Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Oddílové víceboje ml. žactva

Chrudim (18. 6. 2019)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 18.6.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Matěj BurešMatěj Bureš 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.1 465.00
2 3 Jakub ĎurišJakub Ďuriš 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.8 295.00
3 4 František SlaninaFrantišek Slanina 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.0 253.00
4 2 Samuel KopeckýSamuel Kopecký 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.1 233.00
5 5 Vítek ŠtěpánekVítek Štěpánek 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.3 196.00
6 6 Viktor BisViktor Bis 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.7 129.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 18.6.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= 10 Tomáš RůžičkaTomáš Růžička 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.5 161.00
1= 11 Jakub MarousekJakub Marousek 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.5 161.00
3= 7 Jakub BártaJakub Bárta 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 10.0 88.00
3= 9 Matyáš PilnýMatyáš Pilný 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 10.0 88.00
5 8 Filip SlavíkFilip Slavík 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 10.3 53.00
6 12 David PreislerDavid Preisler 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 11.0 5.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Matěj BurešMatěj Bureš 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.1 465.00
2 3 Jakub ĎurišJakub Ďuriš 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.8 295.00
3 4 František SlaninaFrantišek Slanina 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.0 253.00
4 2 Samuel KopeckýSamuel Kopecký 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.1 233.00
5 5 Vítek ŠtěpánekVítek Štěpánek 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.3 196.00
6 10 Tomáš RůžičkaTomáš Růžička 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.5 161.00
6 11 Jakub MarousekJakub Marousek 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.5 161.00
8 6 Viktor BisViktor Bis 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.7 129.00
9 7 Jakub BártaJakub Bárta 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 10.0 88.00
9 9 Matyáš PilnýMatyáš Pilný 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 10.0 88.00
11 8 Filip SlavíkFilip Slavík 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 10.3 53.00
12 12 David PreislerDavid Preisler 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 11.0 5.00

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 18.6.2019 - 10:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Anna ŠtorkováAnna Štorková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.7 582.00
2 4 Žaneta ZavoralováŽaneta Zavoralová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.0 506.00
3 3 Sofie WydrováSofie Wydrová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.2 458.00
4= 2 Veronika VávrováVeronika Vávrová 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.3 435.00
4= 6 Stella JanouškováStella Janoušková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.3 435.00
6 5 Anna KožíškováAnna Kožíšková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.6 369.00
7 8 Aneta FrancouzováAneta Francouzová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.9 308.00
8 7 Lenka ZemánkováLenka Zemánková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 10.1 270.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 18.6.2019 - 10:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 12 Ester KachlíkováEster Kachlíková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.3 435.00
2= 11 Michaela RůžičkováMichaela Růžičková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.4 413.00
2= 9 Barbora HodkováBarbora Hodková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.4 413.00
4 15 Alena PertlíkováAlena Pertlíková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.5 391.00
5 14 Kateřina OndráčkováKateřina Ondráčková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.6 369.00
6 10 Michaela MervartováMichaela Mervartová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.9 308.00
7 13 Anna KratochvílováAnna Kratochvílová 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 10.4 218.00
8 16 Adriena SložilováAdriena Složilová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 10.5 201.00
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Anna ŠtorkováAnna Štorková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.7 582.00
2 4 Žaneta ZavoralováŽaneta Zavoralová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.0 506.00
3 3 Sofie WydrováSofie Wydrová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.2 458.00
4 2 Veronika VávrováVeronika Vávrová 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.3 435.00
4 6 Stella JanouškováStella Janoušková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.3 435.00
4 12 Ester KachlíkováEster Kachlíková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.3 435.00
7 11 Michaela RůžičkováMichaela Růžičková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.4 413.00
7 9 Barbora HodkováBarbora Hodková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.4 413.00
9 15 Alena PertlíkováAlena Pertlíková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.5 391.00
10 5 Anna KožíškováAnna Kožíšková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.6 369.00
10 14 Kateřina OndráčkováKateřina Ondráčková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.6 369.00
12 8 Aneta FrancouzováAneta Francouzová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.9 308.00
12 10 Michaela MervartováMichaela Mervartová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.9 308.00
14 7 Lenka ZemánkováLenka Zemánková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 10.1 270.00
15 13 Anna KratochvílováAnna Kratochvílová 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 10.4 218.00
16 16 Adriena SložilováAdriena Složilová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 10.5 201.00