výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3.kolo KPD mladšího žactva

Chrudim (12. 6. 2019)

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 12.6.2019 - 17:00) official Vítr: -5.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František SochaFrantišek Socha 06 AC PardubiceAC Pardubice 1 19.91 11.00
2 Matěj BurešMatěj Bureš 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 20.23 9.00
3 Šimon BalhárekŠimon Balhárek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 20.32 8.00
4 Matěj CULKAMatěj CULKA 06 AC PardubiceAC Pardubice 6 20.80 6.00
5 Milan VíchMilan Vích 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 21.08 5.00
Jakub Jaromír SteinvaldJakub Jaromír Steinvald 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 12.6.2019 - 17:00) official Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš RezekTomáš Rezek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 20.47 7.00
2 Jindřich MorávekJindřich Morávek 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 22.43 2.00
3 Tomáš ŘehákTomáš Řehák 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 22.95
4 Ondřej KurkaOndřej Kurka 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 22.98
5 Ondřej CulekOndřej Culek 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 1 24.25
6 Adam BurešAdam Bureš 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 24.90
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 12.6.2019 - 17:00) official Vítr: -4.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denis BurdaDenis Burda 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 22.31 3.00
2 Marek RudolfMarek Rudolf 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 22.95
3 Jakub HoráčekJakub Horáček 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 23.21
4 Matouš PavlíkMatouš Pavlík 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 6 23.59
5 Marek RuferMarek Rufer 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 26.46
6 Štěpán NečilŠtěpán Nečil 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 30.36
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 12.6.2019 - 17:00) official Vítr: -4.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik BažoutDominik Bažout 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 22.75 1.00
2 Radim KopištěRadim Kopiště 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 4 24.37
3 Petr NedbalPetr Nedbal 08 AC PardubiceAC Pardubice 2 26.06
4 Filip VelinskýFilip Velinský 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 1 26.13
5 Martin HolíkMartin Holík 06 AC PardubiceAC Pardubice 5 27.20
Daniel ProrokDaniel Prorok 07 AC PardubiceAC Pardubice 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (st, 12.6.2019 - 17:00) official Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr AntošPetr Antoš 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 22.17 4.00
2 Marek TachirMarek Tachir 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 24.04
3 Martin ZáleskýMartin Záleský 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 24.99
4 Šimon LiškaŠimon Liška 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 25.26
Jan ŠvadlenkaJan Švadlenka 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František SochaFrantišek Socha 06 AC PardubiceAC Pardubice 1 19.91 11.00
2 Matěj BurešMatěj Bureš 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 20.23 9.00
3 Šimon BalhárekŠimon Balhárek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 20.32 8.00
4 Tomáš RezekTomáš Rezek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 20.47 7.00
5 Matěj CULKAMatěj CULKA 06 AC PardubiceAC Pardubice 6 20.80 6.00
6 Milan VíchMilan Vích 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 21.08 5.00
7 Petr AntošPetr Antoš 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 22.17 4.00
8 Denis BurdaDenis Burda 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 22.31 3.00
9 Jindřich MorávekJindřich Morávek 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 22.43 2.00
10 Dominik BažoutDominik Bažout 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 22.75 1.00
11 Tomáš ŘehákTomáš Řehák 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 22.95
11 Marek RudolfMarek Rudolf 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 22.95
13 Ondřej KurkaOndřej Kurka 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 22.98
14 Jakub HoráčekJakub Horáček 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 23.21
15 Matouš PavlíkMatouš Pavlík 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 6 23.59
16 Marek TachirMarek Tachir 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 24.04
17 Ondřej CulekOndřej Culek 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 1 24.25
18 Radim KopištěRadim Kopiště 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 4 24.37
19 Adam BurešAdam Bureš 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 24.90
20 Martin ZáleskýMartin Záleský 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 24.99
21 Šimon LiškaŠimon Liška 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 25.26
22 Petr NedbalPetr Nedbal 08 AC PardubiceAC Pardubice 2 26.06
23 Filip VelinskýFilip Velinský 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 1 26.13
24 Marek RuferMarek Rufer 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 26.46
25 Martin HolíkMartin Holík 06 AC PardubiceAC Pardubice 5 27.20
26 Štěpán NečilŠtěpán Nečil 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 30.36
Jakub Jaromír SteinvaldJakub Jaromír Steinvald 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 DNS
Daniel ProrokDaniel Prorok 07 AC PardubiceAC Pardubice 6 DNS
Jan ŠvadlenkaJan Švadlenka 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 DNS

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 12.6.2019 - 16:40) official Vítr: -5.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína UrbanováKarolína Urbanová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 20.45 11.00
2 Kristýna JežkováKristýna Ježková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 20.90 9.00
3 Eliška KoletováEliška Koletová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 21.07 8.00
4 Kateřina KrombholzováKateřina Krombholzová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 21.85 4.00
5 Nela RouhováNela Rouhová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 21.95 3.00
Amélie ZemanováAmélie Zemanová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 12.6.2019 - 16:40) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ČerveňákováKristýna Červeňáková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 21.24 7.00
2 Magdaléna ChaloupkováMagdaléna Chaloupková 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 5 21.67 5.00
3 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 22.00 2.00
4 Sabina MarkováSabina Marková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 22.22
5 Anna MohoutováAnna Mohoutová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 22.83
6 Anežka HorákováAnežka Horáková 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 23.55
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 12.6.2019 - 16:40) official Vítr: -3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela RůžičkováMichaela Růžičková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 22.57
2 Tereza DostálováTereza Dostálová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 22.79
3 Elen PitterováElen Pitterová 06 AC Pardubice AAC Pardubice A 6 23.01
4 Sára GrbavčicováSára Grbavčicová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 23.29
5 Markéta ZáleskáMarkéta Záleská 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 23.53
6 Elena SkřivánkováElena Skřivánková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 23.83
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 12.6.2019 - 16:40) official Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna BurkoňováAnna Burkoňová 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 4 24.42
2 Elen BrožováElen Brožová 06 AC Pardubice AAC Pardubice A 3 24.54
3 Tereza DaňkováTereza Daňková 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 25.24
4 Stela SekotováStela Sekotová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 25.68
5 Nikola AdamcováNikola Adamcová 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 27.40
Agáta BartuškováAgáta Bartušková 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (st, 12.6.2019 - 16:40) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta ZavřelováAlžběta Zavřelová 06 AK SlatiňanyAK Slatiňany 6 22.12 1.00
2 Bára UrbánkováBára Urbánková 06 AK SlatiňanyAK Slatiňany 2 22.81
3 Kateřina ČervinkováKateřina Červinková 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 3 23.97
4 Kateřina PeterkováKateřina Peterková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 24.42
5 Tereza MartinikováTereza Martiniková 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 4 25.54
Viktorie ZítováViktorie Zítová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (st, 12.6.2019 - 16:40) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Žaneta ZavoralováŽaneta Zavoralová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 23.28
2 Anna TepláAnna Teplá 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 25.29
3 Adéla ShejbalováAdéla Shejbalová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 25.36
4 Lucie HušákováLucie Hušáková 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 25.42
5 Tereza PopilkováTereza Popilková 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 25.68
6 Veronika BursováVeronika Bursová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 28.59
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (st, 12.6.2019 - 16:40) official Vítr: -4.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stella JanouškováStella Janoušková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 23.27
2 Andrea PiskačováAndrea Piskačová 06 AC Pardubice AAC Pardubice A 2 23.34
3 Nella RaušováNella Raušová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 23.86
4 Gabriela KřehlováGabriela Křehlová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 24.20
5 Daniela MenšíkováDaniela Menšíková 06 AC Pardubice BAC Pardubice B 5 24.40
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (st, 12.6.2019 - 16:40) official Vítr: -3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína MachartováKarolína Machartová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 22.85
2 Eliška KartousováEliška Kartousová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 23.39
3 Kristýna BlažkováKristýna Blažková 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 23.91
4 Lucie ManychováLucie Manychová 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 2 25.78
Hana UrbánkováHana Urbánková 06 AC Pardubice BAC Pardubice B 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 09 (st, 12.6.2019 - 16:40) official Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa KošťálováDenisa Košťálová 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 21.33 6.00
2 Kateřina VítkováKateřina Vítková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 23.03
3 Kateřina SvačinováKateřina Svačinová 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 3 23.58
4 Adéla SyrovcováAdéla Syrovcová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 24.17
5 Anna VránováAnna Vránová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 24.23
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína UrbanováKarolína Urbanová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 20.45 11.00
2 Kristýna JežkováKristýna Ježková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 20.90 9.00
3 Eliška KoletováEliška Koletová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 21.07 8.00
4 Kristýna ČerveňákováKristýna Červeňáková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 21.24 7.00
5 Denisa KošťálováDenisa Košťálová 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 21.33 6.00
6 Magdaléna ChaloupkováMagdaléna Chaloupková 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 5 21.67 5.00
7 Kateřina KrombholzováKateřina Krombholzová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 21.85 4.00
8 Nela RouhováNela Rouhová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 21.95 3.00
9 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 22.00 2.00
10 Alžběta ZavřelováAlžběta Zavřelová 06 AK SlatiňanyAK Slatiňany 6 22.12 1.00
11 Sabina MarkováSabina Marková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 22.22
12 Michaela RůžičkováMichaela Růžičková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 22.57
13 Tereza DostálováTereza Dostálová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 22.79
14 Bára UrbánkováBára Urbánková 06 AK SlatiňanyAK Slatiňany 2 22.81
15 Anna MohoutováAnna Mohoutová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 22.83
16 Karolína MachartováKarolína Machartová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 22.85
17 Elen PitterováElen Pitterová 06 AC Pardubice AAC Pardubice A 6 23.01
18 Kateřina VítkováKateřina Vítková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 23.03
19 Stella JanouškováStella Janoušková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 23.27
20 Žaneta ZavoralováŽaneta Zavoralová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 23.28
21 Sára GrbavčicováSára Grbavčicová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 23.29
22 Andrea PiskačováAndrea Piskačová 06 AC Pardubice AAC Pardubice A 2 23.34
23 Eliška KartousováEliška Kartousová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 23.39
24 Markéta ZáleskáMarkéta Záleská 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 23.53
25 Anežka HorákováAnežka Horáková 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 23.55
26 Kateřina SvačinováKateřina Svačinová 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 3 23.58
27 Elena SkřivánkováElena Skřivánková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 23.83
28 Nella RaušováNella Raušová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 23.86
29 Kristýna BlažkováKristýna Blažková 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 23.91
30 Kateřina ČervinkováKateřina Červinková 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 3 23.97
31 Adéla SyrovcováAdéla Syrovcová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 24.17
32 Gabriela KřehlováGabriela Křehlová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 24.20
33 Anna VránováAnna Vránová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 24.23
34 Daniela MenšíkováDaniela Menšíková 06 AC Pardubice BAC Pardubice B 5 24.40
35 Anna BurkoňováAnna Burkoňová 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 4 24.42
35 Kateřina PeterkováKateřina Peterková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 24.42
37 Elen BrožováElen Brožová 06 AC Pardubice AAC Pardubice A 3 24.54
38 Tereza DaňkováTereza Daňková 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 25.24
39 Anna TepláAnna Teplá 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 25.29
40 Adéla ShejbalováAdéla Shejbalová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 25.36
41 Lucie HušákováLucie Hušáková 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 25.42
42 Tereza MartinikováTereza Martiniková 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 4 25.54
43 Stela SekotováStela Sekotová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 25.68
43 Tereza PopilkováTereza Popilková 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 25.68
45 Lucie ManychováLucie Manychová 07 AC Pardubice BAC Pardubice B 2 25.78
46 Nikola AdamcováNikola Adamcová 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 27.40
47 Veronika BursováVeronika Bursová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 28.59
Amélie ZemanováAmélie Zemanová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 DNS
Agáta BartuškováAgáta Bartušková 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 DNS
Viktorie ZítováViktorie Zítová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 DNS
Hana UrbánkováHana Urbánková 06 AC Pardubice BAC Pardubice B 6 DNS