Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebory sportovních tříd ZŠ Opava, Englišova /uzavřené/

Opava - ZŠ Englišova (17. 1. 2019)

50 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.01
2 Jiří HančilJiří Hančil 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 07.38
3 Jakub StoklasaJakub Stoklasa 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 07.53
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ota BenešOta Beneš 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 06.96
2 Jakub SkopalJakub Skopal 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 06.97
3 Matěj KrušberskýMatěj Krušberský 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.77
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin SolnýMartin Solný 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 06.87
2 Filip MaschkeFilip Maschke 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.62
3 Filip MarkovičFilip Markovič 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 07.67
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub SlanýJakub Slaný 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.32
2 Petr NavrátilPetr Navrátil 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 07.69
Celkem 2 závodníků

50 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš BorovskýJonáš Borovský 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 07.46
2 Filip GrabovskýFilip Grabovský 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.16
3 Jiří ŠulákJiří Šulák 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.05
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš GebauerJonáš Gebauer 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 07.55
2 Jáchym HenzlJáchym Henzl 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.85
3 Radim NovákRadim Novák 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 07.91
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip GužiakFilip Gužiak 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 07.10
2 Jan MatýsekJan Matýsek 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.40
3 Petr SaboPetr Sabo 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.70
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj OzaniakMatěj Ozaniak 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.40
2 Adam HazuchaAdam Hazucha 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 07.58
3 Jiří TheuerJiří Theuer 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 07.98
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dennis UrbanskýDennis Urbanský 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 07.62
2 Štěpán KavanŠtěpán Kavan 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 07.70
3 David SchwanDavid Schwan 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.14
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 06.78
2 David MatuščíkDavid Matuščík 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.72
3 Tom SosnaTom Sosna 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 07.89
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tobiáš MlýnekTobiáš Mlýnek 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 06.93
2 Jonáš HolušaJonáš Holuša 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 06.96
3 Matyáš GratzaMatyáš Gratza 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.79
Celkem 3 závodníků
Běh 08 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej VíchaOndřej Vícha 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 07.82
2 Radim KavanRadim Kavan 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.16
3 Matěj JakubíkMatěj Jakubík 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.94
Celkem 3 závodníků
Běh 09 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej VláčilOndřej Vláčil 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.24
2 Teymur AbbasovTeymur Abbasov 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.55
Lukáš KellnerLukáš Kellner 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 10 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam BauerAdam Bauer 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 07.93
2 Ondřej KinčekOndřej Kinček 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.51
Celkem 2 závodníků

50 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ZycháčekAdam Zycháček 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.09
2 Miroslav AndrleMiroslav Andrle 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.40
3 Vincent HellebrandtVincent Hellebrandt 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.14
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj BorunskýMatěj Borunský 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.50
2 Alex BlahutAlex Blahut 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.17
3 Vilém HodnýVilém Hodný 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.31
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon StanjuraŠimon Stanjura 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.80
2 Patrik BrigulaPatrik Brigula 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.91
3 Hynek GatnarHynek Gatnar 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.79
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 07.09
2 Adam GebauerAdam Gebauer 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.12
3 Tomáš HarazimTomáš Harazim 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.97
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Adam GrossAdam Gross 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.22
1= Josef ŠindelářJosef Šindelář 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.22
3 Mathias HlaváčMathias Hlaváč 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.48
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej VaněkOndřej Vaněk 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.10
2 Filip HlubekFilip Hlubek 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.57
3 Tomáš KalusTomáš Kalus 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.28
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub JelínekJakub Jelínek 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.24
2 Lukáš KomárekLukáš Komárek 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.59
3 Martin HluchýMartin Hluchý 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.64
Celkem 3 závodníků
Běh 08 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof KáňaKryštof Káňa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.08
2 Nikolas KovalčíkNikolas Kovalčík 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.83
3 David HoblíkDavid Hoblík 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.74
Celkem 3 závodníků
Běh 09 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karel OnderkaKarel Onderka 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.80
2 Jakub ŠoltysJakub Šoltys 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.16
3 Jan KroutilJan Kroutil 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.71
Celkem 3 závodníků
Běh 10 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michael KurkaMichael Kurka 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.48
2 Matěj ŠtencelMatěj Štencel 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.92
3 Vojtěch StoklasaVojtěch Stoklasa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.94
Celkem 3 závodníků
Běh 11 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel UrbánekDaniel Urbánek 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.99
2 Jan MendelJan Mendel 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.38
3 Aleš VčelkaAleš Včelka 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.59
Celkem 3 závodníků
Běh 12 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav WarischVáclav Warisch 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.29
2 Jonáš PodlovskýJonáš Podlovský 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.50
Celkem 2 závodníků

50 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana NavrátilováJana Navrátilová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.64
2 Valérie LuzarováValérie Luzarová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.34
3 Bára VitáskováBára Vitásková 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.67
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie SchusterováLucie Schusterová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 07.56
2 Vendula KavanováVendula Kavanová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.52
3 Vendula PospěchováVendula Pospěchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.58
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela VíchováMichaela Víchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.46
2 Patricie KonopkováPatricie Konopková 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.57
Celkem 2 závodníků

50 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie PobořilováNatálie Pobořilová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.40
2 Vanda VontrobováVanda Vontrobová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.43
3 Alžběta SkaličkováAlžběta Skaličková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.64
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška SlaninováEliška Slaninová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.30
2 Anna BeňovičováAnna Beňovičová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.33
3 Eliška StokláskováEliška Stoklásková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.05
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna StrnadelAnna Strnadel 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 07.52
2 Klára GodulováKlára Godulová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.29
3 Kateřina DrábkováKateřina Drábková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.35
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka LazarováLenka Lazarová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.26
2 Nikol SvozilováNikol Svozilová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.56
3 Viktorie NovotnáViktorie Novotná 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.33
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška TylšarováEliška Tylšarová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.44
2 Alexandra ŠínováAlexandra Šínová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.76
3 Simona GillováSimona Gillová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.16
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie VlčkováJulie Vlčková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.56
2 Emílie HavlíkováEmílie Havlíková 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.75
3 Klára VojtkováKlára Vojtková 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.80
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína KlechováKarolína Klechová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 07.78
2 Natálie PutováNatálie Putová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.21
3 Ema VocetkováEma Vocetková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.56
Celkem 3 závodníků
Běh 08 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona BartošováSimona Bartošová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 07.48
2 Tereza RuskováTereza Rusková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.78
3 Markéta MarečkováMarkéta Marečková 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.91
Celkem 3 závodníků
Běh 09 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana HerudkováHana Herudková 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.02
2 Mercedes MatulováMercedes Matulová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.07
3 Karolína ValentováKarolína Valentová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.30
Celkem 3 závodníků

50 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína BalášováKarolína Balášová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.45
2 Tereza ŽáčkováTereza Žáčková 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.89
3 Lucie BerkusováLucie Berkusová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.09
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora HolasováBarbora Holasová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.07
2 Natálie GalloNatálie Gallo 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.56
3 Agáta Anna BednářováAgáta Anna Bednářová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.06
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda LatoňováLinda Latoňová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.31
2 Helena BlažejováHelena Blažejová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.42
3 Karolína HlaváčováKarolína Hlaváčová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.30
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna MagerováKristýna Magerová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.65
2 Karolína CetlováKarolína Cetlová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.92
3 Adéla JelenováAdéla Jelenová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.07
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klaudie EsslerováKlaudie Esslerová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.08
2 Hana PavelkováHana Pavelková 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.15
3 Anna KošárkováAnna Košárková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.71
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Melanie PřibylováMelanie Přibylová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.24
2 Natálie HeinrichováNatálie Heinrichová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.06
3 Eva KošárkováEva Košárková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.42
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema VontrobováEma Vontrobová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.05
2 Markéta JankůMarkéta Janků 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.17
3 Tereza PiekarczykováTereza Piekarczyková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.93
Celkem 3 závodníků
Běh 08 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie PobořilováJulie Pobořilová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.65
2 Barbora WarischováBarbora Warischová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.84
3 Martina JankůMartina Janků 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.17
Celkem 3 závodníků
Běh 09 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nataša NeiserováNataša Neiserová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.86
2 Karolína KavanováKarolína Kavanová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.94
3 Nikol SeehofováNikol Seehofová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.12
Celkem 3 závodníků
Běh 10 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela SeidlováMichaela Seidlová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.18
2 Lucie ŘemelkováLucie Řemelková 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.63
3 Nikol KernováNikol Kernová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.93
Celkem 3 závodníků
Běh 11 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina SprogaMartina Sproga 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.07
2 Anna KotzianováAnna Kotzianová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.36
3 Viktorie ŠindlerováViktorie Šindlerová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.46
Celkem 3 závodníků
Běh 12 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KratinováAnna Kratinová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.15
2 Eliška StrakováEliška Straková 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.27
3 Marie TeichmannováMarie Teichmannová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.63
Celkem 3 závodníků
Běh 13 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Izabela TutrováIzabela Tutrová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.61
2 Jana MooreJana Moore 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.97
Celkem 2 závodníků
Běh 14 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SvobodováTereza Svobodová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.16
2 Alžběta WestováAlžběta Westová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.28
Celkem 2 závodníků

60 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.16
2 Jiří HančilJiří Hančil 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.44
3 Jakub StoklasaJakub Stoklasa 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.49
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub SkopalJakub Skopal 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.20
2 Ota BenešOta Beneš 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.35
3 Matěj KrušberskýMatěj Krušberský 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.99
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin SolnýMartin Solný 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.00
2 Filip MaschkeFilip Maschke 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.75
3 Filip MarkovičFilip Markovič 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.81
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub SlanýJakub Slaný 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.50
2 Petr NavrátilPetr Navrátil 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.08
Celkem 2 závodníků

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš BorovskýJonáš Borovský 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.72
2 Teymur AbbasovTeymur Abbasov 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.02
3 Matěj JakubíkMatěj Jakubík 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.34
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš HolušaJonáš Holuša 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.17
2 Ondřej VíchaOndřej Vícha 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.10
3 Matyáš GratzaMatyáš Gratza 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.30
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 07.97
2 Tobiáš MlýnekTobiáš Mlýnek 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.06
3 Tom SosnaTom Sosna 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.14
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dennis UrbanskýDennis Urbanský 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.69
2 David MatuščíkDavid Matuščík 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.89
3 David SchwanDavid Schwan 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.42
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj OzaniakMatěj Ozaniak 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.53
2 Štěpán KavanŠtěpán Kavan 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.90
3 Jiří TheuerJiří Theuer 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.21
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MatýsekJan Matýsek 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.27
2 Adam HazuchaAdam Hazucha 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.23
3 Petr SaboPetr Sabo 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 12.22
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip GužiakFilip Gužiak 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.13
2 Jáchym HenzlJáchym Henzl 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.06
3 Radim NovákRadim Novák 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.24
Celkem 3 závodníků
Běh 08 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan HajdaJan Hajda 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.76
2 Jonáš GebauerJonáš Gebauer 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.86
3 Radim KavanRadim Kavan 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.24
Celkem 3 závodníků
Běh 09 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej VláčilOndřej Vláčil 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.00
2 Filip GrabovskýFilip Grabovský 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.57
3 Jiří ŠulákJiří Šulák 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 11.92
Celkem 3 závodníků
Běh 10 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam BauerAdam Bauer 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.29
2 Ondřej KinčekOndřej Kinček 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.88
Celkem 2 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub JelínekJakub Jelínek 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.55
2 Miroslav AndrleMiroslav Andrle 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.12
3 Martin HluchýMartin Hluchý 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.99
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mathias HlaváčMathias Hlaváč 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.79
2 Nikolas KovalčíkNikolas Kovalčík 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.19
3 David HoblíkDavid Hoblík 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 11.45
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karel OnderkaKarel Onderka 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.14
2 Kryštof KáňaKryštof Káňa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.51
3 Jan KroutilJan Kroutil 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 11.29
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michael KurkaMichael Kurka 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.92
2 Šimon StanjuraŠimon Stanjura 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.05
3 Matěj ŠtencelMatěj Štencel 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.40
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aleš VčelkaAleš Včelka 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.97
2 Jan MendelJan Mendel 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.04
3 Vojtěch StoklasaVojtěch Stoklasa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.66
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav WarischVáclav Warisch 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.54
2 Jonáš PodlovskýJonáš Podlovský 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.11
3 Tomáš KalusTomáš Kalus 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.67
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ZycháčekAdam Zycháček 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.42
2 Tomáš HarazimTomáš Harazim 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.19
3 Vincent HellebrandtVincent Hellebrandt 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.41
Celkem 3 závodníků
Běh 08 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj BorunskýMatěj Borunský 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.65
2 Alex BlahutAlex Blahut 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.37
3 Lukáš KomárekLukáš Komárek 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.03
Celkem 3 závodníků
Běh 09 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vilém HodnýVilém Hodný 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.70
2 Patrik BrigulaPatrik Brigula 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.36
3 Hynek GatnarHynek Gatnar 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 11.37
Celkem 3 závodníků
Běh 10 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.03
2 Jakub ŠoltysJakub Šoltys 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.30
3 Adam GebauerAdam Gebauer 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.48
Celkem 3 závodníků
Běh 11 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel UrbánekDaniel Urbánek 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.17
2 Josef ŠindelářJosef Šindelář 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.65
3 Adam GrossAdam Gross 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.73
Celkem 3 závodníků
Běh 12 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej VaněkOndřej Vaněk 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.49
2 Filip HlubekFilip Hlubek 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.12
Celkem 2 závodníků

60 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valérie LuzarováValérie Luzarová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.54
2 Jana NavrátilováJana Navrátilová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.98
3 Eliška CeltováEliška Celtová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.25
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie SchusterováLucie Schusterová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.87
2 Vendula KavanováVendula Kavanová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.86
3 Vendula PospěchováVendula Pospěchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.98
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela VíchováMichaela Víchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.90
2 Patricie KonopkováPatricie Konopková 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.01
Celkem 2 závodníků
Běh 04 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana NavrátilováHana Navrátilová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.02
2 Bára VitáskováBára Vitásková 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.42
Celkem 2 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.21
2 Hana HerudkováHana Herudková 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.45
3 Markéta MarečkováMarkéta Marečková 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.21
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona BartošováSimona Bartošová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.90
2 Karolína KlechováKarolína Klechová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.12
3 Natálie PutováNatálie Putová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.68
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emílie HavlíkováEmílie Havlíková 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.89
2 Ema VocetkováEma Vocetková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.91
3 Sára BočkováSára Bočková 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 11.22
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza RuskováTereza Rusková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.16
2 Klára VojtkováKlára Vojtková 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.26
3 Simona GillováSimona Gillová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.66
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie VlčkováJulie Vlčková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.77
2 Lenka LazarováLenka Lazarová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.66
3 Eliška TylšarováEliška Tylšarová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.76
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikol SvozilováNikol Svozilová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.17
2 Viktorie NovotnáViktorie Novotná 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.62
3 Kateřina DrábkováKateřina Drábková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.97
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna StrnadelAnna Strnadel 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.96
2 Eliška SlaninováEliška Slaninová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.64
3 Hana MarušákováHana Marušáková 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 11.23
Celkem 3 závodníků
Běh 08 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára GodulováKlára Godulová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.60
2 Alžběta SkaličkováAlžběta Skaličková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.14
3 Eliška StokláskováEliška Stoklásková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.37
Celkem 3 závodníků
Běh 09 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna BeňovičováAnna Beňovičová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.76
2 Alexandra ŠínováAlexandra Šínová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.24
3 Natálie PobořilováNatálie Pobořilová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.29
Celkem 3 závodníků
Běh 10 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mercedes MatulováMercedes Matulová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.16
2 Karolína ValentováKarolína Valentová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.54
3 Vanda VontrobováVanda Vontrobová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.89
Celkem 3 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína BalášováKarolína Balášová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.00
2= Barbora WarischováBarbora Warischová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.43
2= Karolína KavanováKarolína Kavanová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.43
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nataša NeiserováNataša Neiserová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.27
2 Nikol KernováNikol Kernová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.31
3 Nikol SeehofováNikol Seehofová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.70
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KotzianováAnna Kotzianová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.75
2 Michaela SeidlováMichaela Seidlová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.95
3 Lucie ŘemelkováLucie Řemelková 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.14
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda LatoňováLinda Latoňová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.00
2 Viktorie ŠindlerováViktorie Šindlerová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.06
3 Anna KratinováAnna Kratinová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.71
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza PiekarczykováTereza Piekarczyková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.39
2 Jana MooreJana Moore 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.48
3 Marie TeichmannováMarie Teichmannová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 11.16
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SvobodováTereza Svobodová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.63
2 Izabela TutrováIzabela Tutrová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.91
3 Eva KošárkováEva Košárková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 11.01
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie BerkusováLucie Berkusová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.63
2 Alžběta WestováAlžběta Westová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 11.10
3 Anna KošárkováAnna Košárková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 11.23
Celkem 3 závodníků
Běh 08 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie GalloNatálie Gallo 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.92
2 Tereza ŽáčkováTereza Žáčková 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.46
3 Agáta Anna BednářováAgáta Anna Bednářová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.60
Celkem 3 závodníků
Běh 09 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helena BlažejováHelena Blažejová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.90
2 Julie PobořilováJulie Pobořilová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.07
3 Karolína HlaváčováKarolína Hlaváčová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.82
Celkem 3 závodníků
Běh 10 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora HolasováBarbora Holasová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.51
2 Karolína CetlováKarolína Cetlová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.18
3 Adéla JelenováAdéla Jelenová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.48
Celkem 3 závodníků
Běh 11 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klaudie EsslerováKlaudie Esslerová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.55
2 Martina SprogaMartina Sproga 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.57
3 Kristýna MagerováKristýna Magerová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.05
Celkem 3 závodníků
Běh 12 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie HeinrichováNatálie Heinrichová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.55
2 Hana PavelkováHana Pavelková 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.74
3 Eliška StrakováEliška Straková 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.86
Celkem 3 závodníků
Běh 13 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta JankůMarkéta Janků 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.58
2 Melanie PřibylováMelanie Přibylová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.65
Celkem 2 závodníků
Běh 14 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema VontrobováEma Vontrobová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.38
2 Martina JankůMartina Janků 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.59
Celkem 2 závodníků

60 m překážek (0.91) - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.51
2 Jiří HančilJiří Hančil 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 11.53
3 Jakub StoklasaJakub Stoklasa 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 12.36
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub SkopalJakub Skopal 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.42
2 Ota BenešOta Beneš 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 11.08
3 Matěj KrušberskýMatěj Krušberský 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 11.97
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin SolnýMartin Solný 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.46
2 Filip MarkovičFilip Markovič 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 11.05
3 Filip MaschkeFilip Maschke 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 12.52
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub SlanýJakub Slaný 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 11.21
2 Petr NavrátilPetr Navrátil 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 12.51
Celkem 2 závodníků

60 m překážek (0.84) - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš BorovskýJonáš Borovský 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 11.07
2 Teymur AbbasovTeymur Abbasov 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 13.50
3 Matěj JakubíkMatěj Jakubík 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 15.00
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš HolušaJonáš Holuša 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.50
2 Ondřej VíchaOndřej Vícha 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 12.31
3 Matyáš GratzaMatyáš Gratza 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 13.32
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.34
2 Tobiáš MlýnekTobiáš Mlýnek 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.03
3 Tom SosnaTom Sosna 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 12.94
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David MatuščíkDavid Matuščík 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.76
2 Dennis UrbanskýDennis Urbanský 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 11.13
3 David SchwanDavid Schwan 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 11.77
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán KavanŠtěpán Kavan 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 11.78
2 Matěj OzaniakMatěj Ozaniak 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 12.88
3 Jiří TheuerJiří Theuer 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 13.57
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MatýsekJan Matýsek 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 11.12
2 Adam HazuchaAdam Hazucha 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 12.00
3 Petr SaboPetr Sabo 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 17.20
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip GužiakFilip Gužiak 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.78
2 Radim NovákRadim Novák 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 13.68
3 Jáchym HenzlJáchym Henzl 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 14.12
Celkem 3 závodníků
Běh 08 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan HajdaJan Hajda 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 11.77
2 Jonáš GebauerJonáš Gebauer 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 11.83
3 Radim KavanRadim Kavan 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 12.52
Celkem 3 závodníků
Běh 09 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej VláčilOndřej Vláčil 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.64
2 Filip GrabovskýFilip Grabovský 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 14.44
3 Jiří ŠulákJiří Šulák 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 18.11
Celkem 3 závodníků
Běh 10 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam BauerAdam Bauer 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 12.02
2 Ondřej KinčekOndřej Kinček 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 14.55
Celkem 2 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav AndrleMiroslav Andrle 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 13.23
2 Jakub JelínekJakub Jelínek 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 13.42
3 Martin HluchýMartin Hluchý 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 14.09
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mathias HlaváčMathias Hlaváč 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 13.30
2 David HoblíkDavid Hoblík 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 14.87
3 Nikolas KovalčíkNikolas Kovalčík 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 15.18
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karel OnderkaKarel Onderka 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 12.10
2 Kryštof KáňaKryštof Káňa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 13.51
3 Jan KroutilJan Kroutil 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 16.66
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon StanjuraŠimon Stanjura 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 12.27
2 Matěj ŠtencelMatěj Štencel 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 13.14
3 Michael KurkaMichael Kurka 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 14.03
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aleš VčelkaAleš Včelka 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 12.79
2 Jan MendelJan Mendel 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 15.33
3 Vojtěch StoklasaVojtěch Stoklasa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 16.22
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav WarischVáclav Warisch 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 12.31
2 Jonáš PodlovskýJonáš Podlovský 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 14.10
Tomáš KalusTomáš Kalus 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 DQ
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ZycháčekAdam Zycháček 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 12.75
2 Vincent HellebrandtVincent Hellebrandt 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 13.78
3 Tomáš HarazimTomáš Harazim 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 13.94
Celkem 3 závodníků
Běh 08 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj BorunskýMatěj Borunský 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 12.00
2 Alex BlahutAlex Blahut 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 12.92
3 Lukáš KomárekLukáš Komárek 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 13.83
Celkem 3 závodníků
Běh 09 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik BrigulaPatrik Brigula 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 13.27
2 Vilém HodnýVilém Hodný 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 13.55
3 Hynek GatnarHynek Gatnar 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 16.55
Celkem 3 závodníků
Běh 10 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.14
2 Jakub ŠoltysJakub Šoltys 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 12.30
3 Adam GebauerAdam Gebauer 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 13.03
Celkem 3 závodníků
Běh 11 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef ŠindelářJosef Šindelář 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 12.13
2 Adam GrossAdam Gross 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 12.55
3 Daniel UrbánekDaniel Urbánek 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 13.31
Celkem 3 závodníků
Běh 12 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej VaněkOndřej Vaněk 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 11.96
2 Filip HlubekFilip Hlubek 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 13.64
Celkem 2 závodníků

60 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valérie LuzarováValérie Luzarová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 12.52
2 Bára VitáskováBára Vitásková 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 13.12
3 Patricie KonopkováPatricie Konopková 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 13.46
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana NavrátilováJana Navrátilová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 11.74
2 Lucie SchusterováLucie Schusterová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 11.76
3 Eliška CeltováEliška Celtová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 13.56
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela VíchováMichaela Víchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.25
2 Vendula PospěchováVendula Pospěchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 12.51
3 Vendula KavanováVendula Kavanová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 13.61
Celkem 3 závodníků

60 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.41
2 Ema VocetkováEma Vocetková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 12.15
3 Karolína KlechováKarolína Klechová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 13.87
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emílie HavlíkováEmílie Havlíková 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 12.44
2 Natálie PutováNatálie Putová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 13.14
3 Tereza RuskováTereza Rusková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 14.05
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie VlčkováJulie Vlčková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 12.77
2 Klára VojtkováKlára Vojtková 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 14.29
3 Simona GillováSimona Gillová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 15.31
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka LazarováLenka Lazarová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 13.33
2 Nikol SvozilováNikol Svozilová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 13.61
3 Viktorie NovotnáViktorie Novotná 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 15.01
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna StrnadelAnna Strnadel 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 11.94
2 Klára GodulováKlára Godulová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 12.79
3 Kateřina DrábkováKateřina Drábková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 13.59
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška SlaninováEliška Slaninová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 12.71
2 Anna BeňovičováAnna Beňovičová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 13.95
3 Eliška StokláskováEliška Stoklásková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 14.65
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vanda VontrobováVanda Vontrobová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 12.66
2 Natálie PobořilováNatálie Pobořilová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 13.18
3 Alžběta SkaličkováAlžběta Skaličková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 13.60
Celkem 3 závodníků
Běh 08 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana HerudkováHana Herudková 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.37
2 Mercedes MatulováMercedes Matulová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 12.10
3 Alexandra ŠínováAlexandra Šínová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 15.07
Celkem 3 závodníků
Běh 09 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona BartošováSimona Bartošová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 11.91
2 Karolína ValentováKarolína Valentová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 13.03
3 Markéta MarečkováMarkéta Marečková 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 13.51
Celkem 3 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora WarischováBarbora Warischová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 13.91
2 Karolína BalášováKarolína Balášová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 14.36
3 Karolína KavanováKarolína Kavanová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 14.55
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikol KernováNikol Kernová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 14.69
2 Nikol SeehofováNikol Seehofová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 15.24
3 Nataša NeiserováNataša Neiserová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 17.26
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KotzianováAnna Kotzianová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 14.18
2 Michaela SeidlováMichaela Seidlová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 14.86
3 Lucie ŘemelkováLucie Řemelková 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 15.21
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda LatoňováLinda Latoňová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 13.65
2 Viktorie ŠindlerováViktorie Šindlerová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 14.23
3 Anna KratinováAnna Kratinová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 15.33
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie TeichmannováMarie Teichmannová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 15.35
2 Jana MooreJana Moore 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 15.74
Tereza PiekarczykováTereza Piekarczyková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 DNF
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Izabela TutrováIzabela Tutrová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 13.76
2 Tereza SvobodováTereza Svobodová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 14.95
3 Eva KošárkováEva Košárková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 18.28
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie BerkusováLucie Berkusová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 15.00
2 Alžběta WestováAlžběta Westová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 15.38
3 Anna KošárkováAnna Košárková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 18.91
Celkem 3 závodníků
Běh 08 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ŽáčkováTereza Žáčková 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 14.23
2 Natálie GalloNatálie Gallo 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 14.25
3 Agáta Anna BednářováAgáta Anna Bednářová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 15.55
Celkem 3 závodníků
Běh 09 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helena BlažejováHelena Blažejová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 15.10
2 Karolína HlaváčováKarolína Hlaváčová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 15.51
3 Julie PobořilováJulie Pobořilová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 16.83
Celkem 3 závodníků
Běh 10 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora HolasováBarbora Holasová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 12.93
2 Karolína CetlováKarolína Cetlová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 14.45
3 Adéla JelenováAdéla Jelenová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 14.75
Celkem 3 závodníků
Běh 11 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klaudie EsslerováKlaudie Esslerová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 13.99
2 Martina SprogaMartina Sproga 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 14.24
3 Kristýna MagerováKristýna Magerová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 14.26
Celkem 3 závodníků
Běh 12 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška StrakováEliška Straková 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 16.14
Natálie HeinrichováNatálie Heinrichová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 DNF
Hana PavelkováHana Pavelková 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 DQ
Celkem 3 závodníků
Běh 13 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Melanie PřibylováMelanie Přibylová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 13.98
2 Markéta JankůMarkéta Janků 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 14.06
Celkem 2 závodníků
Běh 14 (čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema VontrobováEma Vontrobová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 11.49
2 Martina JankůMartina Janků 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 13.91
Celkem 2 závodníků

skok vysoký - Dorostenci

(čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,20 1,25 1,30 1,35 1,40 1,45 1,50 1,55 1,60
1 Matěj KrušberskýMatěj Krušberský
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 1.50 ----xoxxooxxx
2 Martin SolnýMartin Solný
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 1.50 ----ooxoxxx
3 Jakub SkopalJakub Skopal
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 1.45 --oooxoxxx
4 Filip BernardFilip Bernard
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 1.45 oooxoxxoxoxxx
5 Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 1.20 o
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Žáci

(čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,00 1,05 1,10 1,15 1,20 1,25 1,30 1,35 1,40 1,45 1,50 1,55 1,60 1,65 1,70 1,75
1= Matěj DaněkMatěj Daněk
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 1.45 ------ooooxxx
1= Ondřej VláčilOndřej Vláčil
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 1.45 --------ooxxx
3 Filip GužiakFilip Gužiak
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 1.45 ------oooxoxxx
4 Štěpán KavanŠtěpán Kavan
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 1.45 ---oxooxoxoxxoxoxxx
5 David MatuščíkDavid Matuščík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 1.35 -oxoooooxxoxxx
6 Dennis UrbanskýDennis Urbanský
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 1.30 -----xooxx
7 Jonáš GebauerJonáš Gebauer
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 1.30 -oooxxooo
8 Radim NovákRadim Novák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 1.30 ---ooxoxo
9 Adam HazuchaAdam Hazucha
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 1.25 -oooooxxx
10 Tobiáš MlýnekTobiáš Mlýnek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 1.25 --xooxooxxx
11 Ondřej VíchaOndřej Vícha
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 1.20 -oooxxoxxx
12 Teymur AbbasovTeymur Abbasov
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 1.15 -oooxxx
Celkem 12 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,00 1,05 1,10 1,15 1,20 1,25 1,30 1,35 1,40 1,45 1,50 1,55 1,60 1,65 1,70
1 Lucie SchusterováLucie Schusterová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 1.40 ------ooo
2= Valérie LuzarováValérie Luzarová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 1.20 ----o
2= Michaela VíchováMichaela Víchová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 1.20 ----o
Vendula PospěchováVendula Pospěchová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 NM ----xxx
Bára VitáskováBára Vitásková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 NM ----xx
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,00 1,05 1,10 1,15 1,20 1,25 1,30 1,35 1,40 1,45 1,50
1 Barbora HolasováBarbora Holasová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 1.40 -----oooxoxxx
2 Viktorie NovotnáViktorie Novotná
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 1.35 ----o-ooxx
3 Simona BartošováSimona Bartošová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 1.35 ------xoo
4 Mercedes MatulováMercedes Matulová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 1.35 -----oxxooxxx
5 Karolína KlechováKarolína Klechová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 1.35 ---oxooxxoxoxxx
6 Hana HerudkováHana Herudková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 1.30 ------oxxx
7 Julie VlčkováJulie Vlčková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 1.30 ----ooxoxxx
8 Anna BeňovičováAnna Beňovičová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 1.20 ----oxxx
9 Natálie PutováNatálie Putová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 1.15 -oooxxx
10 Anna StrnadelAnna Strnadel
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 1.10 oooxxx
11 Natálie PobořilováNatálie Pobořilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 1.10 ooxoxxx
Klára GodulováKlára Godulová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 NM ----xxx
Vanda VontrobováVanda Vontrobová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 NM ----xxx
Simona GillováSimona Gillová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 NM ----xxx
Ema VocetkováEma Vocetková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 NM xxx
Alexandra ŠínováAlexandra Šínová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 NM xxx
Celkem 16 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin SolnýMartin Solný
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 5.48 5.285.355.225.355.205.295.48
2 Jiří HančilJiří Hančil
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 5.06 4.924.834.934.93xx5.06
3 Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 4.72 4.724.324.474.720.00.00.0
4 Matěj KrušberskýMatěj Krušberský
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 4.71 4.11x4.454.454.714.624.43
5 Jakub SkopalJakub Skopal
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 4.68 4.684.564.664.684.634.584.62
6 Filip BernardFilip Bernard
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 4.19 3.903.844.194.19x3.933.85
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Žáci

(čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jonáš HolušaJonáš Holuša
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 5.02 4.354.644.624.645.02x4.29
2 Matěj DaněkMatěj Daněk
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 4.82 4.824.513.384.820.00.00.0
3 Štěpán KavanŠtěpán Kavan
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 4.57 4.26x4.394.394.374.574.06
4 Dennis UrbanskýDennis Urbanský
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 4.31 xx4.264.264.31xx
5 Jonáš GebauerJonáš Gebauer
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 4.28 4.283.833.674.280.00.00.0
6 Matěj MooreMatěj Moore
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 4.18 4.063.924.184.180.00.00.0
7 Adam BauerAdam Bauer
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 4.14 3.804.14x4.140.00.00.0
8 Adam HazuchaAdam Hazucha
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 4.04 4.043.803.674.040.00.00.0
9 Filip GužiakFilip Gužiak
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 4.00 3.943.974.004.000.00.00.0
10 Teymur AbbasovTeymur Abbasov
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 3.24 3.242.842.903.240.00.00.0
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie SchusterováLucie Schusterová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 4.43 4.053.96x4.054.434.334.32
2 Michaela VíchováMichaela Víchová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 4.30 4.304.204.174.30x4.234.27
3 Jana NavrátilováJana Navrátilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 3.97 x3.973.893.973.533.863.96
4 Valérie LuzarováValérie Luzarová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 3.74 3.743.733.523.740.00.00.0
5 Vendula KavanováVendula Kavanová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 3.43 x3.43x3.430.00.00.0
6 Vendula PospěchováVendula Pospěchová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 3.27 x3.253.273.270.00.00.0
7 Bára VitáskováBára Vitásková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 3.22 3.023.223.173.220.00.00.0
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Žákyně

(čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Simona BartošováSimona Bartošová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 4.51 xx4.304.304.514.38x
2 Mercedes MatulováMercedes Matulová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 4.32 4.093.833.904.093.904.324.24
3 Hana HerudkováHana Herudková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 4.22 4.223.983.964.223.76x-
4 Julie VlčkováJulie Vlčková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 4.00 3.763.744.004.003.824.00x
5 Veronika MatyáškováVeronika Matyášková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 3.95 2.853.95-3.950.00.00.0
6 Anna StrnadelAnna Strnadel
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 3.91 3.90x3.703.903.913.723.63
7 Nikol SvozilováNikol Svozilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 3.81 3.783.813.743.810.00.00.0
8 Klára GodulováKlára Godulová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 3.74 3.703.603.743.740.00.00.0
9 Anna BeňovičováAnna Beňovičová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 3.70 x3.703.553.700.00.00.0
10 Emílie HavlíkováEmílie Havlíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 3.60 3.573.60-3.600.00.00.0
11 Tereza RuskováTereza Rusková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 3.58 3.453.58-3.580.00.00.0
12 Viktorie NovotnáViktorie Novotná
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 3.43 x3.243.433.430.00.00.0
13 Natálie PobořilováNatálie Pobořilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 3.38 3.382.75x3.380.00.00.0
14 Vanda VontrobováVanda Vontrobová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 3.37 3.033.143.373.370.00.00.0
15 Ema VocetkováEma Vocetková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 3.34 3.063.343.103.340.00.00.0
16 Natálie PutováNatálie Putová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 3.25 3.252.802.853.250.00.00.0
17 Simona GillováSimona Gillová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 3.20 3.20x2.963.200.00.00.0
18 Alexandra ŠínováAlexandra Šínová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 3.16 xx3.163.160.00.00.0
Eliška StokláskováEliška Stoklásková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 19 závodníků

trojskok - Dorostenci

(čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin SolnýMartin Solný
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 10.85 10.1610.8510.7810.850.00.00.0
2 Jiří HančilJiří Hančil
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 10.72 09.8510.72x10.720.00.00.0
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anna StrnadelAnna Strnadel
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 07.70 06.9006.7907.7007.7006.1906.6007.12
2 Julie VlčkováJulie Vlčková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 07.40 06.8006.7306.6506.8006.6906.9507.40
3 Alexandra ŠínováAlexandra Šínová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 06.80 06.3806.6806.0606.6806.8006.6506.56
4 Ema VocetkováEma Vocetková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 06.64 06.6406.2906.6306.6406.6306.0206.41
5 Karolína KlechováKarolína Klechová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 06.26 05.5906.2605.1106.2606.1006.0706.02
6 Natálie PutováNatálie Putová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 05.35 x04.7605.3505.3505.09xx
7 Natálie PobořilováNatálie Pobořilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 05.33 04.8905.3305.1305.33xx04.73
Celkem 7 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(čt, 17.1.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dennis UrbanskýDennis Urbanský
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 10.14 x09.7910.1410.14xx09.34
2 Filip GužiakFilip Gužiak
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 09.40 08.5408.8108.5308.8109.4008.4709.24
3 Adam HazuchaAdam Hazucha
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 09.04 09.0406.94x09.0406.9006.9507.34
4 Radim NovákRadim Novák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 08.40 07.9907.0707.2007.9907.6407.9408.40
5 Jonáš GebauerJonáš Gebauer
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 07.85 x07.85x07.8506.8507.1507.40
6 Tobiáš MlýnekTobiáš Mlýnek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 07.47 07.1607.0907.4707.4707.0507.0207.32
7 David MatuščíkDavid Matuščík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 06.52 05.8006.5206.2706.52x06.40x
8 Ondřej VíchaOndřej Vícha
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 05.75 x05.0505.3305.3305.7505.7505.45
9 Štěpán KavanŠtěpán Kavan
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 05.72 05.4105.1605.5805.5805.6505.7205.52
10 Teymur AbbasovTeymur Abbasov
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 05.03 04.9604.4505.0305.0304.90x04.84
Celkem 10 závodníků