš 98 Atletika Chrudim, z.s. 20,50
21 Fliedr, Tomáš 76 ATLETIKA Polička, spolek 20,00
22 Šimek, Bohuslav 79 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 20,00
23 Stodolová, Martina 77 TJ Svitavy, z. s. 19,00
24 Šilarová, Michaela 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 19,00
25 Kubíčková, Lucie 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 19,00
26 Jirásková, Ludmila 01 TJ Svitavy, z. s. 18,00
27 Juránová, Eliška 03 TJ Svitavy, z. s. 18,00
28 Cvrček, Martin 79 ATLETIKA Polička, spolek 18,00
29 Ješátko, Jiří 74 Atletika Chrudim, z.s. 18,00
30 Miler, Adam 00 TJ Sokol Jaroměř 17,00
31 Tomšů, Jan 98 ATLETIKA Polička, spolek 16,50
32 Voleský, Kryštof 95 AC Vysoké Mýto z.s. 16,50
33 Šmíd, Josef 92 Atletika Chrudim, z.s. 16,00
34 Killar, Lukáš 99 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 16,00
35 Vosáhlo, Vít 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 16,00
36 Severa, Tomáš 02 AC Vysoké Mýto z.s. 15,50
37 Petiška, Ondřej 97 TJ Sokol Jaroměř 15,50
38 Tlapák, Jaroslav 87 ATLETIKA Polička, spolek 15,00
39 Klimeš, Ondřej 95 ATLETIKA Polička, spolek 15,00
40 Petiška, Vojtěch 00 TJ Sokol Jaroměř 15,00
41 Přikrylová, Apolena 04 TJ Svitavy, z. s. 14,00
42 Peterková, Veronika 84 TJ Svitavy, z. s. 14,00
43 Hubková, Kateřina 84 AC Choceň, spolek 14,00
44 Lakota, Antonín 95 AC Vysoké Mýto z.s. 13,00
45 Klát, Stanislav 96 AC Vysoké Mýto z.s. 13,00
46 Čejková, Petra 75 AC Choceň, spolek 13,00
47 Chmelík, Radek 98 AC Vysoké Mýto z.s. 13,00
48 Nožka, Stanislav 75 ATLETIKA Polička, spolek 12,50
49 Mocek, Tomáš 79 ATLETIKA Polička, spolek 12,00
50 Rostová, Eliška 03 TJ Svitavy, z. s. 12,00
51 Klímová, Ivana 87 ATLETIKA Polička, spolek 12,00
52 Machek, Jiří 98 ATLETIKA Polička, spolek 11,50
53 Spěvák, Martin 00 TJ Svitavy, z. s. 11,50
54 Moravec, Filip 00 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. 11,00
55 Šafářová, Natálie 01 ATLETIKA Polička, spolek 11,00
56 Zoicas, Daniel 04 TJ Svitavy, z. s. 11,00
57 Novák, Josef 85 TJ Svitavy, z. s. 11,00
58 Hanyková, Vanessa 05 ATLETIKA Polička, spolek 11,00
59 Novák, David 98 AC Vysoké Mýto z.s. 11,00
60 Nožička, Michal 98 TJ Sokol Jaroměř 11,00
61 Sirový, Michal 87 AK Slatiňany 11,00
62 Laštovicová, Veronika 88 ATLETIKA Polička, spolek 10,00
63 Fiedler, Pavel 72 Atletika Chrudim, z.s. 10,00
64 Hlaváčová, Dorota 03 TJ Svitavy, z. s. 10,00
65 Mourová, Marie 03 ATLETIKA Polička, spolek 9,00
66 Rýdl, Josef 01 TJ SOKOL Nová Paka 9,00
67 Pavlata, Dominik 04 Atletika Chrudim, z.s. 9,00
68 Dudycha, Jakub 05 AC Vysoké Mýto z.s. 9,00
69 Šigutová, Johana 99 AC Choceň, spolek 9,00
70 Carbová, Adéla 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 8,50
71 Bukáček, Marek 04 ATLETIKA Polička, spolek 8,00
72 Vávra, Jonáš 04 AC Vysoké Mýto z.s. 8,00
73 Stránská, Vendula 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 8,00
74 Voborníková, Hana 03 AC Choceň, spolek 8,00
75 Černý, Jaroslav 86 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8,00
76 Kazda, Tomáš 96 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8,00
77 Pilař, Lukáš 95 Atletika Chrudim, z.s. 8,00
78 Turbaková, Barbora 90 ATLETIKA Polička, spolek 7,00
79 Češík, Ondřej 85 AK Slatiňany 7,00
80 Zima, Matěj 98 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7,00
81 Vebrová, Monika 79 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 7,00
82 Šedová, Tereza 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 7,00
83 Stodola, Vojtěch 03 TJ Svitavy, z. s. 7,00
84 Frantová, Vendula 03 TJ Svitavy, z. s. 7,00
85 Poláková, Eliška 00 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 7,00
86 Lakotová, Jitka 72 AC Choceň, spolek 7,00
87 Jahnický, Erik 83 Atletika Chrudim, z.s. 7,00
88 Závorka, Marcel 75 AK Slatiňany 7,00
89 Jaroměřský, Patrik 96 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. 6,50
90 Klička, Ondřej 88 TJ Svitavy, z. s. 6,00
91 Faltusová, Radka 72 AC Choceň, spolek 6,00
92 Formánek, Jan 85 Atletika Chrudim, z.s. 6,00
93 Janů, Monika 05 TJ Svitavy, z. s. 5,00
94 Čejková, Lucie 05 TJ Svitavy, z. s. 5,00
95 Krušinová, Jana 03 TJ Svitavy, z. s. 5,00
96 Škacha, Matěj 03 ATLETIKA Polička, spolek 5,00
97 Lomozová, Eliška 88 TJ Svitavy, z. s. 5,00
98 Nespěšný, Jaroslav 90 AC Vysoké Mýto z.s. 4,00
99 Klempush, Myroslava 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 4,00
100 Kapoun, Jan 03 ATLETIKA Polička, spolek 4,00
101 Frydrychová, Radka 74 AC Choceň, spolek 4,00
102 Marek, Josef 75 TJ Svitavy, z. s. 4,00
103 Motlová, Kateřina 05 TJ Svitavy, z. s. 3,50
104 Janů, Radim 03 TJ Svitavy, z. s. 3,50
105 Dušek, Milan 03 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. 3,50
106 Douša, Martin 88 AK Slatiňany 3,00
107 Radiměřský, Karel 87 ATLETIKA Polička, spolek 3,00
108 Šantroch, Petr 01 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3,00
109 Porubek, Ondřej 00 TJ Sokol Jaroměř 3,00
110 Droščák, Martin 01 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3,00
111 Vintr, Matyáš 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3,00
112 Chlupová, Lucie 04 TJ Svitavy, z. s. 3,00
113 Stodolová, Veronika 05 TJ Svitavy, z. s. 3,00
114 Maděrová, Justýna 05 TJ Svitavy, z. s. 3,00
115 Čermák, Daniel 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2,50
116 Šutera, Josef 79 ATLETIKA Polička, spolek 2,00
117 Kopecký, Roman 79 TJ Sokol Jaroměř 2,00
118 Šuterová, Kateřina 83 ATLETIKA Polička, spolek 2,00
119 Pilař, Tomáš 86 AK Slatiňany 2,00
120 Šula, Marek 85 Atletika Chrudim, z.s. 2,00
121 Krunčík, Pavel 85 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. 2,00
122 Vaculík, Miroslav 85 TJ Svitavy, z. s. 2,00
123 Popelka, Tomáš 99 AC Vysoké Mýto z.s. 2,00
124 Kosucinski, Slawomir 81 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1,00
125 Šmídová, Tereza 89 TJ Svitavy, z. s. 1,00
126 Večeře, Tomáš 90 ATLETIKA Polička, spolek 1,00
127 Urválek, Vladimír 91 AK Slatiňany 1,00
128 Pešlová, Ivana 63 TJ Svitavy, z. s. 1,00
129 Chmelík, Dominik 01 Atletika Chrudim, z.s. 1,00
130 Nykl, Tomáš 04 ATLETIKA Polička, spolek 1,00