výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Jugendhallenmeeting

Chemnitz (5. 1. 2019)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 5.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.57
Celkem 1 závodníků
Rozběh 2 (so, 5.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
4 Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 07.25
Celkem 1 závodníků
Rozběh 5 (so, 5.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Pavel BendaPavel Benda 92 AK MostAK Most 07.25
3 Tomáš PraskýTomáš Praský 99 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 07.64
Celkem 2 závodníků
Rozběh 6 (so, 5.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
4 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.44
Celkem 1 závodníků

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 2 (so, 5.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
4 Kevin MilerKevin Miler 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 07.60
Celkem 1 závodníků
Rozběh 3 (so, 5.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
6 Adam ŠtelzigAdam Štelzig 02 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 08.22
Celkem 1 závodníků
Rozběh 5 (so, 5.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.55
Celkem 1 závodníků

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 5.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.81
Celkem 1 závodníků
Rozběh 2 (so, 5.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.55
Celkem 1 závodníků
Rozběh 4 (so, 5.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 07.63
Celkem 1 závodníků
Rozběh 5 (so, 5.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 08.10
Celkem 1 závodníků

60 m - Žáci

Žáci 7 (so, 5.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Matyas KoszegiMatyas Koszegi 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 08.24
Celkem 1 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 5.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.46
2 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.58
3 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 07.64
Celkem 3 závodníků
Finále B (so, 5.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 08.13
Celkem 1 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 5.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 08.17
Celkem 1 závodníků

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 5.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
5 Kristýna HerákováKristýna Heráková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.72
Celkem 1 závodníků
Rozběh 2 (so, 5.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.51
Celkem 1 závodníků
Rozběh 7 (so, 5.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2= Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 08.38
Celkem 1 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 5.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 08.36
6 Eliška SilnáEliška Silná 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.66
Celkem 2 závodníků
Rozběh 4 (so, 5.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Tereza VlkováTereza Vlková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.43
Celkem 1 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 2 (so, 5.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
4 Petra SvobodováPetra Svobodová 06 AK MostAK Most 08.76
Celkem 1 závodníků
Rozběh 3 (so, 5.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 08.30
Celkem 1 závodníků
Rozběh 4 (so, 5.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 08.27
Celkem 1 závodníků
Rozběh 5 (so, 5.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
4 Barbora KutováBarbora Kutová 05 AK MostAK Most 08.79
5 Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová 06 AK MoAK Mo 08.97
6 Denisa VidemanováDenisa Videmanová 06 AK MoAK Mo 09.31
Celkem 3 závodníků
Rozběh 6 (so, 5.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 08.50
3 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská 06 AK MostAK Most 08.76
5 Tereza LáchováTereza Láchová 06 JAC BrnoJAC Brno 09.05
Celkem 3 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 5.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 08.23
2 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 08.31
5 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 08.54
Celkem 3 závodníků