Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2.kolo KP mužů

Chrudim (2. 6. 2019)

5000 m - Muži

(ne, 2.6.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David NovákDavid Novák 98 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 11 17:13.2 11.00
2 Tomáš FliedrTomáš Fliedr 76 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 6 17:22.4 9.00
3 Jaroslav TlapákJaroslav Tlapák 87 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 15 17:26.4 8.00
4 Matěj ZimaMatěj Zima 98 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 17:28.9 7.00
5 Tomáš MocekTomáš Mocek 79 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 10 17:36.5 6.00
6 Ondřej PetiškaOndřej Petiška 97 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 12 17:58.7 5.00
7 Jaroslav ČernýJaroslav Černý 86 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 17:58.8 4.00
8 Matyáš VintrMatyáš Vintr 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 18:06.9 3.00
9 Josef ŠuteraJosef Šutera 79 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 14 18:08.9 2.00
10 Ondřej KličkaOndřej Klička 88 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 18:14.5 1.00
11 Karel RadiměřskýKarel Radiměřský 87 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 13 18:18.3
12 Jakub ČervenýJakub Červený 95 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 18:28.1
13 Lukáš MaierLukáš Maier 78 AK SlatiňanyAK Slatiňany 9 18:34.6
14 Pavel KrunčíkPavel Krunčík 85 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 8 19:04.4
Celkem 14 závodníků

5000 m - Ženy

(ne, 2.6.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ivana KlímováIvana Klímová 87 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 4 20:27.6 11.00
2 Lenka SchauerováLenka Schauerová 88 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 9 20:32.7 9.00
3 Vendula StránskáVendula Stránská 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 10 20:41.1 8.00
4 Tereza ŠedováTereza Šedová 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 11 21:00.4 7.00
5 Radka FaltusováRadka Faltusová 72 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 1 21:22.3 6.00
6 Eliška LomozováEliška Lomozová 88 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 21:48.2 5.00
7 Barbora TurbakováBarbora Turbaková 90 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 14 22:21.5 4.00
8 Kateřina HubkováKateřina Hubková 84 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 3 23:08.3 3.00
9 Kateřina ŠuterováKateřina Šuterová 83 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 13 24:23.8 2.00
10 Ivana PešlováIvana Pešlová 63 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 24:48.7 1.00
11 Veronika PeterkováVeronika Peterková 84 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 24:53.0
12 Radka FrydrychováRadka Frydrychová 74 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 2 26:37.9
Tereza ŠmídováTereza Šmídová 89 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 12 DNF
Michaela PoslušnáMichaela Poslušná 98 AC PardubiceAC Pardubice 8 DNF
Celkem 14 závodníků