Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Jugendhallenmeeting

Chemnitz (5. 1. 2019)

Skok daleký - Muži

(so, 5.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
4 Jiří ZahradníkJiří Zahradník
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 6.56
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Žáci

Žáci A (so, 5.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
3 Jan UllmanJan Ullman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 5.42
4 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo
AK MostAK Most
04 5.31
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále B (so, 5.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
7 Matyas KoszegiMatyas Koszegi
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
05 4.87
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Ženy

(so, 5.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
6 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 5.15
8 Tereza ČurdováTereza Čurdová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 4.93
17 Denisa ChocholováDenisa Chocholová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 4.06
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(so, 5.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
11 Michaela SucháMichaela Suchá
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
03 4.77
12 Klára VlasákováKlára Vlasáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 4.75
15 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
04 4.70
18 Kristýna HerákováKristýna Heráková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 4.57
21 Aneta FikesováAneta Fikesová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 4.45
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(so, 5.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
3 Tereza LamačováTereza Lamačová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 5.26
4 Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 5.20
9 Šárka SomrováŠárka Somrová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 4.66
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(so, 5.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
05 5.07
4 Barbora KutováBarbora Kutová
AK MostAK Most
05 4.83
7 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská
AK MostAK Most
06 4.75
16 Tereza LáchováTereza Láchová
JAC BrnoJAC Brno
06 4.45
28 Petra SvobodováPetra Svobodová
AK MostAK Most
06 4.06
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(so, 5.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan ValentaJan Valenta
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
09 3.74
Celkem 1 závodníků