Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Atletická středa

Chrudim (25. 9. 2019)
skok o tyči - Muži (středa, 25.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Aleš KadlecAleš Kadlec 98 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3.00
skok o tyči - Žáci (středa, 25.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip HrochFilip Hroch 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2.10
2 Jan ZábranskýJan Zábranský 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1.80
3 Stanislav JirásekStanislav Jirásek 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1.80
skok o tyči - Ml. žáci (středa, 25.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Viktor BisViktor Bis 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1.80
skok o tyči - Dorostenky (středa, 25.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lucie DvořákováLucie Dvořáková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3.60
skok o tyči - Žákyně (středa, 25.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nikola BisováNikola Bisová 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2.70
2= Kateřina KrásnáKateřina Krásná 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2.60
2= Sára KulhaváSára Kulhavá 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2.60
skok o tyči - Ml. žákyně (středa, 25.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Žaneta ZavoralováŽaneta Zavoralová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1.70
vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (středa, 25.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Žaneta ZavoralováŽaneta Zavoralová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.58
2 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.27
3 Stella JanouškováStella Janoušková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.60
vrh koulí 3kg - Ml. žáci (středa, 25.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Viktor BisViktor Bis 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 05.95
vrh koulí 3kg - Dorostenky (středa, 25.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lucie DvořákováLucie Dvořáková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.49
vrh koulí 3kg - Žákyně (středa, 25.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Johana GroulíkováJohana Groulíková 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.10
2 Michaela SlaninováMichaela Slaninová 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.14
3 Eliška LednováEliška Lednová 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.10
vrh koulí 4kg - Žáci (středa, 25.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matouš KašpárekMatouš Kašpárek 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.56
2 Jiří ŠtěpánekJiří Štěpánek 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 05.42
3 Jan BreiterJan Breiter 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 05.21
hod diskem 0,75kg - Žákyně (středa, 25.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Sarah MašíkováSarah Mašíková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 25.80
hod kladivem 3kg - Žákyně (středa, 25.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Bára SokolováBára Sokolová 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 47.16