výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2.kolo KP mužů

Chrudim (2. 6. 2019)

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 2.6.2019 - 13:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ČervenýMatěj Červený 97 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 50.2 11.00
2 Kryštof VoleskýKryštof Voleský 95 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 51.1 9.00
3 Lukáš KillarLukáš Killar 99 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 52.4 8.00
4 Michal NožičkaMichal Nožička 98 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 54.1 6.50
Josef RýdlJosef Rýdl 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 1 DNS
MS Martin BínaMartin Bína 00 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 4 50.0
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 2.6.2019 - 13:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 54.1 6.50
2 Vít VosáhloVít Vosáhlo 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 54.4 5.00
3 Jiří MachekJiří Machek 98 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 4 55.0 4.00
4 Stanislav KlátStanislav Klát 96 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 55.1 3.00
5 Daniel ČermákDaniel Čermák 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 56.9
Jaroslav NespěšnýJaroslav Nespěšný 90 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 2.6.2019 - 13:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan TomšůJan Tomšů 98 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 3 55.5 2.00
2 Slawomir KosucinskiSlawomir Kosucinski 81 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 56.6 1.00
3 Jakub ČervenýJakub Červený 95 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 56.7
4 Jakub BlažekJakub Blažek 05 AK SlatiňanyAK Slatiňany 6 60.7
5 Oldřich BrychOldřich Brych 82 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 1 67.5
Martin BartošekMartin Bartošek 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin BínaMartin Bína 00 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 4 50.0
2 Matěj ČervenýMatěj Červený 97 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 50.2 11.00
3 Kryštof VoleskýKryštof Voleský 95 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 51.1 9.00
4 Lukáš KillarLukáš Killar 99 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 52.4 8.00
5 Michal NožičkaMichal Nožička 98 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 54.1 6.50
5 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 54.1 6.50
7 Vít VosáhloVít Vosáhlo 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 54.4 5.00
8 Jiří MachekJiří Machek 98 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 4 55.0 4.00
9 Stanislav KlátStanislav Klát 96 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 55.1 3.00
10 Jan TomšůJan Tomšů 98 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 3 55.5 2.00
11 Slawomir KosucinskiSlawomir Kosucinski 81 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 56.6 1.00
12 Jakub ČervenýJakub Červený 95 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 56.7
13 Daniel ČermákDaniel Čermák 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 56.9
14 Jakub BlažekJakub Blažek 05 AK SlatiňanyAK Slatiňany 6 60.7
15 Oldřich BrychOldřich Brych 82 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 1 67.5
Josef RýdlJosef Rýdl 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 1 DNS
Jaroslav NespěšnýJaroslav Nespěšný 90 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 DNS
Martin BartošekMartin Bartošek 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 DNS

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 2.6.2019 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 5 64.0 11.00
2 Ludmila JiráskováLudmila Jirásková 01 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 64.1 9.00
3 Michaela ŠilarováMichaela Šilarová 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 66.1 8.00
4 Johana ŠigutováJohana Šigutová 99 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 3 67.1 7.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 2.6.2019 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika LaštovicováVeronika Laštovicová 88 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 4 70.4 6.00
2 Eliška PolákováEliška Poláková 00 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 72.4 5.00
3 Hana VoborníkováHana Voborníková 03 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 2 86.6 4.00
MS Veronika KrauseVeronika Krause 97 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 79.9
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 5 64.0 11.00
2 Ludmila JiráskováLudmila Jirásková 01 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 64.1 9.00
3 Michaela ŠilarováMichaela Šilarová 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 66.1 8.00
4 Johana ŠigutováJohana Šigutová 99 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 3 67.1 7.00
5 Veronika LaštovicováVeronika Laštovicová 88 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 4 70.4 6.00
6 Eliška PolákováEliška Poláková 00 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 72.4 5.00
7 Veronika KrauseVeronika Krause 97 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 79.9
8 Hana VoborníkováHana Voborníková 03 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 2 86.6 4.00