výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Veřejné halové závody staršího žactva

Praha-Juliska (30. 1. 2019)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (st, 30.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan BenešJan Beneš 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.21
2 Jan BedrníkJan Bedrník 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.24
4 Ondřej AdamíkOndřej Adamík 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 09.51
Kryštof BaschKryštof Basch 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... DNS
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (st, 30.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej BesedaOndřej Beseda 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.19
2 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.51
4 Tomáš EndrštTomáš Endršt 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.32
Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (st, 30.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej FrühaufOndřej Frühauf 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.24
2 Natanael FritzNatanael Fritz 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.18
3 Ladislav FišeraLadislav Fišera 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.23
4 Adam FeixAdam Feix 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.96
Celkem 4 závodníků
Rozběh 4 (st, 30.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.65
2 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 07.66
3 Matěj HorákMatěj Horák 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.38
4 Jakub HollmannJakub Hollmann 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.91
Celkem 4 závodníků
Rozběh 5 (st, 30.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karel JarešKarel Jareš 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.76
2 Tobiáš HrubýTobiáš Hrubý 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.88
3 Bruno JakešBruno Jakeš 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.33
4 Richard HrádockýRichard Hrádocký 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.50
Celkem 4 závodníků
Rozběh 6 (st, 30.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub JechJakub Jech 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 07.82
2 Jan KadaněJan Kadaně 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.77
3 Adam KloudaAdam Klouda 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.92
4 Pavel KaňkovskýPavel Kaňkovský 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.27
Celkem 4 závodníků
Rozběh 7 (st, 30.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mikuláš KubalaMikuláš Kubala 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.22
2 Jonáš KostkaJonáš Kostka 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.87
3 Jan KlumparJan Klumpar 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.24
4 Daniel KovářDaniel Kovář 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 09.40
Celkem 4 závodníků
Rozběh 8 (st, 30.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MozgaJan Mozga 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.11
2 Lukáš MrkvičkaLukáš Mrkvička 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.48
3 Matyáš MoggMatyáš Mogg 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 08.83
4 Petr MouchaPetr Moucha 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 09.02
Celkem 4 závodníků
Rozběh 9 (st, 30.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav PavlyukMiroslav Pavlyuk 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.94
2 Ondřej PaletaOndřej Paleta 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 08.60
3 Matouš NopMatouš Nop 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.79
Celkem 3 závodníků
Rozběh 10 (st, 30.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.93
2 Matěj RadzoMatěj Radzo 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.21
3 Václav PěknicVáclav Pěknic 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.60
4 David RajchartDavid Rajchart 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.71
Celkem 4 závodníků
Rozběh 11 (st, 30.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner 04 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 07.57
2 Filip SolskýFilip Solský 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.33
3 Adam SchejbalAdam Schejbal 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.03
Daniel ŘíhaDaniel Říha 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Rozběh 12 (st, 30.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.01
2 Simon ŠtiborSimon Štibor 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.59
3 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.94
4 Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.07
Celkem 4 závodníků
Rozběh 13 (st, 30.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.35
2 Filip ŠtětkaFilip Štětka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.41
3 Jakub ŠebekJakub Šebek 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.56
4 Štěpán ŠtronerŠtěpán Štroner 04 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 09.94
Celkem 4 závodníků
Rozběh 14 (st, 30.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Thai Bao TranThai Bao Tran 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 07.88
2 Tadeáš TichýTadeáš Tichý 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.54
3 Tomáš UrbanTomáš Urban 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 08.71
Adam PajkrAdam Pajkr 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS
Celkem 4 závodníků
Rozběh 15 (st, 30.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David ZedníkDavid Zedník 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.79
2 Benjamin SvobodaBenjamin Svoboda 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.87
3 Vojtěch VyskočilVojtěch Vyskočil 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.93
Marek VandírekMarek Vandírek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 4 závodníků
Rozběh 16 (st, 30.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav ZelenkaVáclav Zelenka 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.74
2 Filip ZvánovecFilip Zvánovec 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 08.95
3 Libor ZelenkaLibor Zelenka 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.12
Celkem 3 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (st, 30.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner 04 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 07.60
2 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 07.58
1 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.53
4 Karel JarešKarel Jareš 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.69
Celkem 4 závodníků
Finále B (st, 30.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
1 Thai Bao TranThai Bao Tran 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 07.84
3 Tobiáš HrubýTobiáš Hrubý 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.89
2 Jakub JechJakub Jech 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 07.88
Celkem 4 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (st, 30.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jolana AnderlováJolana Anderlová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.74
2 Kateřina BezováKateřina Bezová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.30
3 Lucie BöhmováLucie Böhmová 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 09.59
4 Petra BehenskáPetra Behenská 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 11.08
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (st, 30.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johana BurdováJohana Burdová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.93
2 Kateřina BrdičkováKateřina Brdičková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.96
3 Ema BurešováEma Burešová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 09.26
4 Adéla BrabcováAdéla Brabcová 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.49
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (st, 30.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška BűrgelováEliška Bűrgelová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.75
2 Tereza ČechováTereza Čechová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.40
3 Ema ČermákováEma Čermáková 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.58
Celkem 3 závodníků
Rozběh 4 (st, 30.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie DolistováViktorie Dolistová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.46
2 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.61
3 Nela DorazinováNela Dorazinová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.63
4 Anita DoležalováAnita Doležalová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 09.69
Celkem 4 závodníků
Rozběh 5 (st, 30.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie DurychováJulie Durychová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.70
2 Drahuše GottvaldováDrahuše Gottvaldová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.72
3 Eliška DrábováEliška Drábová 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.15
4 Victoria FoltýnováVictoria Foltýnová 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.89
Celkem 4 závodníků
Rozběh 6 (st, 30.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea GrabovskáAndrea Grabovská 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.46
2 Laura GrögerováLaura Grögerová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.75
3 Linda GrecmanováLinda Grecmanová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.15
4 Klára HonsůKlára Honsů 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.32
Celkem 4 závodníků
Rozběh 7 (st, 30.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka HorákováAnežka Horáková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.07
2 Kristýna HruškováKristýna Hrušková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.07
3 Anna HřebíčkováAnna Hřebíčková 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 09.12
4 Sára ChadimováSára Chadimová 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.81
Celkem 4 závodníků
Rozběh 8 (st, 30.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie JakabováSofie Jakabová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.55
2 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.76
3 Tereza JakoubkováTereza Jakoubková 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 08.94
4 Ema JedličkováEma Jedličková 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 09.08
Celkem 4 závodníků
Rozběh 9 (st, 30.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.47
2 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.54
3 Michaela JindrováMichaela Jindrová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.65
4 Zuzana KojanováZuzana Kojanová 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 09.05
Celkem 4 závodníků
Rozběh 10 (st, 30.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marina KollárováMarina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 08.22
2 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 08.59
3 Kateřina KolářováKateřina Kolářová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.12
4 Mariana KonvičkováMariana Konvičková 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 09.34
Celkem 4 závodníků
Rozběh 11 (st, 30.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KrálováEliška Králová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.04
2 Nela DoubkováNela Doubková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 09.38
3 Julie KracíkováJulie Kracíková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.65
4 Sofie KošťálováSofie Košťálová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.68
Celkem 4 závodníků
Rozběh 12 (st, 30.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rozálie KrejčovesováRozálie Krejčovesová 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.73
2 Adéla KupkováAdéla Kupková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.82
3 Adéla KubánkováAdéla Kubánková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.97
4 Lenka KřenováLenka Křenová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.59
Celkem 4 závodníků
Rozběh 13 (st, 30.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie LasíkováLucie Lasíková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.51
2 Kateřina KrupkováKateřina Krupková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.82
3 Barbora KutováBarbora Kutová 05 AK MostAK Most 08.92
4 Anna KymlováAnna Kymlová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 09.65
Celkem 4 závodníků
Rozběh 14 (st, 30.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 08.26
2 Agatha LautnerováAgatha Lautnerová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 08.47
3 Soňa LedvinkováSoňa Ledvinková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.80
4 Anna MachováAnna Machová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.08
Celkem 4 závodníků
Rozběh 15 (st, 30.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.47
2 Alžběta MarešováAlžběta Marešová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.67
3 Adéla MarkováAdéla Marková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.26
4 Marie MachováMarie Machová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.72
Celkem 4 závodníků
Rozběh 16 (st, 30.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára NoasováSára Noasová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.69
2 Natálie NoskováNatálie Nosková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.15
3 Anna MrázováAnna Mrázová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.27
4 Aneta OtcovskáAneta Otcovská 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.98
Celkem 4 závodníků
Rozběh 17 (st, 30.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Christina PittChristina Pitt 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.05
2 Eliška Libuše PalečkováEliška Libuše Palečková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.15
3 Lucie PlochováLucie Plochová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.42
4 Hana PavlíčkováHana Pavlíčková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.54
Celkem 4 závodníků
Rozběh 18 (st, 30.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela RadouškováMichaela Radoušková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.79
2 Sofie PoláškováSofie Polášková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.86
3 Magdaléna PokornáMagdaléna Pokorná 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.05
4 Aneta RákosníkováAneta Rákosníková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.48
Celkem 4 závodníků
Rozběh 19 (st, 30.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna SkálováAnna Skálová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.55
2 Anna SvobodováAnna Svobodová 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.74
3 Karolína RouskováKarolína Rousková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.77
4 Hana SkočdopolováHana Skočdopolová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.06
Celkem 4 závodníků
Rozběh 20 (st, 30.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Nela ŠloufováNela Šloufová 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 08.84
3 Ada ŠmídováAda Šmídová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.57
4 Julie ŠorbanováJulie Šorbanová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.79
Eliška SyberováEliška Syberová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova DNF
Celkem 4 závodníků
Rozběh 21 (st, 30.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Laura ŠplechtnováLaura Šplechtnová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.59
2 Jitka ŠtěpánkováJitka Štěpánková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.91
3 Karolína ŠtélováKarolína Štélová 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.98
4 Markéta ŠtélováMarkéta Štélová 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.97
Celkem 4 závodníků
Rozběh 22 (st, 30.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta ŠtrosováAneta Štrosová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.61
2 Barbora ZemanováBarbora Zemanová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.03
3 Magdaléna TepláMagdaléna Teplá 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.31
4 Natálie ŠvadlenováNatálie Švadlenová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.75
Celkem 4 závodníků
Rozběh 23 (st, 30.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina VilímováKateřina Vilímová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 08.32
2 Denisa MoutelíkováDenisa Moutelíková 04 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 09.22
3 Eliška VackováEliška Vacková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.40
4 Eliška VeverováEliška Veverová 04 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 09.99
Celkem 4 závodníků
Rozběh 24 (st, 30.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ZunováAdéla Zunová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 08.20
2 Tereza VotinskáTereza Votinská 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 09.07
3 Anna VoborníkováAnna Voborníková 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 10.31
Celkem 3 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (st, 30.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marina KollárováMarina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 08.14
2 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 08.22
3 Adéla ZunováAdéla Zunová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 08.23
4 Andrea GrabovskáAndrea Grabovská 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.39
Celkem 4 závodníků
Finále B (st, 30.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.34
2 Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.40
3 Viktorie DolistováViktorie Dolistová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.49
Agatha LautnerováAgatha Lautnerová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha DNS
Celkem 4 závodníků