výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebory sportovních tříd ZŠ Opava, Englišova /uzavřené/

Opava - ZŠ Englišova (17. 1. 2019)

50 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.01
2 Jiří HančilJiří Hančil 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 07.38
3 Jakub StoklasaJakub Stoklasa 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 07.53
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ota BenešOta Beneš 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 06.96
2 Jakub SkopalJakub Skopal 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 06.97
3 Matěj KrušberskýMatěj Krušberský 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.77
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin SolnýMartin Solný 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 06.87
2 Filip MaschkeFilip Maschke 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.62
3 Filip MarkovičFilip Markovič 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 07.67
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub SlanýJakub Slaný 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.32
2 Petr NavrátilPetr Navrátil 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 07.69
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin SolnýMartin Solný 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 06.87
2 Ota BenešOta Beneš 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 06.96
3 Jakub SkopalJakub Skopal 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 06.97
4 Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.01
5 Jakub SlanýJakub Slaný 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.32
6 Jiří HančilJiří Hančil 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 07.38
7 Jakub StoklasaJakub Stoklasa 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 07.53
8 Filip MaschkeFilip Maschke 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.62
9 Filip MarkovičFilip Markovič 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 07.67
10 Petr NavrátilPetr Navrátil 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 07.69
11 Matěj KrušberskýMatěj Krušberský 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.77

50 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš BorovskýJonáš Borovský 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 07.46
2 Filip GrabovskýFilip Grabovský 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.16
3 Jiří ŠulákJiří Šulák 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.05
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš GebauerJonáš Gebauer 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 07.55
2 Jáchym HenzlJáchym Henzl 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.85
3 Radim NovákRadim Novák 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 07.91
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip GužiakFilip Gužiak 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 07.10
2 Jan MatýsekJan Matýsek 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.40
3 Petr SaboPetr Sabo 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.70
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj OzaniakMatěj Ozaniak 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.40
2 Adam HazuchaAdam Hazucha 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 07.58
3 Jiří TheuerJiří Theuer 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 07.98
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dennis UrbanskýDennis Urbanský 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 07.62
2 Štěpán KavanŠtěpán Kavan 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 07.70
3 David SchwanDavid Schwan 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.14
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 06.78
2 David MatuščíkDavid Matuščík 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.72
3 Tom SosnaTom Sosna 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 07.89
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tobiáš MlýnekTobiáš Mlýnek 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 06.93
2 Jonáš HolušaJonáš Holuša 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 06.96
3 Matyáš GratzaMatyáš Gratza 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.79
Celkem 3 závodníků
Běh 08 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej VíchaOndřej Vícha 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 07.82
2 Radim KavanRadim Kavan 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.16
3 Matěj JakubíkMatěj Jakubík 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.94
Celkem 3 závodníků
Běh 09 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej VláčilOndřej Vláčil 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.24
2 Teymur AbbasovTeymur Abbasov 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.55
Lukáš KellnerLukáš Kellner 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 10 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam BauerAdam Bauer 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 07.93
2 Ondřej KinčekOndřej Kinček 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.51
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 06.78
2 Tobiáš MlýnekTobiáš Mlýnek 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 06.93
3 Jonáš HolušaJonáš Holuša 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 06.96
4 Filip GužiakFilip Gužiak 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 07.10
5 Jan MatýsekJan Matýsek 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.40
5 Matěj OzaniakMatěj Ozaniak 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.40
7 Jonáš BorovskýJonáš Borovský 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 07.46
8 Jonáš GebauerJonáš Gebauer 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 07.55
9 Adam HazuchaAdam Hazucha 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 07.58
10 Dennis UrbanskýDennis Urbanský 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 07.62
11 Štěpán KavanŠtěpán Kavan 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 07.70
12 David MatuščíkDavid Matuščík 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.72
13 Ondřej VíchaOndřej Vícha 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 07.82
14 Jáchym HenzlJáchym Henzl 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.85
15 Tom SosnaTom Sosna 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 07.89
16 Radim NovákRadim Novák 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 07.91
17 Adam BauerAdam Bauer 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 07.93
18 Jiří TheuerJiří Theuer 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 07.98
19 David SchwanDavid Schwan 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.14
20 Filip GrabovskýFilip Grabovský 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.16
20 Radim KavanRadim Kavan 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.16
22 Ondřej VláčilOndřej Vláčil 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.24
23 Ondřej KinčekOndřej Kinček 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.51
24 Teymur AbbasovTeymur Abbasov 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.55
25 Petr SaboPetr Sabo 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.70
26 Matyáš GratzaMatyáš Gratza 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.79
27 Matěj JakubíkMatěj Jakubík 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.94
28 Jiří ŠulákJiří Šulák 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.05
Lukáš KellnerLukáš Kellner 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 DNS

50 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ZycháčekAdam Zycháček 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.09
2 Miroslav AndrleMiroslav Andrle 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.40
3 Vincent HellebrandtVincent Hellebrandt 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.14
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj BorunskýMatěj Borunský 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.50
2 Alex BlahutAlex Blahut 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.17
3 Vilém HodnýVilém Hodný 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.31
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon StanjuraŠimon Stanjura 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.80
2 Patrik BrigulaPatrik Brigula 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.91
3 Hynek GatnarHynek Gatnar 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.79
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 07.09
2 Adam GebauerAdam Gebauer 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.12
3 Tomáš HarazimTomáš Harazim 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.97
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Adam GrossAdam Gross 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.22
1= Josef ŠindelářJosef Šindelář 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.22
3 Mathias HlaváčMathias Hlaváč 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.48
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej VaněkOndřej Vaněk 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.10
2 Filip HlubekFilip Hlubek 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.57
3 Tomáš KalusTomáš Kalus 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.28
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub JelínekJakub Jelínek 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.24
2 Lukáš KomárekLukáš Komárek 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.59
3 Martin HluchýMartin Hluchý 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.64
Celkem 3 závodníků
Běh 08 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof KáňaKryštof Káňa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.08
2 Nikolas KovalčíkNikolas Kovalčík 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.83
3 David HoblíkDavid Hoblík 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.74
Celkem 3 závodníků
Běh 09 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karel OnderkaKarel Onderka 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.80
2 Jakub ŠoltysJakub Šoltys 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.16
3 Jan KroutilJan Kroutil 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.71
Celkem 3 závodníků
Běh 10 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michael KurkaMichael Kurka 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.48
2 Matěj ŠtencelMatěj Štencel 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.92
3 Vojtěch StoklasaVojtěch Stoklasa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.94
Celkem 3 závodníků
Běh 11 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel UrbánekDaniel Urbánek 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.99
2 Jan MendelJan Mendel 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.38
3 Aleš VčelkaAleš Včelka 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.59
Celkem 3 závodníků
Běh 12 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav WarischVáclav Warisch 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.29
2 Jonáš PodlovskýJonáš Podlovský 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.50
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 07.09
2 Matěj BorunskýMatěj Borunský 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.50
3 Karel OnderkaKarel Onderka 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.80
4 Daniel UrbánekDaniel Urbánek 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.99
5 Kryštof KáňaKryštof Káňa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.08
6 Adam ZycháčekAdam Zycháček 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.09
7 Ondřej VaněkOndřej Vaněk 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.10
8 Adam GebauerAdam Gebauer 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.12
9 Jakub ŠoltysJakub Šoltys 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.16
10 Alex BlahutAlex Blahut 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.17
11 Adam GrossAdam Gross 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.22
11 Josef ŠindelářJosef Šindelář 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.22
13 Jakub JelínekJakub Jelínek 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.24
14 Václav WarischVáclav Warisch 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.29
15 Vilém HodnýVilém Hodný 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.31
16 Jan MendelJan Mendel 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.38
17 Miroslav AndrleMiroslav Andrle 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.40
18 Mathias HlaváčMathias Hlaváč 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.48
18 Michael KurkaMichael Kurka 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.48
20 Jonáš PodlovskýJonáš Podlovský 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.50
21 Filip HlubekFilip Hlubek 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.57
22 Lukáš KomárekLukáš Komárek 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.59
22 Aleš VčelkaAleš Včelka 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.59
24 Šimon StanjuraŠimon Stanjura 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.80
25 Nikolas KovalčíkNikolas Kovalčík 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.83
26 Patrik BrigulaPatrik Brigula 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.91
27 Matěj ŠtencelMatěj Štencel 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.92
28 Vojtěch StoklasaVojtěch Stoklasa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.94
29 Tomáš HarazimTomáš Harazim 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.97
30 Vincent HellebrandtVincent Hellebrandt 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.14
31 Tomáš KalusTomáš Kalus 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.28
32 Martin HluchýMartin Hluchý 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.64
33 Jan KroutilJan Kroutil 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.71
34 David HoblíkDavid Hoblík 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.74
35 Hynek GatnarHynek Gatnar 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.79

50 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana NavrátilováJana Navrátilová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.64
2 Valérie LuzarováValérie Luzarová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.34
3 Bára VitáskováBára Vitásková 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.67
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie SchusterováLucie Schusterová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 07.56
2 Vendula KavanováVendula Kavanová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.52
3 Vendula PospěchováVendula Pospěchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.58
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela VíchováMichaela Víchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.46
2 Patricie KonopkováPatricie Konopková 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.57
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela VíchováMichaela Víchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.46
2 Lucie SchusterováLucie Schusterová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 07.56
3 Jana NavrátilováJana Navrátilová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.64
4 Valérie LuzarováValérie Luzarová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.34
5 Vendula KavanováVendula Kavanová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.52
6 Patricie KonopkováPatricie Konopková 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.57
7 Vendula PospěchováVendula Pospěchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.58
8 Bára VitáskováBára Vitásková 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.67

50 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie PobořilováNatálie Pobořilová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.40
2 Vanda VontrobováVanda Vontrobová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.43
3 Alžběta SkaličkováAlžběta Skaličková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.64
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška SlaninováEliška Slaninová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.30
2 Anna BeňovičováAnna Beňovičová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.33
3 Eliška StokláskováEliška Stoklásková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.05
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna StrnadelAnna Strnadel 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 07.52
2 Klára GodulováKlára Godulová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.29
3 Kateřina DrábkováKateřina Drábková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.35
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka LazarováLenka Lazarová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.26
2 Nikol SvozilováNikol Svozilová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.56
3 Viktorie NovotnáViktorie Novotná 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.33
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška TylšarováEliška Tylšarová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.44
2 Alexandra ŠínováAlexandra Šínová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.76
3 Simona GillováSimona Gillová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.16
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie VlčkováJulie Vlčková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.56
2 Emílie HavlíkováEmílie Havlíková 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.75
3 Klára VojtkováKlára Vojtková 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.80
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína KlechováKarolína Klechová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 07.78
2 Natálie PutováNatálie Putová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.21
3 Ema VocetkováEma Vocetková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.56
Celkem 3 závodníků
Běh 08 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona BartošováSimona Bartošová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 07.48
2 Tereza RuskováTereza Rusková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.78
3 Markéta MarečkováMarkéta Marečková 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.91
Celkem 3 závodníků
Běh 09 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana HerudkováHana Herudková 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.02
2 Mercedes MatulováMercedes Matulová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.07
3 Karolína ValentováKarolína Valentová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.30
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona BartošováSimona Bartošová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 07.48
2 Anna StrnadelAnna Strnadel 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 07.52
3 Julie VlčkováJulie Vlčková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.56
4 Karolína KlechováKarolína Klechová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 07.78
5 Hana HerudkováHana Herudková 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.02
6 Mercedes MatulováMercedes Matulová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.07
7 Natálie PutováNatálie Putová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.21
8 Lenka LazarováLenka Lazarová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.26
9 Klára GodulováKlára Godulová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.29
10 Eliška SlaninováEliška Slaninová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.30
10 Karolína ValentováKarolína Valentová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.30
12 Anna BeňovičováAnna Beňovičová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.33
13 Natálie PobořilováNatálie Pobořilová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.40
14 Vanda VontrobováVanda Vontrobová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.43
15 Eliška TylšarováEliška Tylšarová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.44
16 Nikol SvozilováNikol Svozilová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.56
16 Ema VocetkováEma Vocetková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.56
18 Alžběta SkaličkováAlžběta Skaličková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.64
19 Emílie HavlíkováEmílie Havlíková 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.75
20 Alexandra ŠínováAlexandra Šínová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.76
21 Tereza RuskováTereza Rusková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.78
22 Klára VojtkováKlára Vojtková 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.80
23 Markéta MarečkováMarkéta Marečková 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.91
24 Eliška StokláskováEliška Stoklásková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.05
25 Simona GillováSimona Gillová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.16
26 Viktorie NovotnáViktorie Novotná 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.33
27 Kateřina DrábkováKateřina Drábková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.35

50 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína BalášováKarolína Balášová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.45
2 Tereza ŽáčkováTereza Žáčková 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.89
3 Lucie BerkusováLucie Berkusová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.09
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora HolasováBarbora Holasová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.07
2 Natálie GalloNatálie Gallo 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.56
3 Agáta Anna BednářováAgáta Anna Bednářová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.06
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda LatoňováLinda Latoňová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.31
2 Helena BlažejováHelena Blažejová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.42
3 Karolína HlaváčováKarolína Hlaváčová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.30
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna MagerováKristýna Magerová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.65
2 Karolína CetlováKarolína Cetlová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.92
3 Adéla JelenováAdéla Jelenová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.07
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klaudie EsslerováKlaudie Esslerová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.08
2 Hana PavelkováHana Pavelková 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.15
3 Anna KošárkováAnna Košárková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.71
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Melanie PřibylováMelanie Přibylová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.24
2 Natálie HeinrichováNatálie Heinrichová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.06
3 Eva KošárkováEva Košárková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.42
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema VontrobováEma Vontrobová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.05
2 Markéta JankůMarkéta Janků 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.17
3 Tereza PiekarczykováTereza Piekarczyková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.93
Celkem 3 závodníků
Běh 08 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie PobořilováJulie Pobořilová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.65
2 Barbora WarischováBarbora Warischová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.84
3 Martina JankůMartina Janků 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.17
Celkem 3 závodníků
Běh 09 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nataša NeiserováNataša Neiserová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.86
2 Karolína KavanováKarolína Kavanová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.94
3 Nikol SeehofováNikol Seehofová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.12
Celkem 3 závodníků
Běh 10 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela SeidlováMichaela Seidlová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.18
2 Lucie ŘemelkováLucie Řemelková 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.63
3 Nikol KernováNikol Kernová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.93
Celkem 3 závodníků
Běh 11 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina SprogaMartina Sproga 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.07
2 Anna KotzianováAnna Kotzianová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.36
3 Viktorie ŠindlerováViktorie Šindlerová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.46
Celkem 3 závodníků
Běh 12 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KratinováAnna Kratinová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.15
2 Eliška StrakováEliška Straková 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.27
3 Marie TeichmannováMarie Teichmannová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.63
Celkem 3 závodníků
Běh 13 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Izabela TutrováIzabela Tutrová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.61
2 Jana MooreJana Moore 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.97
Celkem 2 závodníků
Běh 14 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SvobodováTereza Svobodová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.16
2 Alžběta WestováAlžběta Westová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.28
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema VontrobováEma Vontrobová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.05
2 Barbora HolasováBarbora Holasová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.07
2 Martina SprogaMartina Sproga 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.07
4 Klaudie EsslerováKlaudie Esslerová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.08
5 Tereza SvobodováTereza Svobodová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.16
6 Markéta JankůMarkéta Janků 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.17
7 Michaela SeidlováMichaela Seidlová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.18
8 Melanie PřibylováMelanie Přibylová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.24
9 Linda LatoňováLinda Latoňová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.31
10 Anna KotzianováAnna Kotzianová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.36
11 Helena BlažejováHelena Blažejová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.42
12 Karolína BalášováKarolína Balášová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.45
13 Viktorie ŠindlerováViktorie Šindlerová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.46
14 Natálie GalloNatálie Gallo 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.56
15 Izabela TutrováIzabela Tutrová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.61
16 Lucie ŘemelkováLucie Řemelková 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.63
17 Kristýna MagerováKristýna Magerová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.65
17 Julie PobořilováJulie Pobořilová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.65
19 Barbora WarischováBarbora Warischová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.84
20 Nataša NeiserováNataša Neiserová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.86
21 Tereza ŽáčkováTereza Žáčková 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.89
22 Karolína CetlováKarolína Cetlová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.92
23 Tereza PiekarczykováTereza Piekarczyková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.93
23 Nikol KernováNikol Kernová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.93
25 Karolína KavanováKarolína Kavanová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.94
26 Jana MooreJana Moore 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.97
27 Agáta Anna BednářováAgáta Anna Bednářová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.06
27 Natálie HeinrichováNatálie Heinrichová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.06
29 Adéla JelenováAdéla Jelenová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.07
30 Lucie BerkusováLucie Berkusová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.09
31 Nikol SeehofováNikol Seehofová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.12
32 Hana PavelkováHana Pavelková 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.15
32 Anna KratinováAnna Kratinová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.15
34 Martina JankůMartina Janků 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.17
35 Eliška StrakováEliška Straková 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.27
36 Alžběta WestováAlžběta Westová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.28
37 Karolína HlaváčováKarolína Hlaváčová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.30
38 Eva KošárkováEva Košárková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.42
39 Marie TeichmannováMarie Teichmannová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.63
40 Anna KošárkováAnna Košárková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.71

60 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.16
2 Jiří HančilJiří Hančil 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.44
3 Jakub StoklasaJakub Stoklasa 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.49
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub SkopalJakub Skopal 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.20
2 Ota BenešOta Beneš 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.35
3 Matěj KrušberskýMatěj Krušberský 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.99
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin SolnýMartin Solný 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.00
2 Filip MaschkeFilip Maschke 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.75
3 Filip MarkovičFilip Markovič 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.81
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub SlanýJakub Slaný 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.50
2 Petr NavrátilPetr Navrátil 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.08
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin SolnýMartin Solný 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.00
2 Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.16
3 Jakub SkopalJakub Skopal 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.20
4 Ota BenešOta Beneš 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.35
5 Jiří HančilJiří Hančil 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.44
6 Jakub StoklasaJakub Stoklasa 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.49
7 Jakub SlanýJakub Slaný 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.50
8 Filip MaschkeFilip Maschke 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.75
9 Filip MarkovičFilip Markovič 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.81
10 Matěj KrušberskýMatěj Krušberský 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.99
11 Petr NavrátilPetr Navrátil 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.08

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš BorovskýJonáš Borovský 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.72
2 Teymur AbbasovTeymur Abbasov 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.02
3 Matěj JakubíkMatěj Jakubík 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.34
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš HolušaJonáš Holuša 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.17
2 Ondřej VíchaOndřej Vícha 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.10
3 Matyáš GratzaMatyáš Gratza 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.30
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 07.97
2 Tobiáš MlýnekTobiáš Mlýnek 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.06
3 Tom SosnaTom Sosna 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.14
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dennis UrbanskýDennis Urbanský 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.69
2 David MatuščíkDavid Matuščík 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.89
3 David SchwanDavid Schwan 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.42
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj OzaniakMatěj Ozaniak 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.53
2 Štěpán KavanŠtěpán Kavan 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.90
3 Jiří TheuerJiří Theuer 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.21
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MatýsekJan Matýsek 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.27
2 Adam HazuchaAdam Hazucha 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.23
3 Petr SaboPetr Sabo 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 12.22
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip GužiakFilip Gužiak 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.13
2 Jáchym HenzlJáchym Henzl 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.06
3 Radim NovákRadim Novák 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.24
Celkem 3 závodníků
Běh 08 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan HajdaJan Hajda 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.76
2 Jonáš GebauerJonáš Gebauer 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.86
3 Radim KavanRadim Kavan 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.24
Celkem 3 závodníků
Běh 09 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej VláčilOndřej Vláčil 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.00
2 Filip GrabovskýFilip Grabovský 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.57
3 Jiří ŠulákJiří Šulák 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 11.92
Celkem 3 závodníků
Běh 10 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam BauerAdam Bauer 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.29
2 Ondřej KinčekOndřej Kinček 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.88
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 07.97
2 Tobiáš MlýnekTobiáš Mlýnek 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.06
3 Filip GužiakFilip Gužiak 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.13
4 Jonáš HolušaJonáš Holuša 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.17
5 Jan MatýsekJan Matýsek 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.27
6 Matěj OzaniakMatěj Ozaniak 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.53
7 Dennis UrbanskýDennis Urbanský 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.69
8 Jonáš BorovskýJonáš Borovský 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.72
9 Jan HajdaJan Hajda 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.76
10 Jonáš GebauerJonáš Gebauer 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.86
11 David MatuščíkDavid Matuščík 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.89
12 Štěpán KavanŠtěpán Kavan 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.90
13 Ondřej VláčilOndřej Vláčil 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.00
14 Jáchym HenzlJáchym Henzl 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.06
15 Ondřej VíchaOndřej Vícha 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.10
16 Tom SosnaTom Sosna 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.14
17 Jiří TheuerJiří Theuer 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.21
18 Adam HazuchaAdam Hazucha 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.23
19 Radim NovákRadim Novák 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.24
19 Radim KavanRadim Kavan 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.24
21 Adam BauerAdam Bauer 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.29
22 David SchwanDavid Schwan 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.42
23 Filip GrabovskýFilip Grabovský 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.57
24 Ondřej KinčekOndřej Kinček 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.88
25 Teymur AbbasovTeymur Abbasov 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.02
26 Matyáš GratzaMatyáš Gratza 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.30
27 Matěj JakubíkMatěj Jakubík 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.34
28 Jiří ŠulákJiří Šulák 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 11.92
29 Petr SaboPetr Sabo 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 12.22

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub JelínekJakub Jelínek 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.55
2 Miroslav AndrleMiroslav Andrle 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.12
3 Martin HluchýMartin Hluchý 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.99
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mathias HlaváčMathias Hlaváč 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.79
2 Nikolas KovalčíkNikolas Kovalčík 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.19
3 David HoblíkDavid Hoblík 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 11.45
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karel OnderkaKarel Onderka 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.14
2 Kryštof KáňaKryštof Káňa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.51
3 Jan KroutilJan Kroutil 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 11.29
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michael KurkaMichael Kurka 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.92
2 Šimon StanjuraŠimon Stanjura 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.05
3 Matěj ŠtencelMatěj Štencel 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.40
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aleš VčelkaAleš Včelka 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.97
2 Jan MendelJan Mendel 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.04
3 Vojtěch StoklasaVojtěch Stoklasa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.66
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav WarischVáclav Warisch 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.54
2 Jonáš PodlovskýJonáš Podlovský 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.11
3 Tomáš KalusTomáš Kalus 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.67
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ZycháčekAdam Zycháček 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.42
2 Tomáš HarazimTomáš Harazim 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.19
3 Vincent HellebrandtVincent Hellebrandt 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.41
Celkem 3 závodníků
Běh 08 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj BorunskýMatěj Borunský 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.65
2 Alex BlahutAlex Blahut 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.37
3 Lukáš KomárekLukáš Komárek 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.03
Celkem 3 závodníků
Běh 09 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vilém HodnýVilém Hodný 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.70
2 Patrik BrigulaPatrik Brigula 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.36
3 Hynek GatnarHynek Gatnar 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 11.37
Celkem 3 závodníků
Běh 10 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.03
2 Jakub ŠoltysJakub Šoltys 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.30
3 Adam GebauerAdam Gebauer 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.48
Celkem 3 závodníků
Běh 11 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel UrbánekDaniel Urbánek 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.17
2 Josef ŠindelářJosef Šindelář 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.65
3 Adam GrossAdam Gross 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.73
Celkem 3 závodníků
Běh 12 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej VaněkOndřej Vaněk 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.49
2 Filip HlubekFilip Hlubek 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.12
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.03
2 Matěj BorunskýMatěj Borunský 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.65
3 Karel OnderkaKarel Onderka 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.14
4 Daniel UrbánekDaniel Urbánek 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.17
5 Jakub ŠoltysJakub Šoltys 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.30
6 Alex BlahutAlex Blahut 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.37
7 Adam ZycháčekAdam Zycháček 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.42
8 Adam GebauerAdam Gebauer 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.48
9 Ondřej VaněkOndřej Vaněk 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.49
10 Kryštof KáňaKryštof Káňa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.51
11 Václav WarischVáclav Warisch 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.54
12 Jakub JelínekJakub Jelínek 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.55
13 Josef ŠindelářJosef Šindelář 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.65
14 Vilém HodnýVilém Hodný 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.70
15 Adam GrossAdam Gross 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.73
16 Mathias HlaváčMathias Hlaváč 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.79
17 Michael KurkaMichael Kurka 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.92
18 Aleš VčelkaAleš Včelka 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.97
19 Lukáš KomárekLukáš Komárek 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.03
20 Jan MendelJan Mendel 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.04
21 Šimon StanjuraŠimon Stanjura 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.05
22 Jonáš PodlovskýJonáš Podlovský 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.11
23 Miroslav AndrleMiroslav Andrle 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.12
23 Filip HlubekFilip Hlubek 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.12
25 Nikolas KovalčíkNikolas Kovalčík 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.19
25 Tomáš HarazimTomáš Harazim 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.19
27 Patrik BrigulaPatrik Brigula 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.36
28 Matěj ŠtencelMatěj Štencel 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.40
29 Vincent HellebrandtVincent Hellebrandt 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.41
30 Vojtěch StoklasaVojtěch Stoklasa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.66
31 Tomáš KalusTomáš Kalus 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.67
32 Martin HluchýMartin Hluchý 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.99
33 Jan KroutilJan Kroutil 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 11.29
34 Hynek GatnarHynek Gatnar 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 11.37
35 David HoblíkDavid Hoblík 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 11.45

60 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valérie LuzarováValérie Luzarová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.54
2 Jana NavrátilováJana Navrátilová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.98
3 Eliška CeltováEliška Celtová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.25
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie SchusterováLucie Schusterová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.87
2 Vendula KavanováVendula Kavanová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.86
3 Vendula PospěchováVendula Pospěchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.98
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela VíchováMichaela Víchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.90
2 Patricie KonopkováPatricie Konopková 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.01
Celkem 2 závodníků
Běh 04 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana NavrátilováHana Navrátilová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.02
2 Bára VitáskováBára Vitásková 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.42
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valérie LuzarováValérie Luzarová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.54
2 Lucie SchusterováLucie Schusterová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.87
3 Michaela VíchováMichaela Víchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.90
4 Jana NavrátilováJana Navrátilová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.98
5 Vendula KavanováVendula Kavanová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.86
6 Vendula PospěchováVendula Pospěchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.98
7 Patricie KonopkováPatricie Konopková 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.01
8 Hana NavrátilováHana Navrátilová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.02
9 Eliška CeltováEliška Celtová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.25
10 Bára VitáskováBára Vitásková 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.42

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.21
2 Hana HerudkováHana Herudková 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.45
3 Markéta MarečkováMarkéta Marečková 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.21
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona BartošováSimona Bartošová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.90
2 Karolína KlechováKarolína Klechová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.12
3 Natálie PutováNatálie Putová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.68
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emílie HavlíkováEmílie Havlíková 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.89
2 Ema VocetkováEma Vocetková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.91
3 Sára BočkováSára Bočková 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 11.22
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza RuskováTereza Rusková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.16
2 Klára VojtkováKlára Vojtková 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.26
3 Simona GillováSimona Gillová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.66
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie VlčkováJulie Vlčková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.77
2 Lenka LazarováLenka Lazarová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.66
3 Eliška TylšarováEliška Tylšarová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.76
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikol SvozilováNikol Svozilová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.17
2 Viktorie NovotnáViktorie Novotná 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.62
3 Kateřina DrábkováKateřina Drábková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.97
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna StrnadelAnna Strnadel 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.96
2 Eliška SlaninováEliška Slaninová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.64
3 Hana MarušákováHana Marušáková 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 11.23
Celkem 3 závodníků
Běh 08 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára GodulováKlára Godulová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.60
2 Alžběta SkaličkováAlžběta Skaličková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.14
3 Eliška StokláskováEliška Stoklásková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.37
Celkem 3 závodníků
Běh 09 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna BeňovičováAnna Beňovičová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.76
2 Alexandra ŠínováAlexandra Šínová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.24
3 Natálie PobořilováNatálie Pobořilová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.29
Celkem 3 závodníků
Běh 10 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mercedes MatulováMercedes Matulová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.16
2 Karolína ValentováKarolína Valentová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.54
3 Vanda VontrobováVanda Vontrobová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.89
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.21
2 Julie VlčkováJulie Vlčková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.77
3 Simona BartošováSimona Bartošová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.90
4 Anna StrnadelAnna Strnadel 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.96
5 Karolína KlechováKarolína Klechová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.12
6 Mercedes MatulováMercedes Matulová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.16
7 Hana HerudkováHana Herudková 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.45
8 Karolína ValentováKarolína Valentová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.54
9 Klára GodulováKlára Godulová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.60
10 Eliška SlaninováEliška Slaninová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.64
11 Lenka LazarováLenka Lazarová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.66
12 Natálie PutováNatálie Putová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.68
13 Eliška TylšarováEliška Tylšarová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.76
13 Anna BeňovičováAnna Beňovičová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.76
15 Emílie HavlíkováEmílie Havlíková 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.89
15 Vanda VontrobováVanda Vontrobová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.89
17 Ema VocetkováEma Vocetková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.91
18 Alžběta SkaličkováAlžběta Skaličková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.14
19 Tereza RuskováTereza Rusková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.16
20 Nikol SvozilováNikol Svozilová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.17
21 Markéta MarečkováMarkéta Marečková 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.21
22 Alexandra ŠínováAlexandra Šínová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.24
23 Klára VojtkováKlára Vojtková 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.26
24 Natálie PobořilováNatálie Pobořilová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.29
25 Eliška StokláskováEliška Stoklásková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.37
26 Viktorie NovotnáViktorie Novotná 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.62
27 Simona GillováSimona Gillová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.66
28 Kateřina DrábkováKateřina Drábková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.97
29 Sára BočkováSára Bočková 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 11.22
30 Hana MarušákováHana Marušáková 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 11.23

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína BalášováKarolína Balášová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.00
2= Barbora WarischováBarbora Warischová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.43
2= Karolína KavanováKarolína Kavanová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.43
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nataša NeiserováNataša Neiserová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.27
2 Nikol KernováNikol Kernová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.31
3 Nikol SeehofováNikol Seehofová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.70
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KotzianováAnna Kotzianová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.75
2 Michaela SeidlováMichaela Seidlová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.95
3 Lucie ŘemelkováLucie Řemelková 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.14
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda LatoňováLinda Latoňová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.00
2 Viktorie ŠindlerováViktorie Šindlerová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.06
3 Anna KratinováAnna Kratinová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.71
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza PiekarczykováTereza Piekarczyková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.39
2 Jana MooreJana Moore 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.48
3 Marie TeichmannováMarie Teichmannová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 11.16
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SvobodováTereza Svobodová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.63
2 Izabela TutrováIzabela Tutrová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.91
3 Eva KošárkováEva Košárková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 11.01
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie BerkusováLucie Berkusová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.63
2 Alžběta WestováAlžběta Westová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 11.10
3 Anna KošárkováAnna Košárková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 11.23
Celkem 3 závodníků
Běh 08 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie GalloNatálie Gallo 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.92
2 Tereza ŽáčkováTereza Žáčková 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.46
3 Agáta Anna BednářováAgáta Anna Bednářová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.60
Celkem 3 závodníků
Běh 09 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helena BlažejováHelena Blažejová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.90
2 Julie PobořilováJulie Pobořilová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.07
3 Karolína HlaváčováKarolína Hlaváčová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.82
Celkem 3 závodníků
Běh 10 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora HolasováBarbora Holasová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.51
2 Karolína CetlováKarolína Cetlová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.18
3 Adéla JelenováAdéla Jelenová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.48
Celkem 3 závodníků
Běh 11 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klaudie EsslerováKlaudie Esslerová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.55
2 Martina SprogaMartina Sproga 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.57
3 Kristýna MagerováKristýna Magerová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.05
Celkem 3 závodníků
Běh 12 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie HeinrichováNatálie Heinrichová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.55
2 Hana PavelkováHana Pavelková 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.74
3 Eliška StrakováEliška Straková 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.86
Celkem 3 závodníků
Běh 13 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta JankůMarkéta Janků 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.58
2 Melanie PřibylováMelanie Přibylová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.65
Celkem 2 závodníků
Běh 14 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema VontrobováEma Vontrobová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.38
2 Martina JankůMartina Janků 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.59
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema VontrobováEma Vontrobová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.38
2 Barbora HolasováBarbora Holasová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.51
3 Klaudie EsslerováKlaudie Esslerová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.55
4 Martina SprogaMartina Sproga 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.57
5 Markéta JankůMarkéta Janků 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.58
6 Tereza SvobodováTereza Svobodová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.63
7 Melanie PřibylováMelanie Přibylová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.65
8 Anna KotzianováAnna Kotzianová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.75
9 Helena BlažejováHelena Blažejová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.90
10 Izabela TutrováIzabela Tutrová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.91
11 Natálie GalloNatálie Gallo 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.92
12 Michaela SeidlováMichaela Seidlová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.95
13 Karolína BalášováKarolína Balášová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.00
13 Linda LatoňováLinda Latoňová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.00
15 Kristýna MagerováKristýna Magerová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.05
16 Viktorie ŠindlerováViktorie Šindlerová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.06
17 Julie PobořilováJulie Pobořilová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.07
18 Lucie ŘemelkováLucie Řemelková 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.14
19 Karolína CetlováKarolína Cetlová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.18
20 Nataša NeiserováNataša Neiserová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.27
21 Nikol KernováNikol Kernová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.31
22 Tereza PiekarczykováTereza Piekarczyková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.39
23 Barbora WarischováBarbora Warischová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.43
23 Karolína KavanováKarolína Kavanová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.43
25 Tereza ŽáčkováTereza Žáčková 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.46
26 Jana MooreJana Moore 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.48
26 Adéla JelenováAdéla Jelenová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.48
28 Natálie HeinrichováNatálie Heinrichová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.55
29 Martina JankůMartina Janků 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.59
30 Agáta Anna BednářováAgáta Anna Bednářová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.60
31 Lucie BerkusováLucie Berkusová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.63
32 Nikol SeehofováNikol Seehofová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.70
33 Anna KratinováAnna Kratinová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.71
34 Hana PavelkováHana Pavelková 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.74
35 Karolína HlaváčováKarolína Hlaváčová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.82
36 Eliška StrakováEliška Straková 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.86
37 Eva KošárkováEva Košárková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 11.01
38 Alžběta WestováAlžběta Westová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 11.10
39 Marie TeichmannováMarie Teichmannová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 11.16
40 Anna KošárkováAnna Košárková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 11.23

60 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.51
2 Jiří HančilJiří Hančil 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 11.53
3 Jakub StoklasaJakub Stoklasa 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 12.36
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub SkopalJakub Skopal 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.42
2 Ota BenešOta Beneš 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 11.08
3 Matěj KrušberskýMatěj Krušberský 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 11.97
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin SolnýMartin Solný 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.46
2 Filip MarkovičFilip Markovič 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 11.05
3 Filip MaschkeFilip Maschke 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 12.52
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub SlanýJakub Slaný 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 11.21
2 Petr NavrátilPetr Navrátil 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 12.51
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub SkopalJakub Skopal 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.42
2 Martin SolnýMartin Solný 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.46
3 Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.51
4 Filip MarkovičFilip Markovič 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 11.05
5 Ota BenešOta Beneš 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 11.08
6 Jakub SlanýJakub Slaný 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 11.21
7 Jiří HančilJiří Hančil 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 11.53
8 Matěj KrušberskýMatěj Krušberský 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 11.97
9 Jakub StoklasaJakub Stoklasa 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 12.36
10 Petr NavrátilPetr Navrátil 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 12.51
11 Filip MaschkeFilip Maschke 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 12.52

60 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš BorovskýJonáš Borovský 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 11.07
2 Teymur AbbasovTeymur Abbasov 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 13.50
3 Matěj JakubíkMatěj Jakubík 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 15.00
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš HolušaJonáš Holuša 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.50
2 Ondřej VíchaOndřej Vícha 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 12.31
3 Matyáš GratzaMatyáš Gratza 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 13.32
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.34
2 Tobiáš MlýnekTobiáš Mlýnek 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.03
3 Tom SosnaTom Sosna 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 12.94
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David MatuščíkDavid Matuščík 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.76
2 Dennis UrbanskýDennis Urbanský 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 11.13
3 David SchwanDavid Schwan 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 11.77
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán KavanŠtěpán Kavan 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 11.78
2 Matěj OzaniakMatěj Ozaniak 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 12.88
3 Jiří TheuerJiří Theuer 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 13.57
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MatýsekJan Matýsek 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 11.12
2 Adam HazuchaAdam Hazucha 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 12.00
3 Petr SaboPetr Sabo 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 17.20
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip GužiakFilip Gužiak 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.78
2 Radim NovákRadim Novák 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 13.68
3 Jáchym HenzlJáchym Henzl 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 14.12
Celkem 3 závodníků
Běh 08 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan HajdaJan Hajda 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 11.77
2 Jonáš GebauerJonáš Gebauer 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 11.83
3 Radim KavanRadim Kavan 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 12.52
Celkem 3 závodníků
Běh 09 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej VláčilOndřej Vláčil 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.64
2 Filip GrabovskýFilip Grabovský 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 14.44
3 Jiří ŠulákJiří Šulák 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 18.11
Celkem 3 závodníků
Běh 10 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam BauerAdam Bauer 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 12.02
2 Ondřej KinčekOndřej Kinček 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 14.55
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.34
2 Filip GužiakFilip Gužiak 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.78
3 Tobiáš MlýnekTobiáš Mlýnek 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.03
4 Jonáš HolušaJonáš Holuša 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.50
5 Ondřej VláčilOndřej Vláčil 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.64
6 David MatuščíkDavid Matuščík 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.76
7 Jonáš BorovskýJonáš Borovský 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 11.07
8 Jan MatýsekJan Matýsek 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 11.12
9 Dennis UrbanskýDennis Urbanský 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 11.13
10 David SchwanDavid Schwan 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 11.77
10 Jan HajdaJan Hajda 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 11.77
12 Štěpán KavanŠtěpán Kavan 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 11.78
13 Jonáš GebauerJonáš Gebauer 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 11.83
14 Adam HazuchaAdam Hazucha 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 12.00
15 Adam BauerAdam Bauer 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 12.02
16 Ondřej VíchaOndřej Vícha 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 12.31
17 Radim KavanRadim Kavan 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 12.52
18 Matěj OzaniakMatěj Ozaniak 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 12.88
19 Tom SosnaTom Sosna 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 12.94
20 Matyáš GratzaMatyáš Gratza 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 13.32
21 Teymur AbbasovTeymur Abbasov 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 13.50
22 Jiří TheuerJiří Theuer 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 13.57
23 Radim NovákRadim Novák 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 13.68
24 Jáchym HenzlJáchym Henzl 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 14.12
25 Filip GrabovskýFilip Grabovský 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 14.44
26 Ondřej KinčekOndřej Kinček 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 14.55
27 Matěj JakubíkMatěj Jakubík 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 15.00
28 Petr SaboPetr Sabo 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 17.20
29 Jiří ŠulákJiří Šulák 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 18.11

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav AndrleMiroslav Andrle 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 13.23
2 Jakub JelínekJakub Jelínek 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 13.42
3 Martin HluchýMartin Hluchý 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 14.09
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mathias HlaváčMathias Hlaváč 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 13.30
2 David HoblíkDavid Hoblík 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 14.87
3 Nikolas KovalčíkNikolas Kovalčík 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 15.18
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karel OnderkaKarel Onderka 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 12.10
2 Kryštof KáňaKryštof Káňa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 13.51
3 Jan KroutilJan Kroutil 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 16.66
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon StanjuraŠimon Stanjura 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 12.27
2 Matěj ŠtencelMatěj Štencel 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 13.14
3 Michael KurkaMichael Kurka 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 14.03
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aleš VčelkaAleš Včelka 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 12.79
2 Jan MendelJan Mendel 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 15.33
3 Vojtěch StoklasaVojtěch Stoklasa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 16.22
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav WarischVáclav Warisch 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 12.31
2 Jonáš PodlovskýJonáš Podlovský 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 14.10
Tomáš KalusTomáš Kalus 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 DQ
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ZycháčekAdam Zycháček 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 12.75
2 Vincent HellebrandtVincent Hellebrandt 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 13.78
3 Tomáš HarazimTomáš Harazim 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 13.94
Celkem 3 závodníků
Běh 08 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj BorunskýMatěj Borunský 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 12.00
2 Alex BlahutAlex Blahut 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 12.92
3 Lukáš KomárekLukáš Komárek 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 13.83
Celkem 3 závodníků
Běh 09 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik BrigulaPatrik Brigula 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 13.27
2 Vilém HodnýVilém Hodný 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 13.55
3 Hynek GatnarHynek Gatnar 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 16.55
Celkem 3 závodníků
Běh 10 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.14
2 Jakub ŠoltysJakub Šoltys 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 12.30
3 Adam GebauerAdam Gebauer 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 13.03
Celkem 3 závodníků
Běh 11 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef ŠindelářJosef Šindelář 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 12.13
2 Adam GrossAdam Gross 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 12.55
3 Daniel UrbánekDaniel Urbánek 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 13.31
Celkem 3 závodníků
Běh 12 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej VaněkOndřej Vaněk 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 11.96
2 Filip HlubekFilip Hlubek 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 13.64
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.14
2 Ondřej VaněkOndřej Vaněk 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 11.96
3 Matěj BorunskýMatěj Borunský 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 12.00
4 Karel OnderkaKarel Onderka 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 12.10
5 Josef ŠindelářJosef Šindelář 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 12.13
6 Šimon StanjuraŠimon Stanjura 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 12.27
7 Jakub ŠoltysJakub Šoltys 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 12.30
8 Václav WarischVáclav Warisch 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 12.31
9 Adam GrossAdam Gross 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 12.55
10 Adam ZycháčekAdam Zycháček 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 12.75
11 Aleš VčelkaAleš Včelka 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 12.79
12 Alex BlahutAlex Blahut 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 12.92
13 Adam GebauerAdam Gebauer 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 13.03
14 Matěj ŠtencelMatěj Štencel 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 13.14
15 Miroslav AndrleMiroslav Andrle 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 13.23
16 Patrik BrigulaPatrik Brigula 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 13.27
17 Mathias HlaváčMathias Hlaváč 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 13.30
18 Daniel UrbánekDaniel Urbánek 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 13.31
19 Jakub JelínekJakub Jelínek 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 13.42
20 Kryštof KáňaKryštof Káňa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 13.51
21 Vilém HodnýVilém Hodný 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 13.55
22 Filip HlubekFilip Hlubek 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 13.64
23 Vincent HellebrandtVincent Hellebrandt 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 13.78
24 Lukáš KomárekLukáš Komárek 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 13.83
25 Tomáš HarazimTomáš Harazim 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 13.94
26 Michael KurkaMichael Kurka 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 14.03
27 Martin HluchýMartin Hluchý 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 14.09
28 Jonáš PodlovskýJonáš Podlovský 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 14.10
29 David HoblíkDavid Hoblík 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 14.87
30 Nikolas KovalčíkNikolas Kovalčík 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 15.18
31 Jan MendelJan Mendel 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 15.33
32 Vojtěch StoklasaVojtěch Stoklasa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 16.22
33 Hynek GatnarHynek Gatnar 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 16.55
34 Jan KroutilJan Kroutil 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 16.66
Tomáš KalusTomáš Kalus 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 DQ

60 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valérie LuzarováValérie Luzarová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 12.52
2 Bára Vitásková