výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Atletická středa

Chrudim (19. 6. 2019)

60 m - Žáci

(st, 19.6.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal BroklMichal Brokl 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.6
2 Vít HolickýVít Holický 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.0
3 Daniel PohnerDaniel Pohner 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.2
4 Matěj KubantMatěj Kubant 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.4
5 Přemysl ŠtrupPřemysl Štrup 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.4
Celkem 5 závodníků

60 m - Dorostenky

(st, 19.6.2019 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie DvořákováLucie Dvořáková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.4
2 Natalia ŠulcováNatalia Šulcová 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.5
3 Zuzana RůžičkováZuzana Růžičková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.9
Celkem 3 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 19.6.2019 - 15:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Soňa ŠulcováSoňa Šulcová 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.9
2 Kateřina KrásnáKateřina Krásná 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.1
3 Pavla TicháPavla Tichá 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.1
4 Terezie KrálováTerezie Králová 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.2
5 Eliška LednováEliška Lednová 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.3
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 19.6.2019 - 15:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicol DoležalováNicol Doležalová 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.1
2 Michaela TrávníčkováMichaela Trávníčková 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.2
3 Nikola PatákováNikola Patáková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.3
4 Markéta TěšíkováMarkéta Těšíková 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.4
5 Sarah MašíkováSarah Mašíková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.5
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 19.6.2019 - 15:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla VltavskáAdéla Vltavská 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.8
2 Alexandra ChytilováAlexandra Chytilová 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.1
3 Bára SokolováBára Sokolová 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.3
4 Zuzana ĎurišováZuzana Ďurišová 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.4
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla VltavskáAdéla Vltavská 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.8
2 Soňa ŠulcováSoňa Šulcová 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.9
3 Kateřina KrásnáKateřina Krásná 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.1
3 Pavla TicháPavla Tichá 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.1
3 Nicol DoležalováNicol Doležalová 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.1
3 Alexandra ChytilováAlexandra Chytilová 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.1
7 Terezie KrálováTerezie Králová 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.2
7 Michaela TrávníčkováMichaela Trávníčková 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.2
9 Eliška LednováEliška Lednová 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.3
9 Nikola PatákováNikola Patáková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.3
9 Bára SokolováBára Sokolová 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.3
12 Markéta TěšíkováMarkéta Těšíková 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.4
12 Zuzana ĎurišováZuzana Ďurišová 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.4
14 Sarah MašíkováSarah Mašíková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.5

Skok o tyči - Žáci

(st, 19.6.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Stanislav JirásekStanislav Jirásek
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 2.00
2 Filip HrochFilip Hroch
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 1.90
3 Jiří ŠtěpánekJiří Štěpánek
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 1.50
Matouš KašpárekMatouš Kašpárek
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 NM
Celkem 4 závodníků

Skok o tyči - Ml. žáci

(st, 19.6.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Rostislav GroulíkRostislav Groulík
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 2.40
Celkem 1 závodníků

Skok o tyči - Veteráni

(st, 19.6.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Karel FiedlerKarel Fiedler
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
49 3.00
Celkem 1 závodníků

Skok o tyči - Dorostenky

(st, 19.6.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Lucie DvořákováLucie Dvořáková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 3.30
2 Natalia ŠulcováNatalia Šulcová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 1.50
Celkem 2 závodníků

Skok o tyči - Žákyně

(st, 19.6.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Nikola BisováNikola Bisová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 2.70
2 Sára KulhaváSára Kulhavá
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 2.60
3 Kateřina KrásnáKateřina Krásná
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 2.50
4 Adéla CelundováAdéla Celundová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 2.20
5 Tereza HochmanováTereza Hochmanová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 1.70
Celkem 5 závodníků

Skok o tyči - Ml. žákyně

(st, 19.6.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 1.90
2 Žaneta ZavoralováŽaneta Zavoralová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 1.90
3 Michaela RůžičkováMichaela Růžičková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 1.80
4 Ester KachlíkováEster Kachlíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 1.50
Celkem 4 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Žákyně

(st, 19.6.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Bára SokolováBára Sokolová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 32.08 0.0
2 Nikola PleskotováNikola Pleskotová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 29.99 0.0
3 Nikola BisováNikola Bisová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 26.06 0.0
4 Adéla VltavskáAdéla Vltavská
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 25.21 0.0
5 Sarah MašíkováSarah Mašíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 24.87 0.0
6 Terezie KrálováTerezie Králová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 22.95 0.0
7 Alexandra ChytilováAlexandra Chytilová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 19.27 0.0
Celkem 7 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci

(st, 19.6.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Přemysl ŠtrupPřemysl Štrup
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 35.15 0.0
2 Antonín ŠkvrněAntonín Škvrně
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 30.66 0.0
Celkem 2 závodníků

Hod diskem 1kg - Dorostenky

(st, 19.6.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Viktorie KarlíkováViktorie Karlíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 35.30 0.0
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(st, 19.6.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub KubáčJakub Kubáč
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 35.25 0.0
Celkem 1 závodníků

Hod kladivem 3kg - Žákyně

(st, 19.6.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Bára SokolováBára Sokolová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 44.94 0.0
2 Nikola PleskotováNikola Pleskotová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 36.46 0.0
3 Sarah MašíkováSarah Mašíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 29.71 0.0
Celkem 3 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci

(st, 19.6.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Přemysl ŠtrupPřemysl Štrup
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 36.87 0.0
Celkem 1 závodníků