výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3.kolo KPD mladšího žactva

Chrudim (12. 6. 2019)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (st, 12.6.2019 - 15:40) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj CULKAMatěj CULKA 06 AC PardubiceAC Pardubice 5 07.96
2 Šimon BalhárekŠimon Balhárek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 08.06
3 Petr AntošPetr Antoš 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 08.69
4 Ondřej KurkaOndřej Kurka 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 09.11
5 Matěj PešataMatěj Pešata 08 AK SlatiňanyAK Slatiňany 7 09.19
6 Pavel MistríkPavel Mistrík 06 AC PardubiceAC Pardubice 2 09.39
7 Matyáš LátMatyáš Lát 06 AC PardubiceAC Pardubice 8 11.40
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (st, 12.6.2019 - 15:40) official Vítr: -4.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub Jaromír SteinvaldJakub Jaromír Steinvald 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 08.69
2 Daniel FirsztDaniel Firszt 06 AC PardubiceAC Pardubice 5 09.14
3 Matěj KaňkaMatěj Kaňka 06 AK SlatiňanyAK Slatiňany 3 09.22
4 Matěj RoztočilMatěj Roztočil 06 AK SlatiňanyAK Slatiňany 6 09.51
5 Jakub ŠtaudJakub Štaud 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 09.68
6 Jakub KřivdaJakub Křivda 06 AC PardubiceAC Pardubice 1 09.79
7 Matěj RůžičkaMatěj Růžička 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 09.90
8 Štěpán DudychaŠtěpán Dudycha 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 11.46
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (st, 12.6.2019 - 15:40) official Vítr: -3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš RezekTomáš Rezek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 08.42
2 Jan ŠvadlenkaJan Švadlenka 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 08.81
3 Jakub ĎurišJakub Ďuriš 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 08.86
4 Martin NekutMartin Nekut 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 09.24
5 Vladimír JišaVladimír Jiša 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 1 09.40
6 Erik MacákErik Macák 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 09.48
7 Petr NedbalPetr Nedbal 08 AC PardubiceAC Pardubice 8 10.05
8 Šimon LiškaŠimon Liška 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 10.25
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (st, 12.6.2019 - 15:40) official Vítr: -3.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch ZávodnýVojtěch Závodný 06 AK SlatiňanyAK Slatiňany 1 08.30
2 Matěj BurešMatěj Bureš 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 08.31
3 Denis BurdaDenis Burda 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 08.78
4 Jindřich MorávekJindřich Morávek 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 09.18
5 Roman StehnoRoman Stehno 06 AK SlatiňanyAK Slatiňany 2 09.46
6 Vojtěch HlaváčekVojtěch Hlaváček 07 AC PardubiceAC Pardubice 6 09.53
7 Viktor HančViktor Hanč 08 AC PardubiceAC Pardubice 7 10.08
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (st, 12.6.2019 - 15:40) official Vítr: -4.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav NěmečekVáclav Němeček 06 AC PardubiceAC Pardubice 4 08.44
2 Tomáš ŘehákTomáš Řehák 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 09.01
3 Jakub HoráčekJakub Horáček 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 09.07
4 Patrik StoklasaPatrik Stoklasa 08 AC PardubiceAC Pardubice 6 09.29
5 Marek TachirMarek Tachir 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 09.43
6 Jakub HájekJakub Hájek 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 10.00
7 Marek RuferMarek Rufer 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 10.15
8 Štěpán NečilŠtěpán Nečil 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 11.25
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj CULKAMatěj CULKA 06 AC PardubiceAC Pardubice 5 07.96
2 Šimon BalhárekŠimon Balhárek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 08.06
3 Vojtěch ZávodnýVojtěch Závodný 06 AK SlatiňanyAK Slatiňany 1 08.30
4 Matěj BurešMatěj Bureš 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 08.31
5 Tomáš RezekTomáš Rezek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 08.42
6 Václav NěmečekVáclav Němeček 06 AC PardubiceAC Pardubice 4 08.44
7 Petr AntošPetr Antoš 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 08.69
7 Jakub Jaromír SteinvaldJakub Jaromír Steinvald 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 08.69
9 Denis BurdaDenis Burda 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 08.78
10 Jan ŠvadlenkaJan Švadlenka 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 08.81
11 Jakub ĎurišJakub Ďuriš 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 08.86
12 Tomáš ŘehákTomáš Řehák 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 09.01
13 Jakub HoráčekJakub Horáček 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 09.07
14 Ondřej KurkaOndřej Kurka 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 09.11
15 Daniel FirsztDaniel Firszt 06 AC PardubiceAC Pardubice 5 09.14
16 Jindřich MorávekJindřich Morávek 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 09.18
17 Matěj PešataMatěj Pešata 08 AK SlatiňanyAK Slatiňany 7 09.19
18 Matěj KaňkaMatěj Kaňka 06 AK SlatiňanyAK Slatiňany 3 09.22
19 Martin NekutMartin Nekut 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 09.24
20 Patrik StoklasaPatrik Stoklasa 08 AC PardubiceAC Pardubice 6 09.29
21 Pavel MistríkPavel Mistrík 06 AC PardubiceAC Pardubice 2 09.39
22 Vladimír JišaVladimír Jiša 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 1 09.40
23 Marek TachirMarek Tachir 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 09.43
24 Roman StehnoRoman Stehno 06 AK SlatiňanyAK Slatiňany 2 09.46
25 Erik MacákErik Macák 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 09.48
26 Matěj RoztočilMatěj Roztočil 06 AK SlatiňanyAK Slatiňany 6 09.51
27 Vojtěch HlaváčekVojtěch Hlaváček 07 AC PardubiceAC Pardubice 6 09.53
28 Jakub ŠtaudJakub Štaud 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 09.68
29 Jakub KřivdaJakub Křivda 06 AC PardubiceAC Pardubice 1 09.79
30 Matěj RůžičkaMatěj Růžička 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 09.90
31 Jakub HájekJakub Hájek 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 10.00
32 Petr NedbalPetr Nedbal 08 AC PardubiceAC Pardubice 8 10.05
33 Viktor HančViktor Hanč 08 AC PardubiceAC Pardubice 7 10.08
34 Marek RuferMarek Rufer 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 10.15
35 Šimon LiškaŠimon Liška 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 10.25
36 Štěpán NečilŠtěpán Nečil 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 11.25
37 Matyáš LátMatyáš Lát 06 AC PardubiceAC Pardubice 8 11.40
38 Štěpán DudychaŠtěpán Dudycha 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 11.46

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (st, 12.6.2019 - 16:25) official Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Matěj CULKAMatěj CULKA 06 AC PardubiceAC Pardubice 4 08.07 10.00
1= Tomáš RezekTomáš Rezek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 08.07 10.00
3 Šimon BalhárekŠimon Balhárek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 08.10 8.00
4 Vojtěch ZávodnýVojtěch Závodný 06 AK SlatiňanyAK Slatiňany 3 08.14 7.00
5 Matěj BurešMatěj Bureš 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 08.28 6.00
6 Václav NěmečekVáclav Němeček 06 AC PardubiceAC Pardubice 7 08.38 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (st, 12.6.2019 - 16:25) official Vítr: -2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denis BurdaDenis Burda 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 08.65 4.00
2 Jakub ĎurišJakub Ďuriš 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 08.73 3.00
3 Jakub Jaromír SteinvaldJakub Jaromír Steinvald 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 08.81 2.00
4 Petr AntošPetr Antoš 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 08.89 1.00
5 Tomáš ŘehákTomáš Řehák 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 09.18
Jan ŠvadlenkaJan Švadlenka 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 DNF
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (st, 12.6.2019 - 15:30) official Vítr: -2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína UrbanováKarolína Urbanová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 08.12
2 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 08.53
3 Kateřina VítkováKateřina Vítková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 09.09
4 Elen BrožováElen Brožová 06 AC Pardubice AAC Pardubice A 6 09.32
5 Adéla SyrovcováAdéla Syrovcová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 09.57
6 Kateřina PeterkováKateřina Peterková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 09.62
7 Adéla ShejbalováAdéla Shejbalová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 09.99
8 Tereza PopilkováTereza Popilková 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 10.00
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (st, 12.6.2019 - 15:30) official Vítr: -3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna JežkováKristýna Ježková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 08.27
2 Nela RouhováNela Rouhová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 08.67
3 Elen PitterováElen Pitterová 06 AC Pardubice AAC Pardubice A 3 09.15
4 Veronika VebrováVeronika Vebrová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 09.51
5 Elena SkřivánkováElena Skřivánková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 09.70
6 Michaela VýbornáMichaela Výborná 06 AC Pardubice BAC Pardubice B 6 09.73
7 Anna VránováAnna Vránová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 10.01
8 Agáta BartuškováAgáta Bartušková 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 10.02
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (st, 12.6.2019 - 15:30) official Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela VackováDaniela Vacková 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 08.41
2 Kristýna ČerveňákováKristýna Červeňáková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 08.69
3 Anna MohoutováAnna Mohoutová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 09.16
4 Markéta ZáleskáMarkéta Záleská 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 09.49
5 Daniela MenšíkováDaniela Menšíková 06 AC Pardubice BAC Pardubice B 2 09.69
6 Eliška KartousováEliška Kartousová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 09.86
7 Stela SekotováStela Sekotová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 09.96
8 Nikola AdamcováNikola Adamcová 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 10.37
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (st, 12.6.2019 - 15:30) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexandra KollárovičováAlexandra Kollárovičová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 08.56
2 Michaela SmolíkováMichaela Smolíková 06 AC Pardubice AAC Pardubice A 5 09.00
3 Tereza DostálováTereza Dostálová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 09.07
4 Anežka HorákováAnežka Horáková 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 09.43
5 Barbora ŘádkováBarbora Řádková 06 AC Pardubice BAC Pardubice B 7 09.74
6 Tereza DaňkováTereza Daňková 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 09.82
7 Anna HrstkováAnna Hrstková 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 10.09
8 Veronika BursováVeronika Bursová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 10.81
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (st, 12.6.2019 - 15:30) official Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KoletováEliška Koletová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 08.55
2 Denisa KošťálováDenisa Košťálová 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 08.62
3 Anna ŠtorkováAnna Štorková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 08.92
4 Amélie ZemanováAmélie Zemanová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 09.11
MS Barbora HodkováBarbora Hodková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 09.21
6 Nella RaušováNella Raušová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 09.37
7 Edita PozlerováEdita Pozlerová 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 2 09.65
8 Lucie HušákováLucie Hušáková 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 10.06
Celkem 8 závodníků
Rozběh 06 (st, 12.6.2019 - 15:30) official Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sabina MarkováSabina Marková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 08.94
2 Kateřina KrombholzováKateřina Krombholzová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 09.10
3 Natálie PevnáNatálie Pevná 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 3 09.52
4 Kateřina SvačinováKateřina Svačinová 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 7 09.53
MS Alena PertlíkováAlena Pertlíková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 09.55
6 Anna BurkoňováAnna Burkoňová 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 2 09.71
7 Gabriela KřehlováGabriela Křehlová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 09.74
8 Veronika VorlíčkováVeronika Vorlíčková 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 10.04
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína UrbanováKarolína Urbanová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 08.12
2 Kristýna JežkováKristýna Ježková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 08.27
3 Daniela VackováDaniela Vacková 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 08.41
4 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 08.53
5 Eliška KoletováEliška Koletová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 08.55
6 Alexandra KollárovičováAlexandra Kollárovičová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 08.56
7 Denisa KošťálováDenisa Košťálová 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 08.62
8 Nela RouhováNela Rouhová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 08.67
9 Kristýna ČerveňákováKristýna Červeňáková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 08.69
10 Anna ŠtorkováAnna Štorková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 08.92
11 Sabina MarkováSabina Marková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 08.94
12 Michaela SmolíkováMichaela Smolíková 06 AC Pardubice AAC Pardubice A 5 09.00
13 Tereza DostálováTereza Dostálová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 09.07
14 Kateřina VítkováKateřina Vítková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 09.09
15 Kateřina KrombholzováKateřina Krombholzová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 09.10
16 Amélie ZemanováAmélie Zemanová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 09.11
17 Elen PitterováElen Pitterová 06 AC Pardubice AAC Pardubice A 3 09.15
18 Anna MohoutováAnna Mohoutová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 09.16
19 Barbora HodkováBarbora Hodková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 09.21
20 Elen BrožováElen Brožová 06 AC Pardubice AAC Pardubice A 6 09.32
21 Nella RaušováNella Raušová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 09.37
22 Anežka HorákováAnežka Horáková 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 09.43
23 Markéta ZáleskáMarkéta Záleská 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 09.49
24 Veronika VebrováVeronika Vebrová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 09.51
25 Natálie PevnáNatálie Pevná 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 3 09.52
26 Kateřina SvačinováKateřina Svačinová 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 7 09.53
27 Alena PertlíkováAlena Pertlíková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 09.55
28 Adéla SyrovcováAdéla Syrovcová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 09.57
29 Kateřina PeterkováKateřina Peterková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 09.62
30 Edita PozlerováEdita Pozlerová 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 2 09.65
31 Daniela MenšíkováDaniela Menšíková 06 AC Pardubice BAC Pardubice B 2 09.69
32 Elena SkřivánkováElena Skřivánková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 09.70
33 Anna BurkoňováAnna Burkoňová 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 2 09.71
34 Michaela VýbornáMichaela Výborná 06 AC Pardubice BAC Pardubice B 6 09.73
35 Barbora ŘádkováBarbora Řádková 06 AC Pardubice BAC Pardubice B 7 09.74
35 Gabriela KřehlováGabriela Křehlová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 09.74
37 Tereza DaňkováTereza Daňková 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 09.82
38 Eliška KartousováEliška Kartousová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 09.86
39 Stela SekotováStela Sekotová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 09.96
40 Adéla ShejbalováAdéla Shejbalová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 09.99
41 Tereza PopilkováTereza Popilková 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 10.00
42 Anna VránováAnna Vránová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 10.01
43 Agáta BartuškováAgáta Bartušková 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 10.02
44 Veronika VorlíčkováVeronika Vorlíčková 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 10.04
45 Lucie HušákováLucie Hušáková 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 10.06
46 Anna HrstkováAnna Hrstková 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 10.09
47 Nikola AdamcováNikola Adamcová 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 10.37
48 Veronika BursováVeronika Bursová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 10.81

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (st, 12.6.2019 - 16:15) official Vítr: -4.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína UrbanováKarolína Urbanová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 08.09 11.00
2 Daniela VackováDaniela Vacková 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 08.38 9.00
3 Kristýna JežkováKristýna Ježková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 08.45 8.00
4 Eliška KoletováEliška Koletová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 08.51 7.00
5 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 08.73 6.00
6 Alexandra KollárovičováAlexandra Kollárovičová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 08.82 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (st, 12.6.2019 - 16:15) official Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa KošťálováDenisa Košťálová 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 08.57 4.00
2 Nela RouhováNela Rouhová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 08.70 3.00
3 Kristýna ČerveňákováKristýna Červeňáková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 08.72 2.00
4 Michaela SmolíkováMichaela Smolíková 06 AC Pardubice AAC Pardubice A 7 08.78 1.00
5 Anna ŠtorkováAnna Štorková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 08.86
6 Sabina MarkováSabina Marková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 08.92
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 12.6.2019 - 17:00) official Vítr: -5.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František SochaFrantišek Socha 06 AC PardubiceAC Pardubice 1 19.91 11.00
2 Matěj BurešMatěj Bureš 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 20.23 9.00
3 Šimon BalhárekŠimon Balhárek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 20.32 8.00
4 Matěj CULKAMatěj CULKA 06 AC PardubiceAC Pardubice 6 20.80 6.00
5 Milan VíchMilan Vích 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 21.08 5.00
Jakub Jaromír SteinvaldJakub Jaromír Steinvald 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 12.6.2019 - 17:00) official Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš RezekTomáš Rezek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 20.47 7.00
2 Jindřich MorávekJindřich Morávek 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 22.43 2.00
3 Tomáš ŘehákTomáš Řehák 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 22.95
4 Ondřej KurkaOndřej Kurka 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 22.98
5 Ondřej CulekOndřej Culek 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 1 24.25
6 Adam BurešAdam Bureš 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 24.90
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 12.6.2019 - 17:00) official Vítr: -4.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denis BurdaDenis Burda 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 22.31 3.00
2 Marek RudolfMarek Rudolf 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 22.95
3 Jakub HoráčekJakub Horáček 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 23.21
4 Matouš PavlíkMatouš Pavlík 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 6 23.59
5 Marek RuferMarek Rufer 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 26.46
6 Štěpán NečilŠtěpán Nečil 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 30.36
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 12.6.2019 - 17:00) official Vítr: -4.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik BažoutDominik Bažout 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 22.75 1.00
2 Radim KopištěRadim Kopiště 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 4 24.37
3 Petr NedbalPetr Nedbal 08 AC PardubiceAC Pardubice 2 26.06
4 Filip VelinskýFilip Velinský 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 1 26.13
5 Martin HolíkMartin Holík 06 AC PardubiceAC Pardubice 5 27.20
Daniel ProrokDaniel Prorok 07 AC PardubiceAC Pardubice 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (st, 12.6.2019 - 17:00) official Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr AntošPetr Antoš 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 22.17 4.00
2 Marek TachirMarek Tachir 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 24.04
3 Martin ZáleskýMartin Záleský 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 24.99
4 Šimon LiškaŠimon Liška 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 25.26
Jan ŠvadlenkaJan Švadlenka 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František SochaFrantišek Socha 06 AC PardubiceAC Pardubice 1 19.91 11.00
2 Matěj BurešMatěj Bureš 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 20.23 9.00
3 Šimon BalhárekŠimon Balhárek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 20.32 8.00
4 Tomáš RezekTomáš Rezek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 20.47 7.00
5 Matěj CULKAMatěj CULKA 06 AC PardubiceAC Pardubice 6 20.80 6.00
6 Milan VíchMilan Vích 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 21.08 5.00
7 Petr AntošPetr Antoš 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 22.17 4.00
8 Denis BurdaDenis Burda 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 22.31 3.00
9 Jindřich MorávekJindřich Morávek 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 22.43 2.00
10 Dominik BažoutDominik Bažout 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 22.75 1.00
11 Tomáš ŘehákTomáš Řehák 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 22.95
11 Marek RudolfMarek Rudolf 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 22.95
13 Ondřej KurkaOndřej Kurka 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 22.98
14 Jakub HoráčekJakub Horáček 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 23.21
15 Matouš PavlíkMatouš Pavlík 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 6 23.59
16 Marek TachirMarek Tachir 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 24.04
17 Ondřej CulekOndřej Culek 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 1 24.25
18 Radim KopištěRadim Kopiště 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 4 24.37
19 Adam BurešAdam Bureš 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 24.90
20 Martin ZáleskýMartin Záleský 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 24.99
21 Šimon LiškaŠimon Liška 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 25.26
22 Petr NedbalPetr Nedbal 08 AC PardubiceAC Pardubice 2 26.06
23 Filip VelinskýFilip Velinský 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 1 26.13
24 Marek RuferMarek Rufer 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 26.46
25 Martin HolíkMartin Holík 06 AC PardubiceAC Pardubice 5 27.20
26 Štěpán NečilŠtěpán Nečil 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 30.36
Jakub Jaromír SteinvaldJakub Jaromír Steinvald 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 DNS
Daniel ProrokDaniel Prorok 07 AC PardubiceAC Pardubice 6 DNS
Jan ŠvadlenkaJan Švadlenka 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 DNS

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 12.6.2019 - 16:40) official Vítr: -5.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína UrbanováKarolína Urbanová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 20.45 11.00
2 Kristýna JežkováKristýna Ježková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 20.90 9.00
3 Eliška KoletováEliška Koletová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 21.07 8.00
4 Kateřina KrombholzováKateřina Krombholzová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 21.85 4.00
5 Nela RouhováNela Rouhová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 21.95 3.00
Amélie ZemanováAmélie Zemanová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 12.6.2019 - 16:40) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ČerveňákováKristýna Červeňáková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 21.24 7.00
2 Magdaléna ChaloupkováMagdaléna Chaloupková 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 5 21.67 5.00
3 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 22.00 2.00
4 Sabina MarkováSabina Marková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 22.22
5 Anna MohoutováAnna Mohoutová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 22.83
6 Anežka HorákováAnežka Horáková 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 23.55
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 12.6.2019 - 16:40) official Vítr: -3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela RůžičkováMichaela Růžičková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 22.57
2 Tereza DostálováTereza Dostálová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 22.79
3 Elen PitterováElen Pitterová 06 AC Pardubice AAC Pardubice A 6 23.01
4 Sára GrbavčicováSára Grbavčicová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 23.29
5 Markéta ZáleskáMarkéta Záleská 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 23.53
6 Elena SkřivánkováElena Skřivánková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 23.83
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 12.6.2019 - 16:40) official Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna BurkoňováAnna Burkoňová 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 4 24.42
2 Elen BrožováElen Brožová 06 AC Pardubice AAC Pardubice A 3 24.54
3 Tereza DaňkováTereza Daňková 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 25.24
4 Stela SekotováStela Sekotová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 25.68
5 Nikola AdamcováNikola Adamcová 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 27.40
Agáta BartuškováAgáta Bartušková 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (st, 12.6.2019 - 16:40) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta ZavřelováAlžběta Zavřelová 06 AK SlatiňanyAK Slatiňany 6 22.12 1.00
2 Bára UrbánkováBára Urbánková 06 AK SlatiňanyAK Slatiňany 2 22.81
3 Kateřina ČervinkováKateřina Červinková 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 3 23.97
4 Kateřina PeterkováKateřina Peterková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 24.42
5 Tereza MartinikováTereza Martiniková 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 4 25.54
Viktorie ZítováViktorie Zítová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (st, 12.6.2019 - 16:40) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Žaneta ZavoralováŽaneta Zavoralová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 23.28
2 Anna TepláAnna Teplá 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 25.29
3 Adéla ShejbalováAdéla Shejbalová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 25.36
4 Lucie HušákováLucie Hušáková 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 25.42
5 Tereza PopilkováTereza Popilková 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 25.68
6 Veronika BursováVeronika Bursová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 28.59
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (st, 12.6.2019 - 16:40) official Vítr: -4.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stella JanouškováStella Janoušková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 23.27
2 Andrea PiskačováAndrea Piskačová 06 AC Pardubice AAC Pardubice A 2 23.34
3 Nella RaušováNella Raušová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 23.86
4 Gabriela KřehlováGabriela Křehlová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 24.20
5 Daniela MenšíkováDaniela Menšíková 06 AC Pardubice BAC Pardubice B 5 24.40
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (st, 12.6.2019 - 16:40) official Vítr: -3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína MachartováKarolína Machartová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 22.85
2 Eliška KartousováEliška Kartousová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 23.39
3 Kristýna BlažkováKristýna Blažková 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 23.91
4 Lucie ManychováLucie Manychová 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 2 25.78
Hana UrbánkováHana Urbánková 06 AC Pardubice BAC Pardubice B 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 09 (st, 12.6.2019 - 16:40) official Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa KošťálováDenisa Košťálová 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 21.33 6.00
2 Kateřina VítkováKateřina Vítková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 23.03
3 Kateřina SvačinováKateřina Svačinová 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 3 23.58
4 Adéla SyrovcováAdéla Syrovcová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 24.17
5 Anna VránováAnna Vránová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 24.23
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína UrbanováKarolína Urbanová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 20.45 11.00
2 Kristýna JežkováKristýna Ježková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 20.90 9.00
3 Eliška KoletováEliška Koletová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 21.07 8.00
4 Kristýna ČerveňákováKristýna Červeňáková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 21.24 7.00
5 Denisa KošťálováDenisa Košťálová 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 21.33 6.00
6 Magdaléna ChaloupkováMagdaléna Chaloupková 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 5 21.67 5.00
7 Kateřina KrombholzováKateřina Krombholzová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 21.85 4.00
8 Nela RouhováNela Rouhová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 21.95 3.00
9 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 22.00 2.00
10 Alžběta ZavřelováAlžběta Zavřelová 06 AK SlatiňanyAK Slatiňany 6 22.12 1.00
11 Sabina MarkováSabina Marková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 22.22
12 Michaela RůžičkováMichaela Růžičková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 22.57
13 Tereza DostálováTereza Dostálová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 22.79
14 Bára UrbánkováBára Urbánková 06 AK SlatiňanyAK Slatiňany 2 22.81
15 Anna MohoutováAnna Mohoutová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 22.83
16 Karolína MachartováKarolína Machartová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 22.85
17 Elen PitterováElen Pitterová 06 AC Pardubice AAC Pardubice A 6 23.01
18 Kateřina VítkováKateřina Vítková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 23.03
19 Stella JanouškováStella Janoušková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 23.27
20 Žaneta ZavoralováŽaneta Zavoralová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 23.28
21 Sára GrbavčicováSára Grbavčicová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 23.29
22 Andrea PiskačováAndrea Piskačová 06 AC Pardubice AAC Pardubice A 2 23.34
23 Eliška KartousováEliška Kartousová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 23.39
24 Markéta ZáleskáMarkéta Záleská 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 23.53
25 Anežka HorákováAnežka Horáková 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 23.55
26 Kateřina SvačinováKateřina Svačinová 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 3 23.58
27 Elena SkřivánkováElena Skřivánková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 23.83
28 Nella RaušováNella Raušová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 23.86
29 Kristýna BlažkováKristýna Blažková 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 23.91
30 Kateřina ČervinkováKateřina Červinková 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 3 23.97
31 Adéla SyrovcováAdéla Syrovcová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 24.17
32 Gabriela KřehlováGabriela Křehlová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 24.20
33 Anna VránováAnna Vránová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 24.23
34 Daniela MenšíkováDaniela Menšíková 06 AC Pardubice BAC Pardubice B 5 24.40
35 Anna BurkoňováAnna Burkoňová 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 4 24.42
35 Kateřina PeterkováKateřina Peterková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 24.42
37 Elen BrožováElen Brožová 06 AC Pardubice AAC Pardubice A 3 24.54
38 Tereza DaňkováTereza Daňková 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 25.24
39 Anna TepláAnna Teplá 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 25.29
40 Adéla ShejbalováAdéla Shejbalová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 25.36
41 Lucie HušákováLucie Hušáková 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 25.42
42 Tereza MartinikováTereza Martiniková 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 4 25.54
43 Stela SekotováStela Sekotová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 25.68
43 Tereza PopilkováTereza Popilková 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 25.68
45 Lucie ManychováLucie Manychová 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 2 25.78
46 Nikola AdamcováNikola Adamcová 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 27.40
47 Veronika BursováVeronika Bursová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 28.59
Amélie ZemanováAmélie Zemanová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 DNS
Agáta BartuškováAgáta Bartušková 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 DNS
Viktorie ZítováViktorie Zítová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 DNS
Hana UrbánkováHana Urbánková 06 AC Pardubice BAC Pardubice B 6 DNS

800 m - Ml. žáci

(st, 12.6.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Dominik BažoutDominik Bažout 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 2:25.06 11.00
2 Jakub KrupičkaJakub Krupička 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 2:36.27 9.00
3 Jakub KřivdaJakub Křivda 06 AC PardubiceAC Pardubice 5 2:39.40 8.00
4 Marek RudolfMarek Rudolf 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 13 2:39.81 7.00
5 Vladislav KitayevVladislav Kitayev 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 2:40.88 6.00
6 Samuel KopeckýSamuel Kopecký 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 11 2:44.71 5.00
7 Tadeáš SvobodaTadeáš Svoboda 06 AC PardubiceAC Pardubice 4 2:48.29 4.00
8 Matěj KotalMatěj Kotal 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 2:50.99 3.00
9 František SlaninaFrantišek Slanina 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 2:53.16 2.00
10 Martin HolíkMartin Holík 06 AC PardubiceAC Pardubice 10 2:55.18 1.00
11 Tomáš RůžičkaTomáš Růžička 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 3:02.55
12 Matěj BělohlavMatěj Bělohlav 06 AC PardubiceAC Pardubice 9 3:05.04
Matyáš PilnýMatyáš Pilný 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 12 DNS
Celkem 13 závodníků

800 m - Ml. žákyně

(st, 12.6.2019 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna KožíškováAnna Kožíšková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 2:35.05 11.00
2 Amálie SlonkováAmálie Slonková 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 2:35.06 9.00
3 Edita PozlerováEdita Pozlerová 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 4 2:46.64 8.00
4 Monika ZemkováMonika Zemková 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 6 2:49.84 7.00
5 Lenka ZemánkováLenka Zemánková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 2:50.01 6.00
6 Jana KysilkováJana Kysilková 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 10 2:50.19 5.00
7 Klára HaasováKlára Haasová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 12 2:51.39 4.00
8 Magdaléna ChaloupkováMagdaléna Chaloupková 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 3 2:55.05 3.00
9 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 5 2:55.99 2.00
10 Michaela MervartováMichaela Mervartová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 9 2:58.58 1.00
11 Anna KratochvílováAnna Kratochvílová 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 13 3:06.50
12 Markéta ŠkapováMarkéta Škapová 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 11 3:08.57
13 Viktorie ZítováViktorie Zítová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 15 3:08.63
Veronika VávrováVeronika Vávrová 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 DNS
MS Bára SodomkováBára Sodomková 05 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 14 2:50.92
Celkem 15 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 12.6.2019 - 15:15) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František SochaFrantišek Socha 06 AC PardubiceAC Pardubice 4 08.98 11.00
2 Milan VíchMilan Vích 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 10.10 9.00
3 Václav NěmečekVáclav Němeček 06 AC PardubiceAC Pardubice 5 10.13 8.00
4 Daniel FirsztDaniel Firszt 06 AC PardubiceAC Pardubice 2 10.73 7.00
5 Jakub ĎurišJakub Ďuriš 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 10.86 6.00
6 Vítek ŠtěpánekVítek Štěpánek 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 11.69 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 12.6.2019 - 15:15) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Samuel KopeckýSamuel Kopecký 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 11.56 5.00
2 Patrik JonášPatrik Jonáš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 11.65 4.00
3 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík 07 AC PardubiceAC Pardubice 6 11.93 2.00
4 František SlaninaFrantišek Slanina 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 12.23 1.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František SochaFrantišek Socha 06 AC PardubiceAC Pardubice 4 08.98 11.00
2 Milan VíchMilan Vích 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 10.10 9.00
3 Václav NěmečekVáclav Němeček 06 AC PardubiceAC Pardubice 5 10.13 8.00
4 Daniel FirsztDaniel Firszt 06 AC PardubiceAC Pardubice 2 10.73 7.00
5 Jakub ĎurišJakub Ďuriš 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 10.86 6.00
6 Samuel KopeckýSamuel Kopecký 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 11.56 5.00
7 Patrik JonášPatrik Jonáš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 11.65 4.00
8 Vítek ŠtěpánekVítek Štěpánek 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 11.69 3.00
9 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík 07 AC PardubiceAC Pardubice 6 11.93 2.00
10 František SlaninaFrantišek Slanina 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 12.23 1.00

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 12.6.2019 - 15:00) official Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 10.31 11.00
2 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 10.84 9.00
3 Kateřina VítkováKateřina Vítková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 10.86 8.00
4 Anna ŠtorkováAnna Štorková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 10.91 7.00
5 Kateřina BílkováKateřina Bílková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 11.12 6.00
6 Anna BendováAnna Bendová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 11.45 5.00
7 Stella JanouškováStella Janoušková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 11.62 3.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 12.6.2019 - 15:00) official Vítr: -2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HanušováKateřina Hanušová 06 AC Pardubice AAC Pardubice A 8 11.48 4.00
2 Sára GrbavčicováSára Grbavčicová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 11.86 2.00
3 Alice CajthamlováAlice Cajthamlová 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 6 12.01 1.00
4 Daniela SmolíkováDaniela Smolíková 06 AC Pardubice AAC Pardubice A 4 12.11
5 Karolína ČáslavováKarolína Čáslavová 06 AC Pardubice AAC Pardubice A 5 12.47
6 Ester KachlíkováEster Kachlíková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 12.73
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 10.31 11.00
2 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 10.84 9.00
3 Kateřina VítkováKateřina Vítková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 10.86 8.00
4 Anna ŠtorkováAnna Štorková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 10.91 7.00
5 Kateřina BílkováKateřina Bílková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 11.12 6.00
6 Anna BendováAnna Bendová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 11.45 5.00
7 Kateřina HanušováKateřina Hanušová 06 AC Pardubice AAC Pardubice A 8 11.48 4.00
8 Stella JanouškováStella Janoušková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 11.62 3.00
9 Sára GrbavčicováSára Grbavčicová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 11.86 2.00
10 Alice CajthamlováAlice Cajthamlová 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 6 12.01 1.00
11 Daniela SmolíkováDaniela Smolíková 06 AC Pardubice AAC Pardubice A 4 12.11
12 Karolína ČáslavováKarolína Čáslavová 06 AC Pardubice AAC Pardubice A 5 12.47
13 Ester KachlíkováEster Kachlíková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 12.73

4 x 300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 12.6.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vích, Štaud, Nekut, Macák Vích, Štaud, Nekut, Macák ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 3:21.01 11.00
2 Balhárek, Tachir, Kotal, Hájek Balhárek, Tachir, Kotal, Hájek Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 3:29.66 9.00
3 Jiša, Pavlík, Kopiště, Kaňka Jiša, Pavlík, Kopiště, Kaňka AK SlatiňanyAK Slatiňany 4 3:34.47 8.00
4 Hanč, Hlaváček, Svoboda, Mistrík Hanč, Hlaváček, Svoboda, Mistrík AC PardubiceAC Pardubice 3 3:34.49 7.00
5 Jonáš, Preisler, Slanina, Slavík Jonáš, Preisler, Slanina, Slavík Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 3:42.87 6.00
6 Nedbal, Stoklasa, Holík, Křivda Nedbal, Stoklasa, Holík, Křivda AC PardubiceAC Pardubice 6 3:44.44 5.00
7 Prorok, Lát, Hladík, Bělohlav Prorok, Lát, Hladík, Bělohlav AC PardubiceAC Pardubice 7 3:57.62 4.00
Bis, Bárta, Růžička, Pilný Bis, Bárta, Růžička, Pilný Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 DNS
Celkem 8 závodníků

4 x 300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 12.6.2019 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Koletová, Slonková, Blažková, Kysilková Koletová, Slonková, Blažková, Kysilková Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 3:22.31 11.00
2 Kachlíková, Růžičková, Vávrová, Zemánková Kachlíková, Růžičková, Vávrová, Zemánková Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 3:25.91 9.00
3 Kožíšková, Kratochvílová, Mervartová, Peřinová Kožíšková, Kratochvílová, Mervartová, Peřinová Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 3:30.98 8.00
4 Machartová, Grbavčicová, Nekvindová, Vorlíčková Machartová, Grbavčicová, Nekvindová, Vorlíčková ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 3:31.49 7.00
5 Skřivánková, Horáková, Syrovcová, Raušová Skřivánková, Horáková, Syrovcová, Raušová ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 3:40.73 6.00
6 Smolíková, Ptáčková, Vyňuchalová, Zemková Smolíková, Ptáčková, Vyňuchalová, Zemková AC Pardubice AAC Pardubice A 7 3:46.47 5.00
7 Červinková, Manychová, Výborná, Nováková Červinková, Manychová, Výborná, Nováková AC Pardubice BAC Pardubice B 1 3:47.62 4.00
Vašáková, Hubková, Škapová, Chaloupková Vašáková, Hubková, Škapová, Chaloupková AK SlatiňanyAK Slatiňany 8 DNS
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(st, 12.6.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.131.181.231.281.331.361.391.431.451.481.51 Body
1 Pavel MistríkPavel Mistrík
AC PardubiceAC Pardubice
06 5 1.48 ooooxooxxoxooxxoxxx 11.00
2 Jakub ĎurišJakub Ďuriš
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 3 1.36 oxxoooooxxx 9.00
3 Dominik BažoutDominik Bažout
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 1 1.28 oooxoxxx 8.00
4 Dominik KučeraDominik Kučera
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 6 1.23 oooxxx 7.00
5 Tomáš RůžičkaTomáš Růžička
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 2 1.18 ooxxx 6.00
6 Filip SlavíkFilip Slavík
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 4 1.13 xoxxx 5.00
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(st, 12.6.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.081.131.181.231.281.311.341.371.411.451.48 Body
1 Amélie ZemanováAmélie Zemanová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
07 15 1.45 ----oo-oxxooxxx 11.00
2 Kateřina PeřinováKateřina Peřinová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 12 1.34 oooooxooxxx 9.00
3 Žaneta ZavoralováŽaneta Zavoralová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 13 1.34 oooooxoxoxxx 8.00
4 Karolína UrbanováKarolína Urbanová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 14 1.34 ooooxxooxoxxx 7.00
5 Kateřina SvačinováKateřina Svačinová
AC Pardubice AAC Pardubice A
07 7 1.34 ooooxoxxoxoxxx 6.00
6 Alice CajthamlováAlice Cajthamlová
AK SlatiňanyAK Slatiňany
07 1 1.31 ooooooxxx 5.00
7 Aneta FrancouzováAneta Francouzová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 6 1.31 oxoooxoxxoxxx 4.00
8 Alžběta ZavřelováAlžběta Zavřelová
AK SlatiňanyAK Slatiňany
06 8 1.28 oooooxxx 3.00
9 Anna BendováAnna Bendová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 11 1.28 oooxooxx 2.00
10 Natálie PevnáNatálie Pevná
AC Pardubice AAC Pardubice A
07 10 1.28 ooxoxxoxxoxxx 1.00
11 Kateřina BílkováKateřina Bílková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 9 1.18 -xooxxx
12 Sofie WydrováSofie Wydrová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 5 1.13 ooxxx
13 Tereza MartinikováTereza Martiniková
AC Pardubice BAC Pardubice B
07 2 1.13 xxoxoxxx
14 Barbora ŘádkováBarbora Řádková
AC Pardubice BAC Pardubice B
06 3 1.08 xoxxx
MS Adriena SložilováAdriena Složilová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 4 1.23 xoooxoxxx
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(st, 12.6.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 František SochaFrantišek Socha
AC PardubiceAC Pardubice
06 23 5.33 0.0 11.00
2 Jakub Jaromír SteinvaldJakub Jaromír Steinvald
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 21 4.66 0.0 9.00
3 Matěj CULKAMatěj CULKA
AC PardubiceAC Pardubice
06 22 4.60 0.0 8.00
4 Tomáš RezekTomáš Rezek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 19 4.60 0.0 7.00
5 Václav NěmečekVáclav Němeček
AC PardubiceAC Pardubice
06 20 4.55 0.0 6.00
6 Daniel FirsztDaniel Firszt
AC PardubiceAC Pardubice
06 15 4.40 0.0 5.00
7 Matěj BurešMatěj Bureš
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 18 4.31 0.0 4.00
8 Petr AntošPetr Antoš
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 17 4.24 0.0 3.00
9 Matěj RoztočilMatěj Roztočil
AK SlatiňanyAK Slatiňany
06 16 4.09 0.0 2.00
10 Dominik KučeraDominik Kučera
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 13 3.98 0.0 1.00
11 Vladimír JišaVladimír Jiša
AK SlatiňanyAK Slatiňany
07 7 3.87 0.0
12 Erik MacákErik Macák
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 11 3.87 0.0
13 Jakub HoráčekJakub Horáček
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 1 3.86 0.0
14 Matěj KaňkaMatěj Kaňka
AK SlatiňanyAK Slatiňany
06 6 3.80 0.0
15 Tomáš ŘehákTomáš Řehák
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 12 3.74 0.0
16 Matěj PešataMatěj Pešata
AK SlatiňanyAK Slatiňany
08 14 3.61 0.0
17 Matěj RůžičkaMatěj Růžička
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 9 3.51 0.0
18 Patrik JonášPatrik Jonáš
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 8 3.50 0.0
19 Jakub HájekJakub Hájek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 4 3.47 0.0
20 Martin NekutMartin Nekut
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 10 3.42 0.0
21 Filip VelinskýFilip Velinský
AK SlatiňanyAK Slatiňany
07 5 3.29 0.0
Jan ŠvadlenkaJan Švadlenka
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 2 DNS 0.0
Martin ZáleskýMartin Záleský
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 3 DNS 0.0
Celkem 23 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(st, 12.6.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna JežkováKristýna Ježková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 35 4.63 0.0 11.00
2 Sandra HorákováSandra Horáková
AC Pardubice AAC Pardubice A
07 29 4.22 0.0 9.00
3 Daniela VackováDaniela Vacková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 36 4.17 0.0 8.00
4 Anna ŠtorkováAnna Štorková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 32 4.17 0.0 7.00
5 Anna BendováAnna Bendová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 31 4.17 0.0 6.00
6 Denisa KošťálováDenisa Košťálová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z...
08 5 4.10 0.0 5.00
7 Kateřina PeřinováKateřina Peřinová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 33 4.10 0.0 4.00
8 Lucie KvapilováLucie Kvapilová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 34 4.07 0.0 3.00
9 Alexandra KollárovičováAlexandra Kollárovičová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 30 4.04 0.0 2.00
10 Tereza DostálováTereza Dostálová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
07 27 4.02 0.0 1.00
11 Kristýna BlažkováKristýna Blažková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 26 3.97 0.0
12 Kristýna ČerveňákováKristýna Červeňáková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 20 3.95 0.0
13 Karolína ČáslavováKarolína Čáslavová
AC Pardubice AAC Pardubice A
06 24 3.90 0.0
14 Klára HaasováKlára Haasová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 1 3.84 0.0
15 Stella JanouškováStella Janoušková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 22 3.75 0.0
16 Elen PitterováElen Pitterová
AC Pardubice AAC Pardubice A
06 28 3.71 0.0
17 Elen BrožováElen Brožová
AC Pardubice AAC Pardubice A
06 16 3.59 0.0
18 Karolína MachartováKarolína Machartová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 23 3.56 0.0
19 Nela BisováNela Bisová
AC Pardubice AAC Pardubice A
07 14 3.55 0.0
20 Simona KalováSimona Kalová
AC Pardubice AAC Pardubice A
06 25 3.47 0.0
21 Tereza PtáčkováTereza Ptáčková
AC Pardubice AAC Pardubice A
06 21 3.45 0.0
22 Veronika VorlíčkováVeronika Vorlíčková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 7 3.42 0.0
23 Kateřina VašákováKateřina Vašáková
AK SlatiňanyAK Slatiňany
06 6 3.40 0.0
24 Daniela MenšíkováDaniela Menšíková
AC Pardubice BAC Pardubice B
06 12 3.40 0.0
25 Kateřina ČervinkováKateřina Červinková
AC Pardubice BAC Pardubice B
07 13 3.40 0.0
26 Barbora ŘádkováBarbora Řádková
AC Pardubice BAC Pardubice B
06 19 3.39 0.0
27 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová
AC Pardubice AAC Pardubice A
07 18 3.38 0.0
28 Kateřina HubkováKateřina Hubková
AK SlatiňanyAK Slatiňany
06 3 3.32 0.0
29 Kateřina PeterkováKateřina Peterková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
06 9 3.32 0.0
30 Viktorie ZítováViktorie Zítová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 8 3.32 0.0
31 Anna BurkoňováAnna Burkoňová
AC Pardubice BAC Pardubice B
07 17 3.29 0.0
32 Tereza MartinikováTereza Martiniková
AC Pardubice BAC Pardubice B
07 15 3.26 0.0
33 Tereza NovákováTereza Nováková
AC Pardubice BAC Pardubice B
07 10 3.17 0.0
34 Eliška JarešováEliška Jarešová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 4 3.13 0.0
35 Anna HrstkováAnna Hrstková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 2 3.10 0.0
36 Nikola AdamcováNikola Adamcová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
08 11 3.06 0.0
Celkem 36 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(st, 12.6.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina HanušováKateřina Hanušová
AC Pardubice AAC Pardubice A
06 26 10.23 0.0 11.00
2 Ester KachlíkováEster Kachlíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 22 09.73 0.0 9.00
3 Sofie WydrováSofie Wydrová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 25 09.66 0.0 8.00
4 Bára UrbánkováBára Urbánková
AK SlatiňanyAK Slatiňany
06 4 09.45 0.0 7.00
5 Alexandra KollárovičováAlexandra Kollárovičová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 27 09.26 0.0 6.00
6 Žaneta ZavoralováŽaneta Zavoralová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 24 09.10 0.0 5.00
7 Aneta RambouskováAneta Rambousková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 21 08.80 0.0 4.00
8 Andrea PiskačováAndrea Piskačová
AC Pardubice AAC Pardubice A
06 23 08.68 0.0 3.00
9 Simona KalováSimona Kalová
AC Pardubice AAC Pardubice A
06 17 08.52 0.0 2.00
10 Sandra HorákováSandra Horáková
AC Pardubice AAC Pardubice A
07 19 08.27 0.0 1.00
11 Michaela RůžičkováMichaela Růžičková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 20 08.18 0.0
12 Terezie DrášilováTerezie Drášilová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 18 08.12 0.0
13 Veronika VebrováVeronika Vebrová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 12 08.08 0.0
14 Eliška JarešováEliška Jarešová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 2 07.95 0.0
15 Anna NekvindováAnna Nekvindová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 15 07.92 0.0
16 Aneta FrancouzováAneta Francouzová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 16 07.34 0.0
17 Anna TepláAnna Teplá
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
07 11 06.90 0.0
18 Karolína ČáslavováKarolína Čáslavová
AC Pardubice AAC Pardubice A
06 14 06.89 0.0
19 Daniela SmolíkováDaniela Smolíková
AC Pardubice AAC Pardubice A
06 13 06.87 0.0
20 Michaela SmolíkováMichaela Smolíková
AC Pardubice AAC Pardubice A
06 6 06.79 0.0
21 Kasandra ČonkováKasandra Čonková
AK SlatiňanyAK Slatiňany
07 9 06.22 0.0
22 Tereza PopilkováTereza Popilková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
07 10 06.04 0.0
23 Michaela VýbornáMichaela Výborná
AC Pardubice BAC Pardubice B
06 8 06.02 0.0
24 Anna HrstkováAnna Hrstková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 1 05.79 0.0
25 Sára NečkováSára Nečková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
09 3 05.16 0.0
Eliška JezdinováEliška Jezdinová
AK SlatiňanyAK Slatiňany
07 5 DNS 0.0
Hana UrbánkováHana Urbánková
AC Pardubice BAC Pardubice B
06 7 DNS 0.0
Celkem 27 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(st, 12.6.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jaroslav FialaJaroslav Fiala
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 13 09.46 0.0 11.00
2 Dominik KučeraDominik Kučera
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 11 08.59 0.0 9.00
3 Filip SlavíkFilip Slavík
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 12 08.50 0.0 8.00
4 Vítek ŠtěpánekVítek Štěpánek
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 9 08.42 0.0 7.00
5 Viktor BisViktor Bis
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 7 06.96 0.0 6.00
6 David PreislerDavid Preisler
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 8 06.46 0.0 5.00
7 Matěj BělohlavMatěj Bělohlav
AC PardubiceAC Pardubice
06 1 05.85 0.0 4.00
8 Daniel ProrokDaniel Prorok
AC PardubiceAC Pardubice
07 3 05.84 0.0 3.00
9 Martin HolíkMartin Holík
AC PardubiceAC Pardubice
06 6 05.83 0.0 2.00
10 Matěj RůžičkaMatěj Růžička
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 4 05.80 0.0 1.00
11 Štěpán DudychaŠtěpán Dudycha
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 10 05.38 0.0
12 Ondřej CulekOndřej Culek
AK SlatiňanyAK Slatiňany
07 5 05.11 0.0
13 Matěj BartošMatěj Bartoš
AK SlatiňanyAK Slatiňany
07 2 04.58 0.0
Celkem 13 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(st, 12.6.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Denis BurdaDenis Burda
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 2 55.70 0.0 11.00
2 Vojtěch ZávodnýVojtěch Závodný
AK SlatiňanyAK Slatiňany
06 16 55.45 0.0 9.00
3 Matouš PavlíkMatouš Pavlík
AK SlatiňanyAK Slatiňany
07 12 51.72 0.0 8.00
4 Ondřej KurkaOndřej Kurka
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
07 8 48.70 0.0 7.00
5 Jaroslav FialaJaroslav Fiala
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 5 46.22 0.0 6.00
6 Vladislav KitayevVladislav Kitayev
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 7 45.94 0.0 5.00
7 Patrik StoklasaPatrik Stoklasa
AC PardubiceAC Pardubice
08 22 41.49 0.0 4.00
8 Viktor BisViktor Bis
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 20 39.64 0.0 3.00
9 Roman StehnoRoman Stehno
AK SlatiňanyAK Slatiňany
06 13 39.01 0.0 2.00
10 Samuel KopeckýSamuel Kopecký
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 24 38.90 0.0 1.00
11 Jakub BártaJakub Bárta
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 17 38.48 0.0
12 Vítek ŠtěpánekVítek Štěpánek
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 23 38.23 0.0
13 Jindřich MorávekJindřich Morávek
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
07 11 35.58 0.0
14 Jakub ŠtaudJakub Štaud
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 14 35.06 0.0
15 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík
AC PardubiceAC Pardubice
07 21 34.50 0.0
16 Vojtěch HlaváčekVojtěch Hlaváček
AC PardubiceAC Pardubice
07 6 34.27 0.0
17 Šimon LiškaŠimon Liška
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
07 10 33.38 0.0
18 Viktor HančViktor Hanč
AC PardubiceAC Pardubice
08 18 33.23 0.0
19 Martin ZáleskýMartin Záleský
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 15 32.06 0.0
20 Adam BurešAdam Bureš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 3 31.28 0.0
21 Štěpán DudychaŠtěpán Dudycha
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 4 27.90 0.0
22 Matěj BartošMatěj Bartoš
AK SlatiňanyAK Slatiňany
07 1 15.47 0.0
Matyáš LátMatyáš Lát
AC PardubiceAC Pardubice
06 9 DNS 0.0
Tadeáš SvobodaTadeáš Svoboda
AC PardubiceAC Pardubice
06 19 DNS 0.0
Celkem 24 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(st, 12.6.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta RambouskováAneta Rambousková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 35 59.89 0.0 11.00
2 Sofie WydrováSofie Wydrová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 34 43.13 0.0 9.00
3 Kateřina BílkováKateřina Bílková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 33 42.52 0.0 8.00
4 Terezie DrášilováTerezie Drášilová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 6 41.12 0.0 7.00
5 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 32 39.26 0.0 6.00
6 Amálie SlonkováAmálie Slonková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 31 38.98 0.0 5.00
7 Gabriela KřehlováGabriela Křehlová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 12 38.89 0.0 4.00
8 Anna MohoutováAnna Mohoutová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 15 38.82 0.0 3.00
9 Kateřina HanušováKateřina Hanušová
AC Pardubice AAC Pardubice A
06 26 35.32 0.0 2.00
10 Lenka ZemánkováLenka Zemánková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 29 34.22 0.0 1.00
11 Tereza DaňkováTereza Daňková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 5 34.12 0.0
12 Aneta FrancouzováAneta Francouzová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 28 32.96 0.0
13 Eliška JarešováEliška Jarešová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 9 32.38 0.0
14 Andrea PiskačováAndrea Piskačová
AC Pardubice AAC Pardubice A
06 27 32.29 0.0
15 Simona KalováSimona Kalová
AC Pardubice AAC Pardubice A
06 11 32.19 0.0
16 Kasandra ČonkováKasandra Čonková
AK SlatiňanyAK Slatiňany
07 4 31.96 0.0
17 Nela RouhováNela Rouhová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
07 21 31.74 0.0
18 Anna TepláAnna Teplá
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
07 22 31.34 0.0
19 Natálie PevnáNatálie Pevná
AC Pardubice AAC Pardubice A
07 18 30.67 0.0
20 Edita PozlerováEdita Pozlerová
AC Pardubice AAC Pardubice A
07 19 30.53 0.0
21 Adéla ShejbalováAdéla Shejbalová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
07 30 29.59 0.0
22 Agáta BartuškováAgáta Bartušková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 1 28.79 0.0
23 Monika ZemkováMonika Zemková
AC Pardubice AAC Pardubice A
07 24 28.71 0.0
24 Sabina MarkováSabina Marková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
06 14 28.03 0.0
25 Lucie HušákováLucie Hušáková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
07 8 28.03 0.0
26 Anna NekvindováAnna Nekvindová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 16 27.93 0.0
27 Tereza PtáčkováTereza Ptáčková
AC Pardubice AAC Pardubice A
06 20 27.92 0.0
28 Sandra HorákováSandra Horáková
AC Pardubice AAC Pardubice A
07 7 27.72 0.0
29 Nela BisováNela Bisová
AC Pardubice AAC Pardubice A
07 2 26.32 0.0
30 Lucie ManychováLucie Manychová
AC Pardubice BAC Pardubice B
07 13 25.30 0.0
31 Tereza NovákováTereza Nováková
AC Pardubice BAC Pardubice B
07 17 24.65 0.0
32 Veronika BursováVeronika Bursová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
07 3 23.78 0.0
33 Sára NečkováSára Nečková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
09 25 21.97 0.0
34 Eliška JezdinováEliška Jezdinová
AK SlatiňanyAK Slatiňany
07 10 15.85 0.0
Markéta ZáleskáMarkéta Záleská
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 23 DNS 0.0
Celkem 35 závodníků